Kalfa İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalfa
 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda aşağıdaki pozisyonlarda Ferforje İmalat Elemanı alınacaktır. Kaynakçı Dövme Pres Elemanı Kesim Presleri Elemanı Lazer Operatörü Ayrıca ferforje üretiminde diğer pozisyonlarda çalışmış arkadaşlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler 30 yaşını aşmamış Askerliğini yapmış Ferforje imalatı konusunda ya da ilgili iş alanında deneyim sahibi olması

 • Kaynak Ustaları
  Bsb Asansör
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Asansör kabin ve aksamları alanında faaliyet gösteren firmamıza kaynak ustaları alınacaktır.  Görev Tanımlaması: Amirlerinin vermiş olduğu kaynak projelerine göre kaynak işlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Metal İşleri bölümünden veya Çıraklık okulundan mezun, (Meslek lisesi mezunu olmayan kişiler için sertifika gereklidir.) İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Takım çalışmasına uyumlu Verilen işi tam ve zamanında yapacak Askerlikle ilişkisi olmayan Bay Eleman aranmaktadır. Not: Kartal-Uğurmumcu Güzergahında servisimiz vardır. Çalışma Saatleri  Hafta içi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 13:00

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde, "Otomotiv" sektöründe faaliyet gösteren firmamızın kimya tesisinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''BAKIM ELEMANI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Bakım veya elektrik bilgisi olan, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kemalpaşa,Bornova veya Bozyaka semtlerinde ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması   1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde unlu mamüller bölümümüzde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  *  Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,  *  17-24 yaş aralığında

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler *  Baklavacılıkta kariyer hedefi olan,  *  Kalfa için en az 2 yıl deneyimli,  *  Çırak için yetiştirilmek üzere, (17-21 yaş)  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,   Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Sütlü tatlıda kariyer hedefi olan, * En az 2 yıl deneyimli, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan, Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde değerlendirilmek üzere Kadayıf Üretim Bölümünde çalışacak kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  *  Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,  *  17-24 yaş aralığında

 • İş Açıklaması Temel ilaç listesindeki rutin ilaçların stok takibini yapmak,  Tedarikçi tarafından teslim edilen ürünün politika doğrultusunda kalite kontrolünü yapmak. Teslim alınan ilaçları raflara yerleştirmek. Eczane Bölümü ve deposundaki ilaç raflarının temiz ve düzenli olmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Sağlıkta kalite yaklaşımına ilgi duyan,  Ekip çalışmasını ilke edinmiş,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Kişisel gelişimine önem veren, En az lise mezunu , İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,  

 • Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir 27 Ocak 2016

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. (ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Altınşehir,Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • İş Açıklaması Kısık Metal İşleri Sanayi Sitesi'ndeki firmamızda çalışmak üzere kaynakçı ve tesviyeciler alınacaktır. Kaynakçı adayların, argon kaynağı yapabiliyor olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilecek adaylar için: - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. Deneyimli adaylar için: - Metal sektöründe en az 1 yıl çalışmış olmak, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Pres Elemanı
  Gema Makina
  İstanbul Avrupa 25 Ocak 2016

  İş Açıklaması Hadımköy’ de Ticari Araç Üst Yapı Sistemleri konusunda faaliyet gösteren yurtiçi ve yurtdışı satış firmamıza üretim departmanlığında görevlendirmek üzere,,  

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri meslek lisesinin metal işleri,torna tesviye makine v.b Meslek Yüksekokullarının Otomotiv,makina v.b bölümlerinden mezun Ölçü aletleri kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Askerliğini yapmış Hadımköy/Arnavutköy/Güngören ilçelerinde ikamet eden Pres elemanı alınacaktır.  Çalışma saatleri Haftaiçi 08:30-18:00, Cumartesi 08:30-13:00 Fotoğrafsız başvurular kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Sektörünün öncülerinden % 100 Türk Sermayeli firmamızda, "Talaşlı İmalat Operatörü”olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Görevini yerine getirebilme yeterliliğine sahip olma doğrultusunda mesleki ve teknik bilgi ve beceriye sahip, Teknik/Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen Torna Tesviye, Makine, Metal İşleri bölümlerinden mezun, Tercihen CNC Dik işleme merkezi konusunda tecrübeli, Tercihen metal sektöründe benzer pozisyonlarda çalışmış, Kumpas, mikrometre, pasimetre gibi ilgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, Teknik resim okuma becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Teknik Resim okuma becerisi olan, Tercihen Cam programı yapabilen, Mesleğikonusunda kendini geliştirmeyi hedefleyen, Yaratıcı, çabuk öğrenen, katılımcı, kişisel motivasyonu yüksek, Sorumluluk alabilme, insiyatif kullanabilme becerileri olan, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Tuzla, Gebze, Dilovası, Darıca, Çayırova civarında ikamet eden, Tercihen askerliğini yapmış

 • Eczane Teknisyeni
  May Eczane
  İstanbul Avrupa 3 Ocak 2016

  İş Açıklaması Bağcılar Göztepe Mahallesinde bulunan Avis Eczanesinde görevlendirilmek üzere; aşağıda belirtilen niteliklere haiz Eczacı Teknisyeni alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler -İlaç konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, -Tercihen Eczane Teknisyenliği sertifikası bulunan, -İletişim becerisi yüksek, -Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, -Ekip çalışmasına yatkın, -Ms Ofis programlarını kullanabilen, -Bağcılar ve Esenler civarına ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,      

İş Habercisi - Kalfa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?