Matbaa İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaa
 • Turkuvaz Medya Grubu İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yer alan Samandıra Matbaa'mızda görevlendirilmek üzere Baskı Ustası ve Baskı Usta Yardımcıları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Matbaa meslek lisesi, endüstri meslek lisesi veya lise mezunu, Baskı konusunda (renk bilgisi vb.) tecrübeli, Rotasyon baskı makinesinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 25 -35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adaylar aranmaktadır.  

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta Yardımcısı, Usta

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli WEB  BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi ( matbaacılık başta olmak üzere;  metal işleri, torna, tesviye, motor,  makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli CİLT USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, ciltleme faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi ( baskı sonrası, baskı bölümleri başta olmak üzere;  metal işleri, torna, tesviye, motor,  makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; - Vardiyalı sistemde çalışabilecek   - Büyükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Bay Matbaa Makinesi çalışanları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Silivri’ de faaliyet gösteren Matbaa-Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere   Üniversite veya Meslek Yüksek Okul Teknik Bölümleri’nden mezun ( Makine-Mekanik- Mekatronik- Matbaa, Baskı vb bölümlerden mezun )  Matbaa sektöründe  benzer bir görevde en az 5 yıl deneyimli, Mavi yaka ekip yönetimi tecrübesine sahip MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Yoğun tempolu ve  Vardiyalı sistemde çalışabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Erkek Askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Tesislerimizde çalışacak, deneyimli  veya matbaada yetiştirilmek üzere   BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   35 yaşını aşmamış Tercihen lise veya Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere;  Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor,  Makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun  veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık                                    Yetiştirilmek üzere  veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en gelişmiş matbaa ve ambalaj tesislerinden biri olan Hadımköy - Kıraç mevkiinde bulunan fabrikamıza, matbaa ve ambalaj sektöründe deneyimli takım arkadaşları aramaktayız. Firmamızın Satış Pazarlama bölümünde  Saha Satış Temsilcisi olarak değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen matbaa ambalaj sektörü ile Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, 25- 40 yaşları arasında BAY- BAYAN personeller, Firmamızın üretim bölümünde vardiya amiri olarak değerlendirilmek üzere; Üretim Programına göre sorumlu olduğu vardiyada üretim programını gerçekleştirebilecek, Kendine bağlı mavi yaka personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek, Üretim hattı makine ve ekipmanlarının arıza onarımlarının yapılmasını organize edebilecek, Üretim hatlarında verimlilik geliştirici çalışmalara yardımcı olacak, Üretimin istenilen kalitede ve zamanda gerçekleştirilmesini sağlayabilecek bay personel, Firmamızın üretim bandında bulunan; Komori marka baskı makinesini kullanabilecek deneyimli usta, Somtaş otomatik sıcak selefon makinesi kullanabilecek deneyimli usta, Somtaş Bagmaster kese kağıdı makinesi kullanabilecek deneyimli ustalar aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Şef / Amir, Usta

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 19 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İnkılap Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere mevcut müşteriler ile olan ilişkilerin devamı, geliştirilmesi ve yeni müşteriler kazandırılması süreçlerini yürütecek "Matbaa Satış Sorumlusu" aramaktayız. Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut Müşteri ilişkilerini iyi düzeyde yürütebilecek, Müşteri istek ve ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Satış ve pazarlama faaliyetlerini ve program çalışmalarını düzenli raporlayacak.

  Aranan Nitelikler Matbaa / Basım sektöründe kurumsal müşteri ilişkileri ve satış deneyimi olan, Satış, pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli, En az Lise veya üniversite mezunu Kendi müşteri portföyünü oluşturabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek, 40 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Sorumlu

 • Sespack Antalya 12 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Sespack Antalya’da 2011 yılında kurulmuş 05.06.2011 de üretim izin belgelerini almış ve Antalya bölgesin de üretimini yapmış olduğu gıda ve gıda dışı ürünleri ağırlığı otel ve tatil köyleri olmak üzere havalimanı, restoran, cafe gibi noktalara direk ve bayii kanalı ile pazarlama ve dağıtıma başlamıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları matbaacılık kendi bünyemizde yapılmakta olup baskısını yaptığımız ürünler otomatik dolum makinalarımızda gıda tüzüğüne uygun bir şekilde paketlenmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “SESPACK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “Matbaa Görevlisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Lise mezunu, tercihen ön lisans mezunu, Photoshop programına hakim, Dijital baskı makinelerinin kullanımında tecrübeli, teknik bilgi sahibi, Renk ve malzeme bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Baskı alanında deneyimli veya eğitim almış, gelişmeye açık, Yeni teknoloji ile kendini geliştirecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta

İş Habercisi - Matbaa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?