Can Moda Tekstil

Tekstil  

www.canmoda.com

Can Moda Tekstil hakkında:

2002 yılında İstanbul Avcılar 'da kurulan firmamız örme hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne giriş yapmıştır. Şirketimiz Avrupa sektöründe öncü markalara üretim yaparak tecrübesini arttırmış, sektördeki yerini sağlamlaştırarak tecrübesi ve hızlı büyüyen müşteri portföyü ile alanında söz sahibi olmuştur. Klasikten güncele, yüksek kalite garantisiyle üretilen ürünlerimiz Avrupa’nın değişik ülkelerinde farklı müşteri gruplarına satışa sunulmaktadır. Dizayn ekibimizin müşteri gruplarına ve modaya göre tasarlanan modelleri, üretimimizin çoğunluğunu oluşturmaktadır.

Firmamız 2008 yılında Bağcılar da 3500 m2 kapalı alana sahip kendi binasında tekstil giyim ürünleri imalat ve ihracatını sürdürmektedir.

Sosyal uyumluluk ve uluslararası kalite standartlarına uygun imalat yapan firmamız, SEDEX ve BSCI tarafından onaylıdır. Müşteri memnuniyetini, sosyal sorumluluk ilkelerini, gelişen teknoloji takibini, ekip çalışmasını ve kadroda uzmanlaşmayı ön planda tutarak, istikrarlı adımlarla gelişimini kendine ilke edinen firmamız alanlarında deneyimli temsilcileriyle istek ve sorularınıza en iyi şekilde cevap verecek, firmanız için optimal çözümün bulunması için çalışacaktır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-18:00

Can Moda Tekstil İş İlanları

Can Moda Tekstil firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!