Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Memur İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Memur
 • Genel Başvuru

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıColdwell Banker Bridge Gayrimenkul olarak Başakşehir 'de bulunan ofisimizde Muhasebe departmanında görev alacak ;yetki ve sorumlulukları üstlenebilecek ;analitik düşünce yapısına sahip ; Muhasebe Sorumlusu aramaktayız. İş Tanımı · Günlük muhasebe kayıtlarını raporlamak . · Şirketin vergi , sigorta ve diğer iktisadi işlerinin takibini gerçekleştirmek. · Haftalık ve aylık olarak rapor tabloları oluşturmak . · Yıllık bütçe planlamasına destek verecek şekilde raporlama yapmak . · Banka ,cari ,fatura ,çek senet ve kasa işlemlerinin kontrolünü gerçekleştirmek . · Fatura ve dökümanları arşivlemek . · İşgörenlerin aylık hakedişlerini gerçekleştirmek .

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Ön muhasebe bilgisine sahip (Hizmet Sektörü), · Ms office programlarını kullanabilen , · Analitik düşünce yapısına sahip, · Analiz , raporlama ve planlama becerileri gelişmiş, · İş takip süreçlerini iyi bilen, · Güvenilir, · Gereken iş disiplinine sahip, · İşgörenler ile uyum içinde çalışabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , · 25 -31 yaş arası , · Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Memur

 • Depo Elemanı

  WatsonsKocaeli 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTedarikçilerimizden gelen ürünleri X-Dock sistemi ile ayrıştırılmış tüm mağazalara dağıtmak, RF terminali kullanarak raftan sipariş toplamak, Dağıtım Merkezi içerisinde yapılan diğer işlere destek olmak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu (Tercihen MYO Lojistik veya Kozmetik Bölümü mezunu), Depo veya nakliye bölümlerinde görev almış, sipariş toplama tecrübesi olan, Giriş seviyesinde MS Office bilgisine sahip, İletişim yeteneği gelişmiş, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Gebze, Şekerpınar, Çayırova, Yenimahalle,Hereke civarında ikamet ediyor olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Memur

 • Santral Operatörü

  İhlas Holdingİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSantrale gelen telefon aramalarının cevaplanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi.

  Aranan NiteliklerLise veya Yüksek Okul mezunu, Diksiyonu düzgün, akıcı ve anlaşılır, İletişim kabiliyeti olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip, Santral birimindeki telefon yoğunluğunu idare edebilecek, MS Office programlarına hakim, Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sigara kullanmayan.

  Sektör: Holding, Çağrı Merkezi, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Eleman, Memur, Operatör

 • Muhasebe Sorumlusu

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıColdwell Banker Bridge Gayrimenkul olarak Başakşehir 'de bulunan ofisimizde Muhasebe departmanında görev alacak ;yetki ve sorumlulukları üstlenebilecek ;analitik düşünce yapısına sahip ; Muhasebe Sorumlusu aramaktayız. İş Tanımı · Günlük muhasebe kayıtlarını raporlamak . · Şirketin vergi , sigorta ve diğer iktisadi işlerinin takibini gerçekleştirmek. · Haftalık ve aylık olarak rapor tabloları oluşturmak . · Yıllık bütçe planlamasına destek verecek şekilde raporlama yapmak . · Banka ,cari ,fatura ,çek senet ve kasa işlemlerinin kontrolünü gerçekleştirmek . · Fatura ve dökümanları arşivlemek . · İşgörenlerin aylık hakedişlerini gerçekleştirmek .

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Ön muhasebe bilgisine sahip (Hizmet Sektörü), · Ms office programlarını kullanabilen , · Analitik düşünce yapısına sahip, · Analiz , raporlama ve planlama becerileri gelişmiş, · İş takip süreçlerini iyi bilen, · Güvenilir, · Gereken iş disiplinine sahip, · İşgörenler ile uyum içinde çalışabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , · 25 -31 yaş arası , · Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Memur

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Trabzon şubemizde, güvenlik memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu , Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. 20-38 Yaş arasında erkek adaylar,

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • Satış Destek Operasyon Uzmanı

  Algan Metalİstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKaynak teknolojileri konusunda ileri çözümler üreterek faaliyet gösteren ve kaynak sektörünün lider markalarının distribütörlüğünü ve temsilciliğini yapmakta olan firmamızın ekibine katılacak Bay Satış Destek Sorumlusu aramaktayız. En az lise mezunu olup, kendini geliştirmiş; Müşterilerimizin taleplerine çözüm sunabilecek, Gelen siparişleri organize edebilecek, sevkiyat planlamasını yapabilecek, İletişim ve sosyal becerileri güçlü, müşteri ilişkilerinde başarılı olabilecek, Görevinin gerektirdiği disipline, düzene ve sorumluluğa sahip, Çözüm odaklı, planlı, titiz ve detaylara önem veren, Hızlı öğrenebilen, işine önem veren ve işini sahiplenen, Dinamik çalışma ortamına ve ekip çalışmasına yatkın, Bilgisayar, MS Office programlarına hakim, Bilgi paylaşımı ve raporlama yapabilen, Ehliyetli ve gerektiğinde aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası Pendik veya Tuzla ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMüşteri taleplerine karşılık teklflerin hazırlanması, Gelen siparişlerin alınması, sevkiyat planlamasının yapılması, Müşteri taleplerinin ilgili satış yetkilisine aktarılması, raporlanması Mağaza içi müşteri satış hizmetinin verilmesi ve desteklenmesi, Müşteri ihtiyacı veya sorunu tespit ederek operasyonu yönetmek, en efektif biçimde çözüm önerisini sunmak ve takip ederek sonuca ulaştırmak. Müşteri ihtiyaçlarının ve taleplerinin desteklenmesi, sürekli ve planlı müşteri ilişkileri kurarak yönetilmesi, takip edilmesi.

  Sektör: Endüstri, Gemi/Yat/Tersane, Metal Sanayi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Asistan, Satış Temsilcisi, Memur

 • İş AçıklamasıÖZEL GÜRÇAĞ OKULLARI ÜMİTKÖY YERLEŞKEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖZEL OKULLAR MUHASEBE İŞLEM VE MEVZUATINA HAKİM, MUHASEBE VE ÖN MUHASEBE ALANINDA DENEYİMLİ ERKEK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* GENEL MUHASEBE, ÖN MUHASEBE VE ÖĞRENCİ KAYIT KONUSUNDA EN AZ 2 YIL DENEYİM SAHİBİ OLMAK. *BİLGİSAYARLI MUHASEBE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANIYOR OLMAK. *ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMAK. * İŞ TAKİP VE KOORDİNASYON YETENEĞİNE SAHİP OLMAK. * EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN OLMAK. * MS OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM OLMAK. * DAHA EVVEL ÖZEL OKUL DENEYİMİ TERCİH NEDENİDİR.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az önlisans mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Ayaktan ve yatan hasta giriş-çıkışları ile Özel Sağlık Sigortası mevzuatlarına hakim, SGK Mevzuatına ve Medula Sisteminin işleyişine vakıf, Sağlık mevzuatı ile ilgili gelişmeleri sürekli ve yakından takip eden, Kurum kültürüne ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Ms Office Programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Özel sağlık sigortaları, TTB ve SUT mevzuatlarına hakim olan, Özel sağlık sigortası faturalama / icmalleme ve tahsilat takiplerinde en az 3 yıl deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Memur

 • Muhasebe Elemanı

  EKA TEKSTİL TRİKOİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAlış satış faturalarının işlenmesi, Cari hesap mutabakatları Tercihan tekstil firması deneyimi olan Depo giriş çıkış irsaliyelerini kesecek

  Aranan NiteliklerNebim winner kullanabilen, Askerlik görevini yapmış olması Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az 5 yıl tecrübeli, Bay eleman

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • İş Açıklamasıİdari İşler ve satın alma faaliyetlerinin şirketin prosedürleri ve yönetmeliklerine uygun şekilde gerçekleşmesini sağlamak, İhtiyaç duyulan, satın alınacak malzeme ve hizmetler için departmanlardan gelen talepleri değerlendirip, pazar araştırmalarını yapmak, teklifler almak, değerlendirmek ve karar alınmasına destek olmak, İdari İşler ve Satın Alma Departmanı'na ait evrak, veri ve bilgilerin kayıt altına alınması ve muhafaza etmek, Kuruma ait tüm demirbaşların servis ve bakım hizmetlerinin yaptırmak, garanti sürelerinin takibini sağlamak, Kuruma gerekli lojistik ihtiyaçlarının takibini yapmak, Kurum araçları ile şirket yetkililerinin gerekli gördüğü transfer işlerini sağlamak,

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari işler ve satın alma konusunda en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli, Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,

  Sektör: Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Bursa şubemizde, operasyon memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan ya da görevi itibariyle başvuru yaparak bu belgeleri alabilecek olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 Yaş arasında erkek adaylar,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför, Memur

 • Stok Operasyon Elemanı

  EKA TEKSTİL TRİKOİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıStok kartlarının açılması İstenen stok raporlamalarının hazırlanması Ekip calışmasına yatkın Nebim winner kullanabilen

  Aranan NiteliklerNebim winner kullanabilen, Askerlik görevini yapmış olması Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az 2 yıl tecrübeli, Bay bayan eleman

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • İthalat Elemanı

  Enpayİstanbul Anadolu 9 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, elektrik trafosu komponentleri üretiminin gerçekleştiği fabrikamızın, İstanbul-Ataşehir'de bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, İthalat mevzuatına hakim, konusunda 1-2 yıl tecrübeli, Word-Excel programlarını iyi kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Bostancı, Küçükyalı, Maltepe, Kartal, Göztepe, Ataşehir civarı), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: İmalat, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Memur, Asistan, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAMERICAN TIME LANGUAGE SCHOOL DÜZCE şubemizde ağırlıklı '' Satış Elemanı '' olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER ; - Satış ve hizmet sektöründe kariyer yapmak isteyen, - MS Ofis programlarına hakim, - Tercihen daha önce satış pozisyonunda çalışmış, - Takım çalışmasına uyumlu, - B sınıfı ehliyeti olan, - Diksiyonu düzgün, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - İkna kabiliyeti yüksek, - Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, - Problem çözme / Karşılama yetisine sahip, - Sonuç odaklı, düzenli çalışabilen, - Dürüst, güvenilir ve güler yüzlü, - 20 - 27 yaş arası, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Memur, Temsilci

 • İhracat Elemanı

  As Plastik ve Ambalajİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİhracat hedeflerinin tutturulmasında etkin rol oynamak, İhracat ile alakalı tüm operasyonel işlerde destek olmak. İhracat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri ve nakliye organizasyonlarının yapılması, Müşterilerden sipariş alınması, siparişin ilgili şartlara uygun üretilmesi ve müşteriye tesliminin koordinasyonunu sağlamak, Siparişlerin, ödemelerin, yüklemelerin sağlıklı yürütülmesi amacıyla süreci takip etmek, Uluslararası nakliye firmaları ile yakın çalışmak, İlgili olduğu bölgelerde rakip ürün ve fiyatlarını araştırmak, düzenli olarak satış raporlarını ve analizleri hazırlamak, Potansiyel müşterileri tespit etmek, ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaçlara alternatif çözümler geliştirmek,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, okuma,yazma) İhracat konusunda en az 1 yıl tecrübeli, İhracat mevzuatı hakkında yeterli bilgiye sahip, öğrenmeye açık, Gümrük ve lojistik işlemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Askerliğini yapmış İstanbul’da ve tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden, Bay personel

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İthalat/İhracat, Plastik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • Reklam Ajansı

  444center.comAntalya 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBizi Tanıyın: Antalya ve Akdeniz Bölgesinin en büyük DSMART ANA BAYİSİ ADA ELEKTRONİK Olarak 4. Lokasyonumuz ile YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ!!! Ürün Tanımı : Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformu ve İnternet(ADSL) Servis Sağlayıcısıdır. Tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, bir çok farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 82'si HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini ve tüm bunların yanısıra İNTERNET HİZMETLERİ sunmaktadır. İşin Tanımı : Çağrı Merkezimiz Bünyesinde; 10 İş Günü Teori, Simülasyon ve Pratik olarak verilen eğitimler doğrultusunda, Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Potansiyel Müşterilere Bağlanarak, DSMART Kampanyaları Hakkında Eksiksiz Bilgi Vermek Ve Başvurularını Gerçekleştirmek. ÇALIŞMA SAATLERİ 10:00h - 17:00h

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu EĞİTİME VE GELİŞMEYE AÇIK Kariyer Hedefi Olan POZİTİF ENERJİYE SAHİP ÖZGÜVENİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK 18-35 Yaş Arası BAYAN

  Sektör: Halkla İlişkiler, Reklamcılık, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Memur, Operatör, Lider, Temsilci

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın: Antalya ve Akdeniz Bölgesinin en büyük DSMART ANA BAYİSİ ADA ELEKTRONİK Olarak 4. Lokasyonumuz ile YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ!!! Ürün Tanımı : Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformu ve İnternet(ADSL) Servis Sağlayıcısıdır. Tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, bir çok farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 82'si HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini ve tüm bunların yanısıra İNTERNET HİZMETLERİ sunmaktadır. İşin Tanımı : Çağrı Merkezimiz Bünyesinde; 10 İş Günü Teori, Simülasyon ve Pratik olarak verilen eğitimler doğrultusunda, Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Potansiyel Müşterilere Bağlanarak, DSMART Kampanyaları Hakkında Eksiksiz Bilgi Vermek Ve Başvurularını Gerçekleştirmek. ÇALIŞMA SAATLERİ 10:00h - 17:00h

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu EĞİTİME VE GELİŞMEYE AÇIK Kariyer Hedefi Olan POZİTİF ENERJİYE SAHİP ÖZGÜVENİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK 18-35 Yaş Arası BAYAN

  Sektör: Halkla İlişkiler, Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Memur, Operatör, Lider, Temsilci

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın: Antalya ve Akdeniz Bölgesinin en büyük DSMART ANA BAYİSİ ADA ELEKTRONİK Olarak 4. Lokasyonumuz ile YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ!!! Ürün Tanımı : Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformu ve İnternet(ADSL) Servis Sağlayıcısıdır. Tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, bir çok farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 82'si HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini ve tüm bunların yanısıra İNTERNET HİZMETLERİ sunmaktadır. İşin Tanımı : Çağrı Merkezimiz Bünyesinde; 10 İş Günü Teori, Simülasyon ve Pratik olarak verilen eğitimler doğrultusunda, Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Potansiyel Müşterilere Bağlanarak, DSMART Kampanyaları Hakkında Eksiksiz Bilgi Vermek Ve Başvurularını Gerçekleştirmek. ÇALIŞMA SAATLERİ 10:00h - 17:00h

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu EĞİTİME VE GELİŞMEYE AÇIK Kariyer Hedefi Olan POZİTİF ENERJİYE SAHİP ÖZGÜVENİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK 18-35 Yaş Arası BAYAN

  Sektör: Reklamcılık, Çağrı Merkezi, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Memur, Operatör, Lider, Temsilci

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın: Antalya ve Akdeniz Bölgesinin en büyük DSMART ANA BAYİSİ ADA ELEKTRONİK Olarak 4. Lokasyonumuz ile YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ!!! Ürün Tanımı : Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformu ve İnternet(ADSL) Servis Sağlayıcısıdır. Tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, bir çok farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 82'si HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini ve tüm bunların yanısıra İNTERNET HİZMETLERİ sunmaktadır. İşin Tanımı : Çağrı Merkezimiz Bünyesinde; 10 İş Günü Teori, Simülasyon ve Pratik olarak verilen eğitimler doğrultusunda, Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Potansiyel Müşterilere Bağlanarak, DSMART Kampanyaları Hakkında Eksiksiz Bilgi Vermek Ve Başvurularını Gerçekleştirmek. ÇALIŞMA SAATLERİ 10:00h - 17:00h

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu EĞİTİME VE GELİŞMEYE AÇIK Kariyer Hedefi Olan POZİTİF ENERJİYE SAHİP ÖZGÜVENİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK 18-35 Yaş Arası BAYAN

  Sektör: Halkla İlişkiler, Çağrı Merkezi, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Memur, Operatör, Lider, Temsilci

 • İş AçıklamasıSatış bölümünden gelen siparişler ve emniyet stokları doğrultusunda üretim programını hazırlamak, termin vermek, gerçekleşme durumunu kontrol etmek, Üretim programı doğrultusunda hammadde ve malzeme ihtiyaçlarını belirlemek ve gerekli satın alma siparişlerini açmak, ERP Programlarının üretim emirlerini ERP Programına girmek, Gelen form ve belgelerle ilgili günlük kayıtların girilmesi ve kontrolünü sağlamak, ERP Programının geliştirilme çalışmalarına destek olmak, Aylık süreç hedeflerinin gerçekleşmelerini takip ederek raporlamak.

  Aranan NiteliklerMühendislik fakültelerinin ilgili bölümleri, fen fakültelerinin sayısal bölümleri veya işletme bölümünden mezun, 1-3 yıl üretim ve malzeme planlama tecrübesi olan, ERP Program (tercihen logo veya netsis) sistemini kullanmasını bilen, MS Office özellikle Excel uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Girişken ve sonuç odaklı, Araştırmacı, yeniliklere açık, öğrenmeye istekli, Dikkatli, analitik, planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, inisiyatif kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden /edebilecek,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Memur

 • Ön Muhasebe

  Sevinç Etüt Merkeziİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBatı Ataşehir'de görevlendirilmek üzere ; Şubedeki eğitim süreçleri ve idari bölümlerin ihtiyaçlarını anlayarak görev alınması idari ve finansal işlemler k12 kurumnet ön muhasebe mebbis

  Aranan NiteliklerBatı Ataşehir'deki Kişisel Gelişim Kursumuzun öğrenci işleriye ilgilenecek öğrencilerle ve velilerle iyi iletişim kurabilecek pozitif enerjisi yüksek disiplinli ve güleryüzlü bayan adaylar aranmaktadıır. İlgili alanda tercihen en az 2 yıl tecrübeye sahip, Tercihen muhasebe bölümü mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Organizasyon yeteneği olan , MS Office uygulamalarını kullanabilen, Prezantabl, K12.NET programını iyi bilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme yeteneği gelişmiş,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Memur

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Güneşli şubemizde, operasyon memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan ya da görevi itibariyle başvuru yaparak bu belgeleri alabilecek olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 Yaş arasında erkek adaylar,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Memur, Şoför

 • İş AçıklamasıSatış ekibinden gelen talepleri sisteme aktararak siparişe dönüştürmek, Alınan siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak karşılanması için ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak, Günlük olarak sipariş, stok ve sevk takibini yapmak, konu ile ilgili satış ekibini bilgilendirmek, Günlük satış raporlarını hazırlamak ve satış ekibine göndermek, Satış ekibinden gelen özel rapor taleplerini karşılamak.

  Aranan NiteliklerLisans veya önlisans derecesinde okulların ilgili bölümlerinden mezun, İnsan ilişkilerinde iletişime açık, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Tercihen Logo programı kullanabilen, Raporlama yönü güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Memur

 • Engelli Memur-Banka

  Adeccoİzmir 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektöründe faaliyet gösteren 100% yabancı sermayeli müşterimiz için'İZMİR Engelli Memur' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemiş, İletişim becerisi yüksek, Sabırlı ve güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Ms Office programlarını kullanabilen 1986 ve sonrası doğumlu, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği *Engelli Personel kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Adayların özgeçmişlerinde engellerini net olarak tarif etmelerini ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmelerini rica ederiz Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Memur

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın : Next&Nextstar & DSMART Bölge Bayii ADA ELEKTRONİK olarak Telekomünikasyon, Uydu, Elektrik, Elektronik, İletişim ve Haberleşme sektörlerinde TOPTAN, PERAKENDE, SHOP ve ÇAĞRI MERKEZİ kanallarımız ile LİDER ANA BAYİİ konumunda faaliyet göstermekteyiz. İşin Tanımı : Logo Muhasebe Programı Kullanarak Aylık maliyet kayıtlarının ve kontrollerinin sağlanması, Haftalık ödeme listelerinin hazırlanması, Stok takibi yapmak, Günlük kasa defterinin takibi Cari borç alacak takibi Raporlama yeteneği yüksek Onayları alınmış günlük işyeri gider ve harcamalarının kayıtlara alınması, Banka verilerini ve kredi kayıtlarını işleyecek, mutabakatlarını yapacak, lgili verileri sistemli ve düzenli şekilde kontrol ederek dosyalamak, Personel işlemlerinin takibini yapmak Aylık olarak satıcı ve müşteri mutabakatlarını sağlamak, Aylık olarak banka mutabakatlarını sağlamak

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE PROGRAMI KULLANABİLEN Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ve Fakültelerin işletme, iktisat, maliye veya ekonomi bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Titiz ve düzenli Analitik düşünebilen, iletişim becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, insan ilişkilerine özen gösteren, Takım çalışması yapabilen, sorumluluk sahibi Gelir-gider tablosu ve bilanço analizi konusunda tecrübeli, Tercihen Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Toptancılık

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Görevli, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın: Antalya ve Akdeniz Bölgesinin en büyük D-SMART ANA BAYİSİ ADA ELEKTRONİK Olarak 4. Lokasyonumuz ile YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ!!! Ürün Tanımı : Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformu ve İnternet(ADSL) Servis Sağlayıcısıdır. Tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, bir çok farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 82'si HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini ve tüm bunların yanısıra İNTERNET HİZMETLERİ sunmaktadır. İşin Tanımı : Çağrı Merkezimiz Bünyesinde; 10 İş Günü Teori, Simülasyon ve Pratik olarak verilen eğitimler doğrultusunda, Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Potansiyel Müşterilere Bağlanarak, DSMART Kampanyaları Hakkında Eksiksiz Bilgi Vermek Ve Başvurularını Gerçekleştirmek. ÇALIŞMA SAATLERİ PAZARTESİ-CUMA 09:00h - 18:00h CUMARTESİ-PAZAR TATİL

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu EĞİTİME VE GELİŞMEYE AÇIK Kariyer Hedefi Olan POZİTİF ENERJİYE SAHİP ÖZGÜVENİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK 18-30 Yaş Arası BAYAN

  Sektör: Turizm, Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Memur, Operatör, Lider, Temsilci

 • Muhasebe Elemanı

  Miniço Çocuk Dünyasıİstanbul Avrupa 14 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCari hesap mutabakatlarını yapabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Banka ekstrelerinin işlenmesi konusunda tecrübeli,

  Aranan NiteliklerTicaret meslek lisesi mezunu ve / veya lisans, önlisans muhasebe mezunu, Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Nebim winner ve Nebim V3 programlarında deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bağcılar lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Ofis Elemanı

 • E-Ticaret Depo Personeli

  Vepa Groupİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBünyesinde New Balance, Vepa’62, Sportsoul, Shiseido, Nars, Liu Jo gibi dünyanın lider markalarını bulunduran Vepa Group, kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Vepa Group bünyesinde yer alan makyajtrendi.com E-Ticaret operasyonumuzun Leventte yer alan deposunda görev alarak; E-ticaret deposuna gelen ürünlerin mal kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Mal kabulü yapılan ürünlerin kategorize edilerek yerleştirilmesi, E-ticaret faturalarının kesilmesi, Ürünlerin ilgili mağazalara/müşterilere gönderilmesi, İnternet üzerinden satışı gerçekleşen ürünlerin müşterilere gönderiminin sağlanması, ERP programına ürün giriş bilgilerinin aktarılması Müşterilerden gelen soruların yanıtlanmasından sorumlu olacak "E-Ticaret Depo Elemanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Ms Office programlarını kullanabilen, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Tercihen daha önce SAP veya benzer bir program kullanmış olan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Memur

 • Depo Elemanı

  TeknosaKocaeli, İstanbul Anadolu 30 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMal kabulu yapılan ürünlerin RF terminal yardımıyla ilgili lokasyonlardan toplanması, paketlenmesi ve sevkiyata hazır hale getirilmesi. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer bir görevde en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu veya Gebze lokasyonunda ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın: Antalya ve Akdeniz Bölgesinin en büyük DSMART ANA BAYİSİ ADA ELEKTRONİK Olarak 4. Lokasyonumuz ile YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ!!! Ürün Tanımı : Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformu ve İnternet(ADSL) Servis Sağlayıcısıdır. Tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, bir çok farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 82'si HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini ve tüm bunların yanısıra İNTERNET HİZMETLERİ sunmaktadır. İşin Tanımı : Çağrı Merkezimiz Bünyesinde; 10 İş Günü Teori, Simülasyon ve Pratik olarak verilen eğitimler doğrultusunda, Sistem Üzerinden Otomatik Olarak Potansiyel Müşterilere Bağlanarak, DSMART Kampanyaları Hakkında Eksiksiz Bilgi Vermek Ve Başvurularını Gerçekleştirmek. ÇALIŞMA SAATLERİ 10:00h - 17:00h

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu EĞİTİME VE GELİŞMEYE AÇIK Kariyer Hedefi Olan POZİTİF ENERJİYE SAHİP ÖZGÜVENİ VE MOTİVASYONU YÜKSEK 18-35 Yaş Arası BAYAN

  Sektör: Halkla İlişkiler, Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Memur, Operatör, Lider, Temsilci

İş Habercisi - Memur İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?