Alliance Healthcare Yatırım Holding

İlaç  

www.alliance-healthcare.com.tr

IK'nın Yıldızı

Alliance Healthcare Yatırım Holding hakkında:

Alliance Healthcare Türkiye hakkında

Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş., dünyanın ilk global eczane odaklı sağlık ve güzellik girişimi olan Walgreens Boots Alliance’ın Türkiye’deki toptan ilaç satış ve dağıtımı yapan şirketidir, çok yönlü toptancılık hizmetleri sunar.

Alliance Healthcare Türkiye genelindeki 67* dağıtım noktasından, 16.500*’ün üzerinde müşteriye hizmet vermekte olup, yerel pazardaki 30 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen ilaç, medikal, sağlık ve güzellik ürünleri dağıtıcısıdır. Şirket, eczacı ve tedarikçiler ile ortaklık prensibi ile çalışarak kendini sağlık sektörünün geliştirilmesine adamıştır. Türkiye çapındaki eczanelere günde birkaç kez yapılan servis ile üst düzeyde sunulan hizmetlerin yanı sıra paydaşlarına Alphega Pharmacy, Skills in Healthcare ve daha birçok katma değerli ticari ve profesyonel destek hizmetleri sunar.

Daha fazla bilgi için: www.alliance-healthcare.com.tr

* 31 Ağustos 2017 itibariyle

About Alliance Healthcare Turkey

Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. is the Turkish pharmaceutical wholesale business of Walgreens Boots Alliance, the first global pharmacy-led, health and wellbeing enterprise. It provides full line wholesaling services.

With more than 30 years of experience in the local market, Alliance Healthcare Turkey serves about 16.500* delivery points from 67* distribution centers and is one of Turkey’s leading distributors of pharmaceutical, medical and health and beauty products. The company is dedicated to working in partnership with pharmacists and manufacturers to improve healthcare. As well as offering high levels of service, with three-four daily deliveries to pharmacies across Turkey, Alliance Healthcare also provides added-value commercial and professional support services to its stakeholders including Alphega Pharmacy and Skills in Healthcare.

For more information visit: www.alliance-healthcare.com.tr

*As at 31 August 2017.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-17:30
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00
    • Açıklama: Belirtilen çalışma saatleri, Genel Merkez'e ait sürelerdir. Şubelerimizin çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir.

Alliance Healthcare Yatırım Holding İş İlanları

Alliance Healthcare Yatırım Holding firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!