Sistem Analist Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Sistem Analist Yardımcısı
 • Proje ve Sistem Analisti

  Vakkoİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2022
  İş Açıklamasıİş birimlerinden gelen taleplerden proje olabileceklerin talep olgunlaştırma çalışmalarını yapmak. Projeleri değerlendirmek, iş planına alınması konusunda proje ofisi değerlendirmesine sunmak ve koordinasyonunu yapmak. Proje kapsamı, hedefleri ve risklerinin oluşturulmasını sağlamak. IT organizasyonu ya da iş ortaklarından projede görev alacak kaynakların talep edilmesi ve proje kaynak planlamasını yapmak. Projelerin başlatılması, planlarının hazırlanması, yürütülmesi/takibi, raporlanması ve kapatılması aşamalarından sorumlu olmak. Projelerin, planlanan süre ve bütçede tamamlanmasını sağlayacak şekilde proje yönetimini yapmak. Proje iletişim yönetimi kapsamında düzenli ekip için Proje İzleme toplantıları ve proje paydaşı iş birimleri ve tedarikçilerle Proje Durum Değerlendirme toplantılarını planlamak ve gerçekleştirmek Analiz, tasarım, geliştirme, uyarlama, sistem entegrasyon ve kullanıcı kabul testlerinin planlanmasından ve doğru bir şekilde yapıldığının kontrol edilmesinden sorumlu olm Organizasyonel gelişim ihtiyaçlarının dahilinde planlanan projelerin eğitim planlaması, katılım koordinasyonunun yapılması aşamalarını yürütmek ve sistemin kullanılması konusunda motivasyon oluşturmak. Bilgi Teknolojileri temelli problemlerin çözülmesi, çözümlerin uygulanabilirliği ve tutarlılığının sağlanması için İş Analistleri, Proje ekibi ve liderleri, yazılım ekipleri arasında koordinasyonu sağlamak. Kritik iş ihtiyaçlarının ve proje hedeflerinin yakalandığının doğrulanması için raporların kurgulanmasını sağlamak, projenin canlıya çıktıktan sonraki kontrol sürecinde ilgili özet rapor ve durumları paydaşlara iletilmek ve iş birimi talep koordinasyonunu sağlamak. Proje devreye alındıktan sonra bir ay boyunca projenin izlenmesi ve izleme süreci sonunda proje ile sağlanan servisin IT Direktörlüğü’ndeki ilgili birime devrini yapmak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ya da İstatistik bölümlerinden mezun, İş Analizi ve Proje Yönetimi konusunda en az 3 yıl görev almış, Tercihen perakende sektöründe tecrübesi olan, SAP, İş Zekası, Kurumsal Uygulamalar, Perakende Mağazacılık Uygulamaları, E-ticaret ya da CRM entegrasyonları alanlarında proje geliştirme faaliyetlerinde bulunmuş, Sistem geliştirme ve yazılım test yaşam döngüsü süreçleri konusunda bilgi sahibi, Süreç, Kullanım Senaryosu (Use Case), iş akış diyagramı oluşturma, Test Senaryosu hazırlama konularında deneyimli, Entegrasyon yapıları konusunda bilgi sahibi ve entegrasyon test tecrübesi olan, Tercihen PMP sertifikasına sahip, Tercihen Jira ve Confluence gibi Atlassian çözümlerini kullanmış, Proje metodolojileri konusunda bilgi sahibi, İyi derece İngilizce bilen, Office 365 programlarına hakim, Word/Excel/Powerpoint programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, İkna ve iletişim yönü güçlü, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, yaratıcı ve sonuç odaklı.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Sistem Analisti, Bilişim Teknolojileri Uzmanı, Kıdemli Sistem Analisti, Matematik Mühendisi, Proje Analisti, Sistem Analist Yardımcısı, Sistem Analizi Takım Lideri, Uzman Bilgisayar Mühendisi

İş Habercisi - Sistem Analist Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?