Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Perakende Ürün Yöneticisi

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Efe Tekstil - Perakende Ürün Yöneticisi

İş Açıklaması

Coral markası ile İstanbul'un çeşitli bölgelerinde perakende satış gerçekleştiren Şirketimizin; Ürün Yönetimi bölümünün yönetimi, bölümdeki işlemlerin istenen kalite ve zamanda gerçekleştirilmesi çalışmalarını yürütmek. Ürünlerle ilgili tüm analizleri yapacak ve yönetimi bilgilendirecek, Satış sürecini izleyip analiz edecek ve alternatif ürün önerilerinde bulunacak, Mevcut ürünlerin devamlılığı ya da sonlandırılması ile ilgili ürün yaşam eğrileri çıkaracak, Ürünlerle ilgili fiyat, satış, stok vb. konuları sürekli takip edecek Perakende Ürün Yöneticisi olarak faaliyet gösterecek takım lideri arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversite mezunu, Ürün yönetimi konusunda 4-5 yıllık iş tecrübesine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Nebim bilgisi olan, Raporlama becerisi gelişmiş, veri toplama ve analiz bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın.
İlan Tarihi:
30-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
1
Pozisyon:
Ürün Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Ürün Yönetim Uzmanı, Ürün Yönetimi Asistanı, Ürün Yönetimi Direktörü, Ürün Yönetimi Elemanı, Ürün Yönetimi Müdür Yardımcısı, Ürün Yönetimi Uzman Yard, Ürün Yönetimi Uzman Yardımcısı, Ürün Yönetimi Uzmanı, Ürün Yöneticisi/Yönetmeni
Referans No:
UY-11
Eğitim Seviyesi:
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Efe Tekstil İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim