Akademi Yazılım Bilgi İşlem Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Ltd.Şti.

Bilgisayar / BT / Internet  

www.akademiyazilim.com.tr

Akademi Yazılım Bilgi İşlem Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Ltd.Şti. hakkında:

Akademi Yazılım Bilgi İşlem Dan. ve Paz. Hiz. Ltd.Şti. bünyesinde kazandığı tecrübeleri paylaşmak, sertifikalı uzmanları ile firmalara hizmet vermek ve kısa vadede Türkiye’nin önde gelen yazılım ve danışmanlık şirketi olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelere taşıyan iş performanslarını artırarak maliyetlerini düşüren nitelikli çözümlerle değerler yaratmaktır.


Özellikle yazılım alanında müşterilerimize LOGO ürünleri ile ilgili çözümler sunmaktayız. Teknik kadrosu ile birlikte network ağları ve hardware alanında anahtar teslim sistemler kurmakta, bunları yazılım ve teknik bakım anlaşmaları ile desteklemektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini müşterilerimize sunarız.

Akademi Yazılım Bilgi İşlem Dan. ve Paz. Hiz. Ltd.Şti., Türkiye 'nin en yaygın ticari otomasyon çözümü olan ve Türkiye ticari program pazarında büyük bir yere sahip, Logo Yazılım ürünlerinin satış, pazarlama, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Akademi Yazılım Bilgi İşlem Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Ltd.Şti. İş İlanları

Akademi Yazılım Bilgi İşlem Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Ltd.Şti. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!