Gimaş

Gıda  

www.gimas.com/

Gimaş hakkında:

1992 yılında kurulan Gimaş yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan Gimaş her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimiz

Birinci sorumluluğumuz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Makul fiyatla satış yapabilmek amacıyla maliyetlerimizi aşağı çekebilmek için çalışırız. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak sevk ederiz. Hiçbir müşterimize ırk, din ya da milli kökenine göre ürün ve hizmetlerimizin fiyat ve kalitesinde ayrıcalık yapmayız.Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili asla yanlış beyanda bulunmayız.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımıza yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartları sağlarız.Hakkaniyet ve liyakat üzerine ücretlendirme yapar,zamanında ödemesini yaparız. Haysiyetlerine saygı gösterir, kişisel görüşlerine önem veririz.Öneri ve şikâyette bulunmakta kendilerini özgür hissederler.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-17:30
    • Cumartesi: 08:00-13:30
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Servis
    •  Yemekhane

Gimaş İş İlanları

Gimaş firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!