Sosyal Hizmetler İş İlanları

Hepsini Temizle
Sosyal Hizmetler
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Gerekli mesleki bilgisi olan, En az 30 kişilik proje yönetmiş, 7-8 yıl tecrübeli, Tercihen askerliğini yapmış, Kendine güvenen çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Yönetici, Yönetmen

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİLERİMİZİN KENDİ BÜNYESİNDE VE ENEGELLİ KAROSUNDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE; Araçların düzen ve kontrollerinin sağlanması, Dışarıda ki banka, noter gibi işlerin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler 23-40 yaşları arasında, Minumum İlköğretim mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Bay, " VALE - OFİS BOY ENGELLİ PERSONEL" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Vale, Otopark Görevlisi, Görevli, Eleman

 • Kimliksiz Güvenlik Görevlisi Sesa Group İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması SARIYER SİTE projesinde Hemen iş imkanı ile çalışabilecek Acele BAY Kimliksiz GÜVENLİK personelleri aranmaktadır.   En az Ortaokul mezunu - 18 / 45 Yaş arası   Çalışma ; 2 gündüz 2 gece 2 izin İmkanları; 1700 Toplam   Bilgi ve İrtibat - 0212.212.90.40 - 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır..   Kimliksiz Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV*), 1998 yılında kuruldu Vakfımız; bugüne kadar binlerce lösemili çocuk ve ailesini yaşama bağlamış, toplumsal ve kalıcı hizmetler vermeyi sürdürmüştür.  LÖSEV'i kurmaktaki amacımız; lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmektir.  Her gün büyüyen LÖSEV ailesine siz de katılın. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Toplumsal sorumluluğu ön planda tutan, idealist ve araştırmacı, Hastalara verilen sosyal hizmetlerin koordinasyonunun sağlanmasında deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, empati kurabilen, hızlı ve etkin iletişim kurabilen, Mevcut projelerin devamlılığını sağlarken yeni projelerin hayata geçirilmesini ve sürekliliğini sağlayabilecek,  Benzer bir pozisyonda görev almış,

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetici

 • Sosyal Hizmet Uzmanı-İstanbul LÖSEV İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV*), 1998 yılında kuruldu Vakfımız; bugüne kadar binlerce lösemili çocuk ve ailesini yaşama bağlamış, toplumsal ve kalıcı hizmetler vermeyi sürdürmüştür.  LÖSEV'i kurmaktaki amacımız; lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmektir.  Her gün büyüyen LÖSEV ailesine siz de katılın. 

  Aranan Nitelikler İstanbul Levent'te bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun, Toplumsal olaylara duyarlı ve bu konularda sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerinde, uzun soluklu çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Hasta ve hasta yakını psikolojisini yönetecek, empati yeteneği güçlü, Takım çalışmasına uyumlu, STK'larda KARİYER hedefi olan.

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Sorumlu, Sosyolog, Uzman, Uzman Yard, Yönetmen

 • İş Açıklaması BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI SİTE Projemize BAY KİMLİKSİZ GÜVENLİK- Gözetim Görevlileri Aranmaktadır En az Ortaokul mezunu - 25 / 40 Yaş arası Askerliğini yapmış - Min 1.80 Boy ve kilo orantılı Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları ; 1.500 TL + YEMEK  Bilgi ve İrtibat - 0212.212.90.40 - 0539.480.10.10  0543 428 82.82 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.İçi 09.00-18.30 - Ctesi 10.00-17.00 Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200 / 300 TL arası artış gösterecektir

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli, Rehber

 • Hemşire ve Yardımcı Sağlık Personeli Doğa Huzur Ve Bakımevi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması Doğa Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkez'lerinin İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren şubelerine nöbet sistemine göre çalışacak Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri alınacaktır.   Kurum doktorumuzun idaresinde çalışacak sağlık personelimiz, şubelerimizde kalan yaşlı misafirlerimizin,  Günlük ilaç takibi ve uygulanması Raporlu ilaçların takibi Genel sağlık takiplerinin yapılması Günlük evrak takiplerinin yapılmasından ve hizmet personeli'nin sevk ve idaresinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Başvuruda bulunacak adayların, Üniversitelerin 4 yıllık hemşirelik bölümünden veya sağlık meslek liselerinin hemşirelik, acil tıp teknikerliği bölümünden mezun olup, Hemşire, Paramedik veya Acil Tıp Teknikeri ünvanına sahip olması gerekmektedir. Yabancı uyruklu adaylarda ilgili branşlarda diploma denkliği, oturma ve çalışma izni sahibi olma zorunluluğu aranmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden adaylara öncelik verilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Hemşire, Paramedik, Tekniker

 • Güvenlik Elemanı Dumankaya Pusula İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirilmek üzere Proje "Güvenlik Amiri” ve "Güvenlik Eleman" ları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özel sektörde ilgili alanda en az 2 yıl tecrübeli, Emekli emniyet ve/veya TSK mezunu, Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, MS Office Programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adayların askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ( Maltepe civarı) ikamet eden.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Sosyal Destek Saha Görevlisi’nin görevi; tıbbi ve psiko-sosyal danışmanların yönetimi altında, bireysel, grup ve aile danışmanlığı gibi çeşitli sosyal çalışma yöntemleri kullanarak, kamptaki topluluğa, ailelere ve bireylere sosyal hizmet vermektedir. Bu hizmetler ,bağımsız haraket edebilme  ve değerlendirme  yeteneği gerektirir ve genel bir gözetim altında gerçekleştirilir.  Gelişmekte ve uygulanmakta olan program politikalarını ve prosedürlerini uygulamak ve krizleri önlemede disiplinler arası ekip üyeleri ile birlikte çalışmak. Hastaların (kamp içerisindeki nüfus, katılımcı ve üyelerin ) sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını değerlendirir.  Kendi başvuru yapmış ya da doktor, yönetim ve diğer klinik personeli tarafından sevk edilmiş kişilere  doğrudan danışmanlık  / sosyal hizmet sağlar. Klinik içinde ve  dışında yapılan tüm yönlendirmeleri izler ve takip eder . Klinik ve yerel toplum içinde sosyal ve eğitim hizmeti veren program/proje  ve diğer kurumlar arasındaki  sosyal hizmetleri ve hasta sevklerini koordine eder. Yapılan faaliyetler için haftalık rapor hazırlar ve tibbi danışmana gönderir . Tüm hastaların , ziyaretçilerin , konuklarla birlikte  iş arkadaşlarının  kişisel istekleri dikkate alınarak , saygı ve  onur çerçevesinde  ve sempatik bir şekilde tedavi olmasını sağlar Programın felsefe ve amaçlarının uygular Diğer program ve faaliyetlerin  planlama ve uygulamasına katılır . Diğer ilgili görevleri yerine getirir . 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Sosyal Hizmetler bölümünden veya ilgili bölümlerden mezun olma Akıcı şekilde Kürtçe veya Arapça konuşabilme Geniş bir kültürel ,sosyal ve ekonomik yelpazede Ergenler, aileler , profesyoneller ve diğer personel ile etkin bir şekilde çalışabilme İyi iletişim becerisine sahip olma En az 1 yıl sosyal-sağlık merkezlerinde veya mülteci alanlarında çalışmış olma Microsoft Office Araçlarını Kullanabilme Takım çalışmasına uyumlu olma

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Psikolog

 • İş Açıklaması Sosyal Destek Saha Görevlisi’nin görevi; tıbbi ve psiko-sosyal danışmanların yönetimi altında, bireysel, grup ve aile danışmanlığı gibi çeşitli sosyal çalışma yöntemlerini kullanarak, topluluklara, ailelere ve bireylere sosyal hizmet vermektir. Bu hizmetler ,bağımsız haraket edebilme  ve değerlendirme  yeteneği gerektirir ve genel bir gözetim altında gerçekleştirilir. Danışanların sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını değerlendirir. Kendi başvuru yapmış ya da doktor veya diğer klinik personeli tarafından sevk edilmiş kişilere  doğrudan danışmanlık/sosyal hizmet sağlar. Klinik içinde ve  dışında yapılan tüm yönlendirmeleri izler ve takip eder. Klinik ve yerel toplum içinde sosyal ve eğitim hizmeti veren program/proje  ve diğer kurumlar arasındaki  sosyal hizmetleri ve danışan sevklerini koordine eder. Yapılan faaliyetler için haftalık rapor hazırlar ve sorumlu hekime gönderir. Tüm danışanların kişisel istekleri dikkate alınarak, saygı ve  onur çerçevesinde tedavi olmasını sağlar. Programın amaçlarına uygun olarak çalışır. Diğer program ve faaliyetlerin  planlama ve uygulamasına katılır. Diğer ilgili görevleri yerine getirir. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının Sosyal Hizmetler bölümünden veya ilgili bölümlerden mezun olma veya Sosyal Destek görevlisi olarak en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olma. Akıcı şekilde Türkçe veya Arapça konuşabilme. Geniş bir kültürel, sosyal ve ekonomik yelpazede olan çocuklarla, ergenlerle, erkeklerle, kadınlarla aileler, profesyoneller ve Diğer personeller ile etkin bir şekilde çalışabilme. İyi iletişim becerisine sahip olma. Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilme. Takım çalışmasına uyumlu olma.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Sosyal Destek Saha Görevlisi’nin görevi; tıbbi ve psiko-sosyal danışmanların yönetimi altında, bireysel, grup ve aile danışmanlığı gibi çeşitli sosyal çalışma yöntemlerini kullanarak, topluluklara, ailelere ve bireylere sosyal hizmet vermektir. Bu hizmetler ,bağımsız haraket edebilme  ve değerlendirme  yeteneği gerektirir ve genel bir gözetim altında gerçekleştirilir. Danışanların sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını değerlendirir. Kendi başvuru yapmış ya da doktor veya diğer klinik personeli tarafından sevk edilmiş kişilere  doğrudan danışmanlık/sosyal hizmet sağlar. Klinik içinde ve  dışında yapılan tüm yönlendirmeleri izler ve takip eder. Klinik ve yerel toplum içinde sosyal ve eğitim hizmeti veren program/proje  ve diğer kurumlar arasındaki  sosyal hizmetleri ve danışan sevklerini koordine eder. Yapılan faaliyetler için haftalık rapor hazırlar ve sorumlu hekime gönderir. Tüm danışanların kişisel istekleri dikkate alınarak , saygı ve  onur çerçevesinde tedavi olmasını sağlar. Programın amaçlarına uygun olarak çalışır. Diğer program ve faaliyetlerin  planlama ve uygulamasına katılır. Diğer ilgili görevleri yerine getirir. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının Sosyal Hizmetler bölümünden veya ilgili bölümlerden mezun olma veya Sosyal Destek görevlisi olarak en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olma. Akıcı şekilde Türkçe veya Arapça konuşabilme. Geniş bir kültürel, sosyal ve ekonomik yelpazede olan çocuklarla, ergenlerle, erkeklerle, kadınlarla aileler, profesyoneller ve Diğer personeller ile etkin bir şekilde çalışabilme. İyi iletişim becerisine sahip olma. Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilme. Takım çalışmasına uyumlu olma.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

İş Habercisi - Sosyal Hizmetler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?