Tekirdağ İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekirdağ
 • İş Açıklaması Yeni açılacak olan Çorlu Trend ARENA  AVM deki mağazamızda; Hem kurumsal, hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olsun, Hem hedef odaklı bir takım olsun, hem de sıcak bir aile ortamı olsun, Mağazada sıkılmaya zamanım olmasın, dinamik, haraketli olsun diyorsan, Her hafta değişen bir tema ile, el havlusundan, kahve makinasına binbir çeşit ürün uzmanlığı geliştirebilmek istiyorsan,   Bu iş tam sana göre !!! Secretcv üzerinden başvurunu yapabilirsin.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri/mezunları.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Danışman

 • İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Cooling Circuit Design Engineer' for it's multinational company that operates in white goods sector. Designing, selecting and releasing of new parts and components in the area of refrigeration according to standards and internal specifications, Continuous improvement on these parts from cost and quality point of view, Reducing technical complexity, Planning/ coordination prototyping and pre-series for the release of cooling circuit parts and components, Supporting engineering department in the definition of production processes concerning cooling parts and components, Reverse engineering activities, Joining supplier audits concerning cooling circuit parts and components.

  Aranan Nitelikler University degree in Mechanical Engineering, preferably Master of Science degree, Good knowledge on heat transfer and fluid dynamics, Minimum 2-3 years experience in design, Experience in MS Office applications and 3D modeling software programs (UG is preferred), Used to work in international teams and have intercultural experience, Analytical minded, team oriented, creative and good communication skills, Fluent English knowledge, German is an asset, Live/willing to live in or close to Çerkezköy

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Development Laboratory Engineer' for it's multinational company that operates in white goods sector. Development of refrigerators and freezers' cooling function and performance, Plan, follow, consuct and report the tests according to international standards and company guidelines, Prepare and update test set-ups and follow up running tests, Define mesureents for performance-cost optimizations ad quality improvements.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree in Mechanical Engineering, Master's degree in Energy, Refrigeration, Thermodynamics, Fluid Dynamics is preferable, Minimum 1 year experience in a related area, Advanced knowledge of English, High ability to learn and develop, Knowledge of MS Office programs, No military obligation for male candidates, Willing to live in or close to Çerkezköy.

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Mechanical Design Engineer' for it's multinational company that operates in white goods sector. Designing of new parts and making necessary improvement on the existing ones (sheet metals, plastic injection and extrusion), Designing, selecting and releasing technical details of parts and components, Supporting the running production in ratio and quality topics, Reducing technical complexity and continuously improving devlopment processes towards a lean concept, Performing mechanical testing, Planning/coordination mechanical prototyping and pre-series, Supporting engineering department in the definition of production processes, Performing simulation to improve regarding strucural matters, FEM, insulation and mold flow, Reverse engineering activities, Material science.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree in Mechanical Engineering, Master of Science degree is preferable, 3-5 years experience in part design ad related processes, Used to work in international teams and have intercultural experience, Knowledge of MS Office programs and 3D modelling software programs (UG, NX), No military obligation for male candidates, Willing to live in or close to Çerkezköy.

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Mühendis

 • Mağaza Yöneticisi - Çorlu Tchibo Tekirdağ 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması "Hem kahve hem pasta olsun, bir de her hafta değişen onlarca ürün olsun" diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığına heyecan duyuyorsanız, Kurumsal dünyada amatör bir ruhla çalışmayı istiyorsanız, Hızla büyüyen organizasyonumuzun Çorlu'da görev almak isteyen "Mağaza Yöneticileri"nin başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seven En az lise, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu Mağazacılık alanında, 2 yılı yöneticilik olmak üzere, min. 5 yıl tecrübe sahibi İletişim becerileri güçlü, ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerinden keyif alan Planlama ve organizasyon konularında güçlü, analitik ve çözüm odaklı MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yrd, Müdür, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Tekirdağ 'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Çorlu'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • Finansal Danışman - Home Offıce AvivaSA Emeklilik ve Hayat Afyon, Aksaray, Balıkesir, Bayburt, Bolu, Burdur, Düzce, Edirne, Erzurum, Giresun, Hatay, K.Maraş, Karabük, Kırklareli, Kırşehir, Kütahya, Malatya, Mersin(İçel), Niğde, Osmaniye, Sivas, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Gümüşhane 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir.     Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, Home Office çalışarak, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.    

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun  • Satış alanında kariyer hedefleyen  • Başarı odaklı  • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek  • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek  • Gelişime açık  • Planlama ve organize etme becerisine sahip  • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan   •Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Bayburt, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Balıkesir, Yalova, Düzce, Bolu, Zonguldak, Karabük, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Hatay, Kütahya, Afyon, Uşak, Malatya, Maraş, Sivas, Niğde, Aksaray, Kırşehir, Burdur, Isparta, Manavgat, Alanya, Side, Milas, Kuşadası, Nazilli, Söke, Fethiye, Kaş, Kalkan, Datça, Dalaman, Ortaca il/ilçelerinde ikamet eden   * Geçerli olan MYO Bölümleri : Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetimi     * Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır. 

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1550 lira, “Part Time” için 827 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Üretimdeki ürün kalitesizliklerini ortadan kaldırıcı tedbirler ve sistemler planlamak ve uygulamak. Üretim dosyalarının ve üretim siparişlerinin üretilebilirliğini kontrol etmek. Kısa, orta, uzun dönemde üretimin ihtiyacı olan makine, insan kaynağı ihtiyacı belirlemek. Üretimdeki darboğazları çözmek için planlar oluşturmak, eylem planları yapmak. Üretim akışlarını ve yerleşim planlarını oluşturmak ve sürekli iyileştirilmesi için gözlemler yapmak. Üretimden kaynaklanan müşteri şikayetlerini ortadan kaldırıcı planlar ve sistemler kurmak. Ürünlerin detay çalışmalarında ve malzeme seçiminde Teknik Ofis ve Lojistik ile ortak çalışmalar yapmak. Üretimde kullanılan hammaddelerde belirlenmiş Standartlara uygun kalitede malzeme kullanılması için malzeme seçiminde satın alma organlarına yardımcı olmak. Üretim açık alanlarında bulunan malzeme depoların düzenli ve talimatlara uygun işlenebilirliğini kontrol etmek ve gerekli müdahaleleri yapmak. Ürünlerin talimatlara ve kalite standartlarına uygun olarak imalatının yapılmasını sağlamak. Sorumlu olduğu atölyelerde bulunan makinelerin günlük-haftalık-aylık ve yıllık koruyucu bakımlarının yapılıp yapılmadığını kontrol etmek. Üretimde çalışan elemanların gerekli olan mesleki eğitimlerinin (makine çalıştırma, teknik resim okuma, iş disiplini vb.)anlatılması ve uygulanmasının sağlamak. Gerekli gördüğü eğitimlerle ilgili olarak İnsan Kaynaklarına talepte bulunmak. Üretime verilen üretim dosyalarını ve siparişlerdeki gecikmeyi veya kalitesizliğe iten detayların raporlarını hazırlamak ve takip etmek. Diğer birimlerden kaynaklanan ve üretimi verimsizliğe iten problemleri rapor ederek Fabrika Müdürlüğü'ne sunmak. Üretim siparişlerinin teslim tarihlerine göre üretilmesini sağlamak. Üretimde verim artırıcı tedbirler almak ve bunun etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak. İş kazalarını önleyici ve işçi sağlığını koruyucu önlemlerin alınmasının sağlamak, takibini yapmak. Ürün gruplarının KBS üzerinde rota ve ürün ağaçlarının, üretim grupları tarafından  doğruluğunu kontrol etmek,yanlış olan durumlarda ana veri grubuna gerekli olan dönüşleri sağlayıcı sistemin kurulmasını sağlamak. Üretim Fire oranlarının düşürülmesi konusunda çalışmalar yapmak. Fabrika Müdürü ne üretimin  haftalık genel faaliyet raporu vermek. Çalışanlarının performans değerlendirmelerini doğrudan ve sürekli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tercihen OTDÜ, Boğaziçi, İTÜ, YTÜ Makine Mühendisliği veya Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak  İyi derecede İngilizce bilen MS Office  (Word, Excel) programlarını iyi derecede bilen, SAP bilgisi olan  Üretim firmalarında üretim yönetiminde en az 3-5 yıl yönetsel tecrübeye sahip olmak Pozisyondan beklentiler: Üretim grubunun sevk ve idaresini sağlayarak üretim planlama tarafından imalata verilen üretim siparişlerinin, programlanan sürelerde imalatını gerçekleştirmek için gerekli koordinasyonu sağlamak, ortamları oluşturmak, kontrol noktalarını belirlemek, sistemler kurmak, iş disiplinini ve düzenini sağlamak. Organizasyon içindeki Yeri: Fabrika Müdürüne bağlıdır.150-200 çalışandan sorumludur. Analitik, disiplinli, çalışkan, gelişime açık,iletişimi kuvvetli, yönetsel yetkinliğe sahip olmak Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Tüm adayların Tekirdağ bölgesinde ikamet etmesi veya edebilecek durumda olması gerekmektedir. 

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Çorlu’da bulunan konfeksiyon fabrikamızda görevlendirmek üzere; * En az lise mezunu, * MS Office uygulamalarına hakim, * Dikkatli, disiplinli, iş takip yönü güçlü, * Çorlu veya civarında ikamet edebilecek olan, * Askerlik görevini tamamlamış, * Tercihen 30 yaşını aşmamış,  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1550 lira, “Part Time” için 827 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Çorlu Deri Organize bölgesinde bulunan fabrikamıza Crust Astar ve Finisajlı derilerin İşletmeye uygun gruplandırmalarının yapılmasını sağlayacak, Depo düzenini takip edecek, aylık ve 3 aylık sayımları yapacak ve sorumlu olacak takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler İşlenmek üzere gelen derilerin kontrol ve kabulünü yapmak, Ürünlerdeki herhangi bir olumsuzluğu bölüm yöneticilerine bildirmek, Ürünleri talep edilecek şekilde gruplara ayırmak, Parti kartlarını düzenlemek, Sayım raporları hazırlayarak Üretim Planlama paylaşmak, Crust depoda bulunan derilerin muhafazasını sağlamak.  

  Sektör: Deri/Ayakkabı, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan,  - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • İş Açıklaması Sektöründe lider firmamız için Çevre Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, bölümünden mezun, ÇSGB tarafından geçerli, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı konusunda “A” veya “B” tipi sertifikası olan, Çevre Görevlisi Belgesine sahip olan, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip olan, Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çorlu 'da İkamet eden. 

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Sektöründe lider firmamız için İSG Uzmanı takım arkadaşı aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, ÇSGB tarafından geçerli, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı konusunda “A” veya “B” tipi sertifikası olan, Çevre Görevlisi Belgesine sahip olan, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip olan, Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çorlu 'da İkamet eden. 

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Mühendis

 • Electrıcal Engineer DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING Eskişehir, Sakarya, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması This position will work in the project team of a big project . It will put effort on project face and after project ends will work on start-up. Than will work on operation with an efficient way.

  Aranan Nitelikler University degree in related engineering fields - Electrical Engineering,Electrical&Electronic Engineering Working experience : 3 – 5 years Fluent english (intermediate or upper intermediate) Low flow,high flow knowledge Document of high voltage facilities responsible is preferrable Drawing with E-PLAN is preferrable Engine,drive,frequency control knowledge DCS,PLC knowledge(QCS knowledge is preferrable) Transformers,breakers,distribution centers knowledge Energy use and savings knowledge Able to use MS office programmes Anaylitic way of thinking Suitable for team work Responsible Management of process and getting result High coordination ability Finished military obligation

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Automotion Engineer DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING Eskişehir, Sakarya, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması This position will work in the project team of a big project . It will put effort on project face and after project ends will work on start-up. Than will work on operation with an efficient way.

  Aranan Nitelikler University degree in related engineering fields -Electrical Engineering, Computer Engineer  Working experience : 3 – 5 years Fluent english (intermediate or upper intermediate) Experience on mechanics, hydraulics, pneumatics, heat systems are preferrable Reading and understanding 2D, 3D and isometric drawings Low flow,high flow,convertor(PI-IP),data transfer knowledge Siemens S7300/400 systems,PCS7 and STEP7 knowledge are preferrable Experience on Project Field instrument knowledge Preliminary DCS,PLC,control cabinet knowledge Able to use MS office programmes Anaylitic way of thinking Suitable for team work Responsible Management of process and getting result High coordination ability Finished military obligation

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Tekirdağ - Saray Mağazamızda Görevlendirilmek Üzere; * Mağazalarımızda gerçekleştirilen satış işlemlerinin tamamlanması * Bu satışların sisteme kaydedilmesi * Müşteri kimlik kontrollerinin yapılması * Ürün teslimatlarının belirlenen termin doğrultusunda servislerle koordinasyon sağlanarak zamanında gerçekleştirilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen en az 1 yıllık deneyimi olan Ön muhasebe bilgisi olan, tercihen Logo bilgisine sahip Microsoft Office (Word, Excel) kullanabilen Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Diksiyonu düzgün Stres yönetimi yapabilen Dış görünüşüne özen gösteren, Şirketini en iyi şekilde temsil edeceğine inanan

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Kuruluş stratejik hedeflerine ulaşılması için süreçleri etkin kullanarak talep edilen mal ve hizmetleri istenilen kalitede ve en uygun maliyetle temin etmek, Alternatif tedarikçi ve malzeme araştırmak, Tedarikçi veri tabanını güncel tutmak, Tedarikçi gelişimi ve kalite yönetimi hedeflerine katkıda bulunmak. Oluklu Mukavva Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız Dentaş Ambalaj ve Kağıt San. A.Ş.'nin Çorlu Kağıt Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere Atık Kağıt Uzman Yardımcısı takım arkadaşı aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilgisine sahip, tercihen iki dilin bilinmesi, İletişim becerileri kuvvetli, Organizasyon ve koordinasyon yetkinliğine sahip, Resmi ve özel kurumlarla ilişkileri yürütebilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Çorlu 'da ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması " Semtinizin Süpermarketi " Misafirlerimizi, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda; yenilikçi anlayışımızla,hizmetlerimizi geliştirerek, 35000 m2 alanda, 48 misafir salonumuzda, 1200 çalışanımızla özenle her gün ağırlıyoruz.  

  Aranan Nitelikler - Takım ruhuna inanan, - İletişim becerileri gelişmiş ve kendini ifade edebilme potansiyeline sahip, - İnsan İlişkileri kuvvetli ve yenilikçi anlayışı benimsemiş,  -  Misafir ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek motivasyon ve özgüvene sahip, - En az Lise mezunu - Bay - Bayan Takım Lider Yrd.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • İş Açıklaması Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,  

  Aranan Nitelikler Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Penti markamızın Tekirdağ Çorlu Orion'da bulunan mağazası için aşağıdaki nitelikleri taşıyan "Dönemsel Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Tekirdağ Aden koleji Eğitim alanında ülkemizde söz sahibi olacak, öz değerlerini kazanmış, akademik anlamda başarılı, uluslararası mecralarda söz sahibi olabilecek, geleceğin dünyasında lider olabilecek yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, öz güveni yüksek ve mutlu çocuklar yetiştirmeyi hedef edinen köklü bir kolejdir. Bünyesinde bulunun Ortaokul ve Lise kademeleri için 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında çeşitli birimlerde görev alabilecek alanında yetkin personeller aramaktayız. Kurumumuz bünyesinde görev alacak Grafik tasarım Uzmanları aramaktayız;

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım, Basım ve Yayımcılık Matbaa vb. bölümler,Reklamcılık ,Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun ; -Photoshop, Illustrator, InDesign,Freehand, Adobe,Corem,After Affect programlarından en az 3 üne hakim olan, -İletişim ve koordinasyon yönü gelişmiş ve insan ilişkilerinde deneyimli, -İş disiplinine ve ekip çalışmasına önem veren ve yatkın, analitik yeteneği olan, -Planlama, disiplin, organizasyon, iş takibi ve zaman yönetiminde başarılı, -Görsel tasarım yönü güçlü, yaratıcı gelişmeye ve yeniliklere açık, sistemli çalışma prensibine sahip -Motivasyonu yüksek, çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, sorumluluk sahibi, -Araştırmayı ve mesleğini seven, etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, -Kendisine verilecek ön açıklamalar doğrultusunda hedeflenen uygun tasarımı yapabilecek, -Paket, etiket, reklam (banner), insert, mailing vb. uygulama alanlarında tasarımlar yapabilecek, -İhtiyaç olan üretimler için gerekli koordinasyonu sağlayarak zamanında ilgililere iletebilecek, -Broşür, Kartvizit, Katalog, Cam Giydirme vs. tasarımlarında çalışacak, Verilecek görevleri eksiksiz yerine getirebilecek, -Okul Görselleri (Afiş, Roll-Up vb.) ve Mağaza içi konsept tasarım çizimleri yapabilecek, -Tercihen 3D max bilen, Tercihen web tasarımı konusunda bilgi sahibi, Tercihen Kopyalama merkezlerinde çalışmış, -Görsel konsept yaratma becerisi olan ve alanındaki yeni teknolojileri takip eden, Tasarım teknikleri ve baskı üretimi konusunda bilgili, -Baskı sırasında marka kurumsal renklerinin uygunluğunu ve kalite kontrolünü takip edebilecek -Sosyal medya görsel kurallarına hakim,Sosyal medya takibini sürdürücek, Mac ve PC ortamında çalışabilecek, -Marka ile ilgili logo, katalog, web sitesi, kartvizit, vb. ürünlerin kurgu ve tasarım aşamalarında aktif görev alacak, -Kurumsal kimlik ve marka yönetimi konularında kreatif ajans ile koordineli olarak yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyallerini ve uyarlamalarını hazırlamak, -Üretim aşamasına gelen projelerin belirtilen süre içerisinde baskı tekniğine uygun formatta (dijtal,serigraf veya matbaa) hazırlamak, Grafik tasarımcılar arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Grafiker

 • Mechanical Engineer DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING Eskişehir, Sakarya, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması This position will work in the project team of a big project . It will put effort on project face and after project ends will work on start-up. Than will work on operation with an efficient way.

  Aranan Nitelikler Education on Mechanical Engineering Working experience : 3 – 5 years Fluent english (intermediate or upper intermediate) Experience on mechanics, hydraulics, pneumatics, heat systems are preferrable Reading and understanding 2D, 3D and isometric drawings Material knowledge is preferrable Able to use MS office programmes Anaylitic way of thinking Suitable for team work Responsible Management of process and getting result High coordination ability Finished military obligation

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DE BULUNAN  DEPO PROJEMİZE  ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ  45 BAY PERSONEL ve  5 AMİR ARANMAKTADIR. ÇALIŞMA; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İMKANLARI - Personel: 2000 + Yemek Amir: 2200 + Yemek  ( Polis-Asker emeklisi kişiler uygundur) İrtibat;  0530 775 58 27 Sesa Group, Proje müdürümüz sizlere hemen yardımcı olacaktır.. ( PROJE DE YATILI İMKANI YOKTUR )

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Eleman, Görevli, İkinci Müdür

 • İş Açıklaması MADAME COCO, Çerkezköy mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  Bay ve bayan,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Kasiyer, Satış Temsilcisi, Tezgahtar

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Tekirdağ Çorlu Orion Alışveriş Merkezi'nde yer alan mağazasında çalışmak üzere ''Kasiyer'' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (tercihen), Mağazacılıkta kasiyer olarak deneyimli (tercih nedenidir), Rakamlarla çalışmayı seven ve işlemlerde dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü ve dinamik.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması ÇERKEZKÖY mağazamız içerisindeki departmanlarında istihdam etmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın ÇERKEZKÖY Mağazası için Satış kadrosunda görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız;   Aranan Nitelikler:   - En az lise mezunu - Müşteri odaklı ve İnsan ilişkilerinde başarılı, - Teknolojiye ve teknolojik ürünlere karşı ilgisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Prezantabl, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakendecilik ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan veya en az 1 yıl tecili bulunan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı perakendecilerinden biri olan Ayakkabı Dünyası; Çorlu Orion AVM' de yer alan mağazasında çalışmak üzere "Satış Danışmanı" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (tercihen), Mağazacılıkta kariyer yapmak isteyen, Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, Kendine ve giyimine önem gösteren, Müşteri odaklı, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü ve dinamik, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması KINAY Şirketler Grubu; 6 Akaryakıt istasyonu, toplam 9 işyeri ve 75 personeli, 2015 yılı gurup cirosu yaklaşık 150 milyon TL. olan bir şirketler gurubudur.  MERKEZ Ofiste çalışmak üzere, 1 MUHASEBE MÜDÜRÜ ile 2 ÖN MUHASEBE elemanı alınacaktır. En az 10 yıllık deneyimi olan bir SMMM belgeli Müdür, yine 10 yıl şirketlerde çalışma deneyimi olan Ön Muhasebe elemeanları aranmaktadır. Operasyonların muhasebeye günlük olarak aktarılmakta, şubeler online olarak merkez ofisteki SERVER a kayıt yapmakta, kanun, yönetmelik vb. mevzuatın tam olarak uygulanmaktadır. Gurup yakın gelecekte, inşaat, yeme-içme, konaklama-turizm ve ahşap sanayii sektörlerine girmeye hazırlandığından bu konuda tecrübeye ve mevzuata hakimiyet tercih sebebi olacaktır. Beyanname, mizan, bilanço, berat, e-defter, e-fatura vb. ile Resmi Kurum mevzuatları ile ilgili beyanname, dilekçe, rapor vb. belgeleri oluşturmalı ve verebilmelidir. Muhasebe Müdürü; Devletin ilgili kurumları tarafından yapılacak incelemelerde teftiş vermeye yetkin nitelikte olmalıdır.

  Aranan Nitelikler - TEKİRDAĞ MERKEZ'DE İkâmet eden veya edebilecek. - MUHASEBE MÜDÜRÜ; Maliye, İktisat veya İşletme lisans mezunu olan, - Ön Muhasebe Elemanı; Enaz M.Y.Okullarının Muhasebe bölümü mezunu olan, - Şirket veya fabrika muhasebelerinde enaz 10 (on) yıl çalışmış olan, - MİKRO Genel Muhasebe Programı ve eklerini çok iyi derecede bilen. - Analitik Düşünce yapısına sahip, sorgulayan, çözüm üreten, sonuç odaklı, takipçi olan. - Personel yönetme tecrübesi olan, takipçi, dikkatli ve sorumluluk üstlenebilen - 1 Muhasebe Müdürü, 2 Ön Muhasebe elemanı aranmaktadır. NOT: Bu niteliklere sahip olamayanlar lütfen müracaat etmesinler

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür

/
7

İş Habercisi - Tekirdağ İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?