Matbaa İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaa
 • Dilek Etiket & Matbacılıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBağcılarda bulunan firmamıza MATBAA YÖNETİCİSİ PERSONELİ ARAMAKTAYIZ. MATBAA YÖNETECİLİĞİ YAPABİLECEK Matbaa yöneticiliği yapabilecek , Fiyat verebilecek Maliyet çıkarabilecek Tecrübeli Ürün Tedarik edebilecek Bilgisayar Kullanabilecek

  Aranan NiteliklerMüşteri ilişkilerini yönetebilecek, Takım çalışmasına uyumlu, En az Lise mezunu ,tercihen Üniversite mezunu Seyahat engeli bulunmayan, Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip, Problem çözme yeteneğine sahip, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip. Askerliğini yapmış adaylar aramaktayız. AVRUPA YAKASINDA OTURAN

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSektöründe köklü bir geçmişi olan firmamızın İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli WEB  BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan NiteliklerUsta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMatbaa baskı öncesi hazırlık süreçlerinde tasarımlar yapılması Baskı öncesi hazırlık (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrollerin yapılması Matbaa baskı hazırlık süreçlerinin takibi,

  Aranan NiteliklerTercihen 23-30 yaşları aralığında, En az lise mezunu, MAC işletim sisteminde Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Creative tasarımlar yapabilecek, Baskı tekniklerini iyi bilen baskı öncesi hazırlık süreçlerini takip edebilecek, Baskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, (Bahçelievler,Güneşli,,Mecidiyeköy, Beşiktaş, Güngören, Atışalanı, Bayrampaşa, Yeşilpınar, Eyüp, Edirnekapı, İstinye) Küçükçekmece, İkitelli, Esenyurt, Marmaraevleri, Beykent, Sultangazi, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Güneşli, Kağıthane )servis güzergahlarımıza uygun ikamet eden, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıFacebook, Twitter, Google+, Instagram ve Kurumsal Web Sitesi gibi hesapların yönetimi. Banner, insört , görsel reklam gibi tasarımların yapılması , her platform için haftalık veya aylık story board – içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunmak. Sosyal medya takipçi sayısını arttıracak çözümleri üretmek , email trafiğini yönetmek.

  Aranan NiteliklerEnaz 1 yıl deneyimli. Tercihen üniversite mevzunu. Yenilikçi dünyada gelişen yeni trendleri takip eden. İletişim kabiliyeti yüksek , editöryel yeteneklere sahip. Dijital iletişim ve sosyal medya kanallarını etkin şekilde kullanabilen. Türkçeye ileri düzeyde hakim , dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat eden. Toplu mailing konusunda bilgili. Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Sosyal Medya Uzmanı

 • Bind Çikolataİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup çatısı altında bulunan Türkiye'nin ilk çikolata Butiği 'Bind Chocalate' bünyesinde görevlendirilmek üzere Pazarlama ve Satış ekibi ile koordineli çalışacak Grafik Tasarım personeli alınacaktır. Mevcut Kutu Ambalajlarımızı kurumsal satış için uyarlamak, içerik bilgilerini güncellemek, yeni kutu ambalaj tasarımları yapmak

  Aranan NiteliklerCorel, Photoshop vb. grafik programlarını kullanabilen, Özellikle kutu ve ambalaj tasarımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Katalog, broşür, ürün ve koleksiyon geliştirme konularında görsel çalışmalar hazırlayabilecek, Yaratıcı, azimli, kişisel gelişimi önemseyen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıOfset baskı ve Dijital Baskı alanında faaliyet gösteren firmamız iiçin Grafik Tasarım ve Dijital Baskı Operatörü aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİndesing, İllustrator, Photoshop programlarını profesyonelce kullanabilen, Baskı teknikleri bilen, baskı hazırlığı yapabilecek, baskı kontrol edebilecek, Görsel gücü ve algısı kuvvetli, Yapıcı yaklaşımıyla çözüm odaklı öneriler getirebilen, Özgün tasarım yeteneğine sahip kendini kanıtlamak isteyen Ümraniye'ye ulaşım sorunu olmayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Operatör

 • İş Açıklaması35 yıldan uzun süredir faaliyet gösterdiği sektörün gelişmesinde vizyonu ve kalite anlayışı ile aktif rol oynayan; 400’e yakın çalışanı olan, üretim tesisleri İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan, müşterileri ve tedarikçileri arasında Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları içinde yer alan şirketimizin; gelişen ve büyüyen organizasyonu içerisinde Matbaa bölümümüzde;baskı makinası ve lak hatlarında yetiştirilmek üzere, güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedeflediğimiz, şirketimize değer katacak “Matbaa/ Ofset baskı makinası operatörleri” alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Matbaa veya Makina bölümü Mezunu Tercihen Ambalaj Sektörü ile ilgili deneyimli Üç vardiya çalışabilecek Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak Ekip /takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli Tercihen en az bir yıl iş deneyimli olmak 20-35 yaş arasında erkek Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir ‘de ikamet eden (Karşıyaka-Çiğli ve Buca tercih nedenidir)

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör, Eleman

İş Habercisi - Matbaa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?