Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları

Hepsini Temizle
Rezervasyon / Bilet Satış
 • Rezervasyon Görevlisi

  MY TUREXİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş Açıklaması-Firmamız bünyesinde olan çağrı merkezinde kurumsal hizmet verdiğimiz satış sonucu, rezervasyonların yapılması ve takip edilmesi .

  Aranan NiteliklerTurizm Sektöründe deneyimli , Tercihen Seyahat acentelerinde tecrübeli, Rezervasyon bilgisine sahip, Web portallarına hakim , Vardiyalı , esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay , Askerlik ile ilişiği olmayan, Sabıka kaydı bulunmayan , Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim 22-30 yaş arası , İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Rezervasyon Görevlisi arayışımız bulunmaktadır .

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yetkili, Görevli

 • Rezervasyonist

  Kilim Otelİzmir 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÖnbüro (Rezervasyon) Departmanında görev alacak ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 1 yıl deneyim sahibi olmak, Takım çalımasına yatkın, Misafir odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. İngilizceyi iyi bir seviyede bilmek, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Ms Office programlarını iyi derecede bilmek ve kullanabilmek.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Stajyer

  Ata Holdingİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde Otel Rezervasyon ve Organizasyon departmanında görevlendirilmek üzere; Otellerle olan kredi anlaşmaları için yazışmaları yapabilecek, ödemelerde form gönderimlerine yardımcı olabilecek ve yurtiçi rezervasyonlara destek olabilecek " Stajyer" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Liselerin yada üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören, · Öğrenmeye açık, turizm alanında kariyer hedefleyen, · İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, · Haftada en az 3 gün devam edebilecek, · Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Stajyer

 • Reklam Rezervasyon Elemanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en köklü medya kuruluşlarından olan şirketimizin gazete, televizyon ve radyo mecraları için Reklam Rezervasyon Elemanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMedya, Reklam ajansları vb. çalışmış Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli 25-35 yaşlarında Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu Diksiyonu düzgün, prezentabl Çözüm odaklı İstanbul -Avrupa Yakasında ikamet eden

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibinde sahada firmanın hizmet verdiği ürünlerin satışında görev alacak "SAHA Satış Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSahada yüz yüze satış konusunda tecrübeli ve ya istekli, Aylık olarak verilen ziyaret hedeflerini gerçekleştirebilecek, Randevulu-randevusuz müşteri ziyaretlerini organize edebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, hedef ve sonuç odaklı, Sürücü belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen, 20 -30 yaşları arasında bay ve bayan, Bay adaylardan askerlik görevini tamamlamış olan, Saha Satış Uzmanı takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • Rezervasyon Elemanı

  Su Entertainmentİstanbul Avrupa 9 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEğlence sektöründe hizmet veren işletmemizin beşiktaş ortaköy de bulunan restoranında Karşılama Hostesi olarak çalışacak bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl alanında tecrübe sahibi, Halkla İlişkiler veya Tercihen Üniversitelerin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim Etkin iletişim becerisine sahip, Temsil ve ikna yeteneği olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Prezentabl ve güleryüzlü, Tüm rezervasyonların alınması, değerlendirilmesi ve cevaplandırılması, Rezervasyon kayıtlarının istenilen standartlarda bilgisayar kayıtlarında tutulması, gerekli iptal ve değişikliklerin yapılması,

  Sektör: Eğlence, Gıda, Reklamcılık

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Hostes

 • Rezervasyon Sorumlusu

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, "REZERVASYON SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yaptığımız turizm firmasının ofisinde çalışabilecek, Acenteye gelen misafirlerin talepleri doğrultusunda, seyahat ürünlerinin ve uçak biletlerinin yüz yüze veya telefonla satış taleplerinin karşılanması, Hizmet ve ürünlerinin ve uçak biletlerinin satış sürecinde misafirin bilgilendirilmesi ve satış sürecinin takibi konularından sorumlu olma, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren;Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu Tercihen benzer sektörde 1 yıl çalışma deneyimi olan, 35 yaşını aşmamış olma. Lokasyon Şişli olup, çalışma günleri haftaiçi 9:00-18:30 arasıdır.(Ayda bir gün cumartesi çalışması 10:00-16:00arası) "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Sorumlu

 • Halkla İlişkiler ve Rezervasyon Sorumlusu

  Nomadsİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBeşiktaş Ortaköyde bulunan Nomads Eğlence Kulübü için ; · Halkla İlişkilerin uygulama alanlarında deneyim sahibi, · İkna kabiliyeti, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, · Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık, yaratıcı düşünme becerilerine sahip, · Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, · MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, · Prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneği yüksek

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce bilen, (yazma ve konuşma) Gelen maillere cevap verip yönlendirebilecek, Rezervasyonları alıp, sağlıklı bir şekilde kordinasyonunu sağlayacak, Güler yüzlü dış görünüme özen gösteren, Turizm ve Otelcilik alanında eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Beşiktaş Ortaköy'e ulaşım problemi olmayan , Bayan Eleman alınacaktır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Görevli, Uzman, Resepsiyonist

 • Biletleme ve Gişe Yetkilisi

  GALATASARAY SPOR KULÜBÜ VE BAĞLI ORTAKLIKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürk Telekom Galatasaray Stadyumu'nda gişe bölümünde görev alacak Biletleme ve Gişe Yetkililerimiz; Stad ve Müze turu bilet satışı ve kontrolü gerçekleştirilmesinden, Sorumlu olduğu çalışma alanının düzen ve disiplininden, Stad ve Müze turu hakkında taraftarımızın detaylı olarak bilgilendirilmesinden sorumlu olacaklardır.

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen üniversite mezunu, Yabancı ziyaretçilerle iletişim kurabilecek düzeyde, yabancı dilini aktif şekilde kullanan, (İngilizce ve Arapça öncelikli olmak üzere, diğer yabancı dillere de hakim) İşini severek yapan ve gelişime açık, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Dinamik, güler yüzlü ve pozitif profile sahip, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Spora ilgi duyan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıRezervasyon işlemlerinin yürütülmesi ve bilgilerin arşivlenmesi, Satış Ofisi, diğer departmanlar ve turizm acentalarından gelen rezervasyonların kontrolü, Satış departmanı tarafından bilgilendirilmesi yapılan grup rezervasyonlarının kontrolü, Rezervasyonların değişiklik ve iptallerinin takip edilmesi, Paket fiyatların satış durumları, fiyatları ve içerikleri hakkında bilgi sahibi olunması, Odaların satış özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, Rezervasyon kayıtlarının istenilen standartlarda kayıtlar tutulmasını kontrol etmek ve gerekli iptal ve değişikliklerin kontrolü, Departmanlarla gerekli koordinasyonun sağlanması,

  Aranan Niteliklerİyi derecede iletişim ve koordinasyon becerisi olan, Yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Sektörel ve teknik donanıma sahip, Yeniliklere açık ve prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Takım Arkadaşı

  Ayşar Turizmİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıTurizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan NiteliklerPrezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır... ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ### LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ### ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE TÜM DEPARTMANLARA BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. ###

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • Rezervasyon Sorumlusu

  ÖzkaymakAntalya 5 Temmuz 2017

  İş Açıklaması* Telefon, faks, e-mail ve online rezervasyon sistemi ile gelen rezervasyon taleplerinin sisteme doğru şekilde girilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler- Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • Rezervasyon Sorumlusu

  ÖzkaymakAntalya 20 Haziran 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler- Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

 • Rezervasyon Sorumlusu

  ÖzkaymakAntalya 19 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler- Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Yetkili

İş Habercisi - Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?