Peyzaj Mimarı İş İlanları

Hepsini Temizle
Peyzaj Mimarı
 • Koza Yönetim

  Bahçe Görevlisi Koza Yönetim

  İstanbul Avrupa

  26 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Bahçe & Peyzaj Görevlisi” aramaktadır. Projedeki bahçe bakımı – peyzaj faaliyetlerinin istenen kalitede sağlanabilmesi için; Çimleri biçmek, ağaçları, çiçekleri, çalıları vb. zamanında budamak,gübreleme ve ilaçlamaları zamanında yapmak, yaprakları toplamak. Bahçenin daima temiz, bakımlı ve yeşil olmasını sağlamak. Bahçe sulama sisteminin daima çalışır durumda olmasını sağlamak. Bahçe bakımı faaliyetleri gerçekleştirilirken kullanılan ekipmanların kullanıma hazır ve çalışır durumda olmasını sağlamak. Bahçe bakımı sonrasında ortaya çıkan atıkların doğru yerlerde bertaraf edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler -Bahçe & Peyzaj konusunda tecrübeli, -40 yaşını aşmamış, -Esenyurt ve civarında ikamet eden, Bay Bahçe & Peyzaj Görevlisi arıyoruz.

 • Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa

  Bahçe Şefi Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa

  İzmir

  12 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sunis Hotels İzmir Özdere'de açılacak olan otelimiz Efes Palace Resort&Spa'da çalıştırılmak üzere "Bahçe Şefi" takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer 5 yıldızlı tesislerde en az 3 yıl 'Bahçe Şefi' olarak görev almış, Pozisyonunun gerektirdiği konularda fiilen çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Askerlik ile ilişiği olmayan, (erkek adayların),

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Peyzaj Mimarı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?