Kalfa İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalfa
 • İş Açıklaması -İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, -Ekip çalışmasına yatkın, -Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Dinamik ve sorumluluk sahibi olan -Öğrencilerin Başvuruları Dikkate Alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Kalfa, Çırak

 • İş Açıklaması Mis Başak Fabrika ve Şubelerimize Mayalı Ürün Pişiriciler Aranmaktadır,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çırak, Usta, Kalfa

 • İş Açıklaması Market Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler Üretimin CNC  ( Upgant,punch, makas), montaj, saç boyama, bakım-onarım, elektrik, poliüretan, sevkiyat, marangozhane gibi bölümlerinde çalışabilecek, En az Lise, tercihen teknik lise veya MYO mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul – Anadolu yakası ve Kocaeli-Gebze civarında  ikamet eden, Tecrübeli-tecrübesiz takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: İthalat/İhracat, İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Kalfa, Formen, Eleman, Çırak

 • İş Açıklaması KAYNAK PERSONELİ ALINACAKTIR Şirket / İş Tanımı Uluslararası bir markanın distribütörlüğünü yapıp konusunda tek olan şirketimizin yeni oluşumunda çalışacak , kendisine verilecek yeni nesil kaynakçılık eğitimini anlayıp uygulayacak ve ileriki dönemlerde şirketteki başarısına göre eğitmen olarak görevlendirilecek ve diğer şubelerimizde çalışan kaynak personelinin eğitimini yapacak, ekip çalışmasına yatkın , kaynak işini benimsemiş aşağıda detayları verilen niteliklere sahip Bay Kaynak Personeli Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yeni nesil DYMET® Soğuk Kaynak Teknolojileri sistemlerinin kullanımını yapacak, Göz ve ellerini ustalıkla kullanabilen Hızlı ve seri olan Dikkatini belli noktaya yoğunlaştırabilen Yapılacak işi zihninde canlandırabilecek yeteneğe sahip olan İş disiplini ve sorumluluğu yüksek Tercihen kaynakçı sertifikası olan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Tercihen evli ve takım çalışmasına yatkın kaynakçılık konusunda yeni öğrenimlere açık , ÇIRAKLIK ve/veya KALFALIK düzeyinde olan 22 – 45 yaş aralığında Askerlik hizmetini bitirmiş veya tecilli olan Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun veya kendini geliştirmiş

  Sektör: Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Kalfa

 • İş Açıklaması DENEYİMLİ veya  DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI  aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler 35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Kalfa, Eleman

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir'de  faaliyet gösteren müşteri firmamız için, ''ÜRETİM İŞÇİSİ ve FORKLİFT OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üretim tecrübesi bulunan, Dinamik,çalışkan,sorumluluk sahibi, Kesinlikle sigara kullanmayan, Ekip çalışmasına yatkın, 3 Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 22-40 yaş arası, Askerliğini tamamlamış, BAY.

  Sektör: Diğer, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Kalfa, Formen, Eleman

 • Pakay Matbaacılık ve Ambalaj İstanbul Avrupa 9 Ekim 2016

  İş Açıklaması Beylikdüzü bölgesinde kutu üretimi yapan şirketimiz için Usta ve Kalfalar aramaktayız. Flexo  Otomatik Sıvama Otomatik Kesim

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, güler yüzlü, İş tecrübesi Usta ve Kalfa seviyesinde olan .    

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Kalfa

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İzmir'de  faaliyet gösteren müşteri firmamız için, ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üretim tecrübesi bulunan, Dinamik,çalışkan,sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, Buca-Karabağlar-Gaziemir-Bornova-Çiğli güzergahında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Plastik, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Kalfa, Formen, Eleman

 • İş Açıklaması Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak mekanik montaj ustası ve/veya kalfası aranmaktadır.  Endüstriyel tesislere pompa ve elektro-mekanik sistemlerin kurulumunda çalışacak Her türlü tesisat ve borulama işlerinin yapılması. Ekipman, pompa ve cihaz kurulum ve montajlarının yapılması  Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması. Saha ve şantiye çalışmalarında diğer ekip ve bölümlere destek verilmesi. Yurtiçi ve yurtdışında montaj çalışmalarının yapılması. Üretimde metal / pvc / pp..vb malzemeden özel üretim parçaların imalat çalışmaları.

  Aranan Nitelikler - Borulama ve tesisat konusunda uygulama yapabilen - Kaynak bilgisi olan, tercihen kaynakçı sertifikasına sahip - Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir - Tesisat proses diyagramlarından montaj çalışması yapabilen - Seyahat engeli olmayan / şehirdışı ve yurtdışında konaklama sorunu olmayan - Disiplinli, çalışkan ve ekip ile koordineli çalışma yapabilen - Bilgisayar bilgisi olan ( Word, Excel, Outlook..vb ) - Aktif olarak araç kullanabilen - Tuzla, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden veya edebilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Çevre, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Usta, Ustabaşı, Yardımcı

 • İş Açıklaması Kısık Metal İşleri Sanayi Sitesi'ndeki firmamızda çalışmak üzere kaynakçı ve tesviyeciler alınacaktır. Kaynakçı adayların, argon kaynağı yapabiliyor olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilecek adaylar için: - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. Deneyimli adaylar için: - Metal sektöründe en az 1 yıl çalışmış olmak, - Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı, Eleman, Çırak, Usta, Kalfa

İş Habercisi - Kalfa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?