Konfeksiyon Kesim Ustası İş İlanları

Hepsini Temizle
Konfeksiyon Kesim Ustası
 • Kesimci (Konfeksiyon)

  Obje İç GiyimMersin(İçel) 2 Eylül 2022
  İş AçıklamasıMersin Tarsus Karayolu üzerinde bulunan Tekstil Atölyemizin Kesimhanesinde çalışacak elde veya otomatik kesim yapabilen Bay/ Bayan Kesimci alımı yapılacaktır.
  Aranan NiteliklerAlanında en az 2 yıl tecrübeli, Kumaş kesimi konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Kesimhane bölümünde iş akışını düzenleyip, takibini gerçekleştirebilecek NOT: Mersin Ve Tarsusa Ulaşım Servisimiz mevcuttur

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekstil Elemanı, Tekstil Teknikeri, Ayakçı, Konfeksiyon Kesim Ustası, Fason Konfeksiyon Uzmanı

 • Örme Konfeksiyon Şefi

  Narin Trikoİstanbul Avrupa 9 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıTriko hazır giyim sektöründe üretim ve ihracat yapan firmamıza, Örme Konfeksiyon departmanında görev alacak Konfeksiyon Şefi aramaktayız.
  Aranan NiteliklerÖrme Konfeksiyon Üretiminde en az 3-5 yıl deneyimli, İhracat ve İç Piyasa Konfeksiyon üretim teknikleri konusunda tecrübeli, Üretim organizasyonu ve eleman yönetimi konusunda deneyimli, Kalite anlayışına sahip takım çalışmasını benimseyen planlı ve sistemli çalışmayı ilke edinen adaylar aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Örme İmalat Şefi, Örme Sorumlusu, Konfeksiyon Kesim Ustası, Konfeksiyon Makinecisi, Konfeksiyon Müdürü, Konfeksiyon Şef Yardımcısı, Konfeksiyon Şefi, Örme İmalat Elemanı, Örme Takip Şefi, Örme Üretim Yöneticisi

İş Habercisi - Konfeksiyon Kesim Ustası İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?