Dankim Kimya Ve Temizlik Ürünleri A.Ş.

Kimya  

www.iduna.com.tr

Dankim Kimya Ve Temizlik Ürünleri A.Ş. hakkında:

IDUNA , 1959 yılında Danimarka’da kurulmuş, faaliyetlerini Dünya’nın pek çok ülkesinde başarı ile sürdüren, ürünlerinin yüksek kalitesini en son teknoloji ile donatılmış " ARGE " laboratuvarı ve tecrübeli teknik kadrosu ile sağlayan bir " temizlik ve hijyen sistemleri " üreticisidir.


IDUNA – DANKİM ürünlerinin , yüksek kalite standartları, sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 14001 belgeleri ile onaylanmıştır. IDUNA - DANKİM çevreye saygılı hammaddeler kullandığı için , ISO 14001 Çevre Standartları belgesi almaya hak kazanmıştır. Bu nedenle tüm IDUNA – DANKİM ürünleri insan sağlığına ve doğaya duyarlıdır.

IDUNA-DANKİM , İzmir’deki tesislerinde imal ettiği ürünleri , Türkiye’de 5 ayrı coğrafi bölgedeki bölge müdürlükleri ile pazarlamakta ve müşterilerine hizmet vermektedir.

İhracatında ise aynı hizmet titizliğini , halen 36 ülkede başarıyla vermeye devam etmektedir.

Endüstriyel Temizlik kimyasallarını Danimarka-Türk Ortaklığında Iduna Lisansı altında Türkiye’de üreten ve pazarlayan firmamız , hizmet kalitesini arttırmak ve gelişen piyasasına güç katmak amacıyla kadrosunu genişletmeye karar vermiştir.

Dankim Kimya Ve Temizlik Ürünleri A.Ş. İş İlanları

Dankim Kimya Ve Temizlik Ürünleri A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!