Memur İş İlanları

Hepsini Temizle
Memur
 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Çayyolu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; HEMŞİRE alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - İnsan ilişkileri kuvvetli , - Prezantabl, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Bakırköy Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖĞRENCİ İŞLERİ SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli - Tercihen eğitim sektöründe çalışmış - Halkla İlişkiler biriminde deneyimli - Diksiyonu düzgün - Dış görünümüne özen gösteren - Takım çalışmalarına uyumlu

 • Güvenlik Görevlisi
  Gülaylar
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Nuruosmaniye Cağaloğlu'n da hizmet vermekte olan Şirket Merkez Binamızın, güvenlik ekibi içerisinde yer alacak, 5188 Sayılı Güvenliğe tabi, Silahlı Güvenlik Eğitimi almış, işine ve kendine özenli, dikkatli beyefendiler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı Güvenlik Eğitimi almış, Silahlı Güvenlik Sertifikasına sahip, Konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerliğini yapmış, 30 yaşını aşmamış beyefendiler aramaktayız.

 • İş Açıklaması Konak Gebze Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere,   * Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine    mani olmayan; * Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı; * İstanbul Anadolu ya da Gebze  yakasında ikamet eden, * İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, * Sorumluluk bilinci yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük çikolata stand zincirine sahip firmamızın İstanbul İkitelli'de bulunan merkezindeki muhasebe departmanımız için  Lise ya da Üniversite Mezunu  35 yaşını aşmamış  Ön muhasebe, fatura kesme, işleme, sevkiyat planlama işlerini yapacak  En az 2 yıl deneyimli  Mikro ya da benzeri muhasebe programlarına hakim  MS Office uygulamalarına hakim  Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, dikkatli, takipçi ve sorumluluk alabilen  Çözüm odaklı çalışma anlayışına sahip  Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Üsküdar şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fakülte, yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, Fatura irsaliye takibi, Müşteri çek senet takibi, Banka hesap takibi, Kasa hesap takibi  yapacak , Evrak düzeni ve dosyalanmasın'dan sorumlu olacak, Genel muhasebe için aylık beyannameleri hazırlayacak muhasebe mevzuatına ve Muhasebe standartlarına hakim 25-35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır .

 • İş Açıklaması Bilgisayar,elektronik ve müzik aletleri alanında uluslararası ticaret yapan firmamızın Samandıra'daki ofisinde görevlendirmek üzere, satış destek ve depo elemanları alınacaktır. Satış Asistanı İş Tanımı: Gelen müşteri taleplerini cevaplamak, müşteriye ürünlerle ilgili danışmanlık yapmak,  Satış destek çalışmalarının yürütülmesi, (Ürün tanıtım föyleri, fiyat listelerinin hazırlanması, toplu e-posta gönderimi, ) İnternet sitesinin güncellenmesi (yeni ürün eklenmesi, haber, anket, reklam alanlarının güncellenmesi) E-ticaret siparişlerinin takibi ve e-ticaret satış aktivitelerinin yürütülmesi. Saha satış personeline ofis içi destek verilmesi. Satış evraklarının düzenlenmesi (Fatura-İrsaliye) Depo-Sevkiyat Elemanı İş Tanımı: Gelen Siparişlerin hazırlanıp kargoya verilmesi, Şirket aracıyla İstanbul içi sevkiyatların yapılması, İthalatla ve iç piyasadan gelen malların depoya alınması ve düzenlenmesi, Belirli aralıklarla depo sayımı ve kontrollerinin yapılması, depo düzeninin sağlanması.    

  Aranan Nitelikler Satış Personeli için: En az 2 yıl benzer pozisyonlarda tecrübesi olan, Tercihen Photoshop,Indesign vb. tasarım programlarını ve MS Office programlarını (Excel,Word,Powerpoint) ve ofis araç-gereçlerini etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi (iş bitirme ve takip konusunda dikkatli ve titiz) Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, 40 yaşını aşmamış, Samandıra/Sancaktepe civarında ikamet eden bay-bayan personel arıyoruz Depo Personeli için: B sınıfı ehliyeti olan ve İstanbul trafiğinde etkin araç kullanabilen, Daha önce benzer pozisyonda en az iki yıl tecrübe sahibi olan, Yükleme boşaltma işlemlerinde fiziki bir engeli bulunmayan, 50 yaşını aşmamış, Samandıra çevresinde ikamet eden Bay personeller arıyoruz.    

 • İş Açıklaması Esra Başer Sigorta bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Sigorta Teknik Personel'alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Elementer sigorta branşını bilen yada yetiştirilmek üzere Sigortacılık üzerine deneyimli olması tercih sebebidir. Ekip çalışmasına uyumlu, Sigorta ekranlarını bilmesi tercih sebebidir.  Klavye kullanımı hızlı, Sigortacılık mesleğinde kariyer hedefleyen, Ciddi,titiz ve istikrarlı, Sincan,Eryaman,Etimesgut yada Gölbaşı ve civarında ikamet eden Bayan

 • İş Açıklaması AKREDİTE MUAYENE kuruluşu olan UZMAN MUAYENE için çalışmak üzere aşağıda yazılı niteliklere sahip  TEKNİKER aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler M.Y.O 2 Yıllık Teknik Bölümlerinden mezun, Ofis programlarını kullanarak rapor yazım ve kontrolü yapabilecek, Tercihen bir Muayene kuruluşu veya Laboratuvarda görev yapmış, Kalite sistemleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Dinamik,titiz, sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, MS Office prmogramlarını çok iyi seviyede kullanabilen Tercihen Autocad kullanabilen, Bay veya Bayan

 • İş Açıklaması İşyeri hekimini asiste ederek günlük muayene organizasyonunun gerçekleştirilmesi, Çalışanların yıllık periyodik muayenelerinin organizasyonu ve yapılmasının sağlanması ile sonrasında sağlık durumlarının izlenmesi, sağlık dosyalarının arşivlenmesi, risk görülen durumlarda ilgililerin uyarılması, İş kazası veya acil hastalanma gibi durumlarda ilk müdahalenin yapılıp ve gerekli tedbirlerin alınarak hastaneye sevki organizasyonun gerçekleştirilmesi, Gerekli kayıtların düzenlenerek gerektiği zamanlarda bildirim ve raporlamanın yapılması.

  Aranan Nitelikler Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyeni, Çevre Sağlığı Teknisyeni veya, İşyeri Hemşireliği belgesine sahip, İşyeri Sağlık Memuru pozisyonunda en az 2 yıl (tercihen çok tehlikeli işyerinde) deneyimli, İstanbul Anadolu yakası, Tuzla’ya yakın bölgede ikamet eden, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

 • Depo Elemanı
  Gn Yapı
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve butik İnşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde lojistik operasyonunda, · Depo düzeninin sağlanması, · Tedarikçilerden gelen malzemelerin kontrolünün ve sayımının yapılması, · Malzemenin depo yerleşiminin sağlanması, . Depo malzemelerin taşınması ve sevkiyata hazırlanması, · Stok ürünlerinin sistem üzerine giriş ve takibi, süreçlerinde görev alacak, "Depo Elemanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dikkatli, düzenli ve takipçi olarak yaptığı işi benimseyen, Ekip içerisinde uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanım deneyimi olan Tercihen SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Gıda Ambalajı baskı ve imalatı konusunda çalışan firmamıza,  telefon akışını kontrol edebilecek ,ofis koordinasyonu ve ön muhasebe konularında görevlendirilecek ekip arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı: Günlük ofis işlerini ve telefon trafiğini yönetmek Cari hesap, fatura, stok işlemleri vb. ön muhasebe işlerini yapmak Alacak tahsilat takibini yapmak Personel ve özlük işleri takibini yapmak Yönetim sekreteryası görevini yerine getirmek Kargo gönderileri, malzeme sevkiyatı ile ilgili gerekli planlama ve organizasyonları yapmak  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin ilgili iki yıllık veya dört yıllık lisans bölümlerinden/programlarından mezun, İşletme  , Muhasebe  veya  Büro Yönetimi Bölümlerinden Mezun,   Genel muhasebe işlerinin takibini yapabilen Bayan Takım çalışması yapabilen, analitik düşünebilen MS Office (word, excel)  programlarını kullanabilen Ön muhasebe işlemlerinde en az 3 yıl deneyimli Tercihen " Mikro " muhasebe programını kullanabilen Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek Diksiyonu düzgün, bakımlı ve güler yüzlü Anadolu yakasında ikamet eden. İşyeri Dudullu IMES yakınlarındadır.Servisimiz yoktur.  

 • İş Açıklaması EOSB DAHİLİNDE DOĞALGAZ SAYAÇ ÜRETİMİ,İTHALAT VE İHRACATI  YAPAN ŞİRKETİMİZE  MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler BAŞVURU YAPACAK ELEMANLARIN EN AZ 2-3 YIL KURUMSAL BİR İŞYERİNDE GENEL MUHASEBE TECRÜBESİ OLMALIDIR. İTHALAT-İHRACAT MUHASEBESİNE VAKIF OLMALI. VERGİ DAİRESİ,SGK VE TİCARET ODALARINDA İŞ TAKİBİ YAPABİLECEK.  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, büyük yatırımcıların ortaklığında kurulmuş, müşterilerine kusursuz hizmet sunmak amacı ile 7/24 hizmet prensibi doğrultusunda çalışan bir mobil teknoloji şirketinin büyüyen iş hacmi doğrultusunda Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. İş açıklaması: Fatura, stok, banka, çek, senet, cari hesap takibi analiz ve raporlamasını yapmak, Gelir ve giderlerin analiz ve raporlamasını yapmak, Belirlenen usul ve mevzuata uygun muhasebe kayıtlarını tutmak, Resmi kurumlara beyan ve bildirimlerin eksiksiz ve zamanında yapmak, gerekli kontrolleri yapmak, Dönem kapanışlarını belirlenen zamanda gerçekleştirmek, Muhasebe süreçlerinin belirlenen standartta ve zamanda gerçekleştirmek, Güncel mevzuatı ve yasal düzenlemeleri takip etmek, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişiklikleri düzenli takip ederek; şirket uygulamalarına adaptasyon önerileri sunmak, Aylık Süreç / Faaliyet Performans Raporlarını hazırlamaya destek olmak, Haftalık ve Aylık Süreç Gözden Geçirme Toplantıları için gerekli dokümantasyon sürecine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen, İktisadi ve idari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu, Muhasebe ve finans alanında en az 3 yıl aktif olarak çalışmış, Genel Muhasebe mevzuatına iyi düzeyde hakim, Bütçe, raporlama, bilanço, gelir tabloları konuları ve güncel mevzuata hakim, Mali tabloları yorumlama ve Yönetim raporlamalarında deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen Akıcı düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, detaylara önem veren, sorumluluk alabilen, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı.

 • Kumaş Depo Taşıma Personeli
  Panço
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Biz, Çocuk Giyim Sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak; istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Seyrantepe 'de bulunan merkez ofisimizde çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, "Kumaş Depo Taşıma Personeli" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler 20 - 30 yaş arası, Fiziksel engeli bulunmayan, Seyrantepe'ye ulaşımı kolay olan adaylar aranmaktadır.    

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.  6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.    Esenyurtta bulunan fabrikamıza İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Personel maaş, puantaj,bordrolama ve şirket içi yazışmalara hakim Kendine güvenen; gelişime, değişime açık, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, iletişim becerisi yüksek, pozitif düşünebilen, Sonuç odaklı; problem çözme becerileri gelişmiş, Planlama, organizasyon ve takip yapabilen, MS Office programlarına hakim, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Sefaköy,Beşyol,Florya,Cennet,K.Çekmece,Avcılar,Esenyurt bölgelerinde ikamet edenler.    

 • Muhasebe Elemanı
  Miniço Çocuk Dünyası
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Cari hesap mutabakatlarını yapabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Banka ekstrelerinin işlenmesi konusunda tecrübeli, Kdv , muhtasar, geçici vergi hazırlayabilen,    

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi mezunu ve / veya lisans, önlisans muhasebe mezunu, Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe programlarında deneyimli ( tercihen nebim winner programını kullanabilen), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bağcılar lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Erkek çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • Depo Personeli
  Miniço Çocuk Dünyası
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Bebe ve çocuk giyimin öncü markası MİNİÇO ÇOCUK DÜNYASI ' nın Bağcılar'daki merkez deposunda aşağıdaki özet iş tanımına uygun olarak istihdam edilmek üzere Depo Personeli pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz... Depoya gelen ürünlerin teslim alınması, Sevkiyat planı ve operasyonların gerçekleştirilmesi, Günlük depo- mağaza arası sevkiyatların yapılması, Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğin muhafaza edilmesi,

  Aranan Nitelikler En az İlköğetim, tercihen lise mezunu, 18 - 30 yaş arası, Takım çalışmasına yatkın, hatasız çalışma özelliğine sahip, Tercihen mağazacılık / çocuk giyim sektöründe depo personeli pozisyonunda 1 yıl deneyimli, Tercihen İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Erkek depo personeli aramaktayız. Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Özel Eğitim kurumunda Danışma ve Veli trafiği yönetimi.

  Aranan Nitelikler

 • İdari İşler Memuru
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

 • Genel Başvuru (Engelli Kadro)
  Demsa Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması Resmi kurumlara ilgili süreçlerin takip edilip gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması. SGK İşkurumu vs.resmi kurumlarla yazışmaların yürütülmesi, Personel işe giriş çıkış evraklarını hazırlamak, girişlerini yapmak, Servis, yemek ve güvenlik firmaları ile ilişkileri üstlenmek ve yürütmek, Çalışana ait özlük dosyalarını oluşturmak, Günlük PDKS kayıtlarını kontrol edip raporlamak, puantaj oluşturmak,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden mezun Özellikle Excel olmak üzere ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan SSK Mevzuatı,Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ,İş Kurumu, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda  uygulayıcı düzeyinde hakim Personel özlük, SGK işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı Tercihen PDKS  ve eta programını bilen, 4857 sayılı İşkanunu ve 5510 Sayılı Sosyal Güvenlik Kanunu hakkında bilgi sahibi, İŞKUR- ÇSGB, SGK vb. resmi kurumlar ile gerekli yazışmaları yapabilecek,  

 • İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler   5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

 • Depo Elemanı
  Nwg Services
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Hadımköy'de bulunan depoda el terminali ile ürün hazırlamak, araçlara yüklemek-boşaltmak ve yüklenen-boşaltılan ürünlerin kontrolünü yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, İstanbul Avrupa yakasında, belirtilen servis güzergahında ikamet eden (E5 güzerhanından Okmeydanı-Hadımköy, Alibeyköy otobandan-Güneşli-Halkalı-Hadımköy, Çatalca-Hadımköy) 18-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay.

 • İş Açıklaması 40 yılı aşkın süredir Ev Tekstili alanında faaliyet gösteren firmamız Editör Depo Bölümünde ‘Müşteri İlişkileri Temsilcisi’’ olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Lise Mezunu, İletişimi yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 30 Yaşını Aşmamış, Bursa'da İkamet Eden, Askerliğini tamamlamış bay,

  Aranan Nitelikler Günlük veya haftalık olarak bayilerden gelen ürün siparişlerini takip ederek bayilere sevkini sağlamak Bayilerden gelen istek ve önerileri değerlendirerek ilgili birimleri bilgilendirmek

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler     5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.    

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler   5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.            

 • İş Açıklaması     Muhasebe Elemanı–Sancaktepe/İstanbul        Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Ümraniye Sancaktepe Merkez Muhasebesi için "Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.   Mağazaların gün sonu kapanış evraklarının kontrollerinin yapılması ve İlgili muhasebe kayıtlarının oluşturulması,  Mağazalardan kesilen fatura, tahsilat makbuzları ve fişlerin toplamları entegre alınarak doğruluğunun kontrol edilmesi, Muhasebeleştirilmesi, Hatalı kesilen faturaların ve makbuzların düzelttirilmesi ve takibinin yapılması,  Mağazalardan kesilen gider pusulası ve fişlerin kontrol edilmesi müşteri cari kartı ile karşılaştırılması entegre alınarak Muhasebeleştirilmesi,  Mağazalarda düzenlenen sözleşmelerde müşteri imzalarının, müşteri bilgilerinin, vade ve borç tutarlarının cari kartlarının ve hukuki şartlara uygunluğunun kontrol edilmesi,  Müşteri sliplerinin entegre fişler ile kontrol edilmesi, yanlış girilen muhasebe fişlerinin düzeltilmesi ve muhasebeleştirilmesi,  Müşteri Hizmetlerinden gelen onaylı iade talepleri için kredi kartlı çekimlerde banka yazışmalarının yapılması,  Onaylı nakit iade işlemlerinde kasa çıkışları ile müşteri cari kartlarının kontrolünün yapılması,  Mağazaların nakit devirlerinin kasa çıkış föyü yazdıkları rakam ile finansmana bildirdikleri rakamın ve bankaya yatan ödemelerin kontrol edilmesi,  Mağaza kasasından yapılan harcamaların onaylarının kontrol edilmesi ve muhasebeleştirilmesi,  Kasa hatalarının aylık raporlanarak, yöneticilere iletilmesi ve mağazadan gelen hata cevaplarının, evrakların takibi,  Sorumlu olduğu mağazalardan gelen muhasebesel sorunların giderilmesini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler     Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme bölümlerinden veya Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Perakende sektöründe veya zincir mağaza muhasebesi konusunda en az iki yıl deneyimli, Şirket muhasebe kayıtlarının ilgili kanun hükümlerine uygun olarak tutulmasını sağlayabilecek yetkinliğe sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, iyi derecede bilgisayar kullanabilen, İş planlama, süreç-zaman yönetimi, analitik düşünebilme, problem çözme, becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,        Adayların başvurularını bekliyoruz.      

 • İş Açıklaması Ürün giriş ve çıkışları,Kriterlere göre mal kabul ve reddi, ürünlerin özelliklerine göre düzenli bir şekilde depolanması ve muhafazasını yapacak,  Ürünlerin sisteme kaydedilmesinden ve raporlamasından sorumlu, stok takibi, envanter sayımları gibi süreçleri yürütecek "Depo Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Gıda sektöründe çalışmış, En az 1 yıl deneyimli, Gebze'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bilgisayar ve Office yazılımlarını iyi kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen,  Askerlik ile ilişiği olmayan, Erkek,

İş Habercisi - Memur İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?