Üretim Personeli

Firma Adı Gizli - Üretim Personeli

İş Açıklaması

2008 yılında kurulan Ekmek Unlu Gıda fabrikalarının ana kuruluş amacı TFI bünyesindeki fast food restoranlarının hamburger ve sandviç ekmeği ile biscuit ekmeği, panini, baget ekmeği ve pizza hamur ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Hamburger ekmeği ve sandviç ekmeği ile hamur ve biscuit üretimlerinin yapıldığı ilk fabrikanın inşaatına 2008 yılında başlanmış ve Şubat 2009 tarihi itibarıyla resmi olarak üretime başlanmıştır.

İlk fabrikanın kapasite olarak dolmasının ardından ikinci fabrikanın temelleri 2011 yılında atılmış ve bir seneden kısa bir sürede tamamlanarak Ağustos 2012 tarihinde 2.fabrikamız da seri üretime başlamıştır. İkinci fabrikamız dünyadaki benzerleri içinde ilk sıralarda yer almaktadır ve üretim hattı, hem hamburger ekmeği hem de tost ekmeği üretebilen ‘kombine hat’ özelliğindedir.

Kendi kategorisinde kapasite olarak ülkemizin en büyük hattı olup dünyada da kuruluş itibariyle ilk sıradır. Üretim hatları saatte 6 ton hamur işleme kapasitesine sahiptir.

Kocaeli Gebze'de kurulu fabrikalarımızda değerlendirmek üzere, aşağıdaki iş tanımı ve niteliklere uygun "Üretim Personeli" görevinde işe alımlar olacaktır.

·

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üretim sektöründe çalışmış ve kariyerini bu sektörde devam ettirmek isteyen (Tercihen Gıda sektöründe tecrübeli),

· Gerekli hijyen ve kalite standartları koşullarına ve belirtilen kurallara uyum sağlayabilecek,

· Çalışma alanı ve makinalardaki gerekli temizlik, tertip ve düzenin yerine getirilmesi,

· Vardiyalı sistemde çalışabilecek (08:00-16:00 / 16:00-00:00 / 00:00-08:00),

· Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

· Gebze, Darıca, Çayırova ve Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe'de(İstanbul Anadolu D100 güzergahı)

veya
İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
06-06-2024
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı
5
Pozisyon
Üretim Elemanı, Üretim Uzman Yard, Üretim Uzmanı
Referans No
EKM-008
Eğitim Seviyesi
İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Benzer İlan Aramaları Firma Adı Gizli, Üretim Personeli arıyor. İlana başvuru yapabilmeniz için secretcv.com'a kayıtlı CV'nizin olması gerekmektedir. CV'niz yoksa CV Oluştur linkinden oluşturabilirsiniz. Secretcv.com'a iş arayan girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu ilana benzer ilanları görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver