Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kalfa İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kalfa
 • İş AçıklamasıMağaza kurulumunda aktif olarak görev alacak; inşaat,dekorasyon, mobilya montajı işlerinden anlayan personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler-Seyahat engeli olmayan -E sınıfı ve üzeri ehliyeti olan -SRC belgesi olan. -Mobilya montajı veya üretiminde daha önce deneyimi olan. -Tercihen meslek lisesi mezunu

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta, Marangoz / Ahşap Ustası, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Unlu Mamuller Kalfa-Çırak

  Beyaz Fırınİstanbul Anadolu 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıPastanecilik ve Restorancılık sektöründe faaliyet göstermekte olan Beyaz Fırın&Brasserie 'nin İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy şubemizde değerlendirilmek üzere Unlu Mamuller bölümlerine Çırak ve Kalfa pozisyonunda alımlar yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler-Üretim alanında kariyer hedefi olan, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Dinamik bir yapıya sahip, - Vardiyalı çalışabilecek - Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, - 16-27 yaş aralığında, -Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kalfa, Çırak, Eleman

 • Engelli Çalışan

  ÇÖZÜM ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİİstanbul Anadolu, Kocaeli 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin GEPOSB içerisinde yer alan Fabrikası için aşağıda yer alan niteliklere sahip Engelli Çalışan arayışımız bulunmaktadır. Bu ilan genel başvuru niteliğindedir. Başvurular ihtiyacı olunan uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İletişim kabiliyetine güvenen, Güleryüzlü ve pozitif, Ekip çalışmasına yatkın. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engel derecelerini ve nedenlerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Kalfa, Çırak, Görevli, Meydancı, Stajyer

 • Matbaa Üretim Personelleri

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Üretim Personeli adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Tecrübesiz ama genç, dinamik, ( Çırak veya Kalfalar önceliğimizdir.) Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Üretim Personelleri'' arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Elektrik Kalfası

  380 Mühendislikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞACAK ELEKTRİK KALFALARI • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Orta Gerilim-Alçak Gerilim-Zayıf Akım tesisat işlerinde çalışmış • Şantiye tecrübesi olan • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Uzun süreli çalışacak Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Kalfa

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ veya DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not: Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Holding, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta, Kalfa

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere Mücellithane Bölümünde çalışacak Üretim Personeli adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Tecrübeli - Tecrübesiz, (Tel dikiş,kapak takma çırak veya Kalfaları önceliğimizdir.) Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Mücellit Çırakları, Kalfaları '' arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta, Eleman, Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıSuadiye Remzi Kafe Mutfağında Pasta ustasına yardımcı olacak ve Temizlik İşlerini Yapacak.

  Aranan NiteliklerKendine Güvenen Sorumluluk Sahibi Temizlik Konusunda Özenli Anadolu Yakasında Oturan Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Çırak, Kalfa, Usta Yardımcısı, Yardımcı

 • Montaj Elemanı

  İKİ TANITIMİstanbul Avrupa, Antalya 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKongre ve Tanıtım Sektöründe hizmet veren firmamızın Antalya Serik ve İstanbul Seyrantepe de mevcut depoları bulunmaktadır. - Bu illerde ikamet eden ve yoğun programda seyahat engeli olmayan, - Kongre ve fuar stand montaj işlerinde çalışmış - Elektirik işlerinden anlayan - Ekip çalışmasına yatkın - Planlama becerisine sahip - Ehliyeti olan ve araç kullanabilen - Askerliğini yapmış, Ekip arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Mevcut ve Yeni üretilen standların proje dosyasına göre, problemsiz kurulumunun yapılması - Kurulan standların müşteriye teslim edilmesi - Fuar ve Kongre bitiminde, standların aynı özenle ambalajlanıp, depoya sevkinin gerçekleştirilmesi

  Sektör: Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta, Kalfa

 • CNC Freze ve Torna Ustaları

  Şener Otomotivİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş Açıklaması1983 Yılından beri Otomotiv Ana Sanayisine imalat yapmakta olan TS ISO 16949:2009 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve TS 18001:2007 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim sistemine sahip şirketimizin üretim bölümünde çalışmak üzere CNC Freze ve Torna Ustaları ile Yetiştirilmek Üzere Operatörler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTalaşlı imalat konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun İş temposuna ayak uydurabilen Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye istekli, İnsan ilişkileri güçlü, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden, ( Sultangazi, Bağcılar, Edirnekapı, Mahmutbey,Halkalı bölgelerine servisimiz bulunmaktadır) Not: Yetiştirilmek üzere olan adaylarda Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul Mezunu şartı aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Şef / Amir, Operatör, Kalfa, Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve EBATLAMA MAKİNESİ kullanabilen eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış. Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu. Cnc ve Ebatlama Makinesi Kullanabilen Denizli'de ikamet edebilecek. Bilgisayar programlarına hakim. Bay.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Marangoz / Ahşap Ustası, Operatör

 • İş AçıklamasıDUDULLU Organızede Elektrikli ve Dayanıklı tüketim ürünleri üreten Fabrikamızın üretim ve montaj birimlerinde çalışacak , Bay ve Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,sorunu olmayan, 18- 35 yaşlarında , Fabrika Servis hızmetinden faydalanmak üzere Dudullu ve çevresinde ikamet eden (Maltepe- Kartal –Sultanbeyli Sarıgazi, Ümraniye vs..) Vardiye ve mesaili çalışma sisteminde engeli olmayan, Üretimde ; pres-caka-punta-perçin-guruplama-polısaj-kaynak-boyahane- taşıma -istifleme vs. gibi işleri yapabilen , yapmaya aday , kısmı tecrübeli Montajda: üretilen yarımamul ve malzemelerin ara ve son montajlarında görev alabilecek , ürün montaj ve paketleme-sevklerinde çalışabilecek , öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye dönük eğitim ve öğretimlerle sorumlu hale geçebilecek , yetenekli ve hedefi olan bay ve bayan personeller.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Baklava Kalfası

  Faruk Güllüoğluİstanbul Avrupa 13 Eylül 2017

  İş Açıklaması1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde Baklava bölümünde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Baklavacılıkta kariyer hedefi olan, * Kalfa pozisyonu için baklavada en az 3 yıl deneyimi olan * Sürekli olarak gece vardiyasında çalışabilecek * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan, Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çırak, Kalfa

 • Matbaa - Genel Başvuru

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere Roland 702, Roland 704 makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları ve Kalfaları", Heidelberg ve Sthal makinelerinde tecrübeli "Kırma Usta ve Kalfaları" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıSıcak hadde üretim ile ilgili genel işleyişi yapmak, Üretimde sürencinde gerekli çalışmaları yaparak üretimin verimlliğini artırmak. Üretim alanında belirlenen talimatlara ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak prosesin ürün hazırlama, ambalaj ve etiketleme aşamalarında çalışacak, Talimatlara uygun olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için KOCAELİ-ÇAYIROVA lokasyonunda çalıştırılmak ve ya yetiştirilmek üzere tecrübeli ve tecrübesiz sıcak hadde, soğuk hadde üretim ve sevkiyat elemanları aranmaktadır. Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Vardiyalı çalışabilecek, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere (Tercihen üretim alanında iş tecrübesine sahip veya makina operatörü olarak görev yapmış) Oksigaz kesme ve/vaya vinç kullanımında tecrübe sahibi Bay/bayan personeller aranmaktadır. El becerisi iyi olan. Gerekli durumlarda mesaiye kalabilecek.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Operatör, Usta, Kalfa, Eleman

 • Ayakkabı İmalat Personeli

  Cabaniİstanbul Avrupa 7 Eylül 2017

  İş Açıklaması34 yıldır Cabani Ayakabıları, Yeni nasıl tasarım anlayışı ve eşsiz kalitesi ile siz değerli dostlarımızın günlük yaşamındaki en iyi arkadaşı olmuştur.Kendi tasarımı olan ayakkabılar ile pazarı Dünya çapında geliştirmek ve Cabani ’yi sektörün aranan markası konumuna getirmek amacındadır. CABANİ markamızın İstanbul ikitelli de bulunan fabrikamızda ayakkabı imalatında çalışacak ;

  Aranan Nitelikler22-40 yaş aralığında, Askerlik hizmetlerini tamamlamış, Daha önceden ayakkabı imalat bölümünde 2 yıl çalışmış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Bay, Esenler, Yenibosna, avcılar bölgelerine servislerimiz vardır. 0212 549 29 09 telefon numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Kalfa

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Üretim Personeli adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Tecrübesiz ama genç, dinamik, ( Çırak veya Kalfalar önceliğimizdir.) Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Üretim Personelleri'' arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Eleman, Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıGobitte,2007 yılının Kasım ayında çalışmalarına başlanmış bir Türk Ar-Ge şirketidir.Uluslararası endüstriyel gıda üretimi,yerinde tüketim,paket servis ve yarı hızlı servis alanlarında uzmanlaşarak kurulmuş bir hızlı yemek markasıdır.Değişken müşteri takiplerine göre pazar konumlandırması,sürekli güncellenebilir esnek yapısı,geleneklerini koruyan ilerici üretim ağına sadık olarak kurulan profesyonel bir restoran işletmesi olan Gobitte'nin Ar-Ge çalışmalarında ulslararası pazar araştırmaları 2 yıl sürmüştür. Üretim fabrikasını gelecek 10 yıla göre kuran Gobitte büyümeye devam etmektedir. Ankara'da; Karanfil şubesi/KIZILAY Tuna şubesi/KIZILAY Natavega AVM /MAMAK'ta bulunan, Güldalı döner-kebap markamız için deneyimli pide ustaları ve yardımcıları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-En az 3 yıl pide konusunda deneyimli, -Hamur hazırlama ve pide çeşitlerine hakim, -Pişirme standartlarını bilen, -Hijyen kurallarına önem veren, -Vardiyalı sistemle çalışabilecek, -Güler yüzlü,enerjik ve çalışkan, -Tercihen askerliğini yapmış

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Usta, Kalfa, Çırak, Ustabaşı, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıGobitte,2007 yılının Kasım ayında çalışmalarına başlanmış bir Türk Ar-Ge şirketidir.Uluslararası endüstriyel gıda üretimi,yerinde tüketim,paket servis ve yarı hızlı servis alanlarında uzmanlaşarak kurulmuş bir hızlı yemek markasıdır.Değişken müşteri takiplerine göre pazar konumlandırması,sürekli güncellenebilir esnek yapısı,geleneklerini koruyan ilerici üretim ağına sadık olarak kurulan profesyonel bir restoran işletmesi olan Gobitte'nin Ar-Ge çalışmalarında ulslararası pazar araştırmaları 2 yıl sürmüştür. Üretim fabrikasını gelecek 10 yıla göre kuran Gobitte büyümeye devam etmektedir. Ankara'da; Karanfil şubesi/KIZILAY Tuna şubesi/KIZILAY Natavega AVM /MAMAK'ta bulunan, Güldalı döner-kebap markamız için deneyimli döner ustaları ve kalfaları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-En az 3 yıl tecrübesi olan, -Döner kesme tecrübesi olan, -Açılış vardiyası hazırlıklarına hakim, -Hijyen kurallarına önem veren, -Enerjik ve çalışkan, -Tercihen askerliğini yapmış

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa, Çırak

 • İş AçıklamasıGobitte,2007 yılının Kasım ayında çalışmalarına başlanmış bir Türk Ar-Ge şirketidir.Uluslararası endüstriyel gıda üretimi,yerinde tüketim,paket servis ve yarı hızlı servis alanlarında uzmanlaşarak kurulmuş bir hızlı yemek markasıdır.Değişken müşteri takiplerine göre pazar konumlandırması,sürekli güncellenebilir esnek yapısı,geleneklerini koruyan ilerici üretim ağına sadık olarak kurulan profesyonel bir restoran işletmesi olan Gobitte'nin Ar-Ge çalışmalarında ulslararası pazar araştırmaları 2 yıl sürmüştür. Üretim fabrikasını gelecek 10 yıla göre kuran Gobitte büyümeye devam etmektedir. Ankara'da; Karanfil şubesi/KIZILAY Tuna şubesi/KIZILAY Optimum AVM/ETİMESGUT Kopernik Pizza- pizza markamız için deneyimli pizza ustası ve pizza yapım elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Pizza yapımı konusunda deneyimli, -Sorumlu olduğu ekibi yönetebilecek, -Pizza hazırlık ve pişirme konusunda deneyim sahibi, -Hijyen kurallarına önem veren, -Enerjik ve çalışkan, -Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, -Tercihen askerliğini yapmış

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa, Çırak

 • İş Açıklaması82 yıl önce başlayan Vakko serüvenine yepyeni bir alanda "Vakko Patisserie Petit Four" ile Vakko dostlarını buluşturararak devam ediyoruz. İlki Akmerkez AVM'de açılan Vakko Patisserie markamızın ikinci şubesi " Vakko Patisserie Bodrum Palmarina" için "Komi Garson" unvanı ile çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun İçecek servisi ve genel servis kuralları konusunda teorik bilgiye ve pratik beceriye sahip İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, kendine güvenen Dış görünüşüne ve kişisel hijyene önem veren

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Kalfa, Komi

 • Matbaa Baskı Kalfa ve Ustaları

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Web ve Tabaka Baskı Bölümleri için görevlendirilecek Kalfa ve Usta adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Web ve Tabaka Baskı bölümlerimizde görev yapacak, Baskı kalfaları için en az 2-3 yıl, baskı ustaları için en az 4-5 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Kalfaları ve Ustaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş Açıklaması82 yıl önce başlayan Vakko serüvenine yepyeni bir alanda "Vakko Patisserie Petit Four" ile Vakko dostlarını buluşturararak devam ediyoruz. İlki Akmerkez AVM'de, ikincisi Bodrum Palmarina AVM'de açılan Vakko Patisserie markamızın yeni şubesi "Vakko Patisserie Ege Perla" için "Komi Garson" unvanı ile çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun İçecek servisi ve genel servis kuralları konusunda teorik bilgiye ve pratik beceriye sahip İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, kendine güvenen Dış görünüşüne ve kişisel hijyene önem veren

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Komi, Kalfa

 • Komi Garson-Emaar

  Vakko Patisserie Petit Four İstanbul Anadolu 11 Ağustos 2017

  İş Açıklaması82 yıl önce başlayan Vakko serüvenine yepyeni bir alanda "Vakko Patisserie Petit Four" ile Vakko dostlarını buluşturararak devam ediyoruz. İlki Akmerkez AVM'de, ikincisi Bodrum Palmarina AVM'de açılan Vakko Patisserie markamızın yeni şubesi "Vakko Patisserie Emaar" için "Komi Garson" unvanı ile çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun İçecek servisi ve genel servis kuralları konusunda teorik bilgiye ve pratik beceriye sahip İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, kendine güvenen Dış görünüşüne ve kişisel hijyene önem veren

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Kalfa, Komi

İş Habercisi - Kalfa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?