Memur İş İlanları

Hepsini Temizle
Memur
 • Kütüphaneci
  T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kütüphane kullanıcılarının danışma ve araştırma ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak amacıyla; yayın ödünç alıp-verme işlemleri ve kullanıcı hesabı işlemlerini gerçekleştirecek, Kütüphane kullanıcılarının araştırmalarına yayın desteği sağlamak amacıyla; ulusal / uluslararası elektronik veritabanları üzerinde yayın taraması yapacak, diğer kütüphane ve ilgili kuruluşlarla işbirliği halinde çalışarak uygun bulunan yayınların kullanıcıya zamanında ulaştırılmasını sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nden yeni mezun, İyi düzeyde İngilizce diline hakim, Ekip çalışması ve etkin sosyal iletişime sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı ve takım çalışmasına yatkın, Haftaiçi 13.00 - 22.00 Saatlerinde görev alabilecek. Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "Kütüphaneci” aramaktayız.

 • İş Açıklaması Bebe ve çocuk giyimin öncü markası MİNİÇO ÇOCUK DÜNYASI ' nın Bağcılar'daki merkez deposunda aşağıdaki özet iş tanımına uygun olarak istihdam edilmek üzere Depo Personeli pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz... Depoya gelen ürünlerin teslim alınması, Sevkiyat planı ve operasyonların gerçekleştirilmesi, Günlük depo- mağaza arası sevkiyatların yapılması, Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğin muhafaza edilmesi,

  Aranan Nitelikler En az İlköğetim, tercihen lise mezunu, 18 - 30 yaş arası, Takım çalışmasına yatkın, hatasız çalışma özelliğine sahip, Tercihen mağazacılık / çocuk giyim sektöründe depo personeli pozisyonunda 1 yıl deneyimli, Tercihen İstanbul Bağcılar ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Sultangazi'deki hastane projesi şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, İşyeri Sağlık Memuru arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve alt mevzuatı gereği üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili Kanun (6331 sayılı) uyarınca sertifikası olan, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında deneyimli (tercihen inşaat sektörü) MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, seyahat engeli bulunmayan, Disiplinli ve sistemli çalışan, Hızlı ve yoğun iş ortamında çalışabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünebilen, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakası Sultangazi ve civarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması 2001 yılından itibaren Göz Sağlığı alanında faaliyette bulunan hastanemizde mevcut açık pozisyonlar için yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik, Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu veya Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun, 18-35 yaş aralığında olan, İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler ve civarında ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Serviste görev alabilecek, vardiya sisteminde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yeni mezun veya deneyimli, "Hemşire/Sağlık Memuru/Acil Tıp Teknisyeni " aramaktayız. (Bayanlar için lojman imkanımız mevcuttur.)  

 • İş Açıklaması Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak bayan personel arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler - Üniversite veya MYO mezunu, - Ms Office uygulamalarını kullanabilen, - İletişim becerileri yüksek ve diksiyonu düzgün, - Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, B.Çekmece, Silivri, Çatalca civarında ikamet eden, - Bayan

 • İş Açıklaması Üsküdar-Altunizade binamızda yürütmekte olduğumuz çağrı merkezi projelerimizde değerlendirilmek üzere Müşteri Temsilcileri (Agent) istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler · Lise mezunu veya lisede öğrenci olup devam mecburiyeti olmayan, · Teknik lise, endüstri meslek lisesi vb. okul mezunları için, elektrik, elektronik, bilgisayar bölümü çıkışlıları tercih sebebidir, · Etkin bilgisayar kullanabilen ve internet kavramına hakim, · İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, · Ses tonu ve diksiyonu düzgün, · Çağrı merkezi müşteri temsilciliği deneyimi olan, · Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, · Hızlı düşünüp, doğru karar verebilen, · Yazılı ve sözlü iletişim tekniklerinde başarılı, · Güleryüzlü/gülensesli, · 7/24 çalışma sistemine uygun vardiyalı çalışabilecek,

 • İşyeri Hemşiresi
  Yöntem Akademi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ KAPSAMINDA GÖREV ALMAK ÜZERE; - Hemşire, Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyeni veya Çevre Sağlığı Teknisyeni  diplomasına sahip, - İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, mesleki gelişimine önem veren, - Tercihen alanında deneyim sahibi, - İletişim yetkinlikleri yüksek, işini ve ekip çalışmasını seven, - İstanbul' da ikamet eden veya edebilecek, TAM ZAMANLI olarak görev alacak; İŞYERİ HEMŞİRELERİ ve ACİL TIP TEKNİSYENLERİ Arayışımız bulunmaktadır. hemşire, işyeri hemşiresi, diğer sağlık personeli, att, acil tıp teknisyeni, çevre sağlığı teknisyeni, sağlık memuru, iş sağlığı, iş güvenliği, dsp, ilk yardım, acil müdahale, ambulans

  Aranan Nitelikler ÖZET GÖREV TANIMI: İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak. İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak. İşyeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlemesinde işyeri hekimiyle birlikte çalışmak. İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. İşyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak. hemşire, işyeri hemşiresi, diğer sağlık personeli, att, acil tıp teknisyeni, çevre sağlığı teknisyeni, sağlık memuru, iş sağlığı, iş güvenliği, dsp, ilk yardım, acil müdahale, ambulans

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi 

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.      

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi 

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.      

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi 

  Aranan Nitelikler   Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.  

 • İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında, evrak ve iş takibi 

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-23 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.      

 • İş Açıklaması Halkalı'da bulunan Restaurant-Bar-Cafemizde  görevlendirmek üzere  Muhasebe Elemanı aranmaktadır.   Not: Beylikdüzü – Sefaköy – Büyükçekmece – Avcılar – Esenyurt – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.  

  Aranan Nitelikler      

 • Satış Danışmanı
  British English
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BRITISH ENGLISH İngilizce dil okulları Kadıköy, şubesinde eğitim satış departmanlarında görevlendirilmek üzere yüksek prim ile çalışacak satış elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *İletişim becerileri yüksek, •Diksiyonu düzgün, •Ekip çalışma ruhuna sahip, •Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, •Satış işini meslek olarak seçen ve hafta sonları cumartesi Pazar günleri de çalışabilecek •Maaş artı prim sistemi ile çalışabilecek •24–35 yaşları arasında eğitim kurumunda satış pazarlama elemanları arıyoruz

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Çayyolu Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; HEMŞİRE alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - İnsan ilişkileri kuvvetli , - Prezantabl, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları İstanbul Bakırköy Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖĞRENCİ İŞLERİ SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İnsan İlişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli - Tercihen eğitim sektöründe çalışmış - Halkla İlişkiler biriminde deneyimli - Diksiyonu düzgün - Dış görünümüne özen gösteren - Takım çalışmalarına uyumlu

 • Genel Başvuru
  Aker Mağazacılık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tekstil Sektörünün lider markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, Merkez ve mağaza pozisyonlarında değerlendirilmek üzere ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;  •    Stratejik plan ve hedefler çerçevesinde öngörülen araç ihtiyaçları doğrultusunda maliyet, karlılık ve yıllık hedefleri de göz önünde bulundurarak potansiyel taşeron araştırmasının yapılması, •    Taşeron Firma ile görüşmelerin yapılması ve uygun bulunan firmalar ile anlaşmaların / sözleşmelerin yapılması, •    Araç raporlarını referans alınarak İthalat ve İhracat birimleri tarafından oluşturulan pozisyonlara belirlenen kriterlere uygun olarak araç atamalarının yapılması gibi konularından sorumlu olacak Araç Tedarik Uzmanı    aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   •    Tercihen Üniversite mezunu olmak •    Yurtdışı araç tedarik işlemlerinde deneyime sahip olmak •    MS Office programlarına iyi derecede hâkim olmak •    İnsan ilişkilerinde başarılı olmak •    Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek olmak •    Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek •    Takım çalışması ve işbirliğine yatkın olmak •    Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya ilişiği bulunmamak •    Avrupa yakasında ikamet etmek

 • Depo Elemanı
  Nwg Services
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hadımköy'de bulunan depoda el terminali ile ürün hazırlamak, araçlara yüklemek-boşaltmak ve yüklenen-boşaltılan ürünlerin kontrolünü yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, İstanbul Avrupa yakasında, belirtilen servis güzergahında ikamet eden (E5 güzerhanından Okmeydanı-Hadımköy, Alibeyköy otobandan-Güneşli-Halkalı-Hadımköy, Çatalca-Hadımköy) 18-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay.

 • İş Açıklaması İş Tanımı: - İşe giriş-çıkış ile ilgili yasal işlemleri gerçekleştirmek, - Personel sicil dosyalarını oluşturmak ve güncelliğini sağlamak, - Maaş ve prim hesaplamalarını yapmak, bordroları hazırlamak ve ödemeleri gerçekleştirmek, - SSK, Bölge Çalışma ve İşkur'la ilgili aylık raporları( Aylık bildirgeler, eksik gün bildirim formu, vb ) hazırlamak ve göndermek; gerekli olan yasal yazışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: - En az Meslek Yüksek Okulu, tercihen üniversite mezunu, - Bordro ve Özlük İşleri alanında en az 3 sene deneyimi olan, - İş kanunu ve Sosyal Sigortalar Kanunu ile ilgili gerekli uygulamaları yerine getirecek seviyede bilgi sahibi olan, - Tercihen SAP bilen, - MS Office programlarına hakim, - İnsan ilişkilerinde güçlü, İletişimi kuvvetli, - Avrupa yakasında ikamet eden, ERKEK Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Firmanın ön muhasebe ve banka işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Ön Muhasebe Elemanı" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi / Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda 1-3 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevlerini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Dönemsel Veri Girişi ve Sayım Personelleri
  Fas Firma Destek Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa Bugün

  İş Açıklaması   İstanbul - Avrupa ve Anadolu yakası , Gebze ve  Bursa lokasyonlu Müşterilerimizdeki projelerimizde çalışmak üzere ; Veri Girişi , dosyalama yapacak personeller , Demirbaş - Stok sayımı  yapacak  olan  aşağıdaki niteliklere sahip personel arayışlarımız  bulunmaktadır. -Üniversite öğrencisi veya mezunu (tercihen Ekonomi, İşletme dalları) -İyi derecede Excel kullanabileb, -Dönemsel veya proje bazlı çalışabilecek, -Dikkatli ve takım çalışmasına yatkın,      

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hizmet sektöründe çeşitli noktalarda 24 saat faaliyet gösteren şirketimizin, Bahçelievler / İstanbul merkez ofisi bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip “ MUHASEBE UZMAN VE UZMAN YARDIMCISI aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler          MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·         Ön muhasebe ve özlük işleri  konusunda 3 - 5 yıl deneyimli, ·         Ms Office programlarına hakim, ·        Muhasebe paket programı kullanabilen, ·         Resmi muhasebe bilgisi olan, ·         Bankalar ve resmi daireler ile ilgili işlemlerde kesinlikle yeterli düzeyde bilgisi olan, ·         Disiplinli ve çözüm üretebilen, sorun çözme ve raporlama kabiliyeti olan, ·         Titiz ve dikkatli, işletme gizlilik kurallarını uygulayabilen, ·         Takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,            BAY veya BAYAN takım arkadaşı aranmaktadır.

 • Part-Time Malzeme Planlama Memuru
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA-HIZLI TÜKETİM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, ATAŞEHİR VEYA MERTER'DEKİ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;   Tedarikçilerden gelen malzemelerin (folyolar, yoğurt kaseleri, stant malzemeleri vs.)  irsaliyelerini kontrol etmek suretiyle malzemeleri tam ve eksiksiz olarak teslim almak. Araçlara malzemeleri eksiksiz ve doğru olarak yüklemek, ilgili evrakları, araç şoförlerine tam ve doğru olarak teslim etmek. Gelen malzemelerin ilgili fabrikalara gönderilmesinin takibini yapmak, kaydını tutmak (SAP kullanılacak). Bölgede, gönderilen iade malzemelerin tedarikçi ile irtibata geçerek zamanında teslim alınmasını sağlamak, belirtilen zaman aralığında teslim alınmaması durumunda da kargo ile karşı ödemeli olarak malzemelerin gönderilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu, 08:00 - 14:00 saatleri arasında çalışacak (çalışma saatleri ve süre adayın tercihine göre değiştirilebilmektedir),  Tercihen SAP programını kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, 22 - 35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "MALZEME PLANLAMA MEMURU" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler     5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.    

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler     5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.            

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler     5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.            

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler     5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.    

 • Kumaş Depo Sorumlusu
  Panço
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Biz, Çocuk Giyim Sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak; istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Seyrantepe 'de bulunan merkez ofisimizde çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, "Kumaş Depo Sorumlusu" aramaktayız.   Gelen kumaşların depoya alınıp sistem girişlerinin yapılması, Kesilmek üzere siparişi olan kumaşların çıkışlarının yapılması, Kumaş kartelalarının güncel tutulup, sistem ile tutarlılığının sağlanması, Gerektiğinde kumaş depo sayımının gerçekleştirilmesi, Kumaş depo düzeninin sağlanması, Stokta atıl kalan kumaşların tespitinin ve kullanıma alınmasının sağlanması.      

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen Nebim kullanabilen, Tekstil sektöründe en az 5 yıl tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyrantepe'ye ulaşımı kolay olan,   adaylar aranmaktadır.    

 • Hac Umre Vize Elemanı
  Etstur
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Hac ve Umre vizelerinin alınması işinde, pasaportların toplanması, tasnif edilmesi, evrak tamamlanması ve konsolosluk işlerinin tamamlanması görevlerini yürütecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu En az 2 yıl Hac Umre vize konusunda deneyimli Tercihen İngilizce ve/veya Arapça bilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya Anadolu akasına ulaşımda sorun yaşamayacak Diksiyonu düzgün İletişim becerileri yüksek Tercihen erkek Askerlikle ilişkisi bulunmayan veya 2 yıl tecili olan takım arkadaşı aramaktayız

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Tekirdağ şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir.   Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek,   Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Ön lisans (Bankacılık ve Sigorta) mezunu / Lisans mezunu  20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

İş Habercisi - Memur İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?