Matbaa İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaa
 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli CİLT USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, ciltleme faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Sektöründe köklü bir geçmişi olan firmamızın İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli WEB  BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Heidelberg Stahl - Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.  

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş Açıklaması Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; - Vardiyalı sistemde çalışabilecek   - Büyükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Bay Matbaa Makinesi çalışanları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Secret Age Kozmetik İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması SARIYER / TARABYA'DAKİ Şirketimize Grafik Tasarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Lise ya da Üniversitelerin tercihen Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli, Photoshop, Freehand,  Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Tasarım teknikleri ve baskı üretimi konusunda bilgili, Sosyal medya görsel kurallarına hakim, Görsel konsept yaratma becerisi olan ve alanındaki yeni teknolojileri takip eden, İletişim ve koordinasyon yetkinliği yüksek, araştırmacı, hızlı ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi.

  Sektör: Ajans, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Teknik Ressam, Grafiker, Eleman, Web Designer, Fotoğrafçı

 • Grup Ajans İstanbul Anadolu 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Reklam ve Matbaacılık alanında uzun yıllar faliyet gösteren firmamıza ‘’Grafiker’’ alınacaktır. Grafik tasarım konusunda tercihen 2 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, Baskı ve matbaa bilgisi olan, Renk ayrımı ve baskı konularında bilgi sahibi, Baskı hazırlığını yapabilecek, Gelişime açık, yaratıcı, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ofis ortamında çalışacak bayan grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • En az 2 yıl ve üzeri deneyimli • Adobe Illustrator, Photoshop ve Frehand programlarına hakim • Renk bilgisine sahip • İnsan ilişkileri kuvvetli, yenilikleri takip eden • Tercihen Mac kullanabilen • Basılı mecra tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek • Baskı hazırlık ve matbaa bilgisi olan

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Kendisine verilen bilgiler doğrultusunda uygun tasarımı yapabilecek, Broşür, katalog, Dergi, Ambalaj, P.O.P. Malzemeler, dergi reklamı, insert ve dijital pazarlama içeriklerinin tasarımı, afiş Reklam, logo type, kurumsal kimlik çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Yaratıcı vizyon ve konsept geliştirebilecek

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım / Görsel İletişim / Matbaacılık bölümlerinden mezun · Grafik konusunda 1-2 yıl deneyimli · Firmaların kurumsal kimlik çalışmalarını ve katalog, broşür vb.. ürünlerinin tasarımını yapabilecek · Ekip çalışmasına yatkın · Adobe İllustrator, İndesign, Photoshop, pragramlarna hakim · Ümraniye bölgesine ulaşımda zorluk çekmeyecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ajans, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Görsel Yönetmen

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 13 Ekim 2016

  İş Açıklaması Holdingimiz bünyesinde yer alan ambalaj firmamız için, Matbaa ustası arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Matbaa sektöründe en az 3 yıl deneyimli, OPP, CPP, PP Ambalaj malzemeleriyle çalışmış, Askerliğini tamamlamış, Problem çözme, motive etme ve yoğun iş temposunda çalışabilen.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta

 • Pakay Matbaacılık ve Ambalaj İstanbul Avrupa 9 Ekim 2016

  İş Açıklaması Beylikdüzü bölgesinde kutu üretimi yapan şirketimiz için Usta ve Kalfalar aramaktayız. Flexo  Otomatik Sıvama Otomatik Kesim

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, güler yüzlü, İş tecrübesi Usta ve Kalfa seviyesinde olan .    

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Kalfa

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 3 Ekim 2016

  İş Açıklaması Holdingimiz bünyesinde yer alan ambalaj firmamız için, Pazarlama Uzmanı arayışımız mevcuttur. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Matbaa sektöründe pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, pozitif yapıya sahip, İkna kabiliyeti olan, Yoğun çalışma ortamına uyumlu, Portföyü olan /geliştirebilecek olan, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması matbaa departmanına tecrübeli planlama yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler avrupa yakası tercihimizdir.Bay adayların askerliğini yapmış olması gereklidir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Mayaform İstanbul Avrupa 12 Eylül 2016

  İş Açıklaması Avcılar'da Gıda ambalajı sektöründe kağıt bardak üretimi yapan firmamız matbaa bölümünde görev alacak tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Flekso Baskı (Kule Tipi) Makinasında Tecrübeli, * 25 - 40 yaş aralığında, * Avcılar, Sefaköy E-5, Başakşehir, Esenyurt Bölgesinde ikamet eden, * Bay usta aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta

İş Habercisi - Matbaa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?