Bürolink Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet  

www.burolink.com.tr

Bürolink Bilgi ve İletişim Teknolojileri hakkında:

Bürolink Bilgi ve İletişim Teknolojileri A.Ş.

32 yıldır sürekli gelişen bilişim teknolojilerini yakından takip eder, orta ve büyük ölçekli firmaların ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözüm ve hizmetlerini iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünleriyle bütünleştirerek toplam bilgi ve iletişim sistemleri oluşturur, e-dönüşüm sağlar.

Data Center Yapılandırılması, Yönetimi ve Optimizasyonu, Sunucu Sanallaştırma, Veri Depolama ve Yedekleme, Network, Güvenlik, Uzaktan Erişim, Client ve Uygulama Sanallaştırması özel uzmanlık alanıdır.

Teknolojiyi yaşam tarzı edinmiş, genç, dinamik, eğitimli kadrosuyla, uluslararası geçerlilikteki sertifika ve partner’lıklarıyla, müşterilerinin tüm çözüm ve hizmet ihtiyaçlarını uçtan uca ve tek bir kaynaktan karşılayarak maliyet ve rekabet avantajı sağlayan, anahtar teslimi projeler üreterek değer katan IT Sistem Entegratörüdür.

Rakiplerinden ; güvenilir yapısı, uzun dönemli ilişkileri, müşteri ve teknoloji odaklı yaklaşımı, ekonomik, esnek, güncel , dayanıklı, güçlü ve çevik sistemler üretebilme yetkinliği ile ayrışmaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Yemek Kartı
    •  Yol Yardımı

Bürolink Bilgi ve İletişim Teknolojileri İş İlanları

Bürolink Bilgi ve İletişim Teknolojileri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!