Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş

Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş
Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş www.doktorsitesi.com
Firmayı Şikayet Et
Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş İş İlanı Ara

Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş Hakkında

Türkiye’nin en büyük dijital sağlık platformu olan doktorsitesi.com, uzmanlarla danışanların dijital teknolojileri kullanarak en hızlı ve güvenilir şekilde iletişime geçmelerini sağlayan altyapı servisleri sunmaktadır.

Danışanlara yönelik olarak tamamı alanında uzman hekimler tarafından üretilmiş güvenilir makale ve video içerikleri sunan doktorsitesi.com, aynı zamanda hastaların üye hekimlerden 7/24 güvenli ve hızlı bir şekilde online randevu alabilmelerine de olanak sağlamaktadır. Senede 60 milyon kişi tarafından ziyaret edilen platformun 3 milyona yakın danışan üyesi bulunmaktadır.

Yaklaşık 50.000 uzman üyesi bulunan platform, sunduğu teknolojik çözümler ile pek çok alanda hizmet veren hekime dijital dönüşüm çerçevesinde benzersiz olanaklar sunmaktadır. Bunlardan başlıcaları bulut ortamında randevu yönetimi, danışan yönetimi ve online görünürlük olarak sıralanabilir.

Şubat 2020’de sağlık alanında sosyal medya çözümleri üreten DSA Turkey’i kurarak, sağlık profesyonellerine ve uzmanlık dernekleri ile hastanelere bütünsel bir sosyal medya hizmeti de sunmaya başlamıştır.

İstanbul Maslak' ta ofisi bulunan doktorsitesi.com, 100’e yakın full time personeli ve 6 ildeki saha operasyonları ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen start-up’ları arasında yer almaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 70 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Özel Sağlık Sigortası Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak)

Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş İş Başvurusu

Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver