Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Soğutma İş İlanları

Hepsini Temizle
Soğutma
 • İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesinde bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. * Tüm çalışmalarını işletme kalite politikası hedefleri ve politikalarına uygun yapmak. * Üretim Müdürü ile üretim planlanması ve değerlendirmesini yapmak. * Üretim iş emrinin alınması ve üretim planına alınması işlerini gerçekleştirmek. * İş emrindeki ürünlerin tüm montajlarını yapmak (kompresör,expansion,batarya,gaz basma,gaz toplama,azot basma,bakır boru hattı çekip izolasyonunu yapma v.b…). Malzeme doğruluğu ve boyutsal doğruluğunu kontrol etmek. * "Airplus montaj standartları"na uygun çalışmak * Üretim Müdürü'nün belirlemiş olduğu plana göre montaj sıralamasını ayarlamak. * Üretimin hatasız ve hızlı olması için tüm tedbirleri almak ve düzeltici faaliyetleri gerçekleştirmek. * Montaj aşamalarının doğruluğunu kontrol etmek. * Ara kontrol için kalite kontrol elemanına haber vererek kalite kontrolünü yaptırmak. * Bitmiş ürünleri Kalite Yönetim Temsilcisi'ne haber vererek kalite kontrolünü yaptırmak. * Gerekli hallerde Üretim Müdürü'nden izin alarak sac işleme operatörü ile yarı mamul hazırlık elemanına müdahale etmek. * Otomasyon bölümü ile kordinasyon içinde çalışmak. * Sorumlu olduğu alanın düzenlenmesini ve tertibini sağlamak. * İş emrinde belirtilen termin süresine uymak.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesinde bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. * Minimum 5 yıl mesleki tecrübeli, * Boru bükme makinasını iyi derece kullanabilen, * Aktif araç kullanabilen, * Expansion ve kompresör montajında deneyim sahibi, * Kaynak yapabilmede başarılı, * İl dışı ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Soğutma Ustası alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Usta

 • İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri

  Abkay Grupİstanbul Anadolu 15 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİklimlendirme alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Yukarı Dudullu'da bulunan merkez binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Proje Teklif Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerSatış Öncesi İklimlendirme Sistemleri (HVAC) Projelendirme Deneyim Sahibi, Autocad Kullanabilen, Kişisel İlişkileri Güçlü, Genç, Dinamik İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri, Tekliflendirme ve Sonuçlandırma Süreci Takibi, MS Office Programlarını Etkin Kullanabilen, İletişim Becerisine Sahip, Yeniliklere Açık ve Sürekli Kendisini Geliştirebilen, Satış Öncesi İklimlendirme Sistemleri Projelendirme ve Teklif Oluşturma Satışa Destek Verme Verilen Tekliferi Raporlama

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Tekniker

 • Klima Sistemleri Teklif ve Satış Mühendisi

  Atlantikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAtlantik Grup olarak merkezi soğutma ısıtma ve iklimlendirme sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri olan AAON, AIRWELL, MITA, CENTURY, RC GROUP firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren şirketimizde merkezi sistem ürünleri teklif ve satışında çalışacak ,tecrübeli ,iyi derecede ingilizce bilen Makine Mühendisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Merkezi sistem ürünleri (rooftop, soğutma grubu, ısı pompası, soğutma kulesi, hassas klima) teklif ve satışında tecrübeli Tercihen bayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Prezentabl İletişim kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uygun Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında (ya da Üsküdar'a uzak olmayan bir semtte) ikamet eden, Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi düşünen.

  Sektör: Makine, İnşaat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Adeccoİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, klima santrali üretimi alanında faaliyet gösteren gelen bir müşterimiz için ''KALİTE KONTROL ELEMANI'' arayışımız bulunmaktadır. Belirlenen kalite standartları ve kalite planları dahilinde proses kalite kontrolünün ve ürün kalite kontrolünün yapılmasından sorumlu olmak, Ürün ve proses kalite perormansı konusunda kalite şefine sürekli rapor vermek, Ürün ve proses kalitesinin iyileştirilmesini ve sürekliliğini sağlamasına yönelik öneriler geliştirir ve kalite şefi ile paylaşır, Uygun malzeme ve ürünün kullanılmasına veya müşteriye gitmesine izin vermekle sorumludur, Ürün yada proses kontrol sırasında karşılaştığı uygunsuzluklar ile ilgili kayıt tutar ve Kalite Şefi ve üretim bölümlerini bilgilendirmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen Lise veya Yüksekokul mezunu, Metal / Makine sektröünde kalite süreçleri ve işleyişi alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, Ofis programları, ERP vb. programları kullanabilen, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

İş Habercisi - Soğutma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?