Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları

Hepsini Temizle
Rezervasyon / Bilet Satış
 • Etstur İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması -Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarının yapılması, -Opsiyonların takibi, satışı ve değişiklik işlemlerinin yapılması, -Yapılan satışların raporlanması.

  Aranan Nitelikler -IATA Bilet satışı konusunda deneyimli, -Tercihen Amadeus bilgisine sahip, -İç ve dış hat bilet kesme konusunda deneyimli, -Kullanılan programlardaki terimleri kavrayacak düzeyde İngilizce bilen, -Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu (Turizm, İşletme vb. bölümler) -Internet, bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, -İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, -İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Turizm sektöründe hizmet veren firmamızda çalışacak esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Ataturk Havalimanına yakın ikamet edecek YABANCI DİL BİLGİSİ olan VIP BAYAN araç sürücüleri Yanı sıra BAY araç sürücüleri de başvuru yapabilir.

  Aranan Nitelikler 25-45 yaş aralığı BAYAN Şöförlük deneyimi. VIP araç kullanabilecek. İstanbulu iyi bilen. B sınıfı ehliyet. SRC 2 ve Psikoteknik belgesi. İngilizce dil bilgisine sahip Bakımlı ve özenli. Esnek saatlere ayak uydurabilecek ( Zaman zaman uzun vardiya çalışılmaktadır )

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Otelcilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Turizm sektöründe hizmet veren firmamızda çalışacak esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Ataturk Havalimanına yakın ikamet edecek YABANCI DİL BİLGİSİ olan VIP BAYAN araç sürücüleri

  Aranan Nitelikler 25-45 yaş aralığı BAYAN Şöförlük deneyimi. VIP araç kullanabilecek. İstanbulu iyi bilen. B sınıfı ehliyet. SRC 2 ve Psikoteknik belgesi. İngilizce dil bilgisine sahip Bakımlı ve özenli. Esnek saatlere ayak uydurabilecek ( Zaman zaman uzun vardiya çalışılmaktadır )

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik, Ulaşım, Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Eylül  ayından itibaren Kavacık’ta bulunan fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Rusça konuşabilen  personel aranmaktadır. Çalışma Başlangıç Tarihi : 20 Eylül Çalışma Bitiş Tarihi : 20 Aralık'dır.  İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır.   Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL ( yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. Çalışma izni alan , yabancı uyruklu adaylarda değerlendirilecektir. Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Rusça bilen, -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Görevli, Resepsiyonist, Sorumlu, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Capitol AVM bünyesindeki Spectrum Sinemamamıza Büfe ve Yer Gösterme bölümlerimizde Sinema Danışmanı operasyonunda görev alacak Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, 18-25 yaş aralığında, Güler yüzlü, dinamik, enerjik Misafir ilişkileri iyi, İletişim becerileri kuvvetli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Danışman

 • Alarko Turizm Grubu İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Alarko Turizm Grubu Cinecity Trio Kozyatağı Sinema İşletmemiz’de Gişe ve Rezervasyon Elemanı olarak görev almak üzere takım arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı: Sinemamızın gişesindeki satış operasyonunun yürütülmesi, misafirlere işletmede bulundukları süre boyunca kaliteli ve özenli hizmet verilmesi, olası problemlerin çözülmesinde yardımcı olunması.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Genç, dinamik ve proaktif, Tercihen hizmet sektöründe deneyim sahibi, 25 yaşını aşmamış, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden Değerlendirme sürecinde fotoğraflı özgeçmişlere öncelik verilecektir.

  Sektör: Turizm, Hizmet / İşletme Servisi, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Görevli, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Otelimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Rezervasyon Yetkilisi alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 5 yıldızlı uluslararası bir zincirde minumum 2 yıl deneyimli, OnQ ve MS ofice programlarını etkin şekilde kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Misafir memnuniyeti odaklı,güleryüzünü telefonda da yansıtabilecek enerjiye sahip bayan,   Takım çalışmasına yatkın, Temsil ve ikna yeteneği kuvvetli, İletişim becerileri yüksek, Kariyer hedefi olan ve gelişime açık,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Şef / Amir, Yetkili, Yönetici

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeni açılacak seyahat acentelerimizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda,acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır. Sektör ve piyasa araştırmaları yaparak hedef müşteriler ve yeni müşteri grupları tespit edecek, bulduğu acente adaylarından ivedilikle gerekli belgeleri toplayıp, sözleşmeleri imzalatarak,  kendilerini eğitip, kısa zamanda sisteme dâhil olmaları için aktive etmek ve çalışmakta olan acenteleri ziyaret ederek prosedüre uygun işlem yapıp yapmadıklarının denetlemek. Tesis görüşmeleri, tesis ziyareti gerçekleştirerek portföyün devamını sağlamak, yeni teklif ve aktiviteler ile müşteri sayısını arttırmak.   

  Aranan Nitelikler 25 > 40 yaşları arasında, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim bilgisi olan, Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu, Seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan, adayda olması gereken özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan,takım arkadaşları arıyoruz. Olumlu adaylar genel merkezimizde ve saha projelerimizde yaklaşık 10 gün ürün tanıma eğitimine tabi tutulacaktır.

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Müşteri ilişkileri, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Şef / Amir, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Ayşar Turizm İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Turizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan Nitelikler Prezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası  takım arkadaşları aranmaktadır...   ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ###  LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ###   ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE TÜM DEPARTMANLARA BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. ###

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci, Yetkili

 • İş Açıklaması 5 YILDIZLI OTELLERİN ANA ACENTASI OLAN KURUMSAL FİRMAMIZ İÇİN REZERVASYON ELEMANI ALINACAKTIR. 

  Aranan Nitelikler TELEFONDA OTEL REZERVASYONU ALABİLECEK ODA SATIŞI YAPABİLECEK TERCİHEN TURİZM OTELCİLİK MEZUNU 18 - 26 YAŞ ARASI DİKSİYONU DÜZGÜN İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP EKİP ÇALIŞMASINA VE SÜREKLİLİĞE DİKKAT EDEN BAY – BAYAN PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR. NOT: MAAŞ+SSK+YEMEK+PRİM

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • Eclipse Tour İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması AKASYA ve CAPITOL AVM de bulunan etstur acentesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; misafirlerimizin talepleri doğrultusunda yurt içi, yurt dışı tur,otel rezervasyonu ve uçak biletlerinin satışından sorumlu, seyahat acentası deneyimli BAYAN SEYAHAT DANIŞMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İlgili okullardan en az yüksekokul mezunu, Seyahat acentesi deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Grup çalışmasında uyumlu, Sezon stresine dayanıklı, 30 yaşını aşmamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması 4 yıldızlı otelimize Rezervasyon görelisi ve Resepiyonist takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN SİSTEM OTEL PROGRAMINA HAKİM BENZER POZİSYONLARDA 4 VEYA 5 YILDIZLI OTELLERDE ÇALIŞMIŞ OFİS PROGRAMANLARINI ETKİN ŞEKİLDE KULLANABİLEN DİNAMİK , DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN ŞEHİR OTELCİLİĞİ KONUSUNDA DENEYİMLİ İYİ DERECEDE YABANCI DİL BİLEN , İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ DİL BİLEN TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR ON LINE SATIŞ KANALLARINA HAKİM TERCİHEN HAVALİMANI BÖLGESİ OTELCİLİĞİ YAPMIŞ YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE AYAK UYDURABİLECEK. TERCİHEN ULAŞIM SORUNU OLMAYAN İLETİŞİM BECERİLERİ GELİŞMİŞ, ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, DETAYLARA ÖNEM VEREN VE GÜLER YÜZLÜ BAY VE BAYAN ELEMAN ARIYORUZ.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Titanic Bayrampaşa İstanbul Avrupa 9 Eylül 2016

  İş Açıklaması Titanic Business Hotel Bayrampaşa bünyesinde "Rezervasyon Yetkilisi" olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun, Otelcilikte en az iki yıl rezervasyon bölümünde görev almış, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, prezentabl Fidelio V8 programını kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, Yoğun çalışma temposunda uyum sağlayabilecek, Turizm sektöründe kariyer hedefi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Yetkili

 • İş Açıklaması Marmaris bölgesinde yer alan Martı Resort işletmemizde Satış ve Rezervasyon Elemanı olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite yada Yüksek Okul Turizm bölümünden mezun, ·Office programlarına hakim, Fidelio programını kullanabilen, ·İyi derecede İngilizce bilen, ·Benzer pozisyonda minumum 2 yıl çalışmış, ·Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, ·İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, analitik düşünebilen, ·Detaylara önem veren, proaktif

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Sorumlu

 • Özkaymak Antalya 20 Haziran 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • Özkaymak Antalya 5 Haziran 2016

  İş Açıklaması OTELİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK REZERVASYON SORUMLUSU ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler - Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • Özkaymak Antalya 19 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

İş Habercisi - Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?