Basında Secretcv.com

Kariyer & Eleman İş İlanları

İş yerinde yükselmenin yolu çok çalışmaktan ve yüksek verimlilikten geçiyor

Secretcv.com'un 20 Kasım- 20 Aralık tarihleri arasında yaptığı ankete katılan 17.571 kişi, iş yerinde yükselebilmenin yolunun çok çalışmaktan ve yüksek verimlilikten geçtiği görüşünde birleşti.

Secretcv.com'un 20 Kasım- 20 Aralık tarihleri arasında, iş yerinde yükselmenin en etkili yolları üzerine yaptığı anket çalışmasına 17 bin 571 kişi katıldı.

Ankete katılanların %27.95'i iş yerinde yükselebilmenin çok çalışmak ve yüksek verimlilikten geçtiğine inanıyor. Katılanların % 27.05'i kişisel gelişim için çaba harcamanın yükselmede etkili olduğunu düşünürken, %20.34'ü yaratıcı ve çözüm odaklı olmanın önemli olduğuna inanıyor. Kişilik özelliklerinin önemine inananların oranı % 8.83 iken yabancı dilin önemine inananların oranı % 7.59. Eğitim durumunun %4.92 ve insiyatif kullanabilmenin ise % 3.32 oranları ile çok önemli olmadığı düşünülüyor.

Anketten çıkan sonuçları destekleyen Secretcv.com, bir firmanın çalışanlarıyla güçlendiğini, firmanın ve çalışanların çıkarları aynı doğrultuda örtüştükçe iki tarafın da güçleneceğini vurguluyor. Secretcv.com, yüksek verimi etkileyen en önemli etkenlerden birinin de çalışanların kişisel gelişimleri için gösterdikleri çaba olduğunun altını çiziyor.


www.secretcv.com Kimdir?

İnsan kaynakları sektöründe 2000 yılından beri faaliyet gösteren Secretcv.com eleman arayan firmalarla iş arayan adayları online ortamda biraraya getiren Türkiye'nin en güvenilir internet sitesidir. Firmalara en doğru adaya ulaşmada zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlarken, iş arayan adaylara da en doğru iş fırsatlarını sunan bir insan kaynakları platformudur.

Kurulduğu günden bu yana teknolojideki yenilikleri sürekli takip ederek gizlilik ve güven ilkesini temel alan Secretcv.com %100 aday gizliliği ile Türkiye'nin en kaliteli ve en güncel aday veritabanına sahiptir.

Sektöründe önemli bir ihtiyaca cevap veren Secretcv.com hızla büyümektedir. Secretcv.com her zaman teknolojik gelişimi ve yenilikleri uygulamalarına adapte etmekte ve gerçekleştirdiği ilklerle farklılıklar yaratmaya devam etmektedir.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim