Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Soğutma İş İlanları

Hepsini Temizle
Soğutma
 • Ormanada Mekanik Teknisyeni

  OPTİMA MÜHENDİSLİKİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul Zekeriyaköy'deki ORMANADA Projemizde görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerTeknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, Tercihen işletme deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • Soğutma Ustası

  Airplus İklimlendirmeİstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesinde bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. * Tüm çalışmalarını işletme kalite politikası hedefleri ve politikalarına uygun yapmak. * Üretim Müdürü ile üretim planlanması ve değerlendirmesini yapmak. * Üretim iş emrinin alınması ve üretim planına alınması işlerini gerçekleştirmek. * İş emrindeki ürünlerin tüm montajlarını yapmak (kompresör,expansion,batarya,gaz basma,gaz toplama,azot basma,bakır boru hattı çekip izolasyonunu yapma v.b…). Malzeme doğruluğu ve boyutsal doğruluğunu kontrol etmek. * "Airplus montaj standartları"na uygun çalışmak * Üretim Müdürü'nün belirlemiş olduğu plana göre montaj sıralamasını ayarlamak. * Üretimin hatasız ve hızlı olması için tüm tedbirleri almak ve düzeltici faaliyetleri gerçekleştirmek. * Montaj aşamalarının doğruluğunu kontrol etmek. * Ara kontrol için kalite kontrol elemanına haber vererek kalite kontrolünü yaptırmak. * Bitmiş ürünleri Kalite Yönetim Temsilcisi'ne haber vererek kalite kontrolünü yaptırmak. * Gerekli hallerde Üretim Müdürü'nden izin alarak sac işleme operatörü ile yarı mamul hazırlık elemanına müdahale etmek. * Otomasyon bölümü ile kordinasyon içinde çalışmak. * Sorumlu olduğu alanın düzenlenmesini ve tertibini sağlamak. * İş emrinde belirtilen termin süresine uymak.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesinde bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. * Minimum 5 yıl mesleki tecrübeli, * Boru bükme makinasını iyi derece kullanabilen, * Aktif araç kullanabilen, * Expansion ve kompresör montajında deneyim sahibi, * Kaynak yapabilmede başarılı, * İl dışı ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Soğutma Ustası alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Usta

 • Soğutma Teknisyeni/Elemanı

  Sardunya Gıdaİstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSoğutma dolapları, Soğuk depo cihazları, Buz makineleri, Klimalar ile ilgili sorunların çözülmesi, Bakımlarının yapılması, Soğutma cihazlarının serpantin, evaparatör temizlik ve bakımlarını periyodik olarak yapılması, Soğuk hava depolarının ve soğutucu dolapların ısı kontrolünü yapılmas

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecil edilmiş, Hadımköy ve çevresinde ikamet eden, Mesleki yeterlilik belgesine sahip, Gelişime açık, Soğutma Teknisyeni/Elemanı ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Usta

 • İş Açıklamasıİklimsa bayisinde klima bakım onarımı yapmak ve klimaların montaj işlemlerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler*Split ,kaset ve salon klima arıza ve montaj bilgisi olan, *Tercihen aktif araç kullanabilen, *Ekip çalışmasına yatkın, *Tercihen Anadolu Yakasınde ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Makine Mühendisi

  DORUKHAN YAPI SİSTEMLERİİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMağaza Dekorasyon sektöründe taahhüt hizmetleri sunan firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yangın ve Sıhhi Tesisat işleri için, Sorumluluğu altında olan personeli, işleri organize edebilecek, diğer birimler ile koordinasyon içeresinde çalışmaya ayak uydurabilecek, Mağazaların mekanik sistemlerinin uygulama ve imalat sürecini takip edebilecek, Saha kontrolünün yapacak makine mühendisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Isıtma, soğutma, doğalgaz tesisatı, havalandırma, yangın tesisatı, sıhhi tesisat konularının hepsine vakıf Ekip yönetim kabiliyeti yüksek, Saha faaliyetlerini kontrol edebilecek, Hakediş yapabilecek, metraj kontrolü yapabilecek, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Proje okumasını bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Şantiye ortamına alışkın, Seyahat engeli olmayan, Hazırlanan mekanik projenin saha da uygunluğunu kontrol edebilecek, Analitik ve 3 boyutlu düşünce yapısına sahip Gerektiğinde klima,havalandırma ve tesisat uygulamalarında sahadaki değişiklere yön verilebilecek, Aktif araç kullanabilen, takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İnşaat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Tekniker

 • İş AçıklamasıIngiltere, Italya,Ispanya ve Danimarka menşeili firmaların Türkiye mümessiliklerini yürütmekte olan, Soğutma, iklimlendirme ve Isıtma sistemlerinin Otomasyonu&Kontrolü konusunda faaliyet gösteren, firmamız için Elektrik & Elektrik-Elektronik Mühendisleri ile Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknisyenlerine ihtiyaç vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliklerinden ve/veya Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknisyenliği bölümlerinden mezun Mühendisler için çok iyi derecede (ileri derecede), ingilizce bilen 30 yaşını aşmmış, askerlik görevini tamamlamış Tercihen, otomasyon ve yazılım konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve fiili olarak araç kullanabilen Analitik düşünebilen ve satış kabiliyeti olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis

İş Habercisi - Soğutma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?