Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aisin Otomotiv

Otomotiv  

Aisin Otomotiv hakkında:

1949 yılında Japonya'da kurulan Aisin Seiki, dünya üzerinde 49.500 çalışanı, 14 ülkede üretim faaliyetlerini 41 fabrika ile sürdürmektedir. Dünyada sadece otomotiv yan sektöründe değil ayni zamanda da ev tekstil ürünleri, enerji sistemi ile ilgili ürünleri ile de adını duyurmuş olan Aisin Seiki ülkemizde Ağustos 2004 tarihinde kurulmuştur.

Aisin Otomotiv Parçaları San.ve Ticaret A.Ş. olarak amacımız dünya üzerindeki otomotiv parçaları ve sistemleri ile diğer endüstri dallarında en büyük tedarikçi olabilmektir.

Aşağıda şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Akihiro Wada ve Şirket Başkanı Kanshiro Toyoda'nın mesajı, Aisin firmasının değerleri hakkında bize bilgi vermektedir "Biz, kaliteyi temel alan Aisin Grup Şirketleri olarak öncelikle araba parçaları üretiminde gelişme ve kalite olarak ilerlemeyi hedef almakla beraber günlük yasamda kullanılan, enerjiyle ilgili alanlarda güçlenip, yeni bir is alanı yaratmaktayız. Biz, bu grubun gücünü birleştirip, müşterilerimizi memnun edecek yüksek kalite de mallar üretmeye gayret eden dünya çapındaki tedarikçilerimizin de yardımıyla, ticaretle uğraşanlar olarak zengin bir toplum yaratmayı bir hizmet olarak düşünüyoruz. Şu andan itibaren de herkesin yardımını gönülden bekliyoruz.”


Aisin Grup'ta, karşılıklı kurumsal ilkemiz 'İlk önce Kalite’ye kaliteyi her alanda yapılandırmaktır.'Vizyon Yönetim' stratejilerimiz kurumsal hedeflerimize ve amaçlarımıza ulaşmamızı sağlamaktadır. Bunlara ek olarak, Aisin Grup'ta 'Toplam Kalite Yönetim’in erken uygulanması bize dünya çapında teknoloji ve ürünler sunmamızı sağlamıştır.

Aisin Türkiye, şirketimizde ise, Tuzla Mermerciler Organize Sanayi Bölgesinde 20.738 m2’lik bir alan üzerinde kurulu olan iki fabrikasında kapı camı çerçevesi, dış kapı kolu ve emniyet kemeri sensörü üretilmektedir. 2005 yılında fiilen üretime başlayan fabrikamız otomotiv sanayinin büyümesi ile birlikte şirketimizde büyümektedir. Dünyaca sayılı firmalardan olan Aisin Grubunun, Türkiye’de faaliyetleri genişleyecektir.

Aisin Türkiye (ATR) olarak firma prensiplerimiz ise "Yüksek Kaliteyi, motivasyon ve takım ruhu ile sağlamak ve korumaktır.”
Bu prensiplerimize ulaşmak için ise değerlerimiz:

 1. İnsana Saygı
 2. Sınırsız İletişim
 3. Kaizen için Eğitim

Toplam Kalite anlayışımızda ise, şu dört temel öğeden oluşmaktadır.

 1. Topluma Saygı (Respect to society)
 2. Bir sonraki proses müşteridir (next process is customer)
 3. P-U-K-O döngüsü (Plan-Do-Check-Action)
 4. İstatiksel Proses Kontrol (we have to say by fact)


İnternet üzerinden yapmış olduğunuz başvurularınız, özgeçmiş ve niteliklerinizin aramakta olduğumuz pozisyon için uygun olması durumunda İnsan Kaynaklari Yetkilileri tarafından yanıt verilecektir

www.aisin.com

Aisin Otomotiv İş İlanları

Aisin Otomotiv firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!