Kimya Eğitmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Kimya Eğitmeni
 • İş AçıklamasıKent Koleji Güzelbahçe kampüsünde çalışacak , ders ücretli veya kadrolu Kimya Öğretmeni ve Bilişim Teknolojileri / Kodlama Öğretmeni alınacaktır.
  Aranan Nitelikler- Alanında tecrübeli ve gelişime açık öğretmenler ile görüşme sağlanacaktır.

  Sektör: Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Kimya Eğitmeni, Kimya Öğretmeni, Kurs Öğretmeni, Bilişim Teknolojileri Eğitmeni, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Branş Öğretmeni, Özel Ders Öğretmeni, Ücretli Öğretmen, Yardımcı Öğretmen

 • İş AçıklamasıÖğrenmeye, öğretmeye, eğitime tutkuyla bağlı olan ve bilimde çağdaş, fikirde özgür nesiller yetiştirmek isteyen öğretmenlerimizle birlikte yepyeni başarılara imza atmak istiyoruz. Demetevler Simya Kurs Merkezimizde çalışacak Kimya Öğretmenleri aranmaktadır.
  Aranan NiteliklerAranan Mesleki Özellikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, Güncel mesleki gelişmeleri takip eden, Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen ve akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip. Aranan Kişisel Özellikler Analitik ve pratik düşünebilen, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sorumluluk sahibi, Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi, Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

  Sektör: Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Kimya Eğitmeni, Kimya Öğretmeni, Kurs Öğretmeni, Branş Öğretmeni, Özel Ders Öğretmeni, Stajyer Öğretmen, Ücretli Öğretmen, Yardımcı Öğretmen

İş Habercisi - Kimya Eğitmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?