Adeva Endüstriyel Sistemler

Elektrik ve Elektronik  

www.adeva.com.tr

Adeva Endüstriyel Sistemler hakkında:

Elektronik yangın alarm ve güvenlik sistemleri konularında teknoloji ve kalite açısından sektöründe 20 yılı aşkın süreli birikimiyle lider bir kuruluş olarak hedefimiz; müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşterilerimizi memnun etmek için, çalışanlarımızın yetkinliklerinin artırılmasını, takım çalışması ile sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmakta ve her noktada sürekli iyileşmeyi ve geliştirmeyi temel felsefemiz olarak benimsemekteyiz. Bu anlayış doğrultusunda daima ulusal ve uluslararası standardlardan yararlanırız.

Kurduğumuz bütün sistemlere; 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetinde sürekliliği esas kılarız.

Adeva Yönetimi olarak tüm çalışanlarımızı belirlenen hedefler doğrultusunda, mevzuatlara uygun, tüm birimlerin koordineli çalışmasını destekleyerek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak şirketimizin ana politikasıdır.

Dünyanın en ileri elektronik üretim teknolojilerini Türk Mühendisliği ile harmanlayarak sadece sektöründe lider olarak değil, bölgesinde söz sahibi bir teknoloji firması olma yolunda hem AR-GE hem de ÜR-GE çalışmalarına uzman mühendislik kadrosuyla aralıksız devam etmektedir. Bu yoğun çalışmanın tarihe geçen ilk meyvesi Türkiye’ nin ilk CPD ve CPR sertifikalı yangın alarm paneli olan FCE2000'in imal edilmesidir. Bunu çok önemli, sınırsız network bağlantısı, dokunmatik ekranlı tekrarlama panelleri, grafik izleme yazılımı, uzaktan erişim ve yönetim yazılımı gibi teknolojik adımlar izlemiştir. Ancak en önemlisi ADEVA, tamamıyle kendi teknolojisini geliştirdiği, dünyada ilk kez 10km loop hattını sürebilen loop kartı sürücüsü yaparak bu konuda dünya litarütüründe de kendine kıskanılacak bir yer edinmiştir.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:30
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması
  • Free Friday

Adeva Endüstriyel Sistemler İş İlanları