Memur İş İlanları

Hepsini Temizle
Memur
 • İş Açıklaması Hizmet sektöründe çeşitli noktalarda 24 saat faaliyet gösteren şirketimizin, Bahçelievler / İstanbul merkez ofisi bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip “ MUHASEBE UZMANI & FİNANS SORUMLUSU aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler          MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·         Ön muhasebe  konusunda en az 5 yıl deneyimli, ·         Ms Office programlarına hakim, ·         Muhasebe paket programı kullanabilen, ·         Resmi muhasebe bilgisi olan, ·         Bankalar ve resmi daireler ile ilgili işlemlerde kesinlikle yeterli düzeyde bilgisi olan, ·         Disiplinli ve çözüm üretebilen, sorun çözme ve raporlama kabiliyeti olan, ·         Titiz ve dikkatli, işletme gizlilik kurallarını uygulayabilen, ·         Takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,            BAY veya BAYAN takım arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Muğla şubelerinde  görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir.   Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek,   Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Ön Lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu  20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Antalya şubelerinde  görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir.   Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek,   Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) / Lisans mezunu  20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Trabzon şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir.   Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek,   Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Ön lisans ( Bankacılık ve Sigorta ) / Lisans mezunu, 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Mersin şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir.   Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek,   Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Ön Lisans (Bankacılık ve Sigorta) mezunu / Lisans mezunu  20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Part-Time Malzeme Planlama Memuru
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA-HIZLI TÜKETİM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, ATAŞEHİR VEYA MERTER'DEKİ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;   Tedarikçilerden gelen malzemelerin (folyolar, yoğurt kaseleri, stant malzemeleri vs.)  irsaliyelerini kontrol etmek suretiyle malzemeleri tam ve eksiksiz olarak teslim almak. Araçlara malzemeleri eksiksiz ve doğru olarak yüklemek, ilgili evrakları, araç şoförlerine tam ve doğru olarak teslim etmek. Gelen malzemelerin ilgili fabrikalara gönderilmesinin takibini yapmak, kaydını tutmak (SAP kullanılacak). Bölgede, gönderilen iade malzemelerin tedarikçi ile irtibata geçerek zamanında teslim alınmasını sağlamak, belirtilen zaman aralığında teslim alınmaması durumunda da kargo ile karşı ödemeli olarak malzemelerin gönderilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu, 08:00 - 14:00 saatleri arasında çalışacak (çalışma saatleri ve süre adayın tercihine göre değiştirilebilmektedir),  Tercihen SAP programını kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, 22 - 35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "MALZEME PLANLAMA MEMURU" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Üsküdar şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fakülte, yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, Fatura irsaliye takibi, Müşteri çek senet takibi, Banka hesap takibi, Kasa hesap takibi  yapacak , Evrak düzeni ve dosyalanmasın'dan sorumlu olacak, Genel muhasebe için aylık beyannameleri hazırlayacak muhasebe mevzuatına ve Muhasebe standartlarına hakim 25-35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır .

 • Muhasebe Elemanı
  Demotek Plastik Sanayi
  İzmir, Manisa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Aşağıdaki aranan niteliklerde, plastik fabrikasında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen genel muhasebe konusunda bilgi sahibi olan, Logo programı ile daha önceden çalışmış olan, Stres altında, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sürücü ehliyetine sahip

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

 • İş Açıklaması 400-500 araç sayısı filonun * araç takip kartlarının hazırlanması ve dosyalanması * Zimmet, ruhsat, ogs-hgs , k belgesi, vs belgelerinin güncel kayıtları * saha takip proğramını kullanmak ve raporlamak    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen MYO mezunu Tercihen benzer görevde 1-2 yıl çalışmış Ms-Office programlarına ileri düzeyde hakim, (Excel) Sorumluluk sahibi, işini geliştirebilecek Sonuç odaklı, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 30 yaşını aşmamış

 • Satın Alma Sorumlusu
  Kopuz Beton
  İstanbul Anadolu 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL , ATAŞEHİR , FERHATPAŞA MAHALLESİNDE BULUNAN HAZIR BETON SANTRALİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE SATIN ALMA SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN (TERCİHEN ATAŞEHİR CİVARI) DİKSİYONU DÜZGÜN İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK PAZAR VE FİYAT ARAŞTIRMALARINI DÜZENLİ OLARAK YAPARAK RAPORLAYABİLECEK ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ BULUNMAYAN SÜRÜCÜ EHLİYETİ BULUNAN VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN REFERANS VEREBİLECEK TERCİHEN YAPI MALZEMELERİ VE LOJİSTİK SEKTÖRLERİNDE SATIN ALMA TECRÜBESİ OLAN

 • Muhasebe Uzman Yardımcısı
  Efe Market Ekipmanları ve…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Alış faturalarının düzenlenmesi,muhasebe kayıtlarının, kontrollerinin yapılması, Aylık Gelir - Gider tablolarının hazırlanması, Çek - Senet takibi, sisteme Giriş - Çıkış işlemleri Ba / Bs, Cari Hesap Mutabakatlarının kontrolü ve takibinin yapılması, Banka hareketlerinin günlük işlemlerinin muhasebeleştirilmesi, İdari işleri kapsayan işlemlerin takibi,raporlanması ( servis, yemek, güvenlik, kira, noter vs.) Personel özlük sicil uygulamaları, Resmi kurumlar ile ilgili yazışmaların yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıllık tecrübe sahibi, İş Hukuku, SGK kanunu ve Vergi mevzuatına hakim Tercihen ERP bilgisi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Kocaeli-Gebze veya İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Kadıköy Şubemiz İçin Ofisboy
  Just Englısh
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında çalışacak. Gerektiğinde İstanbul içinde bulunan diğer şubelerimize gidecek Şubeler ve milli eğitim arasında evrak getir-götür işleri yapacak. Verilen işi takip edebilecek. Ofis malzeme gerektiğinde alımını yapabilecek Gerektiğinde şube-derslik bilgisayarlarındaki temel sorunları düzeltebilecek (program kurulumu, basit bilgisayar sorunu tamiri) Ofis boy aranmaktadır. Not: kadıköy şube genel merkezde duracak ama gün içinde diğer şubelere gidecek personeller aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-25 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

 • Kalite ve Süreç Uzmanı
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Kalite ve Süreç Uzmanı aramaktayız. Kalite Yönetim Sistemi için gerekli dökümanların takibi, kontrolü ve kaydedilmesi, ISO 9001 , 27001 ve BTK denetim sistemi yapılması gereken tüm çalışmaların gerçekleştirilmesi, alt yüklenici firmaların planlanan zamanlarla denetimi ve raporlanması, kurumun yurtiçi, yurtdışı denetim süreçlerinin takibi ve organizasyonunun yapılması, personel seçme ve yerleştirme süreçlerini yönetmek, tüm prosedürlerin ve birim ile ilgili gerekli dökümanların hazırlanması ve onaylanarak yayınlanmasının sağlanması, tüm çalışanlara kalite ve bgys politikasını duyurmaya yönelik faaliyetlerin düzenlenmesi, bilincin geliştirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması, kalite BGYS Yönetim Sisteminin geliştirilmesi

  Aranan Nitelikler üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kalite Yönetim Sistemlerine hakim, ISO 9001 ve 27001 konular?na hakim, Tercihen denet?i belgeli, Kalite ve kontrol süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeye sahip, işe alım, eğitim, gibi insan kaynakları süreçlerinde deneyim sahibi, yasal mevzuatları (kanun, yönetmelik, tüzük) standartları, direktifleri takip ederek işletmeyi ilgilendiren durumları raporlayabilecek, İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, yurt içi seyahat engeli olmayan, insan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 • Serial Buyer
  Randstad Türkiye
  Kocaeli 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. we are looking for a "serial buyer" for a multinational automotive company, reporting to purchasing manager, managing the relations with suppliers, maintaining optimum pricing quality operation, search for new suppliers and develop existing supplier base, preparing purchasing reports to management team

  Aranan Nitelikler Graduated from business administration or engineering science, experience in automotive industry, advance level English, netsis usage will be advantage, ms office applications and good level of excel knowledge flexible working hours, ability to work under stress and time management, driving licence

 • Depo Elemanı
  Teknosa
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mal kabulu yapılan ürünlerin RF terminal yardımıyla ilgili lokasyonlardan toplanması, paketlenmesi ve sevkiyata hazır hale getirilmesi. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer bir görevde en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu veya Gebze lokasyonunda ikamet eden.

 • İş Açıklaması Ürün giriş ve çıkışları, Kriterlere göre mal kabul ve reddi, ürünlerin özelliklerine göre düzenli bir şekilde istiflenmesini, depolanması ve muhafazasını yapacak, Ürünlerin sisteme kaydedilmesinden ve raporlamasından sorumlu, stok takibi, envanter sayımları gibi süreçleri yürütecek "Depo Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Gıda sektöründe çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, Ergene ya da Çorlu'da ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bilgisayar ve Office yazılımlarını iyi kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen Aktif Araç Kullanabilen, Erkek,

 • İş Açıklaması Ürün giriş ve çıkışları,Kriterlere göre mal kabul ve reddi, ürünlerin özelliklerine göre düzenli bir şekilde depolanması ve muhafazasını yapacak,  Ürünlerin sisteme kaydedilmesinden ve raporlamasından sorumlu, stok takibi, envanter sayımları gibi süreçleri yürütecek "Depo Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Gıda sektöründe çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, Gebze'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bilgisayar ve Office yazılımlarını iyi kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen,  Askerlik ile ilişiği olmayan, Erkek,

 • Planlama Elemanı/ İstanbul
  İmza
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Üretim- Planlama bölümünde yetiştirilmek üzere "ÜRETİM - PLANLAMA ELEMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek lisesi mezunu veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, BAY adaylar.

 • İnsan Kaynakları
  Teknik İstif
  İstanbul Anadolu 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması İşe alım sürecinde özlük dosyalarının oluşturulması ve takibinin sağlanması  İcra takiplerinin yapılması Özlük İşlemlerinin organize edilmesi ( işe giriş, işten çıkış, nakil, atama, yıllık izin, devam durumlarının takibi ve Bordro Tahakkuk işlemleri.)  Personel özlük işleri kapsamında resmi kurumlara karşı yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve bu kurumlarla ilgili süreçlerin yürütülmesi, Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve güncellenmesi, Çalışan bazında personel veri tabanının güncel tutulması,

  Aranan Nitelikler  Üniversite ve/veya 2 yıllık MYO mezunu  Tercihen daha önce İnsan kaynakları üzerine çalışmış ya da staj yapmış,  Logo Bordro Plus ve MS Office programlarını kullanabilen,  Gelişimi kendisine ilke edinmiş İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın Sonuç odaklı  İş takibi ve planlama becerileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Ümraniye-Taşdelen-Sancaktepe civarında ikamet eden

 • Sözleşmeli İcra Takip Katibi
  Efes Varlık Yönetim A.Ş.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Süreli işlerin takibini yapmak İcra müdürlüklerinde işlerin takibini gerçekleştirmek Tahsilata yönelik icra işlemlerini yapmak Müvekkillere işlemlerle ilgili bilgi vermek ve yetkilileri ile görüşmek Haftalık icra dosyalarının takibi,haciz işlemlerinin yapılması Dava dosyaları evrak ve tebligatlarının kontrollerini gerçekleştirmek Borçlularla görüşme ve tahsilat işlemlerinin gerçekleşmesi İş Akış Planına uygun çalışmak Raporlama Sistem Planına göre raporlama yapmak Haftalık olarak mevcut işler ve görüşmeler durumu hakkında rapor alarak yönetime ve yöneticilere iletmek Düzeltici önceliyici faaliyet önermek ve uygulamak Belirlenmiş prosedürlerin uygulanmasını sağlamak Yaptığı bütün işlerin hizmet kalitesini sağlamak Yönetime raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesi veya Adalet Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Seyehat engeli olmayan, Şehiriçi ve şehirdışı haciz ve icra işlemlerinin yapılmasını sağlamak, Mükemmel bir diksiyona sahip, Masraf ve icra harcamaları konusunda tecrübeli, İcra iflas ve tebligat Mevzuatına hakim, Düzenli,Analiz ve Raporlama Tekniklerini bilen, Planlama ve Organizasyon yeteneği güçlü, Sonuç odaklı,Problem çözme yeteneğine sahip, İletişim ve Müzakere yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın,gelişmeye ve yeniliğe açık

 • Genel Başvuru
  Aker Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Tekstil Sektörünün lider markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, Merkez ve mağaza pozisyonlarında değerlendirilmek üzere ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Firmanın ön muhasebe ve banka işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Ön Muhasebe Elemanı" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi / Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda 1-3 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevlerini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Mali Müşavirlik ofisinde genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Muhasebe Elemanı" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mali Müşavirlik ofisinde en az 3 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, iş takip yeteneği gelişmiş, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Memur İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?