An-el Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri San. A.Ş.

Elektrik ve Elektronik  

www.an-el.com.tr

An-el Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri San. A.Ş. hakkında:

AN-EL, 1972 yılında beyaz eşya sektörü için elektrikli komponentler üretmek üzere kurulmuştur. İlk yıllarında rotary switch ve neon indicator üretebilen AN-EL bugün rotary switch, rocker switch and slide switch ile birlikte neon indicator'ün bir çok çeşitlerini üretmektedir. http://www.an-el.com.tr adresinden ürün çeşitlerimiz ile ilgili bilgilerin yanı sıra firmamız ve diğer grup firmalarımız hakkında bilgilere ulaşabilinir.

Ürünlerimiz, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak kalite ve hizmet anlayışıyla sunulur. Analizlerimiz gösteriyor ki gelişen sektörün gelişen tedarikçisi olmak bizi bugünkü gurur duyduğumuz konuma getirmiştir.

Bugün yurt içinde ve yurtdışında birçok beyaz eşya üreticisine hizmet verebilmekteyiz. Yurtdışındaki müşterilerimizin bazıları, Almanya, Italya, Portekiz, Polonya, Macaristan, Romanya, İsveç, Belçika, Ingiltere, Slovakya, Rusya, Columbia, Mısır, Syria, Iran, Ürdün de bulunmaktadır.

Ürünlerimiz gün geçtikçe artan çeşitliliği ile müşterilerine geniş alternatifler sunabilmekteyiz. Ürünlerimiz ENEC – VDE belgelidir ve sistemimiz EN-ISO 9001:2000 belgesine sahiptir. AN-EL, ürettiği mamullerin yarı mamul hallerinin bir çoğunu kendi prosesinde üretmektedir. Switch ile ilgili en önemli bileşen olan gümüş kontak üretimini gereken kalite seviyesinde sağlayabilmek için 1991 yılında, Japon Chugai firmasının lisansı ile AKS Ltd. şirketinin kuruluşuna ortak olmuştur.

AN-EL müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede gerçekleştirmek amacıyla üreticilerin ürünlerini dizayn aşamasında görev alarak ürün dizaynına katkıda bulunabilmektedir. Kalıp tasarım ve üretimindeki tecrübemiz ile gerçekleştirilen ürün geliştirme çalışmalarını ek olarak SLS ve FDM teknolojileri ile sağlanan hızlı prototipler destekliyoruz.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 48 Beyaz Yaka
  • 175 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
  • Açıklama: Fazla mesailer Beyaz ve Mavi Yaka için Fazla Mesai olarak ücretlendirilir.

An-el Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri San. A.Ş. İş İlanları

An-el Anahtar ve Elektrikli Ev Aletleri San. A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!