Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları

Hepsini Temizle
Rezervasyon / Bilet Satış
 • Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş Açıklaması* Telefon, faks, e-mail ve online rezervasyon sistemi ile gelen rezervasyon taleplerinin sisteme doğru şekilde girilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Turizm veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun, * Rezervasyon konusunda, otelcilik sektöründe en az 2 yıl tecrübe sahibi, * İyi derecede İngilizce bilen, * İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, * 30 yaşını aşmamış, Rezervayon Yetkilisi alınacaktır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Memur

 • Yaşmak Turizmİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOtelimizin Satış & Pazarlama Departmanında görevlendirmek üzere, ekip ruhu anlayışı ile aşağıdaki niteliklere sahip Satış ve Rezervasyon Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* En az 1 yıllık tecrübeli, * İyi derecede ingilizce okuma, yazma ve konuşma bilgisine sahip, * Prezantabl ve güler yüzlü, * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Ekip çalışmasına yatkın ,temsil ve ikna yeteneği olan, * Misafir memnuniyeti odaklı * Tercihen amonra otel programını kullanabilen

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Aydınpark OtelAydın 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAydın ' da bulunan otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTakım Çalışmasına Uyumlu Motivasyon Yönü Güçlü, Çözüm Odaklı, Sabırlı, İkna ve Temsil Yeteği Kuvvetli İnsan ilişkileri ve İletişim Becerileri Yüksek, Dinamik ve Gelişime Açık, İngilizce Bilen, Vardiyalı Çalışma Saatlerine uyum Sağlayabilecek, En az Lise Mezunu, 20 ile 40 Yaş Aralığında BAYAN Resepsiyonist Aranmaktadır

  Sektör: Halkla İlişkiler, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAlışveriş Merkezlerinde açılacak olan JOLLY TOUR seyahat acentemizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda,acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır. Sektör ve piyasa araştırmaları yaparak hedef müşteriler ve yeni müşteri grupları tespit edecek, bulduğu acente adaylarından ivedilikle gerekli belgeleri toplayıp, sözleşmeleri imzalatarak, kendilerini eğitip, kısa zamanda sisteme dâhil olmaları için aktive etmek ve çalışmakta olan acenteleri ziyaret ederek prosedüre uygun işlem yapıp yapmadıklarının denetlemek. Tesis görüşmeleri, tesis ziyareti gerçekleştirerek portföyün devamını sağlamak, yeni teklif ve aktiviteler ile müşteri sayısını arttırmak. Mağaza personelinin performansı ve yönetiminden sorumlu olunması, Belirlenen hedefler doğrultusunda keyifli ve dinamik bir ortam yaratarak satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Müşterilere bire-bir servis vererek memnuniyetin ön plana çıkarılması, Mağaza personelinin gelişiminin sağlanması, Merkez yönetime gerekli raporlamaların yapılması, Mağazanın daha iyi sonuç verebilmesi için gerekli çalışmaların yönetilmesi, Mağaza ile ilgili her türlü operasyonun yönetilmesi

  Aranan Nitelikler" DAHA EVVEL MUTLAKA ACENTA YÖNETİCİLİĞİ YAPMIŞ " 35 > 45 yaşları arasında, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim bilgisi olan, Üniversite mezunu, Seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan, adayda olması gereken özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Acente deneyimli ve tecrübeli ACENTA YÖNETİCİLERİ aranmaktadır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi, Müşteri ilişkileri, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Mağaza Müdürü, Bölge Müdürü, Şef / Amir, Yönetici, Müdür, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • ALARKO HOLDİNGİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAlarko Turizm Grubu Zeytinburnu Cinecity Olivium Sinema İşletmemiz’de Gişe ve Rezervasyon Görevlisi olarak görev almak üzere takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı: Amirlerinin verdiği talimat ve gişe işlemlerinin prosedür ve standartlara uygun olarak yerine getirilmesi, kullanılan malzeme ve demirbaşların korunması, misafirlere işletmeye girişlerinden çıkışlarına kadar en iyi hizmetin sunulması, problemlerinin çözümünde yardımcı olunması.

  Aranan Nitelikler25 yaşını aşmamış Hizmet sektöründe tecrübeli Fiziği uygun, diksiyonu düzgün Güvenilir Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Turizm, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Görevli, Eleman, Danışman

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYeni açılacak seyahat acentelerimizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda,acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır. Sektör ve piyasa araştırmaları yaparak hedef müşteriler ve yeni müşteri grupları tespit edecek, bulduğu acente adaylarından ivedilikle gerekli belgeleri toplayıp, sözleşmeleri imzalatarak, kendilerini eğitip, kısa zamanda sisteme dâhil olmaları için aktive etmek ve çalışmakta olan acenteleri ziyaret ederek prosedüre uygun işlem yapıp yapmadıklarının denetlemek. Tesis görüşmeleri, tesis ziyareti gerçekleştirerek portföyün devamını sağlamak, yeni teklif ve aktiviteler ile müşteri sayısını arttırmak.

  Aranan Nitelikler25 > 40 yaşları arasında, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim bilgisi olan,infolara katılmış, satış konusunda tecrübeli, Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu, Seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan, adayda olması gereken özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Hafta sonları ve AVM çalışma saatlerine uygun, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan,takım arkadaşları arıyoruz. Olumlu adaylar genel merkezimizde ve saha projelerimizde yaklaşık 10 gün ürün tanıma eğitimine tabi tutulacaktır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Halkla İlişkiler, Hizmet / İşletme Servisi, Müşteri ilişkileri, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Şef / Amir, Temsilci, Uzman

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAstoria Alışveriş Merkezin'de eni açılacak JOLLY TOUR seyahat acentemizde ve 5 gün sonra açılacak Nurol Tower JOLLY TOUR ofisimizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda,acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır. Sektör ve piyasa araştırmaları yaparak hedef müşteriler ve yeni müşteri grupları tespit edecek, bulduğu acente adaylarından ivedilikle gerekli belgeleri toplayıp, sözleşmeleri imzalatarak, kendilerini eğitip, kısa zamanda sisteme dâhil olmaları için aktive etmek ve çalışmakta olan acenteleri ziyaret ederek prosedüre uygun işlem yapıp yapmadıklarının denetlemek. Tesis görüşmeleri, tesis ziyareti gerçekleştirerek portföyün devamını sağlamak, yeni teklif ve aktiviteler ile müşteri sayısını arttırmak.

  Aranan Nitelikler25 > 40 yaşları arasında, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim bilgisi olan, Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu, Seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan, adayda olması gereken özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Acente deneyimli ve tecrübeli SATIŞ temsilcileri aranmaktadır. Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan,takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Halkla İlişkiler, Hizmet / İşletme Servisi, Müşteri ilişkileri, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Ayşar Turizmİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıTurizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan NiteliklerPrezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır... ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ### LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ### ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE TÜM DEPARTMANLARA BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. ###

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • Levent Kaya Otel İşletmeciliğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGELECEK MİSAFİRLERİMİZİN ORGANİZASYONU AYNI ZAMANDA OTEL İÇİ SORUMLU OLDUĞU POZİSYONLA İLGİLİ GÖREVLERİNİ YERİNE GETİREBİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerARAPÇA VE İNGİLİZCE BİLEN BAYAN SEKTÖRDE TECRÜBE SAHİBİ GÜLERYÜZLÜ VE OLAYLARA POZİTİF YAKLAŞABİLEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu 12 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Altunizade bolgesindeki 4 yıldızlı otelimiz için Rezervasyon yada Resepsiyon şefi

  Aranan Nitelikler-MYO yada Universitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun -iyi derece ingilizce bilen -otelcilikte ve onburoda deneyimli -esnek çalışma saatlerine uyum saplayabilecek, -diksiyonu düzgün,dıs görünüşüne onem veren -ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,ikna yeteneği yüksek,güleryüzlü

  Sektör: İnşaat, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Şişli'de bulunan Seyahat Acentasında görevlendirilmek üzere Bilet Satış Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Seyahat Acentasında görevlendirilmek üzere ; Yurtiçi/Yurtdışı bilet satışında en az 3 yıl deneyimli, Amadeus ve Troya sistemi kullanan, İngilizce konuşabilen, Müşteriler ve Havayolları ile iyi ilişkiler içinde olan ve takım çalışmasına uygun, Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için), Enformasyon belgesi sahibi (tercih sebebidir), MS Office programlarına hakim, 25-35 yaş arası, Bilet satış sorumlusu arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili, Danışman, Temsilci

 • Adeccoİstanbul Avrupa 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOfis içinde telefon trafiğinin yürütülmesinden sorumlu olmak,  Gelen ziyaretçilerin karşılanmasından ve ilgili birimlere yönlendirilmesinden sorumlu olmak Seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yurt dışı ile olan yazışma ve iletişimi sürdürmek,

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründe faaliyet gösteren sektöründe öncü müşterimiz için   'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, En az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Planlama ve raporlama yönü kuvvetli Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Rehabilitasyon, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Sekreter

 • İş AçıklamasıMerkezi İzmir olan Arkas Turizm ve Seyahat A.Ş. firmamızda Uçak - Biletleme Departmanı'nda; Çalıştığımız müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı biletleme işlemlerini (münferit veya grup) en kısa sürede ve seçenekler sunmak koşuluyla opsiyonlarının takibi ve rezervasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından yine gelen talep doğrultusunda biletlemeyi gerçekleştirilmesi, Biletleme işleminin gerçekleşmesinin ardından muhasebe departmenı ile koordineli çalışılması, Sorumlusu olduğu müşteri grubunun yönetilmesi, İlgili Hava Yolları’ndan gelen tamimler hakkında bilgi sahibi olunulması ve güncel gelişmelerin takip edilmesi, Seyahat danışmanlık hizmetlerimizde uygulamanın her etabında görev alarak yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti rezervasyon ve satışının yapılması, Yapılan rezervasyonların ve satışların gerekli raporlamalarının yapılması görevlerinde rol alacak "Seyahat Danışmanı" takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, IATA Bilet acentası deneyimli ve en az 4 veya 5 yıl tecrübeli olmak, İleri düzeyde Amadeus ve Troya bilgisine sahip olmak (ayrıca Sabre bilgisi var ise tercih sebebidir), Müşteri portföyü olan, Müşteri ilişkileri gelişmiş, iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına önem veren, Kendini geliştirmeye açık, araştırmayı seven, dinamik, Dİksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

  Sektör: Holding, Turizm

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMarmaris bölgesinde yer alan Martı Resort işletmemizde Satış ve Rezervasyon Elemanı olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite yada Yüksek Okul Turizm bölümünden mezun, ·Office programlarına hakim, Fidelio programını kullanabilen, ·İyi derecede İngilizce bilen, ·Benzer pozisyonda minumum 2 yıl çalışmış, ·Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, ·İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, analitik düşünebilen, ·Detaylara önem veren, proaktif

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Sorumlu

 • ÖzkaymakAntalya 20 Haziran 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler- Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • ÖzkaymakAntalya 19 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler- Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

İş Habercisi - Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?