Doğruer Gümrük Müşavirliği

Lojistik  

www.dogruer.com

Doğruer Gümrük Müşavirliği hakkında:

“Profesyonel Bir Tavır ve Güvenilir Hizmet Bekleyenler, D Lojistik'te Buluşuyor.”

1962 yılında bir gümrük müşavirlik/nakliyat firması olarak kurulan ve Türk ekonomisinin seçkin kuruluşlarına 40 yılı aşkın bir süredir hizmet sunan Doğruer, bugün kurumsal ve yapısal kimliğini bütünüyle yeniledi!

Doğruer'in tüm şirket ve hizmet birimleri , şimdi “D Lojistik “ adı ve bünyesi altında hizmet veriyor.

D Lojistik, uzun yılların verdiği deneyimle hizmet alanlarını daha da genişleten ve giderek büyüyen bir kurum. Gümrükleme,Sigorta ,outsourcing, nakliye, antrepo ve ithal izinleri için hizmet veren D Lojistik , A ve B müşavir belgeli uzman kadrosu ,çağdaş donanımı ile sektörde tanınan çok saygın bir isim .

İstanbul'daki merkezinin yanısıra; Bursa ve İzmir şubeleri ile bunlara bağlı irtibat bürolarında yaklaşık 400 firmaya nitelikli hizmetler sunan D Lojistik'te , yılda ortalama 20.000 gümrükleme işlemi gerçekleştiriliyor.

D Lojistik bütün çalışma alanlarını kapsayan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahip . Hızlı ve güvenilir hizmetlerinin arkasında , uzmanlık ve deneyimin yanısıra , sistemli ve dürüst çalışma ilkeleri bulunuyor. Geniş müşteri portfoyü , D Lojistik'in “Müşteri Memnuniyeti”ne verdiği değerin açık bir göstergesi.

Teknolojik Yatırımları ve insan kaynakları ile çağa uygun bir yapılanma içinde büyüyen D Lojistik , hizmetleriyle size destek olmaya ve her türlü yardıma hazır!

Doğruer Gümrük Müşavirliği İş İlanları

Doğruer Gümrük Müşavirliği firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!