Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Motor Teknisyeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Motor Teknisyeni
 • Mekanik Teknisyeni

  Pegasus 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHavacılık sektörünün önde gelen kurucularından biri olan şirketimizin, Sabiha Gökçen Havalimanı' nda Yer Ekipman Bakım Onarım Müdürlüğümüze bağlı olarak görevlendirilmek üzere; ekipmanların kaporta onarım ve bakımını yapabilecek ‘Atölye Teknisyeni’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokulu’nun Mekanik/Motor bölümlerinden mezun veya ustalık/kalfalık belgesi sahibi, · Otomotiv (ağır vasıta) ve iş makineleri sektöründe çalışmış, · Kaporta ve kaynak bilgisine sahip, · Ekipmanların motor, mekanik arıza tespit, onarım ve bakımını yapabilecek, · E sınıfı ehliyet sahibi, · İletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünme becerileri ve sorun çözme yeteneği gelişmiş, · Takım çalışmasına yatkın, · Anadolu Yakasında ikamet eden ve/veya edebilecek olan, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, · Vardiyalı düzende çalışabilecek olan.

  Sektör: Havacılık, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Motor Teknisyeni

 • Teknik Eleman - Tekniker

  SWARTEAİstanbul Anadolu 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDünyanın ilk Akıllı Çay Otomatları üreticisi olan şirketimizin Teknik Departmanında çalışacak teknolojiye yatkın yeni çalışma arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz. Kendisinin ana görevi, Türkiye’de üretilen otomatlarımızın parçalarının toplanması, Test’lerini yaparak otomatın çalışır hazır hale getirilmesi, Müşteri yerinde gerekirse sunum destek elemanı olarak bulunulması, Gerektiği takdirde ürün temini ve takibi olacaktır.

  Aranan NiteliklerAnahtar takımı, el aletleri ve delici aletleri (matkap vs) kullanabilen, Tamir ve onarım işlerinden anlayan, Tercihen Elektrik-Elektronik işlerini becerebilen Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Çalışma yeri, İş Merkezi olacağından dış görünümüne özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında veya Kadıköy'e yakın ikamet eden; Seyahat engeli olmayan takım arkadaşları arıyoruz. NOT: Youtube’daki SWARTEA kanalından veya "https://youtu.be/QhqIkPzJmHY" linkinden üzerinde çalışma yapılmasını istediğimiz ürünün video'sunu inceleyebilirsiniz.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Metal Sanayi, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Motor Teknisyeni, Saha Kalıp Formeni

İş Habercisi - Motor Teknisyeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?