Teknik Ressam İş İlanları

Hepsini Temizle
Teknik Ressam
 • Reed Türkiye Aksaray 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Metal sektöründe hizmet veren firmamıza iyi derecede SOLID WORKS ve AUTOCAD bilen Bay eleman  alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Market Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere “Teknik Ressam’’ arayışımız bulunmaktadır.   Firmamız ürün gamındaki ürün ve sistem çözümlerinin uygulama projelerine ait detayların teknik çizim çalışmalarının yapılması,  İmalat için mevcut ürünler ve yeni geliştirilecek ürünler için imalat resimlerinin hazırlanması,   

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Saç imalatı yapan firmalarda tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad, Autocad invertor  ve Solidworks  programlarına hakim, 3 D çizim yapabilecek, Proseste üretilen parçaların resimlerini çizebilen ve parçaların metod çalışmalarını yapabilen, Proje çizimlerindeki gerekli revizyonları ve bu revizyonların takibini yapabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, sonuç  odaklı Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında veya Gebze’de ikamet eden,

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Metalix programını kullanabilen Askerliğini yapmış, Nesting konusunda deneyimli olmalı Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde,ELEKTRİK PROJELERİ hazırlayacak deneyimli,Autocad programını iyi derecede kullanabilen ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ,TEKNİKER ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a-Autocad programını iyi derecede kullanabilen,zayıf akım,kuvvetli akım,AG-OG projelerini hazırlayabilecek b-Gerektiğinde yoğun iş temposuna ve grup çalışmasına uyum sağlayabilecek ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ,TEKNİKERLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.    

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mühendis, Tekniker

 • Tuzla Gemi Endüstrisi İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Gemak Grup Şirketleri bünyesinde, Tuzla Özel Sektör Tersaneler Bölgesindeki Tersanemizde Endüstriyel Projelerde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu mezunu, AutoCad ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çelik konstrüksiyon, makine, boru ve donatım, nesting işlerinde asgari iki yıl deneyimli, Kendini geliştirmeye açık, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan adaylar.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Endüstriyel Mutfak sektöründe, müşterilerin isteği doğrultusunda, isteklerin projelendirilmesi ve teklif aşamasına getirilerek müşteriye sunlulması, teslim edilmiş projelerin ardından müşteri memnuniyetinini devamlılığının sağlanması

  Aranan Nitelikler En az teknik lise mezunu  tercihen Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Çizim programlarını bilen (autocad, 2D, 3d max) Dinamik, aktif, çözüm odaklı, analitik düşünebilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve İç Mimar" ekip arkadaşları arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mimar, Tekniker, İç Mimar

 • AKKUŞLAR MAKİNA SANAYİ İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ ÜRETEN FİRMAMIZDA ÇALISMAK ÜZERE, TORNA USTASI MONTAJ USTASI KAYNAK USTASI BOYA USTASI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler ADAYLARIN 45 YASINI GECMEMIŞ OLMALARI,MESLEKLERINDE DENEYİM SAHİBİ OLMALARI , SULTANGAZİ VE ÇEVRESİNDE İKAMET ETMELERİ TERCİH EDİLİR.

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Teknisyen, Boyahane Ustası, Gaz Altı Kaynakçısı, Meydancı

 • Opal İnşaat Çelik İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Teknik ofiste çalışacak,en az 3 yıl deneyimli, iyi derecede x-steel bilen İstanbul avrupa yakasında oturan teknik ressamlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması TÜM TÜRKİYE GENELİNDE ; EĞİTİM ve BELGELENDİRME KURUMUMUZA AŞAĞIDAKİ EĞİTİMLERDEN BİRİNİ YADA BİR KAÇINI VEREBİLECEK EĞİTMENLER ARANIYOR. İleri Excel Eğitimi Primavera Eğitimi Minitab Eğitimi Autocad Kursu 3Dsmax Kursu Solidworks Kursu Catia Kursu Unigraphics Nx Kursu Mastercam Kursu Inventor Kursu Solidcam Kursu Topsolid Kursu Sap 2000 Kursu Sta4 Cad Kursu Xsteel Kursu Revit Kursu Ansys Kursu Matlab Kursu Dıalux Kursu Eplan Kursu Zetacad Kursu Archicad Kursu Netcad Kursu Temel Excel Eğitimi İleri Acces Eğitimi Temel Power Point Eğitimi Excel Makro Ve Vba Eğitimi C# EğitimiAsp.Net Eğtimi Uzman Excel Eğitimi Temel Acces Eğitimi Ms Sql Eğitimi

  Aranan Nitelikler Prezentable Bilgisini aktarabilecek Yarı zamanlı - proje başı ya da freelance çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.

  Sektör: Eğitim, Makine, İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Uzman

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere TEKNİK RESSAM aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AUTOCAD ve INVENTOR (katı maddeleme) programlarını kullanabilen, Tercihen Beylikdüzü,Büyükçekmece,Esenyurt ve civarında ikamet eden

  Sektör: Alüminyum, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Uzman, Tekniker

 • Akın Paslanmaz Sac Sanayi İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması METAL  SAC LAZER KESİM, BÜKÜM VE KAYNAK YAPAN FİRMAMIZA İDARİ KISIMDA ÇALIŞACAK ÇİZİM,TASARIM,PROGRAM YAPIP İMALATI YÖNLENDİRMEK.  

  Aranan Nitelikler Teknik resim bilgisine sahip, Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının makine ressamlığı, teknik ressamlık bölümlerinden mezun , Autocad programını(tercihen metalix' te bilen) iyi derecede kullanabilen , Metal işlerinde çalışmış metal çizimleri yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli , Takım ruhu bilincine sahip , disiplinli , çalışmayı seven , sorumluluk sahibi , İletişim becerileri yüksek ,  Kordinasyon yeteneği güçlü,   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış ,   Teknik RessamAramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • Suptex İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması • Mühendislik bünyesindeki ürün projelerini resimlendirmek • Her türlü mekanik parçanın (kalıp, aparat, fikstür vb.) teknik resmini çizmek

  Aranan Nitelikler • Tercihen 2 yıllık makine resim ve konstrüksiyon ya da teknik lise mezunu olmak • AutoCAD ve/veya SolidWorks yazılımlarını en az orta derecede bilmek • MS Windows ve Office yazılımlarına makul seviyede aşina olmak • Beyaz yaka ve mavi yaka personel ile takım çalışmasına yatkın olmak • İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak • Sigara kullanmıyor olmak

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Merkezi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde Bulunan Sektörün Lideri Firmamızın İzmir Çiğli'de Bulunan Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere Teknik Ressam Arayışımız Bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite, Önlisans, Liselerin İlgili Bölümlerinden Mezun Solidworks Bilen Autocad Plant Bilen Tercihen İmalat/Üretim Deneyimi Olan Alanında Minimum 3 Yıl Tecrübeli İzmir'de ikamet eden Ekip Çalışmasına Yatkın Uzun Vadede Çalışacak Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Makine, Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Epro mühendislik İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması AutoCAD Programını  iyi kullanabilen Mimar/İnşaat Teknikeri/Teknik Ressam  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler :   Betonarme Proje çiziminde deneyimli, Köprü, Menfez vb. yapıların Kalıp ve Donatı planı çiziminde deneyimli, Sigara kullanmayan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması 1983 yılından bu yana Altın Zincir üretimi alanında faaliyetlerine devam eden, toplam kalite yönetimi prensipleri doğrultusunda üretimde süreç geliştirme ve ürün kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını bilimsel yöntemlere dayalı olarak yürüten Midas, öğrenen organizasyon olabilme anlayışı ile sürekli gelişme ilkesini devam ettirmektedir. Yeni trendlerin oluşmasına yön veren tasarımları ile müşterilerine üstün kaliteli ürünler sunmayı hedeflemiş Midas Yenibosna’da bulunan fabrikasında görev alacak;   Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıllık iş deneyimine sahip, İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, özellikle Excel bilgisi iyi olan, SAP bilen, etkin olarak kullanabilen, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Entegre Kalite Yönetim Sistemi bilgisine sahip, İç Denetçi sertifikası olan, İş değerlendirme, süreç geliştirme ve verimlilik çalışmalarında etkin görev alacak, ekip yönlendirebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan, Problem analizi, müzakere ve bağımsız problem çözme faaliyetlerinde başarılı, koordinasyon ve organizasyonel becerileri güçlü, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, "Makine Teknik Ressamı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mevcut kalite sistemlerinin güncelliğini sağlamak ve gerekli iyileştirme çalışmalarını yapmak, Yeni ürün ve mevcut üretim proseslerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için projeler oluşturmak, Üretim süreçlerinin ürün bazlı zaman etütlerinin yapılmasını ve güncel tutulmasını sağlamak, Müşteri şikâyetlerinde kök neden analizi yapmak, aksiyonları belirlemek ve takibini yapmak, Üretim proseslerinin her anlamda iyileştirilmesine katkı sağlamak, Tüm bu verilerin SAP üzerinden takibini ve raporlamasını yapmak, SAP programının sağlıklı çalışması için veri doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak ve kontrol altında tutmak,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Teknik Ressam

 • Gelişim İnşaat Proje İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Proje çizimlerinin yapılması Betonarme kalıp-donatı uygulama detaylarının çizilmesi Çelik imalat-montaj projelerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Kozyatağı'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat bölümünden veya Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümünden mezun, İyi derecede Autocad kullanabilen, Tercihen 3D modelleme bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Tercihen anadolu yakasında ikamet eden, Teknik Ressam alınacaktır. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İzmir'de faaliyet gösteren müşteri firmamızda görevlendirilmek üzere "ABKANT ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Teknik resim ve saç parça kıvrımı konusunda tecrübeli, CNC Abkant makinası kullanımında en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Bay. 

  Sektör: İmalat, Endüstri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Sorumlu, Operatör, Eleman

 • Volkan İtfaiye Malzemeleri Tüm Türkiye 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İtfaiye araçları ve üst yapı imalatı yapan firmamızda üretim aşamasında kullanılan tüm teknik resimlerin hazırlanması veya revize edilmesi işlemlerini yürütmek

  Aranan Nitelikler Torbalı da Otomotiv üst yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Ressam takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, • PTC Creo, Catia, Autodesk, Inventor ve Autocad programlarına hakim, • Teknik resim okuyabilme ve çizebilme kabiliyetine sahip, • Üretim ve imalat resimleri hazırlayabilecek, • Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, • Dokümantasyon tecrübesi olan, • MS Office uygulamalarına hakim, • Askerlik görevini tamamlamış, • Takım çalışmasına yatkın, • Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Disiplinli, inisiyatif alabilecek, işe karşı motivasyonu yüksek, detaylara karşı ilgili, • 35 Yaşını Aşmamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Merkezi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde Bulunan Sektörün Lideri Firmamızın Aydın Söke Ortaklar'da Kurulu Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere Teknik Ressam Arayışımız Bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite, Önlisans, Liselerin İlgili Bölümlerinden Mezun Solidworks Bilen Autocad Plant Bilen Tercihen İmalat/Üretim Deneyimi Olan Alanında Minimum 3 Yıl Tecrübeli Aydın-Söke-Ortaklar'da ikamet eden Ekip Çalışmasına Yatkın Uzun Vadede Çalışacak Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Makine, Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Sac Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKNİK RESSAM alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Auto cad, Solid Works programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Tuna Çelik İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması AĞAÇ İŞLERİ , ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ , MOBİLYA DEKORASYON , METAL İŞLERİ YA DA BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN.. İYİ DERECEDE AUTOCAD , SOLIDWORKS , 3D MAX  VE RHINOCEROS KULLANABİLEN.. AHŞAP MOBİLYA SEKTÖRÜNDE STANDART VE ÖZEL ÜRÜN ÜRETİM SÜREÇLERİNDE DENEYİMLİ. AHŞAP KESİM , KENAR BANTLAMA , ÇOKLU DELİK MAKİNELERİNE UYGUN ÇİZİM YAPABİLECEK. SAÇ VE ALÜMİNYUM MALZEME BİLGİSİ OLAN. METAL MALZEMENİN MOBİLYA ÜRETİMİNDE KULLANILAN MODELLERİNE HAKİM. MOBİLYA ÜRETİMİ YAPAN BİR TESİSTE EN AZ 5 YIL BENZER POZİSYONDA GÖREV YAPMIŞ YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM BECERİLERİ GELİŞMİŞ. PROAKTİF VE DİNAMİK. ANALİTİK TARAFI GÜÇLÜ MESLEKİ VE KİŞİSEL GELİŞİMİ İÇİN KARİYER PLANI OLAN  25-35 YAŞ JENARASYONU ' TEKNİK RESSAMLAR '

  Aranan Nitelikler TUNA  SİLİVRİ ÜRETİM ÜSSÜ AR-GE VE ÜRÜN GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜNDE  ÜRÜN ÜRETİM DOSYALARININ HAZIRLANMASI TASARIMI YAPILAN ÜRÜNLERİN TEKNİK DETAY ÇİZİMLERİNİN YAPILMASI PROTOTİPLERİN ORTAYA ÇIKARILMASI MEVCUT ÜRÜN REVİZYONLARININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ ÇİZİMLERİN ELEKTRONİK ORTAMDA MUHAFA EDİLMESİ  AR-GE VE ÜR-GE İLE İLGİLİ TÜM PROJELERDE YAPILACAK İŞ PLANLAMALARI DOĞRULTUSUNDA GÖREVLER ALINMASI ..

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Airplus İklimlendirme İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2016

  İş Açıklaması * Tüm çalışmalarını işletme kalite politikası, hedefleri ve talimatlarına uygun yapmak * Tüm çalışmalarını görev tanımlarına ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi prosedürlerine uygun olarak yapmak * Günlük faaliyet raporu hazırlamak ve Üretim Müdürü'na sunmak * Üretim bölümüne ait dokümantasyonun arşivlenmesi (basılı ve soft ortamda) * Satış Bölümünden gelen sözleşme ve eklerinde yer alan bilgiler doğrultusunda cihaz tasarımı yapmak, üretim müdürüne onaylatmak * Ay sonunda Üretim Müdürü tarafından istenen tüm raporları hazırlamak ve sunmak. * Kendi yetki ve sorumluluğunu, inisiyatifini aşan konularda Üretim Müdürü ile sürekli iletişim halinde çalışır. * Yukarıda belirtilen işler dışında Genel Müdür ve Üretim Müdürü'nın vereceği tüm araştırma ve geliştirme işlerinin yerine getirilmesinden sorumludur. * Sorumlu olduğu operasyonlar bünyesindeki tüm süreçlerin, bilgi güvenliği politikalarına uygun işletiminin sağlanması. * Kalite Yönetim Sistemi’nin geliştirilmesi ve işletilmesi süreçlerinde Kalte Yönetim Temsilcisine yardımcı olmak. * Kalite Standartlarının, şirket kültürünün bir parçası haline gelmesi için çalışmaları desteklemek.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesinde Klima Santrali üreten tesisimizde çalışmak üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun ya da Teknik Bölüm mezunu; Minimum 2 yıl deneyimli; İleri derecede Autocad ve Solidworks kullanabilen; 25-40 yaşlar arasında; Anadolu Yakasında ikamet eden; Bay ya da Bayan personel alınacaktır;

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması * Autocad programını ileri derecede ve seri kullanabilen, * 3 boyutlu düşünebilen, çizim programlarına hakim ve teknik çizim bilgisi olan, Üretim Planlama bölümünde Cnc Router makine için çizim hazırlamak üzere Firmamızda görevlendirilecek Bay çalışma arkadaşları arıyoruz. Not: Yerimiz Arnavutköy Bolluca Bölgesindedir. Tercih Edilen bölgeler : Arnavutköy ve Çevresi ,Gaziosmanpaşa-Sultangazi-Habibler-ve civarı servis bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Cad-cam bilgisi olması, Office programları bilgisi olması, daha önce mobilya sektöründe çalışmış olması, askerliğini yapmış olması tercih sebebidir. 

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Kulp Makine İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Makine Teknik Ressam

  Aranan Nitelikler Sanat okulu kontrüksiyon bölümü mezunu Solidworks bilen bayan eleman Evlilik ve / veya çocuk problemi olmayan

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Endüstriyel Donanım, Otomasyon ve Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İzmir ofisimize çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Müşteriden ve satış ekibinden edinilen bilgiler doğrultusunda, projelere uygun çözümlerini oluşturmak ve projelendirmek, Sunulan çözümleri takip etmek ve şirketteki diğer takım arkadaşları ile takım çalışması içerisinde işi sonuçlandırmak, İmalat bölümü ile satış ve müşteri arasındaki koordinasyonu sağlamak, Alınan işin müşterinin beklentileri doğrultusunda gerçekleşmesinin takipçişi olmak, Yeni ve mevcut ürünlerin revizyonunu sağlamak, İş ile ilgili dökümantansyon ve raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek ve teknik lise, yüksek okul ve üniversitelerin teknik eğitim fakültelerinden mezun, Solidworks kullanmayı bilen, CAD - CAM pratiğine sahip, Teknik resim bilgisine sahip, Ölçü aletlerini kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Giyimine, görünüşüne özen gösteren, öz güveni yüksek ve vizyon sahibi, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Erkek ve Bayan adaylar.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine, Otomasyon

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Teknik Ressam, Tekniker, Uzman

 • İş Açıklaması İş emri verilen parçaların Metalix programında tasarlanması

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, Metalix programını kullanabilen Nesting konusunda deneyimli olmalı Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • ADG Mühendislik İzmir 8 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda; Projenin yapımına katkı sağlayacak, Tasarım yönü bulunan, '' MAKİNA TEKNİK RESSAMI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum meslek liselerinin, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde En Az 5 Yıl Tecrübeli , tercihen BORULAMA konusunda uzman, AutoCAD programına hakim ve 3D çizim yapabilen , tercihen AutoCAD Plant programına hakim ( Ayrıca MS Office programlarına hakim ) Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve şehir dışında da çalışabilecek olan, Tercihen İngilizcesi en az orta düzeyde olan ( Konuşma ve Yazma ), İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Rotowash İzmir 24 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Endüstriyel Temizlik Ekipmanları sektöründe lider konumda bulunan ROTOWASH  İzmir / Kemalpaşada görevlendirilmek üzere Teknik Ressam istihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Saç imalatı yapan firmalarda tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad, Autocad invertor  ve Solidworks  programlarına hakim, 3 D çizim yapabilecek, Proseste üretilen parçaların resimlerini çizebilen ve parçaların metod çalışmalarını yapabilen, Proje çizimlerindeki gerekli revizyonları ve bu revizyonların takibini yapabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, sonuç  odaklı Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Teknik resim okuma ve yorumlama becerisine sahip Teknik resim hazırlama ve dokümantasyon konularında tecrübeli olan, Analitik düşünce yapısına sahip.  

  Sektör: Otomasyon, Otomotiv

  Pozisyon: Teknik Ressam

İş Habercisi - Teknik Ressam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?