Proje Satış Koordinatörü İş İlanları

Hepsini Temizle
Proje Satış Koordinatörü
  • İş AçıklamasıResopal Kompakt Laminat Dış Cephe Kaplamaları Türkiye Distribütörü Meit Yapı A.Ş.’de PROJE SATIŞ YÖNETİCİSİ olarak görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz. · Markamızın stratejisi ve firmamızın hedefleri doğrultusunda, dış cephe kaplaması ürün grubunun pazarlama ve satış çalışmalarının yürütülmesi, · Bölgesel saha taramaları ile konut, eğitim kurumları, hastaneler, ticari binalar, endüstriyel tesisler, AVM vb yeni yatırımların takibi, · Cephe danışmanları, mimarlar, inşaat ve yapı taahhüt firmaları vb. müşteri adaylarının ilgili çalışma grupları ile gerekli kontakların kurulması, · Kompakt laminat dış cephe pazar araştırma ve geliştirilmesi faaliyetlerinin yürütülmesi, · Proje aşamasında ürün spesifikasyonu yapılması, şartname çalışmalarının yürütülmesi, · Tasarım, projelendirme, uygulama ve detay çözümlerinin sunulması · Projelere özel teklif çalışmalarının yapılması ve tekliflerin satışa dönüştürülmesi, · Satışa dönüştürülen ve siparişi alınan projelere ait ürünlerin müşteriye / uygulayıcıya teslimatına kadar olan süreçlerinin takibi.
    Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Dış cephe (tercihen kompakt laminat) giydirme konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, · Dış cephe tasarım, projelendirme, uygulama ve detay geliştirme bilgisi olan, · Ürün ve detay hakimiyeti ile proje mimari ekiplerini, yatırımcıyı ikna edebilecek, · İyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen, · Autocad ve MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, · İletişim becerileri güçlü ve analitik düşünebilen, · Aktif olarak araç kullanabilen, · Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek takım arkadaşı arıyoruz. Not: Çalışma günleri hafta içi 08.30 - 18.00. Cumartesi ve Pazar çalışma yok.

    Sektör: İnşaat

    Pozisyon: Satış Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Satış Yöneticisi, Proje Satış Koordinatörü, Proje Satış Sorumlusu, Proje Satış Şefi, Proje Satış Temsilcisi, Proje Satış Uzmanı, Proje Satış Yetkilisi, Proje Satış Yöneticisi/Yönetmeni, Satış Elemanı

İş Habercisi - Proje Satış Koordinatörü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?