Zonguldak İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Zonguldak
 • İş AçıklamasıORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan DS Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Zonguldak 67 Burda AVM de bulunan mağazamız için "Mağaza Müdürü” arıyoruz.
  Aranan NiteliklerSektöründe 5 yıl, mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Başarılı, liderlik özelliklerine sahip, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Müdürü, Mağaza Sorumlusu, Mağaza Yöneticisi, Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni, Mağaza Kategori Yöneticisi/Yönetmeni

 • Zonguldak Saha Elemanı

  Mapp PazarlamaZonguldak 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıTütün-Tobacco sektöründe, belirlenecek rut planı dahilinde ziyaretlerde bulunarak, markamızın ürünleri hakkında tüketicileri bilgilendirecek ve gelebilecek soruları cevaplayacak ''Saha Elemanı'' arayışımız .bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerHızlı tüketim sektörü saha faaliyetlerinde deneyim sahibi, Organizsayon ve etkinlik yönetimi vasıflarına sahip, Dış görünümüne önem veren, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Seyahat sorunu olmayan, B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, 20-32 yaş arası adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Merchandiser, Saha Danışmanı, Saha Elemanı, Aktivite Personeli, Tanzim Destek Elemanı

 • İş Açıklamasıİç giyim alanında öncü, üstün tasarım ve üretim uzmanlığı ile inovatif, fonksiyonel, ulaşılabilir fiyat ve zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, Zonguldak 67 Burda mağazasında görevlendirilmek üzere " Dönemsel Satış Danışmanı" aramaktadır. Kendisinden beklenen günlük/aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza standartları doğrultusunda ürün düzenini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek.
  Aranan NiteliklerTercihen perakende sektöründe 1 yıl satış danışmanı olarak görev almış, En az lise mezunu, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen Nebim V3 kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Aktif Satış Danışmanı, Kasiyer, Mağaza Kasiyeri, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Dönemsel Eleman, Mağaza Satış Personeli

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz inşaat malzemeleri satışı alanında faaliyet gösteren müşterimizin Zonguldak/Devrek'te yeralan satış noktasında görevlendirilmek üzere "Perakende Mağaza Sorumlusu" arayışındayız. Perakende Mağazanın satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Perakende Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Pazardaki rakip,müşteri ve sektör ile ilgili gözlem ve değerlendirmeler yapmak, Ekip üyelerini motive edip, gelişimlerine destek olmak ve her süreçte liderlik etmek, İlgili rutin raporları zamanında, doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlamak ve üst yönetime sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak, Perakende Mağazanın stoklarının doğruluğundan ve ürünlerinin güvenliğinden sorumlu olmak, Perakende Mağaza cari hesaplarının güncel ve doğru şekilde tutulmasını sağlamak, tahsilatlarının zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlamak. Günlük satış, satın alma, banka vb. kayıtların sisteme girişini yapmak. Belirlenen zamanlarda stok sayımlarını gerçekleştirmek Süreçleri/sistemi düzeltici her türlü faaliyete katılmak.
  Aranan NiteliklerTicaret Meslek Lisesi, Yüksek Okul, tercihen Üniversite mezunu Tercihen Perakende/Mağazacılık yönetimi alanında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen Logo programını bilen, İletişim becerileri güçlü, Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen, Uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, Hedef odaklı çalışmayı seven ve uygulayabilen, Sistemli çalışabilecek ve sisteme uyum sağlayabilecek Çalışmalarını bilgisayar ortamında raporlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli, Zonguldak'ta ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay.

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mağaza Satış Yöneticisi, Mağaza Satış Yöneticisi / Yönetmeni, Mağaza Sorumlusu, Mağaza Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mağaza Yöneticisi, Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni, Perakende Satış Sorumlusu, Perakende Uzmanı

 • İş Açıklamasıİpekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu Zonguldak 67 Burda (Demirpark) İpekyol Mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyeti yaratacak şeklide servis vermek
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirebilecek Kariyerini mağazacılık alanında geliştirebilecek İletişim becerileri güçlü Modaya ilgi duyan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Aktif Satış Danışmanı, Aktif Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Personeli

Sayfa:/9

İş Habercisi - Zonguldak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Zonguldak İş İlanları

Zonguldak, Batı Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir ve Türkiye için ekonomi anlamında büyük bir önem taşımaktadır. Büyük bir şehir olmasa da, kıyı şeridinde olması ve önemli limanlara sahip olması sebebiyle Zonguldak hareketli bir ekonomiye sahiptir ve Zonguldak iş ilanları yılın her dönemi aktif kalmaktadır.

Zonguldak’ta Ticaret

Zonguldak, limanları sayesinde önemli bir konumdadır. Türkiye ile Karadeniz’e kıyısı olan diğer ülkeler arasında gerçekleşen deniz ticaretinde önemli bir payı vardır. Şehir hem ithalat hem ihracat kapısıdır. Şehirde ticaret alanında çalışacak nüfusa her zaman ihtiyaç vardır. Dış ticaret her zaman büyük bir iş kapısı olmuştur. Zonguldak iş ilanları arasında ithalat ve ihracat yapan firmaların verdikleri iş ilanları büyük yer tutmaktadır.

Maden Şehri

Zonguldak sadece dış ticaret alanında değil, madencilikte de öne çıkan bir şehirdir. Türkiye’deki en zengin taşkömürü yatakları Zonguldak’ta bulunmaktadır. Şehirde madencilik her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Bu durum maden mühendisleri veya maden işçileri gibi personele duyulan ihtiyacın artmasına neden olmaktadır.

Eğitim Sektörü

Kentte nüfusun artmasıyla birlikte, farklı sektörler de gelişme göstermiştir ve değişik iş kollarında iş imkânları doğmuştur. Eğitim sektörü, sağlık sektörü, inşaat sektörü gibi sektörler hızlı bir şekilde gelişen alanlar olarak görünmektedirler.

Şehir geliştikçe şehirdeki okul sayısı da artmaktadır ve bu okullarda çalışacak öğretmene, idareciye ve idari personele, temizlik personeline ihtiyaç duyulmaktadır.

Aynı şekilde sağlık sektörü de gelişmektedir ve hastaneler büyük bir istihdam olanağı yaratmaktadır. Şehirde sayıları artmakta olan özel hastaneler, sadece doktorlar için değil, hemşireler ve sağlık personelleri için de istihdam fırsatı, iş imkânı sunmaktadır.

Şehirdeki konut sayısının artmasına paralel olarak inşaat sektörü de gelişmektedir. Eğitim ve sağlığın ardından yeni gelişen sektörler arasında bulunan inşaat sektörü, önemli miktarda istihdam olanağı yaratmaktadır.

Zonguldak’taki yeni iş fırsatları, Zonguldak iş ilanları takip edilerek görülebilir. Zonguldak iş ilanlarını takip etmenin ve iş bulmanın en kolay yolu, sitemizdeki Zonguldak iş ilanları sayfasını sürekli olarak kontrol etmektir. Zonguldak iş ilanları sayfamız ve diğer sayfalarımız sürekli güncellenmektedir.