Uçak Mühendisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Uçak Mühendisi
 • İş AçıklamasıYürütmekte olduğumuz projemizde görevlendirilmek üzere “Mekanik Muayene İnspektörü” aranmaktadır.
  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Makine, Malzeme, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği veya MYO Makine, Makine Teknolojisi, Uçak Teknolojisi, Mekatronik bölümlerinden mezun, Elektromekanik montaj ve/veya mekanik bilgisine sahip, Tercihen savunma sanayi, havacılık konusunda çalışmış veya bilgi sahibi, Üretilen ürünlerin geometrik toleranslandırılmış teknik resimlerini okuyabilen, Proses kontrollerini yapabilen (kumpas,mikrometre, mihengir, kontrol mastarları vb. ölçüm ekipmanlarını kullanabilme) Tercihen CMM Ölçme ve Geometrik Toleranslandırma Eğitimi almış veya bu konularda bilgi sahibi, Malzeme giriş kontrolden, nihai ürünün sevkine kadar geçen aşamalardaki kalite faaliyetlerinin (proses kontrol, göz kontrolü, elektro mekanik parçaların kontrol ve ölçüm) takibinde bulunmuş olan, Ürüne ait dokümantasyonu okuyabilen ve uygulayabilen.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Endüstri Mühendisi, Makine, Malzeme Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Uçak Mühendisi

 • Genel Başvuru / Uçuş Ekibi

  MNG Airlinesİstanbul Avrupa 10 Ocak 2023
  İş AçıklamasıMNG Havayolları'nda çalışmak isteyen uçucu adaylar için oluşturulmuş genel başvuru ilanıdır.
  Aranan NiteliklerBaşvurunuz orta ve uzun vadede açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

  Sektör: Dağıtım, Dış Ticaret, Havacılık, Ulaşım, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Endüstri Mühendisi, Pilot, Bilgi Güvenliği Uzmanı, First Officer, Kaptan Yardımcısı, Observer Pilot, Uçak Bakım Mühendisi, Uçak Bakım Teknisyeni, Uçak Mühendisi, Uzay Bilimleri Mühendisi

İş Habercisi - Uçak Mühendisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?