Teknik Ressam İş İlanları

Hepsini Temizle
Teknik Ressam
 • Aker Mekanik

  Teknik Ressam Aker Mekanik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknik ofisimizde ve şantiyelerimide görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Autocad ve tercihen Revit çizim programını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İyi derecede Autocad kullanabilen, Yeniliklere açık kendini geliştirecek, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

 • Tekpan Pano

  Teknik Ressam Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, • Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, • Sac tasarımında deneyimli, • Solidworks programını çok iyi derecede kullanabilen , 3D ve 2D hızlı çizim yapabilen, • Uluslararası teknik resim standartlarına hakim • 30 Yaşını aşmamış, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, • Tercihen Metalix programını kullanabilen • Askerliğini yapmış, Bay takım arkadaşı arıyoruz.

 • Beka-Mak Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Teknik Ressam Beka-Mak Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şerit Testere Makinesi imalatı yapan fabrikamızın Teknik Servis Bölümünde yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümünden mezun -İyi düzeyde teknik resim bilgisine sahip,ölçme aletlerini kullanabilen -Autocad programını çok iyi kullanabilen -Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek -Makina tasarımı yapabilen -Askerlik görevini tamamlamış

 • Skala İnşaat

  Makine Teknikeri (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda şantiye ortamında en az 5 yıl deneyime sahip, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Shop Drawing, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Saha Teknikeri Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Makine Teknikeri Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001-14001, OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda şantiye ortamında en az 5 yıl deneyime sahip, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Shop Drawing, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Teknikeri Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Teknik Ressam (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıllık deneyime sahip, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısına sahip, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Mekanik Teknik Ressam Adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Tasarım Uzmanı Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz Ar-Ge ve Tasarım Mühendisliği biriminde görevlendirilmek üzere; Makine, aparat ve fikstür projelendirme, 3D tasarımların yapılması, Teknik resimlerin hazırlanması, Malzeme listelerinin hazırlanması ve siparişlerin açılması, Teknik dokümantasyonun hazırlanması, gibi tanımlı işleri yapabilecek çeşitli tecrübelerde Tasarım Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ve Teknik Eğitim Fakültelerinden veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Solidworks, Unigraphics NX programlarının herhangi birinde en az 2 yıl tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen,

 • Kar-Sa İnş. Mak.

  Teknik Ressam / Designer Kar-Sa İnş. Mak.

  Erzincan

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 2006 yılından günümüze endüstriyel tesislerde kurulum , modifikasyon , bakım konularında mekanik&elektrik kapsamlı hizmetler veriyoruz. Yapısal çelik imalat ve montajı , ekipman montajı , elektrik işleri , test ve devreye alma , modifikasyon ve bakım ana iş kalemlerimizdir. Yukarıda tanımlı faaliyetlerimizden özellikle mekanik işlerle ilgili taslak çizimler , detay çizimler ve imalat resimlerinin hazırlanmasında Teknik Ressam olarak görev almak üzere Makina Mühendisi / Makina Teknikeri takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Auto-Cad ve Solidworks programlarına çok iyi derecede hakim , * Makina ve çelik konstrüksiyon tasarımlarında en az 2 yıl deneyim sahibi , kesim kaynak montaj vb konulara hakim * Saha revizyon projelerinin çıkartılmasındaki süreçleri organize edebilecek , * Sahadan birebir ölçü alarak projeye aktarabilecek , * Ön dizayn , dizayn ve imalat detay resimlerini hazırlayabilecek , * Saha atölyesi veya dış atölyelere verilen imalat siparişlerini takip edebilecek ve yönlendirebilecek * Erzincan İliç ilçesinde ikamet edebilecek , * Tecihen Makina Mühendisi veya Makina Yüksek Okul mezunu, * Tercihen ingilizce bilen , * Sürücü belgesi (en az B sınıfı ve en az 2 yıllık ) olan ve aktif araç kullanabilen , * Askerlik görevini tamamlamış veya muaf Proje & Tasarım & İmalat konusunda Teknik Ressam olarak çalışmak üzere Makina Mühendisi veya Makina Teknikeri takım arkadaşları arıyoruz.

 • Mega Çelik Yapı

  İnşaat Mühendisi/Tekniker Mega Çelik Yapı

  İstanbul Avrupa, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde İstanbul ofis ve Tekirdağ/Çorluda bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere İnşaat Mühendisi veTekniker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yapı statik programlarını (SAP2000, ETABS, XSTEEL, STA4CAD gibi) kullanarak çelik ve betonerme yapıların tasarımında çalışacak, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Randstad Türkiye

  Elektrik Dizayn Konstrüktörü Randstad Türkiye

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için elektrik dizayn konstrüktörü aramaktayız. -lokal ve uluslararası dizayn standartları ve gerekli dizayn araçlarının kullanımını bilmek -projenin başlangıcından sevkiyat aşamasına kadar takibini sağlamak, fabrikadaki diğer bölümlerin ve müşterilerin taleplerinin analizini yapmak - dizayn sorumlulukları çerçevesinde özel yazılım ve standartları uygulamak, güç transformatörleri konusunda uluslararası kalite standartlarına uygun dizayn dokümanlarını teklif ve proje süreçlerine hazırlamak -uygunsuzluk raporlarını takip etmek ve gerektiğinde önleyici aksiyonlar almak -hatasız ve uygun tasarımda ürün sunulması,kalitesizlik maliyetinin düşürülmesi ve unite performansını korumak için mühendislik ve üretim bölümleri toplantılarını takip etmek

  Aranan Nitelikler -meslek yüksekokullarının elektrik, elektrik ve elektronik tasarım/dizayn, vb. bölümlerinden mezun olmak -minimum 2 yıl elektrik dizayn tecrübesine sahip olmak (tercihen transformatör dizayn) -iyi derecede AutoCad bilgisine sahip olmak -iyi derecede Ms Office bilgisine sahip olmak -erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak -Kocaeli veya İstanbul'da ikamet ediyor olmak

 • Firma Adı Gizli

  Saha Teknikeri Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İnşaat, elektrik veya Makine teknikerliği bölümünden mezun, -Autocad ve Ms-Office programlarına hakim, -Seyahat engeli olmayan , -Esnek çalışma saatlerine uyumlu, -Askerliğini tamamlamış, -Analitik düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli,raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Gn Yapı

  Metraj ve Teklif Uzmanı Gn Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Yalıtımı projelerinde lider firmamızın büyümekte olan organizasyonu içinde Bölge kadrolarımızda görevlendirmek üzere ; Planlanmış ziyaret programı çerçevesinde, Müşteri ile ilk tanışma, Müşteri ihtiyaçlarının detaylı analizi ile keşif sürecinin yürütülmesi, Metraj alımı ve hak edişlerin hesaplanması, Teklif ve sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, alanında sorumlu olacak METRAJ ve TEKLİF UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, Yapı Yalıtım Teknolojisi ve benzer bölümlerinden mezun, Tercihen, saha keşif, metraj ve hak ediş hesaplama işlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Detay odaklı ve analitik bakış açısına sahip, İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan, Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan ve en az 2 yıldır aktif araç kullanan,

 • Firma Adı Gizli

  Cnc 5 Eksen Makine Operatörü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mobilya ve Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ''CNC 5 Eksen Makine Operatörü'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mobilya veya ahşap dekorasyon sektöründe minimum 5 yıl tecrübeli Yoğun iş temposunda çalışabilecek Cam programını iyi derecede bilen ve kullanan Askerliğini tamamlamış 40 yaşını asmamış, Bay

 • Bm Makina

  Teknik Ressam (Engelli) Bm Makina

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BM MAKİNA bünyesinde Kanuni Kadro (Engelli) kapsamında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, En az %40 oranında engelli raporu olan, Teknik resim bilgisine sahip ve ilgili bölümlerden mezun MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Arda Mühendislik

  Makine Teknikeri - Gana Arda Mühendislik

  Gana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Afrika - Gana projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde Makine Teknikeri arayışımız vardır, M.Y.O Makine Bölümü veya Makine Ressamlığı Bölümlerinden Mezun, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Auto CAD 3 boyutlu modelleme yapabilecek (tercihen Solid Works) gibi çizim programlarını çok iyi kullanabilen, CNC işleme teknolojisine hakim Arıtma Su deposu montaj ve borulamasında tecrübeli İngilizce bilen tercih sebebidir, Askerliğini yapmış, Yurtdışında çalışma engeli olmayan Verilen sorumlulukların yanında gerektiğinde yatırım projelerinde çalışacak. Makine imalat ve parça resimlerini çizecek, imalatını ve montajını yaptıracak,

  Aranan Nitelikler

 • Bemar Kariyer Okulu

  Autocad Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu İZMİR Temsilciliğimizde görev alacak AutoCAD eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İleri düzey AutoCAD bilgisine sahip, 2D-3D teknik çizim konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve yaratıcı yönü güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sınıf içi düzeni sağlayabilecek, Sınıf içerisinde düzeni sağlayacak Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, Tasarım konusunda iddialı, yetenekli ve yaratıcı, Zamanını çok iyi planlayabilen, Çözüm üretebilen, yenilikleri düzenli takip eden özellikler aranmaktadır.

 • Uygun Konteynır ve Makina İmalat San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Makine Mühendisi Uygun Konteynır ve Makina İmalat San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için ; Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Çizim yapabilecek, Autocad ve Solidworks programlarını kullanabilen MAKİNE MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Reed Türkiye

  Proje Uzmanı Reed Türkiye

  Aksaray

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Teknik Ressam Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; En az 5 yıllık deneyime sahip, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısına sahip, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Mekanik Teknik Ressam Adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Proje Uzmanı İnşaat Mühendisi ve Teknik Ressam Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde BETONARME,ÇELİK ve ALTYAPI PROJELERİ hazırlayacak deneyimli İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere, Betonarme ve çelik hesap programlarına hakim (sta4-cad,sap2000 vb.),autocad programını iyi derecede kullanabilen inşaat mühendisleri,teknikerleri ve ressamları. Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad-autocad civil 3d-netcad-watercad vb. program ve/veya programlarına hakim inşaat mühendisleri. Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad programına hakim teknik ressamlar

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde,SIHHİ TESİSAT-HAVALANDIRMA-KLİMA-ISI KAYBI-ISI KAZANCI VE YALITIM PROJE VE HESAPLARINI hazırlayacak,deneyimli MAKİNA MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a- Havalandırma-Klima-Isı Kaybı-Isı Kazancı Hesap programlarına hakim,Autocad programını iyi derecede kullanabilen MAKİNA MÜHENDİSLERİ b- Havalandırma-Kalorifer-Sıhhi Tesisat çizimlerini yapabilecek,Autocad programına hakim TEKNİK RESSAMLAR

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Ressam Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Transfer ürünleri üretimi konusunda faaliyet gösteren sektörünün en büyüklerinden birisi olan şirketimizin İstanbul Hadımköy’deki fabrikasının Ürün Geliştirme bölümünde görev almak üzere Teknik Ressam aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakültelerinden mezun, Tercihen Isıtma/Soğutma/İklimlendirme sektöründe tecrübeli, Autocad ve Solidworks programını iyi derecede kullanabilen, Sac büküm, kesim ve montaj konularında tecrübeli, Üretim tecrübesi olan, Teknik Resim kural ve prensiplerine hakim, Sürekli gelişme ve öğrenmeye açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, disiplinli ve çalışkan, İnsan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasını benimsemiş, Avrupa yakasında ikamet edebilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış. “Teknik Ressam” takım arkadaşları aramaktayız.

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Kalıp Tasarım Uzmanı Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Kalıp Tasarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Kalıp Tasarım Uzmanı Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; Müşteri istekleri doğrultusunda üretilecek parçalara ait kalıp, aparat ve ekipmanların tasarımını etkin şekilde gerçekleştirmek. Tasarımı biterek üretimi başlayacak kalıpların üretim sürecini takip ederek planlanan zaman içerisinde bitirilmesine destek olmak. Kalıpların seri imalattaki kullanımları sırasında ortaya çıkan arıza, problemler ve revizyon ihtiyaçları için çözümler üreterek gerekli iyileştirme ve/veya revizyon işlemlerinin yapılmasını/yaptırılmasını sağlamak. Süreçler içerisinde ihtiyaç duyulduğu zamanlarda uzman olduğu konu ile ilgili teknik destek sağlamak.

  Aranan Nitelikler Konusu ile ilgili (tercihen yüksekokul ve üniversite düzeyinde) mesleki eğitim almış. Sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında kesme, bükme, sıvama ve adımlı kalıplarının dizaynlarında deneyim sahibi, 3 boyutlu dizayn programlarından en az birini iyi düzeyde kullanabilen. MS Office programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği olan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

 • Cesa Makina

  Teknik Ressam Cesa Makina

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜNDE İMALATINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ MAKİNE ÇİZİMLERİ VE PARÇA ÇİZİMLERİN DE GÖREVLENDİRİLECEK PERSONEL İHTİYACI.

  Aranan Nitelikler KONUSUNDA TECRÜBELİ MAKİNA PARÇALARI MONTAJ VE DEMONTAJ ÇİZİMLERİN DE TECRÜBELİ SOLİDWORKS ve SOLİD CAM BİLEN EN AZ İKİ YIL TECRÜBELİ ELEMAN ALINACAKTIR

 • Lt Endüstriyel Sistemler

  Mekanik Tasarım Uzmanı Lt Endüstriyel Sistemler

  Bursa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv ve Havacılık sektöründe makine gövde tasarım ve imalatı konusunda üretim yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip TASARIM SORUMLUSU aranmaktadır. FALİYET ALANIMIZ: Endüstriyel üretim tesisleri tasarımı ve imalatı

  Aranan Nitelikler ð Üniversitelerin MYO/Makine-Konstrüksiyon , Mühendislik/Makine müh. veya Teknik Eğitim Fakültelerinden /Tercihen Tasarım-Konstrüksiyon öğretmenliği bölümlerinden mezun, Solidworks ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Tasarım veya Ürün Geliştirme konularında tecrübeli, Kaynaklı (çelik) konstrüksiyon ve Mekanik Sistem (Mekanizma) tasarımları konusunda tecrübeli, Malzeme bilgisi ve imalat teknolojileri bilgisine sahip, Geometrik ölçülendirme ve toleranslandırma konularına hakim, Hareket teknolojisi(pnömatik, motor vb) ve Makine elemanları (rulman, dişli, zincir vb) konularında bilgi sahibi Yeni ve mevcut projelerle ilgili tasarım ve geliştirmeler yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Aktek Teknoloji Mühendislik

  Teknik Ressam Aktek Teknoloji Mühendislik

  Kocaeli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İmalat sürecinde meydana gelen değişiklikler doğrultusunda teknik resimleri revize etmek, Bilgisayarda ürün projelerini çizmek ve çizimleri kullanıma hazırlamak, Sipariş verilen işlerin teknik resimlerini hazırlamak, ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2007 Standartları ile uyum içinde çalışmak. Üretimi izleyerek, tasarımın doğruluğunu kontrol etmek.

  Aranan Nitelikler Aktek Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. olarak %95 ihracat kapsamında saha tanklarının iç ekipmanlarının imalatını yapmaktayız. Özellikle petrol ve rafineri şirketlerine yönelik petrol ve kimyasal depolama tanklarına özel güvenlik ekipmanları, koruyucu ya da çevresel koruma ekipmanları üretmekteyiz. Ayrıca ATECO TANK firması adı altında uluslararası projeler yapmaktayız. Firma hakkında www.aktekeng.com ya da www.atecotank.com adreslerinden bilgi alabilirsiniz. Kocaeli / Gölcük ‘te faaliyet göstermekte olan şirketimizde Teknik Ressam olarak görev yapacak; Üniversitelerin Makine Resmi ve Konstrüksiyonu Öğretmenliği, Metal Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği, Talaşlı Üretim Öğretmenliği, Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Tercihen lisans eğitiminin öncesinde Endüstri Meslek, Teknik veya Anadolu Teknik liselerinden mezun (Tercihen Makina Ressamlığı Bölümü) Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), AUTOCAD ve INVENTOR veya SOLIDWORKS programlarına hakim, Ofis programlarına hakim, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın, Kocaeli’de ikamet eden ya da edebilecek olan, çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • 2d .Yapı İnş. Taah.

  Endüstriyel Tasarımcı 2d .Yapı İnş. Taah.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aydınlatma, Dekorasyon ve Bahçe Mobilyaları konseptinde; yeni ve farklı bir çizgide ürünler tasarlayabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım Mühendisliği ya da Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, - Sektörde en az 5 yıl deneyimi olan, - Tasarladıklarını hayata geçirebilen, hayalgücü kuvvetli, ürün geliştirmeye ve beyin fırtınasına açık, yeni fikirler sunabilen, - Alanıyla ilgili çizim ve modelleme programlarını iyi derecede kullanabilen

 • Ford Otosan

  CAD Designer Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe üç boyutlu tasarım yapmak, Projelerin devreye girmeden önce Cad ortamında kontrollerini yapmak, Yeni geliştirilen ürünlerle ilgili olarak; parça, montaj, mamul veya sistem tasarım ve modellemesini yapmak, Modellemesi tamamlanmış projelerin dijital ortamda ön kontrolünü yapmak, çeşitli parçaların aralarındaki ve nihai montajın diğer montajlarla uyumunu kontrol ederek gereken veya istenilen her türlü değişikliği yapmak, Gerekli durumlarda temel verilere göre alternatif konstrüksiyonlar geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Makina Resim Konstrüksiyon, Teknik Eğitim, Tasarım veya Otomotiv Öğretmenliği mezunu, CATIA kullanan, Ofis programlarında yetkin olma, İmalat/Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan.

 • Eralp Makine Kazan Kimya

  Teknik Ressam Eralp Makine Kazan Kimya

  Bursa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda üretilen ürünlerin Dizaynı, Teknik Resimlerinin hazırlanması, malzeme istek listelerinin hazırlanması konularında görev yapacak. Disiplinli, Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yüksekokul, enstitü, fakülte mezunu, CAD sisteminde (2D ve 3D) bilgisi olan, Inventor programını iyi derecede kullanabilen, Standartlara yönelik tasarım yapabilen (EN 12953, EN 13445 vs.) Temel üretim bilgisine sahip, Tercihen enerji santralleri, buhar kazanları, atık ısı kazanları konusunda bilgi sahibi, Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış. Orta derecede İngilizce bilen,

 • Öz Emek Metal

  Teknik Ressam Öz Emek Metal

  İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demir Çelik Sektöründe Faaliyet gösteren fabrikamızda "Teknik Ressam" Autocad bilgisine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Üretilecek ürünlerin Autocad ortamında teknik resimlerinin hazırlanması, Dosyalarının tutulması, Sisteme tanıtılması, Gerekli dağıtımların yapılmasının sağlanmasıdır.

  Aranan Nitelikler Cnc plazma - oksijen tezgahlarına autocad çizimi kesim datası hazırlama da sektöründe tecrübeli, Teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Autocad programını iyi düzeyde kullanabilen, Konusunda tecrübeli, İstanbul Avrupa Yakası'nda Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece ve çevresindeki güzergahlarda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış elemanlar alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Teknik Ressam İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?