Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları

Hepsini Temizle
Rezervasyon / Bilet Satış
 • Perpax

  Rezervasyon ve Satış Sorumlusu Perpax

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yurt dışından veya yurt içinden gelen rezervasyon taleplelerini, otellerle iletişim halinde olarak en uygun şekilde gerçekleştirmek üzere Rezervasyon ve Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bursa ilinde faaliyet gösteren sektörde öncü turizm seyehat acentamıza rezervasyon elemanı arayışımız bulunmaktadır; - Üniversitelerin yada Meslek Yüksek Okullarının Turizm ile ilgili bölümlerinden mezun, - Incoming veya Otel rezervasyonu konusunda 1-2 yıl deneyimli, - ingilizce bilen, - Türkiye otel ve acenta piyasası hakkında bilgi sahibi, - MS Office uygulamarına hakim, - Takım çalışmasında uyumlu, - İnsan ilişkilerinde uyumlu ve pozitif, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Hilton İstanbul Kozyatağı

  Rezervasyon Elemanı Hilton İstanbul Kozyatağı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hilton İstanbul Kozyatağı Otelimiz için Rezervasyon Elemanı görevi yapabilecek adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Yüksek okul ve üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, - 5 yıldızlı uluslararası otellerde en az 2 yıl tecrübesi olan, - Rezervasyon işlemlerinin yürütülmesi ve bilgilerin arşivlenmesinde bilgi sahibi, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, - İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, - Otelcilikte kariyer hedefleyen, - Satış ağırlıklı iletişim yetkinliklerine sahip, - Microsoft office programlarına hakim tercihen onq sistemini kullanabilen, - Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış

 • Firma Adı Gizli

  Bellboy (Genel Başvuru) Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet verecek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, İngilizce bilen, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Vale Araç ve Park Hizmetleri

  Bellboy (Genel Başvuru) Vale Araç ve Park Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası konforda, güler yüzlü ve güvenli hizmet verecek, her gün yüzlerce misafirimizi ağırlayan ekibimize yeni Alfred’ler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm meslek lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi, İngilizce bilen, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Resepsiyonist Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere BAYAN RESEPSİYONİST olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, 5 yıldızlı şehir otelciliğinde aynı pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Arbeta Turizm

  Bilet Satış Elemanı Arbeta Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ata Holding grup şirketlerimizden Arbeta Turizm için yurt içi-yurt dışı bilet ve otel rezervasyon departmanında çalışacak Bilet Satış Yetkilisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe yurtiçi ve yurtdışı bilet satışında az 3 yıl deneyimli, Amadeus rezervasyon sistemini çok iyi kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Tercihen İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden, Adayların başvurularını beklemekteyiz... Not: Çalışma yeri Etiler' dir.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Resepsiyonist Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan (305 oda- 5 yıldızlı) İSTANBUL GÖNEN HOTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ''RESEPSİYONİST'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, 5 veya 4 yıldızlı şehir otelcilğinde en az 2 yıl Resepsiyonist olarak görev yapmış İyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2. yabancı dil, Opera programı konusunda tecrübeli, iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Rezervasyon ve Satış Sorumlusu Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Taksim’ de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "Rezervasyon ve Satış Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Minimum 2 sene otel tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Opera programını kullanabilen, Online rezervasyon/satış kanallarına hakim, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Ulaşım problemi olmayan.

 • Sky Tower Hotel

  Rezervasyon Sky Tower Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Misafirlere otel ve fiyatlar hakkında bilgi vermek. Rezervasyon yapıp iş takibini ve dosyalamasını düzenli tutabilecek bay-bayan rezervasyon görevlisi.

  Aranan Nitelikler Otel rezervasyonunda 1 ya da 2 sene deneyimli. Lise ya da üniversite turizm bölümlerinden mezun.

 • Ayes Turizm

  Resepsiyonist Ayes Turizm

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla'da bulunan otelimizin ön bürosunda çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin turizm otelcilik veya meslek yüksek okulu mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen(okuma, yazma,anlama) 2. dil tercih sebebi Otel programlarını iyi derecede kullanabilen Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,güler yüzlü Esnek calışma saatlerine uyum sağlayabilen Kendine turizmi meslek edinen Takım çalışmasına inanan misafir memnuniyetini her şeyden önce tutan Çözüm odaklı pozitif bakış açısına sahip Anadolu yakasında ikamet eden, Tuzla'ya ulaşım imkanı olan(servis yoktur, uluaşım sorunu olan adaylar tercih edilmeyecektir) Erkek adaylar için askerliğini yapmış Bay & Bayan resepsiyon elemanı aramanmaktadır Maaş:1500 TL net

 • Ayşar Turizm

  Takım Arkadaşı (Part Time) Ayşar Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan Nitelikler Prezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır... ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ### LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ### ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE ANKETÖR DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ###

 • Ekar Turizm Sanayi

  Takım Arkadaşları Ekar Turizm Sanayi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Mersin(İçel)

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2003 yılında kurulan EKAR, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra tüm havayolları bilet satışı,otel rezervasyonu gibi yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri,vize işlemleri ile de müşterilerinin garantili ve 7X24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır. Müşterilerimizden gelen rezervasyonlar doğrultusunda, sahada müşteriye araç teslimatı gerçekleştirmek, Teslimatlar sırasında müşteriden gelecek diğer talepleri ve önerileri doğru şekilde merkeze yönlendirmek, Saha da görev yapan arkadaşlar şirketimizin gizlilik koşullarına uygun olarak araçların teslimatlarını gerçekleştirmek, Tüm bu saha faaliyetleri sonunda firmamızı prensiplerimiz gereğince yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Turizm sektöründe saygın bir yere sahip olan kuruluşumuz deneyimli saha uzmanları aramaktadır. İyi derecede İngilizce bilen, Hizmet sektöründe görev alacak, Lise mezunu, Aktif araç kullanabilen, Seyehat engeli bulunmayan, Yoğun iş temposuna alışkın, Yüz yüze ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü / pozitif, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Turizm ve Otomotiv sektöründe bilgi sahibi olan, Diksiyonuna ve dış görünüşüne önem veren, Askerlikle ilişkisi olmayan, Sorumluluk alacak adaylar sıkça seyehat edebilmeli ve ekip çalışmasına yatkın olmalıdırlar. Müşteri memnuniyetini sağlayacak yukarıdaki özelliklere sahip "Genç, Dinamik, Sorumluluk Sahibi ve Motivasyonu Yüksek" takım arkadaşı arıyoruz.

 • Tatilsepeti.Com

  Turizm Rezervasyon Elemanı Tatilsepeti.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkezi 4.Levent'te bulunan Seyahat ve Tatil konularında hizmet veren firmamızın operasyon departmanında 'Rezervasyon Elemanı' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm sektöründe; Rezervasyon departmanında min. 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, iş takipçi, Turizm alanında kariyer hedefleyen, Hızlı ve güleryüzlü, konsantrasyonu güçlü,

 • Etstur

  Ucuza Bilet Elemanı Etstur

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarının yapılması, -Opsiyonların takibi, satışı ve değişiklik işlemlerinin yapılması, -Yapılan satışların raporlanması.

  Aranan Nitelikler -IATA Bilet satışı konusunda deneyimli, -Tercihen Amadeus bilgisine sahip, -İç ve dış hat bilet kesme konusunda deneyimli, -Kullanılan programlardaki terimleri kavrayacak düzeyde İngilizce bilen, -Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu (Turizm, İşletme vb. bölümler) -Internet, bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, -İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, -İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

 • Euphorıa Aegean Resorts&Spa Teos-İzmir-Türkiye

  Front Office Guest Relations Euphorıa Aegean Resorts&Spa Teos-İzmir-Türkiye

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde EUPHORIA AEGEAN RESORT İZMİR/SFERİHİSAR otelimiz için çalıştırılmak üzere "ÖN BÜRO-MİSAFİR İLİŞKİLERİ ve EĞLENCE DEPARTMANINA personel aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve öğrenci, 25 yaşımı aşmamış, Bayan, Fransızca , Felemenkçe ve İngilizce dillerinden aktif konuşabilen, Otel deneyimi olan, Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven, İletişim bilgileri ve ikna becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın,

 • Porto Azzurro Hotels &Resort

  Gece Resepsiyonisti Porto Azzurro Hotels &Resort

  Antalya

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip ‘Prince Group’ bünyesinde "PORTOAZZURROHOTELS” Otelimiz için "GECE RESEPSİYONİSTİ” aramaktayız. · Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Ekip çalışmasına yapabilen, · Benzer tesislerde minimum 2 yıl tecrübeli, · İyi düzeyde RUŞÇA-İZGİLİZCE veya RUSÇA – ALMANCA konuşup yazabilen, · Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, · Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, · Empati yeteneği yüksek, prezantabl, proaktif düşünen, · Başvuruların resimli ve otelimize mail yoluyla başvuru yapılabilir,

 • Kamil Koç

  Bilet Satış Yetkilisi Kamil Koç

  Türkiye Geneli

  1 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 3 yıldır üst üste Türkiye'nin En İtibarlı Otobüs Şirketi seçilen, 89 yıl önce Türkiye'nin ilk otobüs şirketiolarak kurulan Kamil Koç olarak; Bulunduğu Bilet Satış Noktası’ndaki yolculara ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarına güven veren, Türkiye’nin en itibarlı Otobüs Şirketi’nde çalışmanın gerektirdiği sorumluluğu bilen, Bilet Satış Yetkilisi (Host) Yol Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Eğer sen de En az lise mezunu, Sorumluluk alan ve problem çözen, Kaliteli hizmet vermeyi ve yolcu odaklı olmayı bilen, Saygılı, sakin ve iletişimi kuvvetli, Kendisine, yolcusuna ve çalışma arkadaşlarına güven veren, Bilet Satış Yetkilisi adayıysan hemen Kamil Koç’a katıl Yol Arkadaşımız ol.

 • Özkaymak

  Rezervasyon Sorumlusu Özkaymak

  Antalya

  5 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - Otel deneyimi olan - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Konusunda deneyimli - Ekip çalışmasına önem veren, güleryüzlü - Motivasyonu yüksek Bay / Bayan ekip arkadaşları arıyoruz

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Rezervasyon / Bilet Satış İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?