Ekol Lojistik

Lojistik  

www.ekol.com

IK'nın Yıldızı

Ekol Lojistik hakkında:

About Ekol:
Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries.
Ekol’s business model is bolstered by technological inspiration which blends mind, heart and consciousness while constantly offering customers integrated, interconnected and innovative solutions. Ekol is always one step ahead and it never settles for good enough. This boosts our customers' accomplishments and creates environmental, financial, and social benefits.
Ekol is one of Europe's major logistics providers, boasting distribution centers with 1,000,000 square meters of total indoor space in Turkey, Germany, Italy, Greece, France, Ukraine, Bosnia-Herzegovina, Romania, Hungary, Spain, Poland, Czechia, Bulgaria,Slovenia and Sweden in addition to allowing for Intermodal transportation with the utilization of its 6 Ro-Ro vessels, 48 block trains per week and 5,500 vehicles.
In fulfilling its promises, Ekol derives greatest strength from its workforce and its powerful distribution network. A multinational team of more than 7,000 staff members - wholly dedicated to delivering impeccable customer satisfaction - plays a vital role in Ekol’s success story.
------------

Ekol Hakkında:
Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.
Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Ekol ‘ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.
Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, Slovenya ve İsveç’te olmak üzere, kapalı alanı 1.000.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemisi, haftalık 48 sefer yapan blok trenleri ve 5.500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır.
Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol ‘ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 7.000’in üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 2500 Beyaz Yaka
  • 4500 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:30
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Özel Sağlık Sigortası
  •  Yemekhane

Ekol Lojistik İş İlanları

Ekol Lojistik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!