Kurumsal Müşteriler Danışmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Kurumsal Müşteriler Danışmanı
 • İş Geliştirme Yöneticisi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıSiz de büyüyen CVPLUS SEARCH&SELECTION ekibinin bir parçası olmak ister misiniz? Satış ve iş geliştirme süreçlerinde aktif rol alacak "İş Geliştirme Yöneticisi" ekip arkadaşı arayışındayız. Mevcut müşterilerle ilişkilerin yönetimi ve yeni müşteri portföyünün geliştirilmesi hedefiyle satış ve iş geliştirme faaliyetlerini yürütmek, Periyodik raporlamalar yapmak.
  Aranan NiteliklerÜniversite ve/veya yüksek lisans mezunu, Mükemmel müşteri ilişkileri yönetimi becerilerine sahip, İşe Alım Danışmanlık sektöründe Kurumsal Satış ve/veya B2B satış fonksiyonunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Dinamik bir ortamda, hedef odaklı çalışmaya istekli, Sorumluluk bilinci yüksek ve iş odaklı, Takım çalışmasını seven, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Hybrit çalışma prensibine sıcak bakan, Tercihen ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında yer alan ofisimize kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: İş Geliştirme Uzmanı, İş Geliştirme Yetkilisi, İş Geliştirme Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, İş Geliştirme Yöneticisi/Yönetmeni, Kurumsal Müşteriler Sorumlusu, Kurumsal Satış Danışmanı, Kurumsal Satış Uzmanı, Kurumsal Hizmetler Uzmanı, Kurumsal Müşteriler Danışmanı, Kurumsal Müşteri Yöneticisi

 • Kurumsal Müşteri İlişkileri Uzmanı

  Supplementler.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2022
  İş Açıklaması
  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Şirketler grubumuz; Sektörünün lider şirketi Supplementler.com; 2006’dan itibaren sporcu gıdaları alanında tüketicileri Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen %100 orijinal ve tercih edilen markaları ile buluşturan, Türkiye’nin bu alandaki en büyük e-ticaret ve fiziksel perakende mağaza platformudur. Şirketler grubumuz faaliyet gösterdiği vitamin, mineral, sporcu gıdaları, fonksiyonel gıdalar, tekstil aksesuar ve ekipmanları kategorilerinde üretim, ithalat, tedarik ve perakende operasyonları ile Türkiye’de sektörün en büyük kurumu olup supplementler.com, vitaminler.com ve fitmoda.com, sporcard.com e-ticaret siteleri ve Türkiye geneline yayılmış mağazaları ile sektörel büyümesine hızla devam etmektedir. Dünya’nın önde gelen markalarını kitlelerle buluşturan, sektörünün en köklü ve lider markasında sizde yerinizi almak ister misiniz? Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Çağrı merkezi hizmet sektöründe en az 1 yıllık iş tecrübesi bulunan. Tercihen e-ticaret veya spor ürünleri satışı yapan firmalarda çalışmış. Spora ilgi duyan. Tercihen sporcu ürünleri hakkında bilgi sahibi. Ekip çalışmasına yatkın. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli. Diksiyonu düzgün. Sabırlı, sorumluluk sahibi, dinamik, öğrenmeye açık. Vardiya sistemine uyum sağlayabilecek takım arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI Web sitelerimiz üzerinden alışveriş gerçekleştiren tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda istenilen ürün bilgilerinin aktarılmasını sağlamak. Çalıştığımız kargo şirketleri ile ilişkilerin yürütülmesini sağlamak. Satışı gerçekleştirilen ürünlere yönelik yenilik ve gelişmeleri takip etmek. Telefon ile çağrı almak. İnternet sisteminden canlı destek hizmetleri vermek. Sosyal medya üzerinden ürüne yönelik gelen taleplere geri dönüş sağlamak. Müşteri hizmetlerine gelen müşteri maillerine geri dönüş sağlamak. Inbound ve outbound çalışmalarını gerçekleştirmek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Kurumsal Müşteriler Satış Temsilcisi, Müşteri İlişkileri Sorumlusu, Müşteri İlişkileri Uzman Yard, Müşteri İlişkileri Uzmanı, Müşteri İlişkileri Yetkilisi, Kurumsal Danışman, Kurumsal Müşteriler Danışmanı, Kurumsal Müşteriler Destek Uzmanı, Kurumsal Müşteri Temsilcisi, Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı

İş Habercisi - Kurumsal Müşteriler Danışmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?