İlan Detay

Türkbelge - Yazılım Geliştirici

İş Açıklaması

TÜRKBELGE kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtmış ve bu bağlamda Toplam Kalite Yönetim yaklaşımını etkin olarak uygulamış, gerek kurumsal gerekse bireysel pazara yönelik faaliyetlerinde operasyonel mükemmellik, bakış açısında yenilikçilik, hizmet ve sunumlarında etkin insan kaynağı ve dinamik yönetim tarzı ile bilişim sektörüne sağladığı katkılarının yanında 2018 yılından bu yana, güçlü sermaye yapısı, uzman kadrosu ile e-Dönüşüm hizmetlerinde de varlığını sürdürmektedir.
TÜRKBELGE’nin e-Dönüşüm alanındaki yazılım projelerine gerçek katkılarda bulunmanıza olanak tanıyan hem yeni hem de mevcut ürünler için birçok heyecan verici geliştirme projesine sahiptir.

TÜRKBELGE istemci/sunucu uygulamaları, tarayıcı tabanlı uygulamalar ve mobil uygulamalar dahil olmak üzere çok çeşitli ortamlar için uygulama ve sistem yazılımı geliştirmektedir. Geliştirme platformlarımız arasında Windows, .NET, Linux, iOS ve Android bulunmaktadır.


TÜRKBELGE olarak öğrenmeyi seven ve yazılım sektöründeki kariyerini başlatmak için motive olan yaratıcı ve yetenekli bireyler arıyoruz. İlanımıza başvuruda bulunmak için mesleki deneyim şartı aranmamaktadır.


Gelin aramıza katılın ve size yatırım yapan, öğrenmeye değer veren, başarısı sizin başarınıza bağlı olan bir şirkette çalışın!

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Geliştirdiğimiz ve geliştirmekte olduğumuz PHP (Laravel/Codeigniter), Net Core ve Flutter tabanlı projelerimizde yer almak üzere;

Yeni teknolojilere ve yazılım geliştirme yöntemlerine çabuk uyum sağlayabilen,
Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış veya bedelli askerlik yapmaya karar vermiş olması,
Versiyon yönetim araçları (Git vb.) hakkında tecrübeli,
Teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilen,
Zaman yönetimi konusunda başarılı,
Takım çalışması ve işbirliğine yatkın,
İletişim ve insan ilişkilerinde güçlü,
Operasyonla ilgili çıkabilecek sorunlara yönelik önlem almak ve çıkan sorunların giderilmesini sağlamak,
Şirket stratejilerini benimsemek ve bu yönde gerekli çalışmaların yapılmasında aktif rol oynamak, isteyen takım arkadaşları aramaktayız.