İlan Detay

ART-YOL MÜHENDİSLİK - Teknik Ressam

İş Açıklaması

HAKKIMIZDA

1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir.

Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aldığı her işi zamanında teslim ederek kendisi için yeni bir referans olarak gören firmamız, çalışmalarının her noktasında mühendislik ilkelerinden asla ayrılmayan, iyi niyet ve dürüstlükten taviz vermeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir. Üstleneceğimiz görevi, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak sürdürmek başlıca prensibimizdir.

Betonarme yeni bina ve güçlendirme projeleri hazırlayan firmamızda statik ofiste çalıştırılmak üzere, kat kalıp planları, kolon, kiriş, perde detayları ve aplikasyon planlarının çizilmesi ve metraj tablolarının oluşturulması işinde görev almak üzere;

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Betonarme güçlendirme projelerinin statik ve saha alanındaki artışlarından doğan iş hacmi artışına yönelik İSTANBUL/ Kozyatağı’ndaki proje ofisine istihdam edilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun, disiplinli, dinamik, ekip çalışmasının ve profesyonelliğin önemine inanan, öğrenmeye açık ve meslek kariyerini ileriye götürme hedefi olan ve yeni deneyimler edinmek isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

Meslek Yüksekokulu veya meslek lisesi, inşaat veya yapı ressamlığı bölümünden mezun olmuş.

  • Betonarme güçlendirme projelerinde deneyimli,
  • 3 - 6 yıl tecrübeli,
  • Teknik resim kurallarına hakim,
  • MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,
  • İletişim yeteneği güçlü,
  • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
  • Tercihen aktif olarak araç kullanabilen
  • Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için).