Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma Detay

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

www.cimsa.com.tr

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında

Sabancı Holding iştiraki olan Çimsa, 1972 yılında Mersin’de kurulmuştur. Çimsa bugün; Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde, Afyonkarahisar’da bulunan 5 entegre fabrikası, Houston (ABD) ve Ankara’da bulunan iki öğütme tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Beyaz çimento alanında dünyanın ilk iki markasından biri olan Çimsa; Hamburg (Almanya), Trieste (İtalya), Sevilla ve Alicante (İspanya), Gazimagusa (KKTC), Köstence (Romanya) ve Novorossiysk’de (Rusya) bulunan terminalleriyle uluslararası bir çimento üreticisidir.

Çimsa, pazar odaklı yaklaşımı ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılamaktadır. Paydaşlarının güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanacak yaşam alanları ve altyapıları için gerekli malzemeleri sağlamaktadır.

Çimsa, gri çimentonun yanı sıra ürettiği beyaz çimento ve kalsiyum aluminat çimentosu gibi özel ürünlerle de inovasyon konusunda Türkiye çimento ve yapı malzemeleri sektörüne öncülük etmektedir.

Tüm paydaşlarına değer yaratan ve karlı büyümeye odaklanan Çimsa, bunu gelecekte de sürdürmeyi hedeflemektedir.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00:00 - 17:30:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Hayat Sigortası Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı Bayram Yardımı

Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim