Diyetkolik.com

Bilgisayar / BT / Internet  

www.diyetkolik.com

Diyetkolik.com hakkında:

PCI şirketinin sahibi Tayfun Sungun ile yakın arkadaşı Emre Göğüş’ün süregelen kilo problemleri, tam da spor yaparlarken akıllarına bir fikrin gelmesine sebep oldu. Teknolojinin hayatımızı bunca etkilediği ve kolaylaştırdığı günümüzde, neden diyet yapmayı hem daha kolay hale getirecek, hem de diyeti “sıkıcı, kısıtlayıcı” bir durum olmaktan kurtaracak bir sistem olmasındı? Bu düşünce Diyetkolik.com’un, yani bizim kuruluşumuza kadar giden bir süreci başlatmış oldu.
2.5 yıl süren ve yaklaşık 130 kişinin farklı zamanlarda emek verdiği çalışmalar sonucunda, Diyetkolik.com olarak kısa sürede ciddi bir kitleye ulaştık. :)

Neler Yapıyoruz?

 • “Herkesin diyeti ona özel” diyoruz! Kullanıcıların ihtiyaç ve özelliklerine uygun diyet listeleri sunuyoruz.
 • Takipteyiz! Verilen diyet listelerinin ne kadar ve nasıl uygulandığını gelen verilere göre değerlendiriyor ve gerekli yerlerde kullanıcılara uyarılar gönderiyoruz.
 • Oturmaya gelmedik! Fiziksel aktiviteyi artırmaya yönelik egzersiz planları veriyoruz.
 • Buluşturuyoruz! Aynı hedeflere sahip diğer kullanıcılarla ve Diyetkolik.com’a kayıtlı uzmanlarla iletişim kurma şansı tanıyoruz.
 • Bilgilendiriyoruz! Uzman paylaşımlarına (makaleler, videolar) yer vererek en doğru bilgilendirmeyi yapmayı hedefliyoruz.
 • Teknolojiden faydalanıyoruz! İphone ve android uygulamalarımızla diyet listelerini ve diyetisyenleri kolaylıkla erişilebilir hale getiriyoruz.
 • Sosyalleşiyoruz! Dengeli ve sağlıklı beslenmek için gösterilen bireysel çabaları, sosyal ortama taşıyarak eğlenceli hale getiriyor ve hedefe ulaşmayı kolaylaştırıyoruz.

Kısacası,

 • En sağlıklı şekilde ideal kilona ulaşabilmen için, gün içinde yediklerini takip edip beslenme alışkanlıklarını inceliyor ve seni motive edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz!

“Bugüne kadar ne diyet yaptıysam olmadı.” diye mi düşünüyorsun?
Önceki deneyimlerini unut. Kendine Diyetkolik.com’da yeni bir sayfa aç :)
Diyet demek aslında “yasak” demek değil! Burada kendine yasaklar koymadan, günlük yaşamında yapacağın küçük değişikliklerle hedefine ulaşabiliyorsun. Ayrıca küçük kaçamaklar yaptığında “Tüh Be!” özelliğini kullanıp kaçamağını diyetisyenine bildirerek, telafi etmek için öneriler de alabiliyorsun.
Sağlığın her şeyden önce gelir. Sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinerek kendine uygun olan diyeti yapman, en kalıcı sonuca ulaşmanı sağlar.
Diyetisyenini yanında taşıdığını düşün. Nerede olursan ol, istediğin her an web ve mobil uygulamalar üzerinden diyetisyenine ve diyet ile egzersiz konusunda yüzlerce bilgiye ulaşabiliyorsun. Diyetinin dışına çıktığında veya onu ihmal ettiğinde ise gerekli hatırlatma ve uyarıları alıyorsun.
Diyet yapmanın zor yanları olduğunu biliyoruz… Ama daha önce sana hiç bu kadar kolay görünmüş müydü?

Değişmek için Yola Çık!

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:00

Diyetkolik.com İş İlanları

Diyetkolik.com firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!