Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Matbaa İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaa
 • İş AçıklamasıDERİ DİKİMİNDEN anlayan en az 4 yıl deneyimli USTA MAKİNACILAR aranmaktadır. İzmir Gıda Çarşısında Fotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuvarı ve ALBÜM ÜRETİM MERKEZLERİNDEN biri olan firmamız; DERİ DİKİMİNDE USTA MAKİNACILAR aramaktadır.

  Aranan NiteliklerSöz konusu pozisyonlar için adaylarda aradığımız nitelikler şöyledir: DERİ DİKİMİNDEN anlayan USTA MAKİNACILAR Sektörde en az 4 yıl deneyimli, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık, disiplinli ve takipci, Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB de bulunan Deri Etiket fabrikamızda çalıştırılmak üzere; * Finisaj Ustası alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Deneyimli, Pistole Kullanmayı bilen El becerisi ve Renk kabileyeti olan, Gelişime açık, Askerliğini yapmış.

  Sektör: Diğer, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Boyahane Ustası

 • KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Yakma Ustası arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Yakma Ustası alınacaktır.

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Tampon baskı makinasında serigraf tuş baskı yapabilecek, Depoya gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak, Gerektiğinde teknik servise destek olacak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Kurye

 • KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Tampon baskı makinasında serigraf tuş baskı yapabilecek, Depoya gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak, Gerektiğinde teknik servise destek olacak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Lojistik, E-Ticaret, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSektöründe köklü bir geçmişi olan firmamızın İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak deneyimli WEB BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan NiteliklerUsta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Heidelberg Stahl - Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş AçıklamasıFiyatlandırma, sipariş alma, siparişin üretimde takibi ve sevki görevlerini yerine getirebilecek ihracat müşteri temsilcisi alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce konuşan, okuyan ve yazabilen, Müşteri ilişkileri görevinde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen matbaa sektöründe deneyimi olan Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Tercihen Lisans mezunu, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği yüksek, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 25-35 yaş arasında, Bay, Bayan adaylar Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim merkezlerinden biri olan firmamız ALBÜM İMALAT, MATBAA, CİLTLEME ve MÜCELLİT işlerinden anlayan en az 10 yıl deneyimli USTA ve USTABAŞI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler​Albüm İmalat ve Matbaa işlerinde deneyimli Ciltleme ve Mücellit işlerinden anlayan, Sektörde en az 10 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık , disiplinli ve takipci , Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Dilek Etiket & Matbacılıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBağcılarda bulunan firmamıza MATBAA YÖNETİCİSİ PERSONELİ ARAMAKTAYIZ. MATBAA YÖNETECİLİĞİ YAPABİLECEK Matbaa yöneticiliği yapabilecek , Fiyat verebilecek Maliyet çıkarabilecek Tecrübeli Ürün Tedarik edebilecek Bilgisayar Kullanabilecek

  Aranan NiteliklerMüşteri ilişkilerini yönetebilecek, Takım çalışmasına uyumlu, En az Lise mezunu ,tercihen Üniversite mezunu Seyahat engeli bulunmayan, Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip, Problem çözme yeteneğine sahip, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip. Askerliğini yapmış adaylar aramaktayız. AVRUPA YAKASINDA OTURAN

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBasım Yayın ve Ambalaj Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Selofan - Laminasyon Bölümümüzde görev alabilecek Selofan Usta ve Kalfa adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Matbaa Meslek Lisesi, Üniversite veya Yüksek Okulların Matbaacılık Bölümünden Mezun, Usta , Usta Yardımcısı , Kalfa seviyesinde tecrübe sahibi Üretim Bölümleri için Vardiya Sisteminde çalışabilecek , Laminasyon - Sıcak Selofan Makinasında çalışacak , Sorumluluk sahibi, Takipçi, Sonuç Odaklı Analitik düşünen ve detaylara dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) hemen ekiplerimize dahil olabilecek ya da bölümlerinde yetiştirilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Kalfa, Şef / Amir, Usta, Teknisyen

 • İş AçıklamasıWeb Ofset ve Tabaka Ofset Baskı Bölümümüzde aktif olarak görev yapacak Baskı Kalfası arayışımız mevcuttur .

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Web Ofset ve Tabaka Ofset Bölümü Komori Makinalarında tecrübeli , Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Servis Güzergahı: Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahı) "Ofset Baskı Kalfası" arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta, Kalfa

 • İş AçıklamasıMatbaacılık, mücellithane, baskı alanlarında görev yaoacak.

  Aranan NiteliklerALTIN BİLEZİK SAHİBİ OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? Matbaacılık alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı Hedefine giden yolda yılmayacak Sorumluluk sahibi, dinamik, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, VARDİYALI çalışabilecek , Asgari Ücret + Agi + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Servis Güzüergahı: Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahı) 30 yaşını aşmamış Yetiştirilmek Üzere Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Çırak, Usta, Eleman

 • İş AçıklamasıBasım Yayın ve Ambalaj Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek aşağıdaki yetkinliklere sahip ekip arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Matbaa Meslek Lisesi, Üniversite veya Yüksek Okulların Matbaacılık Bölümünden Mezun, Üretim Bölümleri için Vardiya Sisteminde çalışabilecek , Üretim Bölümlerinde çalışmaya ve kariyer yapmaya istekli, Sorumluluk sahibi, Takipçi, Sonuç Odaklı Analitik düşünen ve detaylara dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) hemen ekiplerimize dahil olabilecek ya da bölümlerinde yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Usta, Kalfa

 • Tarkan Dijitalİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTasarım yeteneği kuvvetli Grafiker

  Aranan NiteliklerAçıkhava reklamcılığı,baskı merkezleri veya ajans tecrübesi olan,web tasarımı , 3 boyutlu tasarım veya diğer grafik programlarından bir veya birkaçına hakim ,Beylikdüzü civarında oturan ve sigara içmeyen grafikerler tercih edilecektir.

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Grafiker

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 8 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıdizayn tasarım çizim ve motaj bilgisiolan

  Aranan Nitelikleradobe,ai,corel,frehand programlarına hakim ve yaratıcı fikirlere sahit.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklamasımatbaa üretim sorumlusu,sektörde deneyimli baskı öncesi ve sonrası planlama tecrübesi olan

  Aranan NiteliklerMatbaa sektöründe deneyimli,baskı öncesi ve baskı sonrası planlama tecrübesi olan ,grafik programlarına hakim

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Acar Groupİstanbul Avrupa 8 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Yönetim Kurulu Başkanını, şirket yönetimi ile ilgili her alanda asiste edecek aşağıda belirtmiş olduğumuz nitelikleri taşıyan 'Üst Düzey Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır;

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - En az 3 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, - MS Office Programlarını etkin düzeyde kullanabilen, - Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, - Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, - Analitik düşünen, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, - Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen, - Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantasyona önem veren, - Problem çözme becerisi yüksek ve pratik, - Planlama-Organizasyon ve Koordinasyon becerisi yüksek, - Dökümantasyon ve raporlama sisteminin düzenlenmesi yürütülmesini sağlayacak, - Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi iyi seviyede olan, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bayan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Asistan

İş Habercisi - Matbaa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?