Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Bilsev Group

Firma Detay

Bilsev Group Hakkında

Bilsev Group; 30 yılı aşkın tecrübesi, dinamik ekibi ve çağın gerekliliklerine uyum sağlama vizyonu ile farklı sektörlerde günden güne büyüyen bir başarı hikayesi yazmaktadır.

1980’li yıllarda beyaz eşya satışı ile başlayan yolculuğumuz, sektörünün önde gelen firmalarıyla yapılan işbirlikleri ile yıllar içerisinde bu alanda en güçlü oyuncu durumuna gelmemizi sağlamıştır. Bilsev Group bünyesindeki Doğan Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. Şti. ile birçok farklı noktada Siemens, Samsung, LG ve Gaggenau gibi dünya devlerini temsil etmekteyiz. Beyaz eşya sektöründe özellikle Siemens Markası ile Ege ve Akdeniz bölgelerinde ‘Kurumsal Proje Çözüm Ortağı’ olarak halen faaliyetine devam eden şirketimiz, LG firması ile elektronik ve beyaz eşya pazarında toptancı olarak, Samsung firması ile de Ege ve Marmara Bölge toptancısı olarak çalışmaktadır. 

Dünyanın önde gelen beyaz eşya markalarının en önemli iş ortağı olan Bilsev Group, 2021’de kapılarını açan İzmir İstinye Park’ta Siemens’i Ege Bölgesi’nin tek, Türkiye’nin ikinci StudioLine konseptli mağazası ile; 1683’ten bu yana; profesyonel yemek kültürünün gereksinimlerinden esinlenerek ürettiği ürünlerle mutfak teknolojisinin öncü markası haline gelen Gaggenau’yu da Türkiye’nin metrekare bazında en büyük konsept mağazası ile temsil etmektedir. Öte yandan bir diğer önemli iş ortağımız Samsung’a ait deneyim mağazalarımız ile İzmir İstinye Park’ta teknoloji meraklılarının en çok ilgi gösterdiği noktalar haline gelmiştir.

Grubumuz e-ticaret sektöründe CSM şirketimiz bünyesindeki Kırmızı Elmada markamızla Hepsiburada.com, N11.com, Gittigidiyor ve Trendyol gibi internetten satış yapan dünya devi şirketlerin ve Kipa, Migros, Carrefour, A101 gibi büyük hipermarketlerin tüm Türkiye’deki mağazalarının Samsung ve LG ürün tedarikçisi olarak tercih edilmektedir. E-ticaretteki başarımız, Hepsiburada Başarı Ödülleriyle de kısa sürede tescillenmiştir.

2015 yılı itibarıyla adım attığımız gıda sektöründe de Bilsev Group olarak hızla ve iddialı bir şekilde farkımızı ortaya koyduk. 2017 yılında TAB Gıda’dan yapılan Burger King restoran alımlarıyla Türkiye’de gıda sektöründe tek seferde yapılmış en büyük ikinci yatırımı gerçekleştirdik ve yılın yatırımcısı unvanını kazandık. Bugün, farklı lokasyonlarda toplam 14 Burger King restoranımızla hizmet vermekteyiz. Kısa bir süre içerisinde bu restoranların sayısının artırılmasını öngörmekte ve bu yönde hızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz..

Bilsev Group’un gıda sektöründeki hızlı büyümesi farklı konseptlerdeki restoranları da beraberinde getirdi. The House Cafe restoran zincirinin Ege Bölgesi Master Franchise’ını alarak ilk restoranımızı Mavibahçe AVM içerisinde faaliyete geçirdik. Bunun yanı sıra Tower Restoran ile Bayraklı Tower’da, Fabrice markalı restoranlarımız ile Hilltown Karşıyaka Avm ve İzmir İstinye Park’ta; 5 adet Ferdi Baba Restoranımız ile Balçova, Karşıyaka, Çeşme ve Alaçatı’da; 3 adet Baba Pizza Restoranımız ile Karşıyaka, Çeşme ve Alaçatı’da ziyaretçilerimize keyifli anlar ve lezzet dolu deneyimler yaşatmaya devam ediyoruz.

Sürekli olarak ileriye bakmayı amaç edinen vizyonumuz ve 700'ü aşkın çalışma arkadaşımız sayesinde, içerisinde bulunduğumuz sektörlerin yaratabileceği tüm fırsatları değerlendirerek; büyüyerek ve değer yaratarak, kentimize, insanımıza ve ülkemize faydalı olmayı sürdüreceğiz.

Bilsev Group İş İlanları

Bilsev Group firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim