Çömeler

Diğer  

www.comeler.com

Çömeler hakkında:

1926 yılında küçük bir manifatura dükkanı ile başladıkları ticaret hayatında bugün bünyesinde 5 ayrı şirket oluşturacak kadar büyüyen Çömeler Grup, 4 kuşaktır ticaret ile uğraşmaktadır. Faaliyette olduğu bölgede yaşayan insanına her zaman daha iyisini sunma hedefiyle çıktığı yolda , girişimci bir grup olma amacı ile hareket eden Çömeler Grup, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalar ile kurduğu ortaklıklar ile bulunduğu coğrafyaya değer katmayı sürdürüyor.

1991 yılında otomobil sektörüne giriş yapan şirket , 1999 yılında ise inşaat sektörüne giriş yapmıştır. Çömeler Grup, Bartın Otomotiv , Çömeler Mağazacılık , Yateks İnşaat ve Tunç Yapı ile birçok kamu kurum ve kuruluşuna hizmet veren şirketler arasında yerini almıştır.

Türkiye ve Dünya çapında sektörüne hakim markalar ile, mağazacılık , otomotiv , inşaat alanlarındaki faaliyetlerine odaklanan Çömeler Grup , gerçekleştirdiği farklı sektörlerdeki girişimleri ile çalışma alanlarını genişletmeye devam ediyor.

1999 yılında giriş yaptığı inşaat sektöründe , hayata kazandırdığı ve kazandıracağı tüm projelerinin öncelikli çıkış noktasında kalite , farklılık , öncülük , bulunduran Çömeler Grup , hem bugün hem geleceğimiz için yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor.

Mağazacılık sektöründe ; Koton , Vero Moda , Jack&Jones , U.S. Polo Assn. , Pierre Cardin , Hummel , Puma , De Facto , Collezione , Adil Işık ,Altınyıldız ,Beymen başta olmak üzere 30 u aşkın marka ile “multibrand mağazacılık” anlayışı ile en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

Otomotiv sektöründe: Mitsubishi Motors, Temsa , Kubota Traktör,Komatsu İş Makinaları, Erkunt Traktör gibi Türkiye ve Dünya da saygın markalar ile çalışmalarını sürdüren Çömeler Grup ,bu sektörde de faaliyette olduğu bölgede varlığını etkili bir biçimde sürdürmeye devam ediyor. 2016 yılında New Holland - Türk Traktör ve 2017 yılında Volvo Trucks markalarını bünyesine katarak, bölgesine katma değer yaratarak hizmet etmeye devam ediyor.

Sabancı Holding tarafından düzenlenen Temsa Pazar Payı sıralamasında 2001’den bu yana Bölgesel Pazar Payı birinciliğini koruyan Bartın Oto Plaza ayrıca 2000 yılından itibaren de Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından belirlenen Kurumlar Vergisi sıralamasında da ilk 10’a girmesi sebebiyle teşekkür plaketleri almıştır.

Firma Bilgileri

  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Yemek Kartı
    •  Prim (pozisyona bağlı)
    •  Kıyafet (pozisyona bağlı)

Çömeler İş İlanları

Çömeler firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!