Lastik Satış Sorumlusu İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Lastik Satış Sorumlusu
 • İş Açıklaması30 yıllık tecrübesiyle oto yedek parça sektöründe yer alan şirketimize, Karadeniz illerinde görevlendirmek üzere; oto yedek parça toptan satışında deneyimli, satış temsilcileri alınacaktır.
  Aranan NiteliklerOtomotiv - yedek parça satış konusunda en az 5 yıl deneyimli, Günlük müşteri ziyaretlerini gerçekleştirebilen ve bu ziyaretini raporlayabilen, Sürücü belgesi olan,aktif olarak araç kullanabilen,seyahat engeli bulunmayan, İletişimi güçlü, satış odaklı, girişken ve takipçi, Kurumsal kültüre ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve sistemli çalışan, sonuç odaklı, analitik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız. Sektör deneyimi ve müşteri portföyü olan adayların başvuru yapmasını rica ederiz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Aktif Satış Danışmanı, Pazarlama Danışmanı, Pazarlama Elemanı, Satış Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Yedek Parça Danışmanı, Yedek Parça Müşteri Temsilcisi, Yedek Parça Satış Sorumlusu, Lastik Satış Sorumlusu, Yedek Parça Satış Şefi

 • İş AçıklamasıAvkom İletişim - Mağaza Satış Uzmanı Avkom İletişim olarak İzmir’de, İş ortağımız Türk Telekom ile birlikte ; mağazalarımızda görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen, profesyonel ekibimizin bir parçası olacak çalışma arkadaşları aramaktayız. İŞİN TANIMI: Türk Telekom Grubunun hizmet kalitesine ve kurumsal kimliğine uygun olarak, müşterilere mağazadaki ürünlerin ve kampanyaların tanıtımını yaparak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretmek, ürünlerin satışını gerçekleştirmek. Satışı yapılan operatör ürünlerinin aktivasyon işlemlerini ve satış sonrası abonelik işlemlerini gerçekleştirmek Mağazanın belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak Mağazanın görsel düzenini sağlamak ve mevcut düzenini korumak.
  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu (Tercihen Üniversite Mezunu), İzmir’de ikamet eden, Mağaza ve takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen ve ön planda tutan, Esnek çalışma saatleri dahilinde çalışabilecek, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, Prezantabl, pozitif, güler yüzlü ve dinamik bir yapıya sahip, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Mağaza Görevlisi, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Satış Danışmanı, Kozmetik Satış Görevlisi, Lastik Satış Sorumlusu, Mağaza Personeli, Mağaza Satış Personeli, Satış Elemanı

Sayfa:/35

İş Habercisi - Lastik Satış Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?