Kalfa İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalfa
 • İş Açıklaması CNC punch, abkant ve giyotin makineleri ile metal işleme ve makine imalatında faaliyet gösteren firmamızda yetiştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler  - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. - Tecrübesiz veya sektörde az tecrübeli adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Kısık Metal İşleri Sanayi Sitesi'ndeki firmamızda çalışmak üzere kaynakçı ve tesviyeciler alınacaktır. Kaynakçı adayların, argon kaynağı yapabiliyor olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilecek adaylar için: - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. Deneyimli adaylar için: - Metal sektöründe en az 1 yıl çalışmış olmak, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Elektrik Usta ve Kalfalar
  Akçay Elektrik
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Elektrik taahhüt işleri yapacacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş, Elektrik usta ve kalfaları aranmaktadır.

 • Unlu Mamüller- Kalfa/Çırak
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması   1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde unlu mamüller bölümümüzde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  *  Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,  *  17-24 yaş aralığında

 • Baklava Kalfa/Çırak
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler *  Baklavacılıkta kariyer hedefi olan,  *  Kalfa için en az 2 yıl deneyimli,  *  Çırak için yetiştirilmek üzere, (17-21 yaş)  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,   Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Sütlü Tatlı Kalfa
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Sütlü tatlıda kariyer hedefi olan, * En az 2 yıl deneyimli, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan, Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Kadayıf Üretim/Kalfa
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde değerlendirilmek üzere Kadayıf Üretim Bölümünde çalışacak kalfa arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  *  Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,  *  17-24 yaş aralığında

 • Eczane Görevlisi
  Hisar Intercontinental Hospital
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Eczane Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu (Tercihen önlisans) Hastane eczacılığı konusunda en az 2 yıl tecrübeli İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış(Bay adaylar için) MS Office uygulamalarına hakim,

 • Üretim İşçileri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren ve alanının öncüsü olan müşterimizin  kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üretim içerisindeki prosedür ve talimatlara uyarak, ürünleirn belirlenen standartlarda üretilmesi için üretim genelinde amiri tarafından görevlendiren işlerde görev alacak,   Ürün tanker ve fıçılaının dolumu ve boşaltımını gerçekleştirecek, Hammadde tanker ve fıçılarının dolumu ve boşaltımını gerçekleştirecek, Kazanlara beslenecek çözeltilerin hazırlanmasında görev alacak, Tesiste ve kontrol odasında üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlayacak,        

  Aranan Nitelikler Minimu Lise mezunu, tercihen Teknik ve/veya Meslek Lisesi yada MYO mezunu, 20-40 yaşında, Tercihen üretim alanında ve kimya sektöründe tecrübeli, MS Office bilgisayar programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Tuzla, Kartal, Kaynarca, Gebze, İstasyon, Bayramoğlu, Dilovası, Darıca ve Çayırova lokasyonlarına servis imkanı olduğu için bu bölgelerde ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. ) Tercihen Forklift Ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Bay, NOT: Çalışma sistemi vardiyalı değildir, çalışma saatleri 08:00 / 18:00 olarak 5 gün ve haftasonu çalışma yoktur. " ÜRETİM İŞÇİLERİ " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması Cnc torna ve işleme merkezi oparatörlüğü.

  Aranan Nitelikler Ölçüm aletlerini kullanabilen,teknik resim okuyabilen,cnc tezgahlarına hakim,ofset verebilecek niteliklere sahip,vardiyalı çalışabilecek,gerektiğinde mesaili çalışabilecek,sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.  

 • Cnc Lazer Operatörü
  Şener Otomotiv
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1983 Yılından beri  Otomotiv  Ana Sanayisine imalat  yapmakta olan TS ISO 16949:2009 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve TS 18001:2007 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim sistemine sahip  büyümekte  olan  şirketimizin  üretim bölümünde çalışmak üzere  CNC  Lazer   Operatörler alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler   Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Nukon lazer kesim tezgâhlarında deneyim sahibi Lazer kesme makinelerinde çalışmış en az 2 yıllık deneyime sahip Konusuna teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında oturan Vardiyalı çalışabilecek,  Askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları alınacaktır            

 • İş Açıklaması PVC CONTA ÜRETİMİNDE ÇALIŞACAK, EKSTRÜZYON MAKİNASINDA SOFT PVC CONTA ÜRETİMİ YAPABİLECEK VASIFLI VEYA VASIFSIZ BAY,BAYAN ELEMAN.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ MEZUNU, 23-35 YAŞ ARASI ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, B SINIFI EHLİYETİ OLAN, ÜRETİMDEN ANLAYAN, SORUMLULUK TAŞIYABİLEN, ÜRETİMDEKİ TÜM SORUNLARI GİDEREBİLEN, ÜRETİMDEN SEVKİYAT AŞAMASINA KADAR TÜM SÜRECE HAKİM OLAN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI İLE İŞ BİRLİĞİ YAPABİLEN.

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Atatürk Organize Sanayi bölgesi'ndeki "Plastik" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için, ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen plastik sektörlerinde iş tecrübesi bulunan, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, Bornova-Çiğli güzergahında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması PLASTİK AMBALAJ FİRMASINDA EKSTRUDER, TERMOFORM, IN LINE VE OFSET MAKİNELERİNDE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞACAK BAY VASIFLI VASIFSIZ ÜRETİM ELEMANI VE OPERATÖRLERİ(15 KİŞİ), AYRICA ÜRETİM PLANLAMADA ÇALIŞACAK BAY TECRÜBELİ MEMUR (1 KİŞİ) ALIMI YAPILACAKTIR. İSTANBUL İLİ AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ, ESENYURT, KIRAÇ, BÜYÜKÇEKMECE, TEPECİK BÖLGELERİNE SERVİS MEVCUT OLUP YETERLİ SAYININ OLUŞMASI DURUMUNDA ÇATALCAYA DA SERVİS DÜZENLENECEKTİR. 

  Aranan Nitelikler ÜRETİM PERSONELİ İÇİN * VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞABİLECEK. * GEREKTİĞİNDE FAZLA MESAİ YAPABİLECEK. * TERCİHEN LİSE MEZUNU (TECRÜBEYE GÖRE DİKKATE ALINMAZ) ÜRETİM PLANLAMA İÇİN * EN AZ LİSE MEZUNU * ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK * ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN * EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ BAY PERSONELLER ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması Sağlık perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren 'May Sağlık Grubu' bünyesindeki May Eczanesi market bölümünde aktif satış için görevlendirilmek üzere Bağcılar ve civarında ikamet eden Bayan Satış Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu -Satış konusunda en az bir yıl deneyimli ve kendine güvenen, -Müşteri ilişkiler güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, -İletişim becerisi yüksek, -Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, -Dış görünüşüne özen gösteren, -Ekip çalışmasına yatkın, -Ms Ofis programlarını kullanabilen,          

 • Elektrik Teknikeri ve Formen
  Timsan
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 29 Ekim 2015

  İş Açıklaması Firmamızın İnşaat grubunda, Dilovası MOSB’da bulunan şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknikeri ve Formeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 1- Bina Elektrik tesisatı, As-Built Projelendirme ve Saha Uygulamaları takibi konularında tecrübeli, 2- Ms Office programlarına hakim, Tercihen Autocad bilen 3- Askerliğini yapmış 4- Konusunda en az 3 yıl tecrübeli 5- Anadolu yakasında ve ya Gebze civarında ikamet eden

 • Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. (ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Altınşehir,Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

İş Habercisi - Kalfa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?