Batel Elektromekanik A.Ş.

Elektrik ve Elektronik  

www.batel.com.tr

Batel Elektromekanik A.Ş. hakkında:

Batel Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Elektromekanik sektöründe 35 yıldan uzun bir süredir hizmet veren, alanında uzman bir ekip tarafından 1991 yılında Izmir'de kurulmuştur. 4500 metrekare kapalı alana yayılan tesislerinde ulusal elektromekanik sektöründe kurumsallaşmış ve tartışılmaz bir kalite algısı yaratan firmamız; geride bıraktığı yıllarda alanında pek çok başarıya imza atmanın yanı sıra küresel teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ulusal sektörde öncü bir firma haline gelmiştir.

Sahip olunan bu bilgi birikimi ile özellikle OG devre kesicileri üzerinde TUBİTAK ve TTGV ile yaptığımız çalışmalar sonucunda 2008 yılında Türkiye'de bir ilke imza atarak Vakum Tüpü projesi geliştirilmiştir.

Ulusal elektromekanik sektörüne daha kaliteli ve daha ekonomik ürünler sunma konusundaki hedeflerimizi daha da yukarılara çıkarmaya çalışırken, sahip olduğumuz en büyük güç; ülkemize ve ulusumuza karşı sorumluluklarımızı yerine getirebilmek amacıyla, kurucu ortak, yönetici ve çalışanlar olarak bilgi paylaşımı yanısıra emek ve amaç birliği ile gerçekleştirdiğimiz başarıların verdiği güven olmuştur.

Doğru, sağlam ve güvenilir yatırımlarla daha da büyümek, kaliteli ürünler ve yeterli ürün çeşitliliği ile ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücümüzü arttırmak, pazardaki yarının gereksinimlerini bugünden öngörmek suretiyle en iyi şekilde karşılamak şeklinde özetleyebileceğimiz hedeflerimizi gerçekleştirmek; BATEL kurucuları ve tüm çalışanlarının ortak görüşü ve amacıdır.

Batel Elektromekanik A.Ş. İş İlanları

Batel Elektromekanik A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!