Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Can Otomotiv A.Ş.

Firma Detay

Can Otomotiv A.Ş. Hakkında

Otomotiv Sektöründe 14 yıldır faaliyet gösteren CAN Otomotiv, bugün 5000 metrekarelik geniş bir alanda Dudullu Plazası ve Ataşehir Showroomunda 80’e ulaşan konusunda deneyimli ve eğitimli personeli ile Peugeot dostları için hizmet vermeye devam etmektedir.
Şirketimiz Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş.’nin İstanbul ana bayilerinden biri olarak, Peugeot markasının Türkiye’de başarı grafiğini hızla yükselterek , yüksek kalite-yüksek güvenlik standartları -modern teknoloji kavramlarının Türk Otomobil Piyasasında öncüsü olmaya devam etmektedir. 
CAN Otomotiv ‘in her geçen gün başarı grafiğinin yükselişindeki en önemli etken ”Müşteri Memnuniyeti” ilkesini prensip edinerek, müşterilerini uzun yıllar sürecek “CAN DOSTU” olarak görmesidir.
MİSYONUMUZ 

Otomobil sektöründe müşterilerimizin beklentisi ve ihtiyaçlarının paralelinde satış öncesi , satış ve satış sonrasında  güvenilir ve verimli şekilde üstün hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin otomobil konusunda tüm beklentilerini karşılayabilmek; bireye, dürüstlüğe ve bütünlüğe saygı anlayışı çerçevesinde topluma ve çevreye kattığımız değerleri sürekli arttırmaktır.
HEDEFLERİMİZ
*Faaliyet alanımızda lider ve öncü olabilmek
*Müşteri odaklı olmak
*Dengeli ve karlı büyüme sağlamak
*Hizmette kalite,dürüstlük ve istikrar sağlamak
*Toplumumuza ve çevreye örnek teşkil edecek çalışmalarda bulunmak
*Çalışanlarımızın çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmak

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 00:00:00 - 00:00:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00

Can Otomotiv A.Ş. İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim