Peyzaj Mimarı İş İlanları

Hepsini Temizle
Peyzaj Mimarı
 • Koza Yönetim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Bahçe & Peyzaj Görevlisi” aramaktadır. Projedeki bahçe bakımı – peyzaj faaliyetlerinin istenen kalitede sağlanabilmesi için;  Çimleri biçmek, ağaçları, çiçekleri, çalıları vb. zamanında budamak,gübreleme ve ilaçlamaları zamanında yapmak, yaprakları toplamak. Bahçenin daima temiz, bakımlı ve yeşil olmasını sağlamak. Bahçe sulama sisteminin daima çalışır durumda olmasını sağlamak. Bahçe bakımı faaliyetleri gerçekleştirilirken kullanılan ekipmanların kullanıma hazır ve çalışır durumda olmasını sağlamak. Bahçe bakımı sonrasında ortaya çıkan atıkların doğru yerlerde bertaraf edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler -Bahçe & Peyzaj konusunda tecrübeli, -40 yaşını aşmamış, -Esenyurt ve civarında ikamet eden, Bay Bahçe & Peyzaj Görevlisi arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gayrimenkul

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı, Görevli, Bahçıvan

 • YKS Tesis Yönetim Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması YKS Tesis Yönetim  Hizmetleri A.Ş'nin  merkez  kadrosunda görevlendirilmek üzere, Projelerimizde ki Bahçe bakım ve peyzaj hizmetlerinin yürütülmesi,kendine bağlı olarak çalışan ekiplerin sevk ve idaresi,   

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin Ziraat, peyzaj bölümlerinden mezun,  40 yaşını aşmamış,  Bahçe Bakım ve peyzaj konularında deneyimli deneyimli,  Erkek adaylar içim Askerlikle ilişiği olmayan,  Seyahat engeli bulunmayan  B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen  Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında ikamet eden,  Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip,  Organizasyon, planlama ve takip becerileri gelişmiş,  Çözüm üretebilen,  Takım çalışmasına yatkın,  MS Office programlarına hakim, Peyzaj Mimarı aranmaktadır. 

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı

İş Habercisi - Peyzaj Mimarı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?