Ticari Bankacılık Şube Gişe Yetkilisi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ticari Bankacılık Şube Gişe Yetkilisi
 • İş Açıklaması1984 yılında kurulan Hışım Grup; döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz,Drina Döviz, Samsun Döviz’ dir. Aynı zamanda Western Union markasının da bayiliğini yapmaktadır. Galataport İstanbul projesinde açılacak döviz bürolarımızda görev alacak "Döviz Bürosu Gişe Yetkilisi" arayışımız mevcuttur.
  Aranan NiteliklerTercihen Döviz Bürosu, banka ve benzer alanlarda deneyimli, Dikkatli, matematik bilgisi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, dinamik ve güleryüzlü, Müşteri ve kalite odaklı, Döviz kur takibi, kasa takibi ve piyasa takibi yapabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Gişe Memuru, Gişe Sorumlusu, Gişe Uzmanı, Gişe Yetkilisi, Ticari Bankacılık Şube Gişe Yetkilisi

 • Gezici Gişe Yetkili Yardımcısı

  Türkiye Finans Katılım Bankasıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Konya 3 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıBiz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. Şube İşlemleri Müdürlüğüne bağlı "Saha Destek Yönetimi Servisinde" yerini almaya hazır mısın? Türkiye genelinde yer alan şubelerimizin gişe ihtiyaçları doğrultusunda, belirli sürede ilgili şubede gişe çalışanı olarak görevlendirilir. İhtiyaç olan şubelerin kadrosunda yer almaz; havuz kadro olarak görev yapar.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin örgün eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olan, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul, Ankara, Konya ve İzmir'de ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bankamızın tüm şubelerinde, ihtiyaç doğrultusunda görev almaya hazırsan ve bu kriterlerin seni anlattığını düşünüyorsan başvurunu yap, Türkiye Finans'la hayata katıl.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Banka Elemanı, Gişe Memuru, Gişe Yetkili Yardımcısı, Gişe Yetkilisi, Banka Yetkilisi, Bankacılık İşlemleri Yetkilisi, Gişe Destek Yetkilisi, Ticari Bankacılık Şube Gişe Yetkilisi

 • İş AçıklamasıBiz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. Şişli Mecidiyeköy Şube Müdürlüğümüzde yerini almaya hazır mısın? Bankanın stratejisi doğrultusunda yeni müşteri kazanımı ve aktive edilmesi, Mevcut ticari müşterilerin takip edilerek, kredi, mevduat ve çapraz satış performanslarının iyileştirilmesi, Ürün satışı ile karlılığının arttırılması, Pazar ve müşteri verilerinin toplanması ve analiz edilmesi ve buna uygun satış stratejileri geliştirilmesi, Yeni müşteri kazanımını sağlamak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Ticari Bankacılık alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen Bes, Segem, SPK lisansına sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Bankacılık Portföy Temsilcisi, Portföy Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi, Ticari Bankacılık Müdür Yardımcısı, Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi, Ticari Bankacılık Şube Gişe Yetkilisi, Ticari Bankacılık Uzmanı, Ticari Bankacılık Yetkili Yardımcısı, Ticari Bankacılık Yetkilisi, Ticari Bankacılık Yönetmen Yardımcısı

İş Habercisi - Ticari Bankacılık Şube Gişe Yetkilisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?