Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kalfa İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalfa
 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt' ta bulunan fabrikamıza ; Ahşap ve panel kesiminde deneyimli proje okuıyabilen usta ve kalfalar, Aes CNC kullanabilen operatörler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta, Kalfa, Operatör

 • Faruk Güllüoğluİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde Baklava bölümünde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Baklavacılıkta kariyer hedefi olan, * Kalfa pozisyonu için baklavada en az 3 yıl deneyimi olan * Sürekli olarak gece vardiyasında çalışabilecek * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan, Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıMarket Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere ;

  Aranan NiteliklerÜretimin CNC ( Upgant,punch, makas), montaj, saç boyama, bakım-onarım, elektrik, poliüretan, sevkiyat, marangozhane gibi bölümlerinde çalışabilecek, Tercihen Lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul – Anadolu yakası ve Kocaeli-Gebze civarında ikamet eden, Tecrübeli-tecrübesiz takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İthalat/İhracat, İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Formen, Kalfa

 • İş AçıklamasıBasım Yayın ve Ambalaj Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Selofan - Laminasyon Bölümümüzde görev alabilecek Selofan Usta ve Kalfa adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Matbaa Meslek Lisesi, Üniversite veya Yüksek Okulların Matbaacılık Bölümünden Mezun, Usta , Usta Yardımcısı , Kalfa seviyesinde tecrübe sahibi Üretim Bölümleri için Vardiya Sisteminde çalışabilecek , Laminasyon - Sıcak Selofan Makinasında çalışacak , Sorumluluk sahibi, Takipçi, Sonuç Odaklı Analitik düşünen ve detaylara dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) hemen ekiplerimize dahil olabilecek ya da bölümlerinde yetiştirilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Kalfa, Şef / Amir, Usta, Teknisyen

 • İş AçıklamasıCAD/CAM programlarında yeni ürün tasarım ve çizimlerini 2D ve 3D ortamda yapacak, Çizilen resmi dik İşleme merkezinde işleyecek, Enjeksiyon kalıpları ve benzer ürünlerin tasarım ve imalatını yapacak Günlük diğer işlemlerde cnc operatörlüğü ve cam programlarının çıkarılması işlemlerini yapacak Üretimi takip edecek Yeni ürün tasarım ve çizimi yapabilecek Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen (Akıcı Konuşabilen ve Yazabilen) Enjeksiyon Kalıbı yapımında tecrübe sahibi ( ÖN ŞART ) NX Unigraphics programının CAD ve CAM kısımlarında en az 3 sene tecrübeli ( ÖN ŞART ) Mitsubishi panelli CNC Dik İşleme merkezleri üzerinde en az 3 sene tecrübeli ( ÖN ŞART ) Autocad ve muadili 2D çizim programlarında en az 5 sene tecrübeli 35 yaşını aşmamış, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olan Makine Mühendisleri aranmaktadır.

  Sektör: Mühendislik, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Saha Kalıp Formeni, Mühendis, Usta, Tasarımcı, Kalfa

 • Cabaniİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş Açıklaması34 yıldır Cabani Ayakabıları, Yeni nasıl tasarım anlayışı ve eşsiz kalitesi ile siz değerli dostlarımızın günlük yaşamındaki en iyi arkadaşı olmuştur.Kendi tasarımı olan ayakkabılar ile pazarı Dünya çapında geliştirmek ve Cabani ’yi sektörün aranan markası konumuna getirmek amacındadır. CABANİ markamızın İstanbul ikitelli de bulunan fabrikamızda ayakkabı imalatında çalışacak ;

  Aranan Nitelikler22-35 yaş aralığında, Askerlik hizmetlerini tamamlamış, Daha önceden ayakkabı imalat bölümünde çalışmış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Bay, Esenler, Yenibosna bölgelerine servislerimiz vardır. 0212 549 29 09 telefon numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, İmalat

  Pozisyon: Kalfa, Eleman, Usta Yardımcısı, Usta

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDENEYİMLİ ( MATBAA ) MEKANİK TEKNİKERİ /TEKNİSYENİ aranmaktadır. Baskı tesislerinde, mekanik ile ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi ve arızaların giderilmesi,

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Torna tesviye, motor vb. meslek liselerinin/ meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun Motor söküp takabilen En az 2-3 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Kalfa, Eleman

 • İş AçıklamasıSuadiye Remzi Kafe Mutfağında Pasta ustasına yardımcı olacak ve Temizlik İşlerini Yapacak.

  Aranan NiteliklerKendine Güvenen Sorumluluk Sahibi Temizlik Konusunda Özenli Anadolu Yakasında Oturan Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yardımcı, Çırak, Bulaşıkçı, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ veya DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not: Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta, Kalfa

 • Şener Otomotivİstanbul Avrupa 8 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1983 Yılından beri Otomotiv Ana Sanayisine imalat yapmakta olan TS ISO 16949:2009 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve TS 18001:2007 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim sistemine sahip şirketimizin üretim bölümünde çalışmak üzere CNC Freze ve Torna Ustaları ile Yetiştirilmek Üzere Operatörler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTalaşlı imalat konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun İş temposuna ayak uydurabilen Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye istekli, İnsan ilişkileri güçlü, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, ( Sultangazi, Bağcılar, Edirnekapı, Halkalı bölgelerine servisimiz bulunmaktadır) Not: Yetiştirilmek üzere olan adaylarda Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul Mezunu şartı aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Operatör, Usta, Kalfa

 • Cabaniİstanbul Avrupa 4 Mayıs 2017

  İş Açıklaması33 yıldır Cabani Ayakabıları, Yeni nasıl tasarım anlayışı ve eşsiz kalitesi ile siz değerli dostlarımızın günlük yaşamındaki en iyi arkadaşı olmuştur.Kendi tasarımı olan ayakkabılar ile pazarı Dünya çapında geliştirmek ve Cabani ’yi sektörün aranan markası konumuna getirmek amacındadır. CABANİ markamızın İstanbul ikitelli de bulunan fabrikamızda ayakkabı imalatında çalışacak ;

  Aranan Nitelikler22-35 yaş aralığında, Askerlik hizmetlerini tamamlamış, Daha önceden ayakkabı imalat bölümünde çalışmış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Bay, Bayan Esenler, Yenibosna bölgelerine servislerimiz vardır. 0212 549 29 08 telefon numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • OKTAY MOTORİstanbul Avrupa 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıOktay Motor bünyesinde motosiklet ustası,kalfası veya yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Niteliklerdürüst hafta içi 09:00 - 19:00 cumartesi 09:00 - 17:00 çalışma saatlerine uyumlu eli takım tutan

  Sektör: Diğer, Otomotiv

  Pozisyon: Kalfa, Tamirci, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBasım Yayın ve Ambalaj Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek aşağıdaki yetkinliklere sahip ekip arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Matbaa Meslek Lisesi, Üniversite veya Yüksek Okulların Matbaacılık Bölümünden Mezun, Üretim Bölümleri için Vardiya Sisteminde çalışabilecek , Üretim Bölümlerinde çalışmaya ve kariyer yapmaya istekli, Sorumluluk sahibi, Takipçi, Sonuç Odaklı Analitik düşünen ve detaylara dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) hemen ekiplerimize dahil olabilecek ya da bölümlerinde yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Kalfa, Şef / Amir, Usta, Teknisyen

İş Habercisi - Kalfa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?