DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş
DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş
Firmayı Şikayet Et
DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş İş İlanı Ara

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş İş İlanları

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş Hakkında

Temelleri 1970’lere dayanan grubumuz, 40 yıla varan bilgi birikimi ile, tecrübesi, güçlü ve köklü bir kurum kültürü ile başta enerji alanında olmak üzere pek çok sektörde değer üreterek ülkemiz ekonomisine çok ciddi katkılar sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir.

Bu tecrübe ve bilgi birikimi Grubumuzu ülkemizde Petrol ve Gaz Sektörünün güvenilir, öncü bir kuruluşu haline gelmesine vesile oldu.

Bu 40 yıl içerisinde Grubumuz Enerji, Nakliye ve Taşımacılık, , Depo ve Limancılık,Lojstik, Dağıtım, Bio enerji rafinaj ve üretimi, Madencilik, Emtia Ticareti, İnşaat, Alt Yapı Projeleri gibi pek çok alanda yaptığı yatırımlarla kendini ispatlamış; insan ve kalite odaklı çalışma anlayışımızla sürdürülebilir uluslararası başarı daima kaçınılmaz olmuştur.
 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş İş Başvurusu

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

DELTA STAR ENERJİ VE MADENCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver