Cender Group

Bilgisayar / BT / Internet  

www.cender.com.tr

Cender Group hakkında:

CENDER GROUP 1995 yılında orta ölçekli bir sermaye ile ev tekstil ürünleri imalatı ve pazarlaması ile ticaret hayatına atıldı. CENDER, istikrarlı çalışması ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla vazgeçmeyen bir anlayışla ve deneyimli kadrosu ile sektöre adını altın harflerle yazdırmayı başardı.
2003 Yılında Yüksek Teknoloji Ürünleri ile birlikte sektör değiştirerek tens cihazlarını, medical-sağlık, su arıtma,su sebili, saklama kabı, plastik üretimi ve kamera ve güvenlik sistemleri ile alakalı ciddi bir yatırım gerçekleştirdi. Aynı zamanda Manisa organize sanayide 1987 yılında kurulmuş olan Rositell A.Ş. ile üretim ve pazarlama alanında şirketler birleşerek daha da güçlü hale gelmiştir. CENDER GROUP bünyesinde ürünlerin tamamına yakını kendimize ait olan fabrikalarda üretilerek ekonomiye ciddi katkı sağlamaktadır.
2008 Yılında Cender Yüksek Teknoloji Ürünleri A.Ş. bünyesinde AMASYA ili Göynücek ilçesinde modern meyve üretim tesislerini kurmuş ve bölgede başta istihdam olmak üzere bölge ekonomisine ivme kazandırmıştır. Sosyoekonomik alanda gönüllü olarak üstlendiği bu görev ile FİDA, örnek davranış sergileyerek sektöre farklı bir açıdan bakmaktadır. FİDA Meyvecilik ve Tarım A.Ş. bölgede elma, armut, kiraz ve ceviz olmak üzere ile 2010 yılı sonu itibariyle 60.000 ağaç ve sera olmak üzere toplamda 600 dönüme ulaşmıştır.

Cender Group İş İlanları

Cender Group firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!