Denge Elektronik

Elektrik ve Elektronik  

www.dengeelektronik.com.tr

Denge Elektronik hakkında:

1998 yılında kurulan Denge Elektronik, kurulduğu günden bugüne sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen firmalarına, kendi markaları ve distirübütörlükleri ile Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri tedariği sağlamakta, her geçen gün artan kadrosu ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni iş ortakları edinmektedir.

Sahip olduğu teknolojiler, güçlü tedarik ağı, satış sonrası teknik destek hizmetler ve senkronize ekipleriyle AVM’ler, Havaalanları, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Limanlar, Tersaneler gibi birçok alanda faaliyet göstermekte, müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Firmamız uzman ve tecrübeli teknik personellerden oluşmuş güçlü ekibiyle , farklı kapasite ve iş kollarındaki pek çok kamu kurumuna,özel şirketlere ve şahıslara ihtiyaçları ile ilgili tüm hizmetleri hızlı ve ekonomik bir şekilde sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Güvenlik Teknolojileri Satışı

Denge Elektronik, kendi markası olan PowerGuard X-ray ve Kapı Dedekötörleri cihazlarından en üstün verimin alınması için sistemlerinin montaj ve kurulum hizmetlerini vermektedir.

Set Bariyer markasıyla Akordeon Bariyer, Vip-Prinç Bariyer, Tekno bariyer ve çevre güvenlik bariyerleri konusunda Türkiye’nin en geniş bariyer çeşitlerinin satışını yapmaktadır.

Haberleşme Teknolojileri Satışı

Denge Elektronik 20 yıllık tecrübesi, teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile telsiz teknolojilerine entegre haberleşme çözümleri sunmakta olan bir firmadır.

Digital DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini müşterilerine haberleşme çözümü olarak sunar.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Metro ve Demiryolları işletmelerine, Havaalanları, Maden firmaları, Enerji üretim tesisleri, kent güvenliğiyle ilgili kamu kurum ve kuruluşları için her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarımızla kullanıcı ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı, rekabetçi fiyatlarla, kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler oluşturmaktadır.

Haberleşme Sistemleri alanında Hytera markasının distribütörlüğünü yapmakta olup,

2018 yılı itibari ile Hytera PNC 370 ürününü müşterileri ile buluşturmuştur.

Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri Kiralamaları

Denge Elektronik aynı anda birçok organizasyona destek sağlayabilecek depo stoğu ile istenilen zamanda, istenilen alana X-ray, Kapı dedektörü, Bariyer sistemleri, Telsiz ve Role Sistemleri gibi ürünlerinin kurulumunu yapmaktadır.

Türkiye’de gerçekleşen Uluslararası Zirve, Konferans, Konser, Açılış etkinliklerinde göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı tanınmış birçok organizasyon firmaları tarafından ilk sırada tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Teknik Servis Hizmetleri

Uzman personel ve tecrübeli teknik elemanlardan oluşan güçlü ekibiyle telsiz sistemlerindeki en gelişmiş test, ölçüm ve ayar cihazlarını kullanarak yüksek kalitede teknik servis imkanı sağlamaktadır.

Satışını yapmakta olduğu cihazların fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl, yedek parça temini için ise 10 yıl garanti vermektedir. Garanti süresi bitiminde isteğe bağlı olarak bakım sözleşmeleri yapmaktadır. Bu sözleşmeler kapsamında periyodik bakım ve parça hariç, her türlü onarım hizmetini ücretsiz vermektedir.

Cihazların garanti ve bakım anlaşması kapsamına giren her türlü onarımı teknik kadrosuyla, kendi bünyesinde yapmaktadır. Buna ek olarak temsil ettiği markaların güncel ürünlerinin tamirinde de kullanıcılara hizmet vermektedir.

Çalıştığı tüm müşterilerine teknik bilgi vermenin yanında satış öncesi ve sonrasında da destek sağlamaktadır. Satış öncesinde istenilen şartlara ve kullanım alanlarına göre en iyi verimi alabileceğiniz cihaz ya da cihazları önererek satın alma işleminizin ilk adımında sizi yönlendirmektedir. Satış sonrasında ise özellikle profesyonel cihaz alımı yapan müşterilerinin Türk Telekomünikasyon Kurumu ya da ilgili kurumlardan almaları gereken izin, ilave izin gibi işlemlerin yürütülmesine katkıda bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. "İnsan İçin Teknoloji" yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz

VİZYONUMUZ

Denge Elektronik Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri olarak, teknolojik altyapımız ve birikimimizle, sektöründe tercih edilen, davet edilen ve güvenliği emanet edilen bir firma olmanın sorumluluğu ile sürekli hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz:

Dürüstlük

Şeffaflık

Yaratıcılık

Mükemmeliyet

Karşılıklı Saygı ve Sevgi

Sorumluluk

Adalet

Rekabet

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 27 Beyaz Yaka
  • 10 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:30
  • Cumartesi: 09:00-13:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yol Yardımı

Denge Elektronik İş İlanları

Denge Elektronik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!