Ege Makine

İmalat  

www.egemakina.com.tr

Ege Makine hakkında:

Firmamız 1965 yılında İstanbul’da kurulmuştur.Kurulduğu günden beri sanayimizin gelişmesine hizmeti amaçlayarak , bu doğrultuda teknik hırdavat ve makine ekipman konusunda dünya lideri ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmetlerini etkin satış sonrası servisi ve bayi kanalları ile sürdürmektedir ve aile şirketi olan firmamızın yönetimini 1997 yılından beri üstlenen ikinci kuşak ta aynı anlayışla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz , her zaman kendi dalında en kaliteli markaların distribütörlüğünü yapmak ve aynı zamanda pazara getirdiğimiz ürünlerle öncü olup Pazar oluşturmaktır. 44 yıldır bu prensiple çalışmakta olup hem kendimizi hem de ürün portföyümüzü geliştirdik ve hep ilklerin firması olmayı başardık .

44 yıl önce ilk olarak RIDGID marka (konusunda dünya lideri olan ) Tesisat ve Boru teknik malzemeleri ve USAG marka el aletleri ve avadanlıklarının Türkiye distribütörlüğünü yaparak hem ağır sanayimize hem de otomotiv sanayimize hizmet ettik .Portfoyümüze 2000 yılında , dünyanın tartışmasız en kaliteli ve havacılık sektöründe hep ilk tercih olmuş olan SNAP-ON marka el aletlerini de katarak havacılık sektörüne de hizmet etmeye başladık.

Son 10 yıldır hem dünyadaki hem de ülkemizdeki enerji talebini artması ve bu yönde yatırımların ülkemizde de artacağını öngörerek ; rüzgar , doğalgaz dönüşüm santralleri ve petrol sanayine ilişkin ekipmanlara yönelik Protem (Boru Kaynak Ağzı Açma ve Kesme Makineleri ) , Mathey Dearmann (saha tipi boru kesme makineleri ve kaynak öncesi hazırlık kelepçeleri ),HYDRATIGHT (hem rüzgar hem de doğalgaz türbinleri montajlarında kullanılan hidrolik somun sıkma sistemleri)markalarını portföyüne eklemiş olup , satış ve satış sonrası hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

1965 yılında başlayan bu yarışta , değişime ve gelişime ayak uydurarak , kaliteli hizmet anlayışımız ve markalarımızla ,ülkemiz sanayi ve gelişen teknolojiler arasında ki bağımızı kuvvetlendirirek , hizmete devam edeceğiz.


Ege Makine İş İlanları