Teknik Ressam İş İlanları

Hepsini Temizle
Teknik Ressam
 • Proje Uzmanı Reed Türkiye Aksaray 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • Teknik Ressam Teknik Yapı İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe 40 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren TEKNİK YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında 10 milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren TEKNİK YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir. Türkiye’nin en Prestijli konut projelerine imza atan şirketimizin Merkez ofisinde  görevlendirilmek  üzere Teknik Ressam aranmaktadir.   Mimari Ofis deneyimi olan; Belediye Uygulama ve Projelerini çizebilen;  

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO mezunu, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, MS Office, Autocad ve 3D uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasında başarılı, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış,           Sigara Kulllanılmaması tercih  sebebidir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması * Autocad programını ileri derecede ve seri kullanabilen, * 3 boyutlu düşünebilen, çizim programlarına hakim ve teknik çizim bilgisi olan, Üretim Planlama bölümünde Cnc Router makineler için çizim hazırlamak üzere Firmamızda görevlendirilecek Bay çalışma arkadaşları arıyoruz. Not: Yerimiz Sultangazi Habibler'dedir. Tercih Edilen bölgeler : Alibeyköy-Gaziosmanpaşa-Sultangazi-Habibler-Arnavutköy ve civarı.

  Aranan Nitelikler Cad-cam bilgisi olması, Office programları bilgisi olması, Daha önce mobilya sektöründe çalışmış olması, Askerliğini yapmış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam BESMAK MAKİNA İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Besmak 1982 yılından bu güne kadar Demir-Çelik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma metal ve metal ürünlerinin toptan ve perakende olarak satışını yapmakta olup, bunun yanında sac  kesim ve büküm işleri yapmaktadır. Lazer kesim, Oksijen Kesim,giyotin, abkant ve kaynak makineleri ile fason imalat işleri gerçekleştirir. İmalat bölümlerine ait iş takibinin yapılması, personelin güvenli ve verimli çalışmasının sağlanması, makine ve ekipman bakım ve kontrollerinin yapılması işin genel tanımını oluşturmaktadır. Firmamızda  imalatı ve imalattaki personeli koordine edecek tecrübeli bir teknik ressama ihtiyaç vardır.   

  Aranan Nitelikler Solid works ve autocad proğramlarını iyi derecede biliyor olması. İnsan ilişkilerinde yapıcı ve yönlendirici olma Lazer kesim gibi makinalar konusunda bilgi sahibi olma. 25-40 yaşları arasında olması. İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt,Beylikdüzü veya yakın ilçelerde ikamet etmesi. Özellikle Alkoop sanayi Sitesi Çervresinde ikamet etmesi

  Sektör: Makine, İmalat, Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman, Tekniker, Teknik Ressam, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve Butik İnşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde; mantolama projelerinin görselleştirme sürecinde, “Teknik Tasarım Uzmanı / Uzman Yardımcısı” olarak görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım ruhuna sahip ve sonuç odaklı düşünebilen, Cinema 4D programı ve VRay Render motoru kullanımına hakim, Photoshop programı konusunda bilgi sahibi, 3D görselleştirme, renk ve doku seçimleri değişen trendleri takip eden, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması Yağcılar Group bünyesindeki YDÇ Metalde görevlendirilmek üzere " Teknik Ressam" arıyoruz.   Çelik imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamızdakaynaklı imalat ve montaj işlerinde çalışacak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Auto cad, SolidworksTeknik resim çizim programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim,  Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmışİzmir’de ikamet eden"Teknik Ressam" arıyoruz.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Şirketimiz Koza İnşaat ve Savunma Sanayi İstanbul Sarıyer Kireçburnu ofisinde görevlendirilmek üzere Mimar - Yapı Teknikeri personeller alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler İyi derecede autocad bilen En az 5 yıl tecrübeli  Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Tercihen 3d max kullanabilen Tercihen iyi derecede ingilizce bilen   İstanbul 'da ikamet eden   

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam, Tekniker

 • İç Mimar Buka Sofa İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa  olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak ve mağazalarımızda görev yapacak aşağıdaki özelliklere uygun " İç Mimar" ekip arkadaşı arıyoruz.   Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple  çalışma ortamı. Sektörde kendini  geliştirme ve yenilikleri takip edebilme  imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her  türlü sosyal haklar sunulmaktadır.  Fabrikamız  Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İç mimarlık bölümünden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad  programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman,  malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi  düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.     

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli üretim fabrikamız için "Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler - En az Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu, Makine Konstrüksiyon, Makine Ressamlığı bölümlerinden mezun, - Autocad ve Solidworks çizim programlarını kullanmasını bilen, - Üretim sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, - Talaşlı İmalat konusunda bilgi sahibi, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneği gelişmiş - Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam Mepsan Metal İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması • Bilgisayarda ürün projelerini çizmek ve çizimleri üretime hazırlamak, • Sipariş verilen işlerin teknik resimlerini hazırlamak, • İmalat sürecinde meydana gelen değişiklikler doğrultusunda teknik resimleri revize etmek, • Teknik resimlerde kullanılan parça ve malzemelerin standartlara uygunluğunu sağlamak, • Üretimi izleyerek, tasarımın doğruluğunu kontrol etmek, • Lazer kesim makinasında kesilecek olan ürünlerin kesim programını hazırlamak,  

  Aranan Nitelikler Makina imalatı ,sac metal , paslanmaz konusunda tecrübeli, • Üniversitelerin makine mühendisi veya MYO Makine Resim Konstrüksiyon Bölümlerinden mezun, • Auto-Cad ve İnventör konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olan, • Ms Office programlarına hakim, • En az 3 yıl tecrübe sahibi, • Üretim Bölümü ile koordineli çalışabilecek, • Ölçü Aletlerini (Kumpas, Mikrometre vb) etkin kullanabilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Dikkatli, ayrıntılara önem veren, • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Bay/bayan çalışma arkadaşı arıyoruz..

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, Uzman, Tekniker

 • Teknik Ressam Ertürk Makine İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması  Makine İmalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; MYO Makina Resim Konstrüksiyon, Makine Teknik Ressamlığı ve Eşdeğer Bölümlerinden mezun, Autocad ve Solidworks programlarını iyi derecede kullanabilen, Talaşlı imalat bilgisine sahip ve makine tasarımı ve projelendirilmesi konusunda deneyimli, Teknik Resim okuma ve oluşturma becerisine sahip,  Teknik ölçüm cihazlarını kullanabilen, Makine imalat sektöründe en az 2 yıl deneyimli

  Aranan Nitelikler Analatik düşünen, yaratıcı ve iyi iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, gayretli ve girişken, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına yatkın, koordineli hareket edebilen, Tercihen İngilizce bilen, Bay, Bayan(Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bayrampaşa,Başakşehir, Bahçeşehir,Esenkent, Esenyurt, Kıraç ve Beylikdüzü çevresinde ikamet eden,    

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam TMS TÜFEKÇİOĞLU MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ağırlıklı olarak yurtdışı projelere çalışan, inşaat sektöründe, Kalıp ve İskele alanında üretim, tasarım ve yerinde teknik destek gibi faaliyetleri gerçekleştiren firmamızın, Ümraniye & Şerifali (Ataşehir)' de bulunun genel merkezinde, Teknis Ofis Departmanında görevlendirilmek üzere, Teknik Ressamlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *   AutoCad Programına hakim, *   Proje çözümlemeye yatkın, *   MC Office programlarına hakim, *   Ekip çalışmasına uyumlu, *   Tercihen 22-28 yaş aralığında bay & bayan *   Tercihen İnşaat ya da Makine Teknikeri      Teknik Ressamlar alınacaktır.       www.tms.tc

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • Tekniker Pro Grup Pvc Alüminyum İstanbul Anadolu 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Pendik'teki Fabrikamızda REHAU Pvc Doğrama ; ALUMIL Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri üzerine ; 1- Teklif Hazırlanması,Maliyet Analizleri yapımı ve imalatın tüm aşamalarında gerekli kontrol ve takibin yapılması, 2- Şehir içi - Şehir dışı  Projelerimizde ; Şantiye takip ve kontrolü yapılması işidir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ve Mimarlık ile ilgili bölümlerinden mezun, Autocad ve ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Ekip içinde koordineli çalışabilecek sorumluluk alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Sürücü belgesi olan aktif araç kullanan, Şirketimizin gelişimine katkı verebilecek, Pendik ve civarında İkamet eden Seyahat Engeli olmayan Bay / Bayan Teknik elemanlar Alanında tecrübe aranmamaktadır.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • Doğalgaz Teknik Ressam Elit Mühendislik İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Doğalgaz' la Isıtmada 2007 yılından itibaren faaliyet gösteren Elit Mühendislik, Türkiye Genelinde 8Şubesi ile Evsel Doğalgaz Tesisatı Taahhüdü Alanında Lider Firmalardandır. Görevi Yapılan İşin Gasline Programında çizip gerekli takiplerini yaparak, müşteri bazında takibinin sağlanması.  Aranan Nitelikler Gasline - Zetacad - Autocad programlarını kullanmış 35 Yaşını aşmamış En az Lise Mezunu İnsan ilişkileri yüksek Bay Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış Tercihen Doğalgaz sektöründe çalışmış Bay Bayan Teknikerler Aranmaktadır. Gerekli Eğitimler Tarafımızdan Verilecek Olup, Maaş+Prim+Yemek+Yol Gibi İmkanlar Sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Sorumlu, Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde, -Mimari projeleri ve detayları hazırlayabilecek "PROJE" konusunda deneyimli Mimarlar ve Mimari Ressamlar  -Yapısal,Bitkisel Peyzaj projeleri ve vaziyet planları hazırlayabilecek Peyzaj Mimarları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Proje yapımında çalışmak üzere; İş konusunda paylaşımcı ve ekip çalışmasına uygun,uzun süreli çalışmak isteyen mimari projelerde deneyimli,bilgisayar programlarına hakim,autocad programında uzman mimar,mimari ressam ve peyzaj mimarı.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mimarlık

  Pozisyon: Tekniker, Teknik Ressam, Peyzaj Mimarı, Mimar

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde BETONARME,ÇELİK ve ALTYAPI PROJELERİ hazırlayacak deneyimli İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler  Proje hazırlanmasında çalışmak üzere, Betonarme ve çelik hesap programlarına hakim (sta4-cad,sap2000,etabs vb.),autocad programını iyi derecede kullanabilen inşaat mühendisleri,teknikerleri ve ressamları. Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad-autocad civil 3d-netcad-watercad vb. program ve/veya programlarına hakim inşaat mühendisleri. Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad programına hakim teknik ressamlar

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Tekniker, Teknik Ressam, Mühendis

 • Elektrik Tesisat Ressamı Akfa Holding İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul şantiyelerimiz için Elektrik Tesisat sektöründe tecrübeli Teknik Ressam çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Akfa Holding şirketlerimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulları / Meslek Liseleri’nin Elektrik Ressamlığı, Elektrik veya ilgili bölüm / programlarından mezun, Alçak gerilim, Zayıf akım, Orta gerilim, Tasarım, Saha uygulama projeleri, Superpoze koordinasyon projeleri, As Built ve Ataşman çizme konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapmayı hedefleyen, İyi derecede Autocad ve tercihen 3D Revit kullanabilen, Ms Office programlarına hakim (Word, Excel, Powerpoint vb.) Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye Teknik Ofis Bölümü’nde görev yapacak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan,   Elektrik Tesisat Ressamı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: İnşaat, Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tekniker

 • Mekanik Tesisat Ressamı Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası EMAAR  şantiyemiz  için Mekanik Tesisat sektöründe tecrübeli Teknik Ressam çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin hızlı büyüyen topluluklarından biri olan Akfa Holding; bilgi teknolojileri, inşaat ve elektromekanik, üretim ve sanayi ve sağlık olmak üzere dört stratejik iş kolunda 13’ü ulusal, toplam 20 şirketi bünyesinde barındırmaktadır. Akfa Holding, anahtar teslimi medya merkezi, hastane, havalimanı, büyük etkinlik kompleksi ve üstyapı projelerine elektromekanik çözümler sağlarken aynı zamanda bilgi teknolojileri, tıp teknolojileri, radyo-televizyon yayıncılığı, yazılım, mühendislik, elektromekanik, mimarlık ve üretime yönelik olarak değişik faaliyet alanlarında yenilikçi hizmetler sunmaktadır. Akfa Holding şirketlerimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Mekanik Tesisat Ressamı arayışımız bulunmaktadır.   • Meslek Yüksek Okulları/Meslek Liseleri’nin Makine Ressamlığı, Makine Resim-Konstrüksiyon veya ilgili bölüm/programlarından mezun, • HVAC, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı, Isıtma-Soğutma Tesisat'larının tasarım, uygulama ve proje koordinasyon konularında en az 3 yıl deneyimli, • Takım çalışmasına yatkın,  analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, • Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapmayı hedefleyen, • Saha Uygulama Projeleri, Superpoze koordinasyon projeleri , As Built ve Hakediş Ataşmanı çizme konusunda tecrübeli, • İyi derecede Autocad ve tercihen 3D Revit kullanabilen, • Ms Office programlarına hakim (Word, Excell, Powepoint, vb…) • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan,  

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKNİK RESSAM alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Makine ressamlığı konusunda yüksek okul ya da meslek lisesi bitirmiş olmak. Minimum 5 yıl teknik ressam olarak çalışmış olmak. Sac işleme ve sac kesme sektöründe çalışmış olmak tercih nedenidir. İyi derecede autocad bilgisine sahip olmak . Plazma ve oksijen kesme makinelerine program yapabilen. Esnek çalışma koşullarına alışkın olmak. Bornova ,Kemalpaşa veya Turgutlu civarında ikamet eden  

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Fiyat Tekliflerinin Hazırlanması Müşterilerden gelen projelerin keşif listesinin çıkarılması, Proje için gerekli malzeme araştırmalarının yapılması ve şantiyeye teslimatını organize edebilecek, Şantiye ve merkez iletişimini sağlayabilecek, Şantiye  kontrol ve koordinasyon işlerinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkez ve şantiyelerinde görev yapmak üzere.  Lise veya Meslek Yüksek okul mezunu.  MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim (özellikle excel), Proje metrajlarını hesaplayabilecek düzeyde Autocad kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan, Teknik Ressam, Tekniker

 • Teknik Ressam Suptex İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması • Mühendislik bünyesindeki ürün projelerini resimlendirmek • Her türlü mekanik parçanın (kalıp, aparat, fikstür vb.) teknik resmini çizmek

  Aranan Nitelikler • Tercihen 2 yıllık makine resim ve konstrüksiyon ya da teknik lise mezunu olmak • AutoCAD ve/veya SolidWorks yazılımlarını en az orta derecede bilmek • MS Windows ve Office yazılımlarına makul seviyede aşina olmak • Beyaz yaka ve mavi yaka personel ile takım çalışmasına yatkın olmak • İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak • Sigara kullanmıyor olmak

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tekniker

 • Teknik Ressam Doğapark Kocaeli, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çocuk oyun parkları, kent mobilyaları ve açık alan fitness aletleri alanında, 15 yılı aşkın birikimi 35 ülkeyi aşan ihracat tecrübesi ve özellikle yarattığı konsept ürünleriyle öncü olan şirketimizin gelişen ve büyüyen vizyonuna paralel olarak, Şekerpınarı’ndaki merkez ofis binamızda, Ar-ge Departmanı'nda değerlendirilmek üzere, İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli bölgesinde ikamet eden TEKNİK RESSAM arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı veya benzeri bölümlerden mezun, Tercihen yüksek okul mezunu, Tasarım ve modelleme konularında en az 2 yıllık tecrübe sahibi, Solidworks çok iyi, cad cam programını iyi derecede kullanabilen ve benzer programlar hakkında bilgi sahibi, Katı modelleme ve yüzey modelleme modüllerine hakim Malzeme ve üretim teknolojileri konularında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek, Gebze, Çayırova, Darıca / Kocaeli bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı

 • Makine Mühendisi BSB Asansör İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Firmamız Asansör Kabin,kapı,otomatik kapı ve aksamları imalatı yapmaktadır.Faaliyet çerçevesinde Üretim Departmanımız da projelendirme, imalat ölçülerin çıkarılması, üretime sevk, takip ve kontrol v.b. hizmetlerin programlı bir şekilde yerine getirilmesidir.

  Aranan Nitelikler - İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden - Tercihen Asansör konusunda bilgili  - Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun - Asansör Kabin,kapı ve otomatik kapı teknik çizimlerini yapabilecek  - Üretim bölümünün programlaması yapabilecek  - İyi derecede Autocad, solidworks, Ofis Programlarına hakim - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış - Ekip çalışmasına uyumlu  Makina Mühendisi alınacaktır. Not: Resimsiz CV ler ve askerlik ile ilişkisi kesilmemiş adaylar dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İmalat, Mühendislik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • Teknik Ressam / Konstruktör Çizimci Adecco Gebze İstanbul Anadolu, Kocaeli 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması decco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  tavukçuluk ekipmanlar üretimi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Konstruktör Çizimci / Teknik Ressam" aramaktayız. Şirkette ihtiyaç olan makine konstruksyonlarının çizimlerinin yapılması Satş departmanı için gerekli olan kullanma talimatlarının çizimlerinin yapılması Projelerinin yerlerinin ziyaret ve makine yerleşim planlarının çizimlerinin yapılması Montaj ekipleriyle irtibatta olup doğrumontajların yapıldığından emin olunması

  Aranan Nitelikler Mevcut montaj ekipler ile görüşüp montaj öncesi ve sonrası montajların doğru yapılmasını denetleyebilecek Müşterilerle görüşüp proje yerlerinin montaj öncesi hazır ettirmek Montaj ekiplerinin hak edişlerinin düzenlenmesini sağlamak Tercihen tavukçuluk ve hayvancılık imalat sektöründe imalat üzerinde en az 3 yıl çalışmış Tercihen 2 yıllık yüksek tekniker , makine teknikeri , konstruktör çizimci İleri derecede AUTOCAD, METAL#2;X, SURFCAM kullanabilen Pendik - Gebze veya Dilovası - İzmit arasında ikamet eden / edebilecek  Askerliğini tamamlamış / ilişiği olmayan Pratik düşünebilen , hızlı karar verebilen ve verilen işi hızlıca tamamlayabilecek Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Şirketimiz Terbay Makina End. ve Tic. A.Ş. ye, Üretim Md. asistanlığı görevini yapabilecek TEKNİKER personel alınacaktır. İlgili pozisyonda görevlendirilecek, ekibimizin yeni üyesi arkadaşımızın genel olarak iş tanımı; Her hafta düzenli çıkarılan raporlamaların hazırlanması, Üretimden gelen bazı taleplerin ERP sistemine tanımlaması, düzenlenmesi, Bakım onarım bölümüne ait alımların ERP sistemine girilmesi, gerekirse kod açılması Maliyet analiz, satınalma ve planlama, üretim prosesleri hakkında bilgiye sahip, Üretim ve imalat planlama ile ilgili analizleri yaparak, raporlamak, üstleri ile paylaşarak gereken aksiyonları almak/aldırmak, şeklinde tanımlanabilir.  

  Aranan Nitelikler 2 yıllık üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun olmak, Üretim konusunda tecrübeli ve çalışmaya istekli   ERP kullanabilen ve gerekliliklerini bilen,  Office programlarını iyi derecede kullanabilmek ( Excel Programına hakim) Erkek adaylarda askerliğini yapmış olma, B Sınıfı ehliyet sahibi, 32 yaşını geçmemiş Değerli arkadaşlarımızın başvurularını değerlendirip, şirketimizde uzun yıllar iş birliği yapmak istiyoruz.  

  Sektör: Endüstri, İmalat, Makine

  Pozisyon: Eleman, Teknik Ressam, Tekniker, Usta

 • İş Açıklaması Bu pozisyonda çalışacak arkadaşımız, makina fabrikamızın imalat için ihtiyacı olan bütün üretim resimlerini hazırlayan, Ürün Geliştirme ve Projelendirme ekibinin bir üyesi olarak çalışacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede SolidWorks ve AutoCad programlarını kullanıyor olması; Teknik resim kurallarına, geometrik ölçülendirme toleranslandırma konusuna hakim. Erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmaları gerekmektedir (Askerlik hizmetini yapmamış adaylar kesinlikle değerlendirme dışı tutulacaklardır)

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Mimar BTT MİMARLIK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çok fonksiyonlu karma projelerin tasarımında ve uygulama projeleri safhasında bulunacak,teknik çizim ve görselleştirme programlarına hakim, Mimar meslektaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 sene proje ofisi deneyimi olan, Grafik sunum kavramına hakim Teknik detay ve malzeme bilgisi olan Modelleme ve görselleştirme programlarını kullanabilen Uluslararası literatürü takip eden  

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Grafiker, İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam

 • Teknik Ressam (Elektrik) Adecco Gebze İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. Our multinational client is looking for a ' Draftsman Electrical ' . Drafting of electrical equipment manufacturing drawings

  Aranan Nitelikler • Technical High School Diploma or equivalent required. • 3+ years experience electrical/mechanical manufacturing works • Basic in spoken and written English • Proficient in AutoCAD (essential)

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam Delta Proje Hidrolik İstanbul Avrupa 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması           Makina imalatçıları ve sanayi tesislerine hidrolik, pnömatik sistemler kuran, hidrolik silindir, valf blokları ve güç üniteleri imal eden firmamıza hidrolik silindir ve valf bloğu tasarımı ve takibi yapabilecek yetiştirilmek üzere yeni arkadaşlar arıyoruz. Hidrolik silindirve hidrolik blok tasarımında çalışacak. Tasarımı yapılan ürünlerin malzeme listelerini çıkartıp sipariş verecek. Sipariş edilen ürünlerin takibini yapıp imalata iş aktaracak. Yapılan işlerin tamamını düzenli olarak dosyalayıp arşivleyecek. yetiştirilmek üzere arkadaşlara ihtiyacımız var. Ulaşım ve ikamet sorunu olan arkadaşların başvuruları kabul edilmeyecektir.

  Aranan Nitelikler Teknik veya Meslek Liselerinin, Meslek Yüksek Okulları veya Üniversitelerin makina ressamlığı, konstrüktörlük veya mühendislik bölümlerinden mezun Beylikdüzü Birlik Sanayi Sitesine kolay ulaşım  sağlayabilecek bir semtte ikamet eden 30 yaşından gün almamış, Askerlik ile ilişkisi olmayan Bilgisayar kullanımında deneyimli, Dosyalama arşivleme konusunda yetkin, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş zaman yönetimi konusunda başarılı. Sigara Kullanmayan                Bay ekip arkadaşı aramaktayız.          

  Sektör: Mühendislik, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Tekniker, Teknik Ressam, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKNİK ÖĞRETMEN /MAKINA MUHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede Solidworks kullanabilen,   Tecrübeli veya tecrübesiz, Bay / Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Turgutlu’da ikamet eden, Tercihen Makina ,Resim ,Konstrüksiyon Öğretmenliğinden veya makina mühendisliğinden mezun.  

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Teknik Ressam, Öğretmen

İş Habercisi - Teknik Ressam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?