Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Matbaa İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaa
 • İş AçıklamasıFotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim merkezlerinden biri olan firmamız ALBÜM İMALAT, MATBAA, CİLTLEME ve MÜCELLİT işlerinden anlayan en az 10 yıl deneyimli USTA ve USTABAŞI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler​Albüm İmalat ve Matbaa işlerinde deneyimli Ciltleme ve Mücellit işlerinden anlayan, Sektörde en az 10 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık , disiplinli ve takipci , Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Pedal Kesim Ustası

  KT LABELİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSilivri' de,faaliyet gösteren ambalaj sektöründe öncü firmamıza gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Matbaa dikiş makinelerinde tecrübeli, Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( Servislerimiz mevcuttur ) Matbaa dikiş makinesi operatör ve ustaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSilivri' de,faaliyet gösteren ambalaj sektöründe öncü firmamıza gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Matbaa yapıştırma makinelerinde tecrübeli, Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( Servislerimiz mevcuttur ) Matbaa yapıştırma makinesi operatör ve ustaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Holding, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Sorumlu, Tekniker

 • Satış Pazarlama

  Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir'deki yayınevimizde çalışabilecek Okulları, ve firmaları dolaşıp teklif alabilecek, Matbaa deneyimi olan, Baskı Kalitesinden anlayan Bir işi başından sonuna kadar takip edip, aylık raporlama yapabiliecek.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyeti bulunan Diksiyonu düzgün, . Tercihen Üniversite mezunu, · Microsoft Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, · Raporlama ve analiz becerilerine sahip, · Planlama ve organizasyon yönü güçlü, · İletişimde yetkin, dinamik, girişimci ve sonuç odaklı, Matbaa deneyimi olması öncelikli tercih sebebimizdir. · Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAnadolu yakasında olan yayınevimize gelen kitap siparişlerini takip edebilecek, Birimler arası koordinasyon sağlayabilecek, Siparişin takibini yapabilek. Matbaacılık tecrübesi olan, Üretimi takip edebilecek, Fiyat verebilecek, Teknik detay verebilecek.

  Aranan NiteliklerLiderlik vasfı olan, İş takibi yapabilecek İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına uygun Baskı öncesi ve sonrasına hakim Diksiyonu düzgün Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ veya DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not: Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Holding, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Ustabaşı, Kalfa

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Sektöründe 25 Yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan firmamız, başta Etiket olmak üzere baskılı ürün ihtiyaçlarına yönelik satış faaliyetlerinde yer alacak " SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİLERİ " istihdam edecektir. Yeni kazanılacak ve mevcut olan tüm müşterilerimizin firmamızla ilişkilerini iyi düzeyde sürdürecek ve geliştirilmesine katkıda bulunacak, İstek ve ihtiyaçlarına hızlı ve çözüm odaklı cevap verebilecek, Firmamız Bilform'a pazar talep ve ihtiyaçlarının gelişimi konusunda yaptığı takip ve çalışmalar konusunda katkı sağlayacak, Kendi satış ve pazarlama faaliyetlerini, çalışma programlarını düzenli olarak raporlayacak.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ikamet eden, Tercihen Etiket ve Ambalaj sektöründe Satış / Pazarlamada görev almış, Satış / Pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimi olan Lise, tercihen üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan, Etiket ve Ambalaj sektöründe değerlendirilebilecek müşteri portföyü var olan veya oluşturabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, sorumluk sahibi Güler yüzlü, ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri yüksek ve diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne önem veren, Sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak iyi, dikkatli araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen temel düzeyde Netsis programını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Bay veya Bayan.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSİLİVRİ FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TAMBURLU FLEXO MATBAA MAKİNESİNDE ÇALIŞACAK TECRÜBELİ MAKİNA OPERATÖRLERİ ARANMAKTADIR. ESENYURT PARSELLERDEN BAŞLAYIP E-5 SİLİVRİ GÜZERGAHINDA SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • İhracat Üretim Lojistik Elemanı

  Acar Groupİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYurtdışında bulunan müşterilerden alınan siparişlerin üretimde takibi ve sevki görevlerini yerine getirebilecek ihracat lojistik personeli alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Tercihen matbaa sektöründe deneyimi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Dikkatli,titiz ve öğrenme isteği yüksek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİnkılap Kitabevi - Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Matbaa Üretim Müdürü" aramaktayız. Matbaa Üretim Müdürü, tesisin üretim kapasitesinden maksimum doluluk ve karlılıkta faydalanılabilecek şekilde üretim planı yapmak, üretim planı doğrultusunda üretim hammadde ihtiyacını tespit ve tedarik etmek, tüm üretim süreçlerini organize, takip ve kontrol etmek işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Matbaacılık, Basım-Yayın, Endüstri Mühendisliği vb. bölümleri mezunu, Matbaa Sektöründe, tercihen kitap üretiminde en az 5 yıl Yöneticilik tecrübesine sahip, Baskı öncesi ve sonrası teknik bilgi ve donanıma sahip, Fiyatlandırma ve maliyet analizi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Liderlik, iletişim ve ekip yönetimi vasıfları kuvvetli, Ticari Odaklılık, Analitik düşünme, karar verme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Nebim Winner bilen, Takım çalışmasına yatkın, Bay,

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • Matbaa Giyotin Ustası

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa 12 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Mücellithane Bölümünde görevlendirilecek Giyotin Ustası adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Mücellithane bölümünde görev yapacak, Alanında minumum 5 yıl tecrübe sahibi, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, "Matbaa Giyotin Ustası" arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Baskı Sonrası Bölümümüzde görevlendirilecek Kazanlı Kesim Usta adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Baskı sonrası bölümümüzde görevlendirilecek, Minumum 4-5 yıl tecrübe sahibi, Heidelberg Kazanlı Kesim makinesinde deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Kazanlı Kesim Ustası" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Usta

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Tabaka Baskı Bölümü için görevlendirilecek Kalfa adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tabaka Baskı bölümümüzde görev yapacak, En az 2-3 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Kalfaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere Roland 702, Roland 704 makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları ve Kalfaları", Heidelberg ve Sthal makinelerinde tecrübeli "Kırma Usta ve Kalfaları" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Kalfa, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde bulunan görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler25-35 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Fatura ve irsaliye düzenleme konusunda tecrübeli, Tercihen Nebim V3 Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, iyi derecede Excel bilen, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bay, ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Asistan, Operatör

İş Habercisi - Matbaa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?