Danismanya.com

Danışmanlık  

www.danismanya.com/

Danismanya.com hakkında:

Danışmanya.com, alanlarında profesyonel hizmet veren danışmanlar ile danışanları en kolay şekilde bir araya getiren global ölçekli “kişiye özel danışmanlık hizmeti” sağlayan, Singapur merkezli bir danışmanlık platformudur.

Danışmanlık hizmeti almak isteyenler; Danışmanya.com üzerinden, bilgi almak istedikleri konular hakkında, bulundukları yerden Danışmanya.com uzmanlarıyla yazılı veya sesli olarak iletişime geçerek en hızlı ve doğru cevaplara ulaşabileceklerdir.

Her danışman, danışmanlık vermek istediği alanlarını ve hizmet bedelini kendi belirler, dolasıyla danışmanlar aslında kendi uzmanlık alanlarında Danışmanya.com platformunu kullanarak hizmet vermektedir.

Danışmanya.com sizlere uzmanlar ile e-posta, online chat, telefon ve video konferans seçenekleri ile hizmet almanıza olanak verir.

Danışmanya.com’daki uzmanlarımızın da verdikleri hizmetin kalitesi oldukça adil bir şekilde danışmanlık verdikleri kişiler tarafından belirlenip sisteme yansıtılmaktadır.

Danışmanya.com kurucuları olarak, bu global projeyi başlatmaktan ve danışmanlar ile danışanları bir araya getirerek ihtiyaç duyduğunuz çözümleri en hızlı ve güvenilir şekilde sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Sevgilerimiz ile,

Danışmanya.com kurucu ekibi.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Danismanya.com İş İlanları

Danismanya.com firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!