Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik Ressam İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Ressam
 • Teknik Destek Uzmanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 27 Eylül 2017

  İş AçıklamasıElektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Destek Uzmanı" arıyoruz. Müşterilerden gelen dataya göre CAM programını hazırlamak, Teklif verilmesi için datayı ve müşteri gereklerini ilgili satış temsilcisine aktarmak, Datalara ilişkin sorular var ise müşteri ile iletişime geçmek, Teklif teyidi sonrası datayı CAM350 üzerinde üretim gerekliliklerine göre hazırlayıp üretime aktarmak.

  Aranan NiteliklerMYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, CAM350 programı aktif olarak kullanabilen, Sektöründe 2 yıl tecrübeli, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Teknik resim okuyabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıMetal Aksesuar ve Makina üretimi yapan firmamız için; Üretilen parçaların resimlerini çizebilen ve parçaların metod çalışmalarını yapabilen, Proje çizimlerindeki gerekli revizyonları ve bu revizyonların takibini yapabilecek teknik ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler1-Lise veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, 2-MS Office uygulamalarına hakim, 3-Solidworks programına iyi derecede hakim, 4-Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, 5-Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, 6-Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıBOLELLİ MÜHENDİSLİK ELEKTRİK PROJE İNŞ.TAAH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ 2010 yılında İzmir'de kurulmuş Elektrik Proje ve Taahhüt firmasıdır. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar sayısız projeye başarı ile imza atmıştır. Bugünden sonrada aynı disiplin ve özveri ile çalışmalarına devam edecektir. Şirketimiz bünyesinde her türlü mimari yapının AG ve OG Elektrik Projelerini Autocad'te çizecek deneyim ve tecrübeye sahip bizimle aynı disiplin ve özveri ile çalışacak şirketimize değer katacak bay, bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAutoCAD MEP ve MS Office programlarına hakim, Elektrik proje çizim ve dizayn konusunda en az 2 yıl deneyimli, Kuvvetli Akım Tesisat Projeleri, Zayıf Akım Tesisat Projeleri, AG/OG Sistemleri Proje çizimi yapabilen, Ofis ve Proje çizim programlarına iyi derecede hakim olan, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen Sektördeki yenilikleri, gelişmeleri takip eden. TERCİHEN: Keşif ve Metraj çıkarma ve ihale dosyası hazırlama işlemlerini yapabilecek, Röleve çalışması konusunda deneyimli, Jeneratör Proje Çizimi ve Dosyası Hazırlama konusunda tecrübesi olan, İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamızın üretmiş olduğu ürünlerin teknik resimlerini hazırlamak , Yeni devreye alınacak ürünlerin teknik resimlerini ve tasarımlarını yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Makina Mühendisi, Makine Ressamlığı veya Teknik Resim bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen Proje Dizayn programlarını bilen, Solid Works programını iyi kullanabilen, Autocad programını kullanabilen, Tasarım kabiliyeti olan, Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıVİDA CİVATA KALIP İMALATI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZDA TORNA , FREZE , TAŞLAMA USTASI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerYETİŞTİRİLMEK ÜZERE Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu Teknik resim okuyabilen Takımlandırma ve talaşlı imalat konusunda bilgi ve deneyim sahibi Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Makine, Demir-Çelik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Konstrüktör Ressam

  Umar makinaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAmbalaj makinaları üretimi yapan DUDULLU OSB’deki fabrikamızda tam zamanlı çalıştırılmak üzere Konstrüktör Ressam alınacaktır. Aşağıdaki özelliklere sahip olan adayların başvuruları beklenmektedir. Ar-Ge departmanında tasarımı yapılan projelerin teknik resimlerinin çizilmesi, proje dosyalarının oluşturulması ve sisteme uygun olarak kayıtlarının tutulması, ERP programımız için ürün ağaçlarının oluşturulması ve sisteme kaydedilmesi,

  Aranan Nitelikler- MYO / Endüstri Meslek Lisesi Makine Konstrüksiyon veya Makine Resim bölümü mezunu - İlgili alanda min. 2 yıl deneyim sahibi - Tercihen Autodesk Inventor programını kullanabilen - Orta seviyede İngilizce bilen - MS Office programlarına hakim - Analitik düşünme yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Dudullu ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Enforde Mühendislik Hizmetleriİstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİklimlendirme sektöründe Uygulamalı Danışmanlık Hizmeti veren firmamızda projelerimizdeki ürün çizimlerini oluşturmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Arge Departmanımızda çalışacak teknik ressam çalışma arkadaşları aramaktayız. Ürünlerin 3D ortamda çizimlerin yapılması Ürünlerin imalat resimlerinin oluşturulması Ürünlerin ürün ağaçlarının oluşturulması Ürünlerin tasarım dosyalarının oluşturulması Ürünlerin tasarım doğrulama süreçlerinin yönetiminin yapılması

  Aranan Niteliklerİyi seviyede Autocad Invertor 3D çizim programını kullanabilmesi Makine Mühendisliği, Makine Öğretmenliği, Makine veya İklimlendirme bölümlerinin birinden mezunuyet derecesine sahip olması MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilme Teknik resim kurallarına hakim Anadolu yakasında ikamet etmesi Sigara kullanmayan Tercihen bayan personel alımı yapılacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Punch Programcısı

  Tekpan Panoİzmir 17 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTasarım sevgisi ve yeteneği olan, Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Metalix programını kullanabilen Askerliğini yapmış, Nesting konusunda deneyimli olmalı Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Mimari Tekniker

  AdeccoAnkara 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mimarlık Mühendislik Müşavirlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Mimari Tekniker " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az meslek lisesi, tercihen Önlisans ve ya Lisans mezunu Mimarlık ofislerinde tecrübe sahibi Mimari projelendirme çizim alanında en az 5 yıl tecrübeli Farklı mimari tasarımlarda, özgün projelerde çalışmış Autocad programını iyi derece kullanabilen Tercihen Revit programını kullanabilen

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • Teknik Ressam

  Era Camİzmir Bugün

  İş AçıklamasıCam sektöründe faaliyet gösteren fabrikamıza teknik ressam alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin teknik ressamlık bölümlerinden mezun, Autocad programından 2 ve 3 boyutlu çizim yapabilen, Dikkatli, hırslı ve analitik düşünce yapısına sahip, Cam işleme siparişlerini takip edecek, Yaratıcı ve iletişim becerileri kuvvetli, Sürekli gelişime açık ve yardımlaşmayı seven, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, personel alınacaktır. Servis güzergahımız; Buca-Karabağlar-Gaziemir-Ayrancılar-Menderes ‘dir. Başvuracak adayların bu bölgelerde ya da yakın ikamet etmesi istenmektedir.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Makina Teknik Ressamı

  Foda Makinaİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMakina Teknik Ressamı (Oto cat ve Solid Works Programlarında çizim yapabilen)

  Aranan NiteliklerOto Cat, ve Solid Works programlarında çizim yapabilen, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları, Avrupa yakasında özellikle Bayrampaşa ilçesine yakın ikamet eden, Bay, Bayan

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıMakina Tasarımda, İmalat Takipte, Saha Uygulamalarında ve Proje Takibin de çalışacak TECRÜBELİ arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi veya Yüksekokul Makina Resamlığı bölümünden mezun tercihen üniversitelerin Makina Mühendislik Fakülteleri mezunu MAKİNA TASARIMINDA en az 3 yıl TECRÜBELİ, INVENTOR (veya SOLIDWORKS) iyi seviyede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Tercihen Doküman takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, İş konusunda takipçi, Özverili ve ekip çalışmasına uygun.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıCevizoğlu Mağazacılık 25 yılı aşkın süredir,parekende sektöründe ki ulusal ve global zincir markalara,ahşap ve metal mağaza mobilya ve sistemleri ile profesyonel hizmet sunan,modern üretim tesisi ile sektöründe lider konumdadır. Hadımköy deki fabrikamıza; her geçen gün genişlemekte olan kadromuz için Mağaza tasarımı konusunda deneyimli ,auotocad ve 3d max ileri düzeyde kullanabilen ''3D Max Tasarım Uzmanı'' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBaşta Grafik Tasarım olmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl çalışma deneyimi olan, Mağaza tasarımı konusunda deneyimli, Sunum teknikleri konusunda deneyimli, Çok iyi derecede 3D max (v ray) , Autocad , photoshop ve MS office programları kullanabilen, Organizasyon ve planlama konusunda kendine güvenen

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıFabrikamızın Teknik ofis bölümünde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Takım Arkadaşı' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Autocad programını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen üretim yapan bir işletmede çalışmış, İngilizce bilen Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve öğrenmeye açık, istikrarlı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Uzun süreli çalışmayı düşünen, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Demir-Çelik, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Era Camİzmir Bugün

  İş AçıklamasıCam sektöründe faaliyet gösteren fabrikamıza teknik ressam alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik ressamlık bölümünden mezun, Autocad programından 2 ve 3 boyutlu çizim yapabilen, Dikkatli, hırslı ve analitik düşünce yapısına sahip, Cam işleme siparişlerini takip edecek, Yaratıcı ve iletişim becerileri kuvvetli, Sürekli gelişime açık ve yardımlaşmayı seven, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, personel alınacaktır. Servis güzergahımız; Göztepe-Konak-Bayraklı-Bornova-Buca-Karabağlar-Gaziemir-Ayrancılar-Menderes ‘dir. Başvuracak adayların bu bölgelerde ya da yakın ikamet etmesi istenmektedir.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıProje departmanında standartlara uygun tasarımda yeni ArGe projelerinin çizimi, Siparişi alınan makinelerin, imalata ve montaja yönelik çizim çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Mevcut ürünlerde iyileştirmeler yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversite, MYO Makine Konstrüksiyon bölümlerinden veya Teknik Eğitim Makine Konstrüksiyon Öğretmenliği bölümlerinden mezunu, Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen, inisiyatif kullanabilme yetisine sahip olan, Bilgi ve tecrübesini geliştirme, mesleğinde ilerleme hedefi olan, İnsan İlişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın olan, SOLİDWORKS PROGRAMINI AKTİF KULLANABİLEN MAKİNA KONSTRÜKSİYON ÇİZİMİ YAPACAK MS. Office (Word, Excel) programlarını, Solid Works programlarını kullanımında en az 5 yıl deneyimli olan, Sigara kullanmayan, 30-35 YAŞ ARALIĞINDA İzmit losyonda ikamet eden bay veya bayan eleman (Erkek elemanların askerliğini yapmış olması gerekmektedir). EHLİYETİ OLUP AKTİF ARABA KULLANABILEN

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Era Camİzmir Bugün

  İş AçıklamasıCam sektöründe faaliyet gösteren fabrikamıza teknik ressam alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin teknik ressamlık bölümlerinden mezun, Autocad programından 2 ve 3 boyutlu çizim yapabilen, Dikkatli, hırslı ve analitik düşünce yapısına sahip, Cam işleme siparişlerini takip edecek, Yaratıcı ve iletişim becerileri kuvvetli, Sürekli gelişime açık ve yardımlaşmayı seven, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, personel alınacaktır. Servis güzergahımız; Göztepe-Konak-Bayraklı-Bornova-Buca-Karabağlar-Gaziemir-Ayrancılar-Menderes ‘dir. Başvuracak adayların bu bölgelerde ya da yakın ikamet etmesi istenmektedir.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  İntensis Güvenlik Sistemleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAutocad bilgisi iyi, elektrik ve zayıf akım projelerinde deneyimli. Shop drawing ve uygulama projelerinin hazırlanması. Diğer ana yüklenicilerle (elektrik-mekanik-inşaat) proje koordinasyonlarının yapılması. Yapılan revizyonları takip etmek ve gerekli düzenlemelerin yapılması. projelerin keşiflerinin çıkarılması.

  Aranan NiteliklerAutocad MS Office Esnek çalışma saatlerine uygun Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDemir Çelik sektörüne hizmet eden firmamızda; ARGE ekibinin desteğiyle yeni ürün ve sistem dizaynları yaratmak, varolanları modifiye etmek, 3D model ve 2D teknik resimlerin yaratılması, numaralandırılması ve arşivlenmesinden sorumlu olmak, BOM düzenlemesi ve takibi, Dizayn standartlarının belirlenmesinde rol almak.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Teknik Lise Mezunu, İyi Derece Teknik resim bilgisine sahip, Autocad & İnventor programlarını iyi derece kullanabilen, Tasarımı Yapılmış ürünlerin imalatı için cizim datalarını hazırlayabilecek, Raporlama ve analitik düşünebilme yetenegine sahip Office programlarını iyi derece kullanabilen, Ekip Çalışmasına yatkın iletişim yetenegi kuvvetli, En az 4 yıl tecrubeli bay bayan takım arkadaşları,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak ve aşağıdaki özelliklere sahip '' TEKNİK RESSAM (MAKİNE MÜHENDİSİ) '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite ve Meslek Yüksek Okulu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Mekanik tasarımlarda Autocad, İnvertör ile ağırlıklı olarak Sheet Metal çizimleri oluşturabilecek, İyi derecede Solid Works ve Autocad programlarını kullanabilecek, Solid Works programında Sac Metal parça tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, 2D ve 3D çizim programlarının bilgisine sahip olmak, Yeni ürün tasarımlarında, ürün geliştirme çizim faaliyetlerinde çalışacak, Ürün tasarım ve geliştirme birimin de görevlendirilecek, Tespit edilen uygunsuzluklarla ilgili çözüm üretebilecek, Üretimin en az hata ve fire ile işlemesini sağlayabilecek.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Rotowashİzmir Bugün

  İş AçıklamasıKemalpaşa / İZMİR’ de Endüstriyel Temizlik Makinaları İmalatında faaliyet gösteren fabrikamızda İmalat Bölümü çalışacak ‘’TEKNİK RESSAM’’ Alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümlerin Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve Üniversitelerinden mezun, Çok iyi derecede teknik resim bilgisine sahip Çok iyi derecede Solidworks ve AutoCAD bilen , Ms Office programlarına hakim Sac imalat ve kaynaklı imalat bilgisi olan, Tercihen imalat sektöründe çalışmış, İş disiplini, sonuç odaklılık, tasarım vizyonu, ekip çalışma ruhu, yüksek iş motivasyonu, etkin iletişim ve proje yönetim kabiliyetlerine sahip, Gelişime ve öğrenmeye açık, İzmir’de ikamet eden, Bornova / Bayraklı / Ulucak / Kemalpaşa güzergahlarına servisimiz mevcuttur. Bay ‘Teknik Ressam’ aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıProje departmanında standartlara uygun tasarımda yeni ArGe projelerinin çizimi, Siparişi alınan makinelerin, imalata ve montaja yönelik çizim çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Mevcut ürünlerde iyileştirmeler yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversite, MYO Makine Konstrüksiyon bölümlerinden veya Teknik Eğitim Makine Konstrüksiyon Öğretmenliği bölümlerinden mezunu, Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen, inisiyatif kullanabilme yetisine sahip olan, Bilgi ve tecrübesini geliştirme, mesleğinde ilerleme hedefi olan, İnsan İlişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın olan, MS. Office (Word, Excell) programlarını, Solid Works programlarını kullanımında en az 5 yıl deneyimli olan, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında Kartal-Kadıköy-Çekmeköy arasındaki lokasyonda ikamet eden bay veya bayan eleman (Erkek elemanların askerliğini yapmış olması gerekmektedir).

  Sektör: Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıGüneşli ' deki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler*Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, * Adobe photoshop proğramlarına hakim * Tecrübeli , *Dikkatli, titiz ve detaylara önem veren, *Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı, *Aldığı işi baştan sona takip edebilecek, işin sorumluluğunu alarak gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen, * Grafiker aranmaktadır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Mağazacılık / Perakendecilik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Teknik Ressam, Grafiker, Müşteri Temsilcisi

 • Teknik Ressam

  ADG Mühendislikİzmir 13 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda; Projenin yapımına katkı sağlayacak, Tasarım yönü bulunan, '' MAKİNA TEKNİK RESSAMI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMinimum meslek liselerinin, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde En Az 5 Yıl Tecrübeli ve BORULAMA konusunda tecrübeli, Autodesk PLANT ve AutoCad programlarına hakim ve 3D çizim yapabilen (Ayrıca MS Office programlarına hakim ), Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve şehir dışında da çalışabilecek olan, Tercihen İngilizcesi en az orta düzeyde olan ( Konuşma ve Yazma ), İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Teknik Ressam

  Epro mühendislikİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAutoCAD Programını iyi kullanabilen İnşaat Teknikeri/Teknik Ressam

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler : Betonarme Proje çiziminde deneyimli, Köprü, Menfez vb. yapıların Kalıp ve Donatı planı çiziminde deneyimli, Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Tekniker

 • Makine Teknik Ressam

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 11 Ekim 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel sektöre makine üretimi yapan firmamızda, yeni ürün tasarımlarında, ürün geliştirme çizim faaliyetlerinde çalışacak takım arkadaşları

  Aranan NiteliklerEn az orta derecede Solid Works ve Autocad programlarını kullanabilecek, İlgili bölümlerin Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve Üniversitelerinden mezun, Sorumluluk alabilecek, disiplinli, uzun vadede çalışmayı hedefleyen, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar a. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, İç Mimar, Peyzaj Mimarı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Makine Ressamlığı, Makine Resim Konstrüksiyon vb. bölümlerden mezun; Tercihen teknik literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip Teknik resim okuma, toleranslandırma ve temel üretim yöntemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen talaşlı imalat konusunda tecrübeli, İyi derecede Siemens NX CAD (özellikle Drafting)'e hakim Ms Office programlarına hakim, İş takibi, analitik yaklaşımı ve analiz kabiliyeti olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf (Erkek adaylar için), İzmir ya da Manisa'da ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıAğırlıklı olarak yurtdışı projelere çalışan, inşaat sektöründe, Kalıp ve İskele alanında üretim, tasarım ve yerinde teknik destek gibi faaliyetleri gerçekleştiren firmamızın, Ümraniye & Şerifali (Ataşehir)' de bulunun genel merkezinde, Teknis Ofis Departmanında görevlendirilmek üzere, Teknik Ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* AutoCad Programına hakim, * Proje çözümlemeye yatkın, * MC Office programlarına hakim, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen 22-28 yaş aralığında bay & bayan * Tercihen İnşaat ya da Makine Teknikeri Teknik Ressamlar alınacaktır. www.tms.tc

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıPunch tezgahlarına Metalix yazılımı ile CAM programı hazırlamak, Hatalı kesimleri kayıt altına almak.

  Aranan NiteliklerMeslek yüksek okulu, endüstri meslek lisesi veya teknik lise mezunu, Tercihen ilgili okulların makine resim konstrüksiyon, teknik resim, makine teknikerliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede AUTOCAD kullanabilen, Sac işleme konusunda deneyimli, 25 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Metalix programı bilen.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknik Ressam

İş Habercisi - Teknik Ressam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Teknik Ressam Nedir ?

Teknik ressam kariyerinde gerekli ölçüm ve incelemeleri yaparak iş planları ve standartlara uygun olarak elde veya bilgisayarda teknik projeler hazırlayan kişidir. Bunun yanı sıra sıklıkla krokileri kullanarak çizim yapar, çeşitli makineleri ve temel mühendisliği kullanarak projeler geliştirir. İş ilanlarında da tanımlanan özelliklerde teknik ressam aranmakta olduğunu göreceksiniz. Teknik ressamlar yeterli beceri ve bilgiye sahip olduklarında iş bulmada da sıkıntı yaşamazlar.