Beta Ayakkabı

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.betashoes.com

Beta Ayakkabı hakkında:


Beta Ayakkabı Sanayi ve Ticaret A.Ş., 70’li yıllarda Espadrille üretimi yapan Ercan ve Taner İkiışık tarafından 1980 yılında kurulmuştur. Beta Ayakkabı ilk mağazasının Nişantaşı’nda 1985 yılında açılmasıyla perakendecilik sektörüne adım atmıştır. 1986 yılında ilk ihracatını Amerika Birleşik Devletleri’ne yapan Beta Ayakkabı, 2003 yılında İkitelli’deki bugünkü fabrika binasına geçerek faaliyetlerini sürdürmüştür.
Ercan İkiışık’ın kızları Özlem ve Şebnem İkiışık, eğitimlerini tamamladıktan sonra BETA’ya katılmalarıyla tasarımlarında renkli ve farklı bir çizgi yakalayan Beta Ayakkabı bugün %85’i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere yılda 35.000 çift ayakkabı üretmektedir.
Beta Ayakkabı tasarım ekibi tarafından oluşturulan koleksiyonlar sayıları gün geçtikçe artan Beta Mağazaları’nın yanı sıra, çeşitli satış noktalarıyla da Türkiye çapında 20 ilde beğeniye sunulmaktadır.
Türkiye’nin sayılı yerli ayakkabı markalarından olan BETA Ayakkabı, dünyada ayakkabı üretiminde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyan BETA Türkiye’de tüm ayakkabı üretim tekniklerinin bir arada kullanıldığı tek ayakkabı fabrikasına sahiptir.
Beta Ayakkabı, büyüme stratejisini sürekli öğrenmek ve çalışmak üzerine kurmuştur. Ayakkabı üretiminde sağlığa uygun malzeme kullanılmasının ön planda tutulduğu Beta’da aynı zamanda ayakkabı tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ayakkabıların şıklığının yanında rahat olmasına da büyük özen gösterilmektedir.
Beta Ayakkabı’nın iç ve dış piyasadaki hedefi; günümüze kadar yüksek kalitesiyle elde etmiş olduğu güçlü imajını koruyarak Türkiye ayakkabı sektöründe modanın ve şıklığın temsilcisi olmak, mağazalar zincirine yeni halkalar eklemeye devam etmektir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-05:30
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Beta Ayakkabı İş İlanları

Beta Ayakkabı firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!