Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik Ressam İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Ressam
 • Punch Programcısı

  Tekpan Panoİzmir 13 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTasarım sevgisi ve yeteneği olan, Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Metalix programını kullanabilen Askerliğini yapmış, Nesting konusunda deneyimli olmalı Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  ÖzkaymakKonya 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE AUTOCAD , SOLİDWORKS PROGRAMLARINI BİLEN PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıTeklif ve/veya sipariş sürecinde ürün, baskı, film vb teknik resimlerini çizmek, bunların müşteri resimleri ile uyumlu olmasını sağlamak, ·Sipariş giriş bölümü ile birlikte çalışarak; sipariş girişlerini yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Ressamlığı, Makine Konstrüksiyon, Teknik Öğretmenlik, Grafik bölümlerinden mezun. Çok iyi teknik resim bilgisi olan MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Stres yönetiminde başarılı, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme, analiz etme, karar verme ve koordine etme becerileri gelişmiş, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Beymetal Alüminyumİzmir 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel ürünler tasarımı üretimi pazarlaması konusunda faaliyet gösteren ve dünya markası LineaRossanın sahibi olan Beymetal, 1997 yılında İzmir’de kuruldu. Öncelikle inşaat sektörüne yönelik üretim yapan firmamız bu güne kadar birçok ulusal ve uluslararası prestijli projeye imza atmıştır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' TEKNİK ELEMANLAR '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Yüksek Okul veya Meslek Lisesi mezunu, Orta/İyi derece de Autocad/İnventor veya Solidworks programlarını kullanabilen, Microsoft Office programlarına hakim, 2 ve 3 boyutlu düşünme kabiliyetine sahip, İnsan ilişkiler ve iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıFirmamız Mühendislik Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Sac Kalıp Tasarım Uzmanı" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin (Lisans / Ön Lisans )Makina ve Kalıp Tasarımı konusu ile bağdaşır bölümlerinden mezun, Solidworks 3D programına hakim, Sac kalıpçılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Makina,fikstür tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Teknik resim oluşturabilme,tolerans verebilme yeteneğine sahip, Boyutsal ölçme yeteneğine sahip, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen B sınıfı sürücü belgesi olan.

  Sektör: İmalat, Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Teknik Ressam, Eleman, Sorumlu, Takım Lideri

 • Teknik Ressam

  Rotowashİzmir Bugün

  İş AçıklamasıKemalpaşa / İZMİR’ de Endüstriyel Temizlik Makinaları İmalatında faaliyet gösteren fabrikamızda Teknik Ofis Bölümünde çalışacak ‘’ TEKNİK RESSAM ’’ alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümlerin Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve Üniversitelerinden mezun, Çok iyi derecede teknik resim bilgisine sahip Çok iyi derecede AutoCAD ve Solidworks bilen , Ms Office programlarına hakim Sac imalat ve kaynaklı imalat bilgisi olan, Tercihen imalat sektöründe çalışmış, İş disiplini, sonuç odaklılık, tasarım vizyonu, ekip çalışma ruhu, yüksek iş motivasyonu, etkin iletişim ve proje yönetim kabiliyetlerine sahip, Gelişime ve öğrenmeye açık, İzmir’de ikamet eden, Bornova / Bayraklı / Ulucak / Kemalpaşa güzergahlarına servisimiz mevcuttur. BAY/BAYAN.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıSac Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' TEKNİK RESSAM '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip solid works ve auto cad programlarını iyi kullanabilen Lazer yerleşim programlarını iyi kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmış.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıFirmamızın üretim bandında bulunan ürünlerin iyileştirilmesi ve üretim bandına yeni katılacak ürünler için yapılacak çalışmalara destek vermek. Ürün modelleme, geliştirme ve kalıp çalışmalarını yürütmek.

  Aranan NiteliklerSolidWorks, AutoCad programlarına hakim, Mekanik tasarım, üretim yöntemleri ve malzeme mekaniği konularında bilgi sahibi, Tasarlanan ürünlerin teknik resim, üretim dokümanı gibi konularda yeterli donanıma sahip İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Kurumunun ve kendinin standartlarını yükseltebilecek,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıFirmamızın Gebze fabrikasında görevlendirmek üzere, Ürünlerin Teknik Resimlerinin hazırlanması Mevcut ürün değişikliklerinin projelendirilmesi ve takibinin yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen üstyapı ve treyler sektöründe çalışmış Autocad ve Solidworks programlarını iyi seviyede kullanabilen En az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim İletişim becerileri ileri seviyede ve takım çalışmasına yatkın Dinamik, yaratıcı, analitik düşünebilen 23-35 yaş arasında Askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası/Kocaeli Gebze'de ikamet eden Bay takım arkadaşı aranmaktadır

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamız Ar-Ge departmanında çalışmak üzere teknik ressam alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Teknik Bölümlerinden Mezun İş disiplininde tavizsiz çalışabilen, Solidworks, Autocad ve Office programlarını etkin kullanabilen, 3D modelleme ve Teknik resim bilgisine sahip , En az 2 yıl deneyimli, Makine parçaları ölçümü yapabilen, ölçü aletlerini etkili kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıSOLİD- AUTOCAD Programlarını iyi derecede kullanabilen Makina KONSTRUKSİYON konusunda deneyimli - Teknik resim okuyabilme becerisine sahip, - Office programlarına hakim, - Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, sonuç odaklı - Yoğun çalışma programına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Tercihen Ankara Eryaman, Etimesgut, Sincan’da ikamet eden veya edebilecek, - Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, -B sınıfı ehliyet sahibi ve Aktif araç kullanabilen. -Yurt içi ve Yurt Dışı seyahat Engeli olmayan Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  ÖZ EMEK METALİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDemir Çelik Sektöründe Faaliyet gösteren fabrikamızda "Teknik Ressam" Autocad bilgisine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Üretilecek ürünlerin Autocad ortamında teknik resimlerinin hazırlanması, Dosyalarının tutulması, Sisteme tanıtılması, Gerekli dağıtımların yapılmasının sağlanmasıdır.

  Aranan NiteliklerCnc plazma - oksijen tezgahlarına autocad çizimi kesim datası hazırlama da sektöründe tecrübeli, Teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Autocad programını iyi düzeyde kullanabilen, Konusunda tecrübeli, İstanbul Avrupa Yakası'nda Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece ve çevresindeki güzergahlarda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  B&T DesignKocaeli 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMetal Aksamlı Masa Sandalye Koltuk üretimi yapan şirketimizin Gebze İmes Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında Teknik Ressam olarak görev alacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* 3D Modelleme ve Teknik resim bilgisine sahip * AGRE çalışmalarında aktif rol alacak. * İş takibi yapabilecek ,Exel programına hakim. * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. * Tercihen Gebze veya İstanbul Çekmeköy bölgesinde ikamet eden. * Askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Metal Sanayi, Mobilya/Dekorasyon, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İnşaat Teknikeri

  Hamaş Çelikİzmir 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDuvar içine çalışan sürme kapı ve pencere mekanizmaları imalatı yapan firmamız proje bazlı çalışmaktadır. Gelen siparişlerin çizimi teknik birimimizde çalışan arkadaşlarımız tarafından autocad programında yapılmaktadır. Şantiye deneyimli, proje konusuna vakıf, çözüm odaklı BAY/BAYAN çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİnşaat Teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Yapı ve İnşaat Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 3 yıl tecrübeli, Teknik resim konusunda tecrübe sahibi, B sınıfı ehliyetli (aktif olarak araç kullanabilen) Autocad programını ileri düzeyde kullanabilen, Askerliğini yapmış, Ms Office programlarını kullanabilen, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, müzakereci, detaycı, Dinamik, sonuç odaklı, koordinasyon ve takip yeteneği güçlü, Gerektiğinde seyahat edebilecek.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar, Tekniker, Mimar, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıCNC Makinalardan oluşan fabrikamızda, talaşlı üretim bölümünde, üretimin teknik resimlere ve ilgili kontrol planlarına göre gerçekleştirilmesinin sağlanması için, proses ve giriş kalite kontrolleri ve ölçümleri gerçekleştirmek ve ilgili kontrol kayıtlarını tutmak

  Aranan NiteliklerFirmamızın Hadımköy’deki fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip iş arkadaşları arıyoruz: Meslek Lisesi Veya Yüksek Okul Mezunu(Tesviye,Metal,Makina,Otomotiv v.b) Ölçüm aletlerini kullanmasını bilen, Teknik Resim Okuma Bilgisi İyi Kalite Kontrolde Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere Askerlik Engeli Olmayan Vardiyalı Çalışabilecek Dikkatli,Titiz,Dinamik,Detaylara Önem Veren Tercihen Excel Ve Çizim Programı Kullanabilen İstanbul Avrupa yakasında, servis güzergahlarımız dahilinde veya fabrikamız civarında ikamet eden. Servis Güzergahı -yenibosna -ikitelli-bağcılar-gaziosmanpaşa-sultançifliği-arnavutköy-hadımköy-esenyurt-avcılar metrobüs

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman, Teknik Ressam, Yetkili, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıÜrünün kalıp siparişleriden seri üretime geçene kadar olan sürecini uygulamak ve yönetmek Plastik kalıplarının çalışır ve teknik resme uygun parça üretebilir durumda seri üretime teslim edilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerKalıp üretimi ve imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza . AR-GE tasarım departmanında çalışıcak, tecrübeli Kalıp tasarım Uzmanı aramaktayız. Üniversite , Teknik Eğitim Fakültesi veya MYO mezunu , Tercihen Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Plastik kalıp tasarımında min. 3 yıl deneyimli, Kalıp modelleme yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Unigraphicsi, Solidworks programlarından en az birine hakim, Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet edebilecek adaylar.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıGerekli programları kullanarak, Lazer kesim ve abkant büküm için gerekli üretim çizimlerini yapmak, Teknik resimlerini oluşturmak Dokümanları düzenlemek, Gerektiğinde revizyonları düzenlemek, Tasarım dokümanlarına ait alt parçaları düzenlemek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iki yıllık MYO; Makine Ressamlığı, Makine, Konstrüksiyon veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Inventor programını bilmesi tercih sebebidir. Sac malzemelerin kesim ve büküm hesapları konusunda tecrübeli,Paslanmazdan malzeme üretiminde çalışmış olup bu konuda tecrübeli olması tercih sebedir . Analitik düşünebilen, Şirket içi diğer bölümler ile koordineli çalışacak

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Teknik Ressam, Uzman, Uzman Yard

 • Teknik Ressam

  TermokarManisa Bugün

  İş AçıklamasıIsıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren, sektörünün lider firmaları arasında yer alan Fabrikamızın Üretim departmanında görevlendirilmek üzere "TEKNİK RESSAM" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iki yıllık MYO; Makina Ressamlığı, Makina, Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, Teknik resim hazırlama, ölçülendirme, tolerans ve dokümantasyon konularında tecrübeli olan, Autocad ve MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Isıtma-Soğutma konularında tercihen bilgi sahibi Enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, İzmir yada Manisa’da ikamet eden.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıDEKORATİF DIŞ CEPHE KAPLAMALARI SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA, ÇEKMEKÖY'DEKİ TEKNİK OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Tercihen İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN

  Aranan Nitelikler*METRAJ ÇIKARILMASI, TEKLİF HAZIRLANMASI, UYGULAMA DANIŞMANLIĞI KONULARINDA ÇALIŞABİLECEK *TASARIMIN SAHADA UYGULANMASI KONUSUNDA DENEYİMLİ, *SATIŞ BÖLÜMÜNE DESTEK VEREBİLECEK, GEREKTİĞİNDE MÜŞTERİ VE ŞANTİYE ZİYARETLERİNE KATILABİLECEK, *ŞANTİYE BİLGİSİ VE İLGİSİ OLAN, SAHADA ÖLÇÜ ALABİLECEK, *PREZENTABL, DİNAMİK, ÖĞRENMEYE İSTEKLİ, *AUTOCAD, OFİS PROGRAMLARI VE 3D TASARIM PROGRAMLARINDAN (3D MAX, SKETCHUP,REVİT v.b.) EN AZ BİRİNE HAKİM *BAY-BAYAN (Erkekler için Askerlik ilişiği olmayan veya 2 yıl tecilli) ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. ** MİMAR- İNŞAAT MÜHENDİSİ- TEKNİKER VEYA MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN YENİ MEZUN ALTERNATİFLER EĞİTİLMEK ÜZERE DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker, Teknik Ressam

 • Genel Başvuru (Engelli)

  TCI Kabin İçi Sistemleriİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYerli tasarım ile havacılık sektöründe üretim yapan ilk şirket olma unvanını elinde bulunduran TCI Kabin İçi Sistemler San. Ve Tic. A.Ş., THY A.O., THY Teknik A.Ş. ve TAI(TUSAŞ) ortaklığı ile kurulmuş bir uçak kabin içi (galley vb.) ürünler üretim firmasıdır. TCI 5 senedir faaliyetlerine devam etmekte ve kurulduğu günden bu yana gerek Türk Sivil Havacılığı’nın gerekse Türkiye Sanayisi’nin gelişimine katkıda bulunmaktadır. İstanbul İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun (engellik derecesi % 40 ve üzerinde) olup başvuran adayların firmamızda bulunan açık pozisyonlar için diğer ilanlarda belirlenen kriterlere göre uygunluk durumu değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO veya Meslek Lisesi mezunu, 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, 20-35 yaşları arasında, Takım çalışmasını benimseyen adaylar. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknik Ressam, Eleman, Memur

 • İş AçıklamasıSac İşleme Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıda belirtilen özelliklere sahip ” TEKNİK RESSAM ” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite, Meslek yüksek okulu, endüstri meslek lisesi veya teknik lise mezunu, Sac işleme ve tasarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede SolidWorks ve AutoCAD programlarını kullanabilecek SolidWorks programında Sac Metal tasarımına hâkim, Açınım ve Büküm Resmi hazırlayabilen, Üretime imalat resimlerini aktarabilecek, Tercihen Metalix programını bilen ve kesim için saca yerleşim yapabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen İzmir’in Güney yakasında ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  TMS TÜFEKÇİOĞLU MÜHENDİSLİKİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAğırlıklı olarak yurtdışı projelere çalışan, inşaat sektöründe, Kalıp ve İskele alanında üretim, tasarım ve teknik destek gibi faaliyetleri gerçekleştiren firmamızın, Ümraniye & Şerifali (Ataşehir)' de bulunun merkezinde, Teknis Ofis Departmanında görevlendirilmek üzere, Teknik Ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* AutoCad Programına hakim ve seri kullanabilen, * Proje çözümlemeye yatkın, * MC Office programlarına hakim, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen 22-32 yaş aralığında, * Tercihen İnşaat ya da Makine Teknikeri Teknik Ressamlar alınacaktır. www.tms.tc

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tekniker

 • Teknik Ressam

  Akın Paslanmaz Sac Sanayiİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMETAL SAC LAZER KESİM, BÜKÜM VE KAYNAK YAPAN FİRMAMIZA İDARİ KISIMDA ÇALIŞACAK ÇİZİM,TASARIM,PROGRAM YAPIP İMALATI YÖNLENDİRMEK.

  Aranan NiteliklerTeknik resim bilgisine sahip, Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının makine ressamlığı, teknik ressamlık bölümlerinden mezun , Autocad programını(tercihen metalix' te bilen) iyi derecede kullanabilen , Metal işlerinde çalışmış metal çizimleri yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli , Takım ruhu bilincine sahip , disiplinli , çalışmayı seven , sorumluluk sahibi , İletişim becerileri yüksek , Kordinasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış , Teknik RessamAramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar a. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, İç Mimar, Peyzaj Mimarı

 • İş AçıklamasıFirmamızın üretmiş olduğu ürünlerin teknik resimlerini hazırlamak , Yeni devreye alınacak ürünlerin teknik resimlerini ve tasarımlarını yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Makina Mühendisi, Makine Ressamlığı veya Teknik Resim bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen Proje Dizayn programlarını bilen, Solid Works programını iyi kullanabilen, Autocad programını kullanabilen, Tasarım kabiliyeti olan, Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: İmalat, Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-İş Sanayi Sitesi'nde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır. İşin Tanımı: Teknik resim açınımlarının alınması ve ürün reçetesi oluşturulması. Gelen revizyon taleplerinin teknik resimlere aktarılması ve takibi. Ürün imalatında kullanılan parçaların, imalat ve montaj teknik resimlerinin hazırlanması, kesim programlarının hazırlanması, parça listesinin oluşturması ve takibi.

  Aranan NiteliklerEML veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Solid Works programı sheet metal modülünü çok iyi düzeyde kullanan, Üretim sektöründe en az 3 yıl deneyimli. İmalat teknikleri ve malzeme bilgisine sahip, imalat süreçlerini takip edebilen, Ölçü aletlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim. Tercihen Metalix programını kullanabilen. Bay, askerlik görevini tamamlanmış. İkitelli, Başakşehir, Kayaşehir, Halkalı, Bağcılar, Esenler ve civarı semtlerde ikamet eden.

  Sektör: Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Makine Teknik Ressamı

  Adeccoİzmir 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda, içecek ve tütün işleme makineleri üreticisi; Gaziemir'deki bir müşterimiz için ; Çok iyi derecede Solidworks bilen; en az 4 yıl deneyimli; İngilizce bilen; Makine Teknik Ressamı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAdecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıMekanik Tesisat Teknik resimlerinin ilgili standartlara göre hazırlanması, Projelerin diğer disipler ile kooridnasyonun sağlanması.

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Ankara ve İstanbul Ofislerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik tesisat tasarım ofisinde en az 5 yıl çalışmış, tesisat konusunda 5 yıl deneyimli iyi derecede Auotcad bilen Tercihen Revit Bilen Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış Adaptasyon yeteneği yüksek Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Mekanik Tesisat Teknik Ressamları aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  ADG Mühendislikİzmir 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda; Projenin yapımına katkı sağlayacak, Tasarım yönü bulunan, '' MAKİNA TEKNİK RESSAMI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMinimum meslek liselerinin, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde En Az 5 Yıl Tecrübeli ve BORULAMA konusunda tecrübeli, Autodesk PLANT ve AutoCad programlarına hakim ve 3D çizim yapabilen (Ayrıca MS Office programlarına hakim ), Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve şehir dışında da çalışabilecek olan, Tercihen İngilizcesi en az orta düzeyde olan ( Konuşma ve Yazma ), İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıElektrik kablo güzergâhı ve detaylarının hazırlanması, Alçak gerilim tesisatı projelerinin hazırlanması, Zayıf akım tesisatı projelerinin hazırlanması, Projeye ait elektrik uygulama detaylarının hazırlanması, Sistem şemalarının hazırlanması, Pano tek hat şemalarının oluşturulması, Elektrik tesisatı 3D planlarının hazırlanması,

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Ankara ve İstanbul ofislerinderinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik bölümlerinden mezun, Elektrik Teknik Ressam alanında en az 5 yıl tecrübeli, İleri seviyede Autocad ve Dialux kullanabilen, Tercihen revit de çizim yapabilen, Kuvvetli akım ve zayıf akım elektrik tesisatı projelendirmesi konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Elektrik Teknik Ressam aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam

İş Habercisi - Teknik Ressam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Teknik Ressam Nedir ?

Teknik ressam kariyerinde gerekli ölçüm ve incelemeleri yaparak iş planları ve standartlara uygun olarak elde veya bilgisayarda teknik projeler hazırlayan kişidir. Bunun yanı sıra sıklıkla krokileri kullanarak çizim yapar, çeşitli makineleri ve temel mühendisliği kullanarak projeler geliştirir. İş ilanlarında da tanımlanan özelliklerde teknik ressam aranmakta olduğunu göreceksiniz. Teknik ressamlar yeterli beceri ve bilgiye sahip olduklarında iş bulmada da sıkıntı yaşamazlar.