Teknik Ressam İş İlanları

Hepsini Temizle
Teknik Ressam
 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Dijital baskı makine üretimi sağlayan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Çizim Teknikeri"arayışımız bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre çizimin planlanması, Planlamanın ardından takip edilmesi ve sürecin yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Teknik Çizim konusunda en az 2-3 yıl deneyime sahip, Autocad ve Solidworks bilgisi olan, Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Teknik Ressam

 • Reed Türkiye Aksaray 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • Epro mühendislik İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması AutoCAD Programını  iyi kullanabilen Mimar/İnşaat Teknikeri/Teknik Ressam  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler :   Betonarme Proje çiziminde deneyimli, Köprü, Menfez vb. yapıların Kalıp ve Donatı planı çiziminde deneyimli, Sigara kullanmayan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam, Tekniker

 • Termokar İzmir, Manisa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Isıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren, sektörünün lider firmaları arasında yer alan Fabrikamızın Üretim departmanında görevlendirilmek üzere "TEKNİK RESSAM" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iki yıllık MYO; Makina Ressamlığı, Makina, Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, Teknik resim hazırlama ve dokümantasyon konularında tecrübeli olan, Autocad ve MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Solidworks Sheet Metal çizim yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Isıtma-Soğutma konularında tercihen bilgi sahibi Enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, İzmir yada Manisa’da ikamet eden,        

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Untek Mühendislik İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe  faaliyet gösteren firmamızın tasarım bölümünde çalıştırılmak üzere Makina Ressamları alınacaktır. Üretimini yaptığımız makinelerin tasarımını yapabilecek, dokümantasyon ve imalat dosyalarını standartlara uygun olarak hazırlayıp imalata verebilecek, imalat süresince de yapılan tasarım takip edilerek gerekli değişikliklere karar verebilecek, ar-ge çalışmalarına yatkın, Makine Ressamları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Çok iyi derecede SOLIDWORKS kullanabilen, Makine tasarım ve imalatına hakim, Askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,    

  Sektör: Endüstri, Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Tasarımcı, Teknik Ressam, Teknisyen

 • İş Açıklaması Market Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere “Teknik Ressam’’ arayışımız bulunmaktadır.   Firmamız ürün gamındaki ürün ve sistem çözümlerinin uygulama projelerine ait detayların teknik çizim çalışmalarının yapılması,  İmalat için mevcut ürünler ve yeni geliştirilecek ürünler için imalat resimlerinin hazırlanması,   

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Saç imalatı yapan firmalarda tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad, Autocad invertor  ve Solidworks  programlarına hakim, 3 D çizim yapabilecek, Proseste üretilen parçaların resimlerini çizebilen ve parçaların metod çalışmalarını yapabilen, Proje çizimlerindeki gerekli revizyonları ve bu revizyonların takibini yapabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, sonuç  odaklı Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında veya Gebze’de ikamet eden,

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması MAKİNE MÜHENDİSİ / TEKNİK RESSAM   Endüstriyel sektöre makine üretimi yapan Sultangazi'de bulunan firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler •Makine imalatı ve tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli   •Solidworks programına hakim   •İmalat bilgisi güçlü, tasarım kabiliyeti yüksek ve teknik resim okuma beceresi gelişmiş   •Sorumluluk alabilecek, disiplinli,uzun vadede çalışmayı hedefleyen   •Avrupa yakasında ikamet eden veya ulaşımı problem etmeyecek uzun dönemli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Tasarımcı, Teknik Ressam

 • NCM DANIŞMANLIK İzmir 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Endüstriyel Tasarım,Makine Ressamlığı veya İç Mimarlık Bölümünden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 20-41 yaş aralığında olan, B ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Autocad,3ds Max,Rhino,Photoshop programlarını çok iyi derecede bilen, Kuvvetli hayal gücünü tasarıma aktarabilecek, yaratıcı,motivasyonu yüksek ve yenilikçi, Dinamik çalışmayı ve başarmayı seven bay adaylar için askerliğini yapmış olan genç arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Endüstriyel Mutfak sektöründe, müşterilerin isteği doğrultusunda, isteklerin projelendirilmesi ve teklif aşamasına getirilerek müşteriye sunlulması, teslim edilmiş projelerin ardından müşteri memnuniyetinini devamlılığının sağlanması

  Aranan Nitelikler En az teknik lise mezunu  tercihen Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Çizim programlarını bilen (autocad, 2D, 3d max) Dinamik, aktif, çözüm odaklı, analitik düşünebilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması Plastik enjeksiyon kalıbı imalatı yapan firmamızda;Ürün tasarımı ve kalıplama yapabilecek  TASARIMCI  çalışma arkadaşları ve yapılan tasarımların teknik resimlerini , malzeme listelerini çıkarıp üretim takibini yapabilecek Teknik Ressam arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tasarım konusunda en az 3 sene tecrübesi olan. Teknik Ressamlık konusunda en az 2 sene tecrübesi olan Grup çalışmasına yatkın. Tercihen pro engineer programına hakim Askerliğini yapmış En azTeknik lise veya Meslek lisesi mezunu(Tercihen yüksekokulmezunu)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis

 • Tuna Çelik İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması AĞAÇ İŞLERİ , ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ , MOBİLYA DEKORASYON , METAL İŞLERİ YA DA BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN.. İYİ DERECEDE AUTOCAD , SOLIDWORKS , 3D MAX  VE RHINOCEROS KULLANABİLEN.. AHŞAP MOBİLYA SEKTÖRÜNDE STANDART VE ÖZEL ÜRÜN ÜRETİM SÜREÇLERİNDE DENEYİMLİ. AHŞAP KESİM , KENAR BANTLAMA , ÇOKLU DELİK MAKİNELERİNE UYGUN ÇİZİM YAPABİLECEK. SAÇ VE ALÜMİNYUM MALZEME BİLGİSİ OLAN. METAL MALZEMENİN MOBİLYA ÜRETİMİNDE KULLANILAN MODELLERİNE HAKİM. MOBİLYA ÜRETİMİ YAPAN BİR TESİSTE EN AZ 5 YIL BENZER POZİSYONDA GÖREV YAPMIŞ YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM BECERİLERİ GELİŞMİŞ. PROAKTİF VE DİNAMİK. ANALİTİK TARAFI GÜÇLÜ MESLEKİ VE KİŞİSEL GELİŞİMİ İÇİN KARİYER PLANI OLAN  25-35 YAŞ JENARASYONU ' TEKNİK RESSAMLAR '

  Aranan Nitelikler TUNA  SİLİVRİ ÜRETİM ÜSSÜ AR-GE VE ÜRÜN GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜNDE  ÜRÜN ÜRETİM DOSYALARININ HAZIRLANMASI TASARIMI YAPILAN ÜRÜNLERİN TEKNİK DETAY ÇİZİMLERİNİN YAPILMASI PROTOTİPLERİN ORTAYA ÇIKARILMASI MEVCUT ÜRÜN REVİZYONLARININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ ÇİZİMLERİN ELEKTRONİK ORTAMDA MUHAFA EDİLMESİ  AR-GE VE ÜR-GE İLE İLGİLİ TÜM PROJELERDE YAPILACAK İŞ PLANLAMALARI DOĞRULTUSUNDA GÖREVLER ALINMASI ..

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İzmir'de faaliyet gösteren müşteri firmamızda görevlendirilmek üzere "ABKANT ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Teknik resim ve saç parça kıvrımı konusunda tecrübeli, CNC Abkant makinası kullanımında en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Bay. 

  Sektör: İmalat, Endüstri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Sorumlu, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Anahtar teslim projelerin ve üretilen makinaların, teknik resim ve imalat standartlarına uygun resimlerinin tasarımı ve kontrol altında hazırlanması. Projeler için imalat dosyalarının hazırlanması, Lazere ve CNC’ye ürünlerin verilmesi ve imalat sürecinin takibi. Bazı makine parçaları için tedarikçilerin bulunması, fiyat tekliflerinin alınması ve malzemelerin temin edilmesi.

  Aranan Nitelikler • Minimum Meslek Lisesi veya Meslek yüksek okulu Makine, Mekatronik, Elektrik bölümlerinden mezun, •  Çok iyi derecede Solidworks ve Autocad Programlarını kullanabilen, •  Makina ressamlığı konusunda, tasarım/proje bölümlerinde en az 2 yılllık tecrübeye sahip, • Takım ruhu bilincine sahip, disiplinli çalışmayı ve öğrenmeyi seven, • Analitik düşünen, çözüm odaklı, özverili, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • 22-40 yaşlarında • Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Hadımköy- Halkalı-Sefaköy-Yenibosna –  güzergahında ikamet eden,  

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tekniker

 • Aker Mekanik İstanbul Anadolu 13 Eylül 2016

  İş Açıklaması Teknik ofisimizde ve şantiyelerimide görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Autocad ve tercihen Revit çizim programını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İyi derecede Autocad kullanabilen, Yeniliklere açık kendini geliştirecek, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde,ELEKTRİK PROJELERİ hazırlayacak deneyimli,Autocad programını iyi derecede kullanabilen ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ,TEKNİKER ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a-Autocad programını iyi derecede kullanabilen,zayıf akım,kuvvetli akım,AG-OG projelerini hazırlayabilecek b-Gerektiğinde yoğun iş temposuna ve grup çalışmasına uyum sağlayabilecek ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ,TEKNİKERLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.    

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mühendis, Tekniker

 • Tuzla Gemi Endüstrisi İstanbul Anadolu, Kocaeli 9 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gemak Grup Şirketleri bünyesinde, Tuzla Özel Sektör Tersaneler Bölgesindeki Tersanemizde Endüstriyel Projelerde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu mezunu, AutoCad ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çelik konstrüksiyon, makine, boru ve donatım, nesting işlerinde asgari iki yıl deneyimli, Kendini geliştirmeye açık, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan adaylar.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Sac Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKNİK RESSAM alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Auto cad, Solid Works programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Metal sektöründe hizmet veren firmamıza iyi derecede SOLID WORKS ve AUTOCAD bilen Bay eleman  alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Akın Paslanmaz Sac Sanayi İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması METAL  SAC LAZER KESİM, BÜKÜM VE KAYNAK YAPAN FİRMAMIZA İDARİ KISIMDA ÇALIŞACAK ÇİZİM,TASARIM,PROGRAM YAPIP İMALATI YÖNLENDİRMEK.  

  Aranan Nitelikler Teknik resim bilgisine sahip, Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının makine ressamlığı, teknik ressamlık bölümlerinden mezun , Autocad programını(tercihen metalix' te bilen) iyi derecede kullanabilen , Metal işlerinde çalışmış metal çizimleri yapabilen, Lazer kesim konusunda tecrübeli , Takım ruhu bilincine sahip , disiplinli , çalışmayı seven , sorumluluk sahibi , İletişim becerileri yüksek ,  Kordinasyon yeteneği güçlü,   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış ,   Teknik RessamAramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Merkezi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde Bulunan Sektörün Lideri Firmamızın İzmir Çiğli'de Bulunan Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere Teknik Ressam Arayışımız Bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite, Önlisans, Liselerin İlgili Bölümlerinden Mezun Solidworks Bilen Autocad Plant Bilen Tercihen İmalat/Üretim Deneyimi Olan Alanında Minimum 3 Yıl Tecrübeli İzmir'de ikamet eden Ekip Çalışmasına Yatkın Uzun Vadede Çalışacak Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Makine, Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Suptex İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması • Mühendislik bünyesindeki ürün projelerini resimlendirmek • Her türlü mekanik parçanın (kalıp, aparat, fikstür vb.) teknik resmini çizmek

  Aranan Nitelikler • Tercihen 2 yıllık makine resim ve konstrüksiyon ya da teknik lise mezunu olmak • AutoCAD ve/veya SolidWorks yazılımlarını en az orta derecede bilmek • MS Windows ve Office yazılımlarına makul seviyede aşina olmak • Beyaz yaka ve mavi yaka personel ile takım çalışmasına yatkın olmak • İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak • Sigara kullanmıyor olmak

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • Gelişim İnşaat Proje İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Proje çizimlerinin yapılması Betonarme kalıp-donatı uygulama detaylarının çizilmesi Çelik imalat-montaj projelerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Kozyatağı'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat bölümünden veya Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümünden mezun, İyi derecede Autocad kullanabilen, Tercihen 3D modelleme bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Tercihen anadolu yakasında ikamet eden, Teknik Ressam alınacaktır. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Merkezi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde Bulunan Sektörün Lideri Firmamızın Aydın Söke Ortaklar'da Kurulu Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere Teknik Ressam Arayışımız Bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite, Önlisans, Liselerin İlgili Bölümlerinden Mezun Solidworks Bilen Autocad Plant Bilen Tercihen İmalat/Üretim Deneyimi Olan Alanında Minimum 3 Yıl Tecrübeli Aydın-Söke-Ortaklar'da ikamet eden Ekip Çalışmasına Yatkın Uzun Vadede Çalışacak Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Makine, Diğer

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Airplus İklimlendirme İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2016

  İş Açıklaması * Tüm çalışmalarını işletme kalite politikası, hedefleri ve talimatlarına uygun yapmak * Tüm çalışmalarını görev tanımlarına ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi prosedürlerine uygun olarak yapmak * Günlük faaliyet raporu hazırlamak ve Üretim Müdürü'na sunmak * Üretim bölümüne ait dokümantasyonun arşivlenmesi (basılı ve soft ortamda) * Satış Bölümünden gelen sözleşme ve eklerinde yer alan bilgiler doğrultusunda cihaz tasarımı yapmak, üretim müdürüne onaylatmak * Ay sonunda Üretim Müdürü tarafından istenen tüm raporları hazırlamak ve sunmak. * Kendi yetki ve sorumluluğunu, inisiyatifini aşan konularda Üretim Müdürü ile sürekli iletişim halinde çalışır. * Yukarıda belirtilen işler dışında Genel Müdür ve Üretim Müdürü'nın vereceği tüm araştırma ve geliştirme işlerinin yerine getirilmesinden sorumludur. * Sorumlu olduğu operasyonlar bünyesindeki tüm süreçlerin, bilgi güvenliği politikalarına uygun işletiminin sağlanması. * Kalite Yönetim Sistemi’nin geliştirilmesi ve işletilmesi süreçlerinde Kalte Yönetim Temsilcisine yardımcı olmak. * Kalite Standartlarının, şirket kültürünün bir parçası haline gelmesi için çalışmaları desteklemek.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesinde Klima Santrali üreten tesisimizde çalışmak üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun ya da Teknik Bölüm mezunu; Minimum 2 yıl deneyimli; İleri derecede Autocad ve Solidworks kullanabilen; 25-40 yaşlar arasında; Anadolu Yakasında ikamet eden; Bay ya da Bayan personel alınacaktır;

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Kulp Makine İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Makine Teknik Ressam

  Aranan Nitelikler Sanat okulu kontrüksiyon bölümü mezunu Solidworks bilen bayan eleman Evlilik ve / veya çocuk problemi olmayan

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması İş emri verilen parçaların Metalix programında tasarlanması

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, Metalix programını kullanabilen Nesting konusunda deneyimli olmalı Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • ADG Mühendislik İzmir 8 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda; Projenin yapımına katkı sağlayacak, Tasarım yönü bulunan, '' MAKİNA TEKNİK RESSAMI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum meslek liselerinin, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde En Az 5 Yıl Tecrübeli , tercihen BORULAMA konusunda uzman, AutoCAD programına hakim ve 3D çizim yapabilen , tercihen AutoCAD Plant programına hakim ( Ayrıca MS Office programlarına hakim ) Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve şehir dışında da çalışabilecek olan, Tercihen İngilizcesi en az orta düzeyde olan ( Konuşma ve Yazma ), İzmir de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Adecco Gebze İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Haziran 2016

  İş Açıklaması decco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  tavukçuluk ekipmanlar üretimi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Konstruktör Çizimci / Teknik Ressam" aramaktayız. Şirkette ihtiyaç olan makine konstruksyonlarının çizimlerinin yapılması Satş departmanı için gerekli olan kullanma talimatlarının çizimlerinin yapılması Projelerinin yerlerinin ziyaret ve makine yerleşim planlarının çizimlerinin yapılması Montaj ekipleriyle irtibatta olup doğrumontajların yapıldığından emin olunması

  Aranan Nitelikler Mevcut montaj ekipler ile görüşüp montaj öncesi ve sonrası montajların doğru yapılmasını denetleyebilecek Müşterilerle görüşüp proje yerlerinin montaj öncesi hazır ettirmek Montaj ekiplerinin hak edişlerinin düzenlenmesini sağlamak Tercihen tavukçuluk ve hayvancılık imalat sektöründe imalat üzerinde en az 3 yıl çalışmış Tercihen 2 yıllık yüksek tekniker , makine teknikeri , konstruktör çizimci İleri derecede AUTOCAD, METAL#2;X, SURFCAM kullanabilen Pendik - Gebze veya Dilovası - İzmit arasında ikamet eden / edebilecek  Askerliğini tamamlamış / ilişiği olmayan Pratik düşünebilen , hızlı karar verebilen ve verilen işi hızlıca tamamlayabilecek Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz değirmen makinaları sektöründe faaliyet gösteren lider firmamız için, benzer pozisyonda deneyimli Proje Dizayn Teknik Ressamı arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Meslek yüksekokullarının makine resim konstrüksiyon, makine bölümlerinden mezun,   Autocad , Inventor veya Solidworks çizim programını iyi derecede bilen   Askerlik hizmetini tamamlamış   Ankarada ikamet eden veya edebilecek   En az üç yıl makina üretim sektöründe çalışmış.   En az bir yıl değirmen projelerinde çalışmış.   Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Adecco Ankara 23 Şubat 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz değirmen makinaları sektöründe faaliyet gösteren lider firmamızın AR GE faaliyetlerinde çalışmak üzere benzer pozisyonda deneyimli Makine Teknik Ressamı arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Meslek yüksekokullarının makine resim konstrüksiyon, makine bölümlerinden mezun,   Autocad , Inventor veya Solidworks çizim programını iyi derecede bilen   Askerlik hizmetini tamamlamış   Ankarada ikamet eden veya edebilecek   En az üç yıl makina üretim sektöründe çalışmış.     Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

İş Habercisi - Teknik Ressam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Teknik Ressam Nedir ?

Teknik ressam kariyerinde gerekli ölçüm ve incelemeleri yaparak iş planları ve standartlara uygun olarak elde veya bilgisayarda teknik projeler hazırlayan kişidir. Bunun yanı sıra sıklıkla krokileri kullanarak çizim yapar, çeşitli makineleri ve temel mühendisliği kullanarak projeler geliştirir. İş ilanlarında da tanımlanan özelliklerde teknik ressam aranmakta olduğunu göreceksiniz. Teknik ressamlar yeterli beceri ve bilgiye sahip olduklarında iş bulmada da sıkıntı yaşamazlar.