Matbaa İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaa
 • Türkiye Gazetesi

  Baskı Makinesi Operatörleri Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • İnkılâp Kitabevi

  Tel Dikiş Ustası İnkılâp Kitabevi

  İstanbul Avrupa

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Müller Martini Tel Dikiş makinesinde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Tel Dikiş Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Tel dikiş işi olmadığında mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

 • İnkılâp Kitabevi

  Matbaa İşçisi (Yetiştirilmek Üzere) İnkılâp Kitabevi

  İstanbul Avrupa

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde yetiştirilmek üzere çıraklar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gelişime açık ve matbaa sektörüne meslek sahibi olmayı hedefleyen Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

 • Korozo Ambalaj

  Dispensing Operatörü Korozo Ambalaj

  İstanbul Avrupa

  10 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlamış olan kurumsal ve sektörünün lideri firmamızda görevlendirilmek üzere; Full ve Inkmaker dispensing sistemlerini kullanabilen, Renk ve Pantone bilgisi olan, Renk okuyucu cihazı kullanabilen, Flekso ve/veya Tifdruk baskı tecrübesi olan, Dispensing Operatörü arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ofis programlarını kullanabilen, bilgisayara hakim, Çalışma azmi yüksek, Düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Yoğun ve ağır iş temposuna uygun, Vardiyalı çalışabilecek

 • İnkılâp Kitabevi

  Ofset Baskı Ustası İnkılâp Kitabevi

  İstanbul Avrupa

  10 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere aşağıda makine parkurunda belirtilen makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları" arayışımız bulunmaktadır: Roland 704 Roland 702 (ön – arka) Roland Rekord (ön – arka) Roland Rekord 1 – 1 Roland 200 50-70

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

 • Mayaform

  Flekso Baskı Makinası Matbaa Ustası Mayaform

  İstanbul Avrupa

  8 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avcılar'da Gıda ambalajı sektöründe kağıt bardak üretimi yapan firmamız matbaa bölümünde görev alacak tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Flekso Baskı Makinasında Tecrübeli * 25 - 40 yaş aralığında, * Avcılar Bölgesi civarında ikamet eden, * Bay, * Usta aranmaktadır.

 • Elma Basım Yayın ve İletişim

  Web + Dergi,Tasarımı Grafiker Elma Basım Yayın ve İletişim

  İstanbul Avrupa

  4 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Matbaamızın bünyesinde çıkaracağımız ve web hizmetleri verdiğimiz müşterilerimizin web sitesini tasarım ve uygulama konusunda aynı zaman dergi tasarım tecrübesi olan Grafiker arkadaş aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Web Tasarım ve yönetimi, Dergi Tasarımı,konusunda tecrübeli Grafiker

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Grafik Tasarım Dijital Montaj Ege Reklam Basım Sanatları

  İstanbul Anadolu

  4 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ofset baskı tesislerimizde görev yapmak üzere,

  Aranan Nitelikler • En az 3 yıllık iş deneyimi olan, • Ofset baskı ve mücellit sürecini bilen, • Ekip çalışmasına ve tempolu iş ortamına ayak uydurabilecek, Bilgisayardan kalıba pozlama CTP'de deneyimli dijital montajcı aranmaktadır. Acrobat Professional ve Preps Dijital montaj, tercihen Pitstop Programlarına hakim adaylar aranmaktadır.-

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Matbaa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?