Erikoğlu Emaye

İmalat  

www.erikogluemaye.com.tr

Erikoğlu Emaye hakkında:

1972 yılında Er-May A.Ş.’de Er-May markası ile emaye bakır tel üretimine başlayan şirketimiz, 1989 yılından bu yana Erikoğlu Emaye Bakır Tel Sanayi A.Ş. adı altında Erikoğlu markası ile üretimine devam etmektedir.

0,05 – 4,00 mm arası çaplarda IEC, NEMA gibi uluslararası standartlara uygun olarak yuvarlak emayeli bakır tel üretimi yapan firmamız, ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949, OHSAS 18001 kalite belgelerine, ayrıca RoHS ve UL sertifikalarına sahiptir.

Kalitenin sürekliliğini ve müşteri odaklı üretimi kendisine ilke edinmiş olan Erikoğlu Emaye A.Ş., uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikiminin sonucunda bugün uluslararası arenada tanınmış bir isme sahip olmuştur. Halen ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Ortadoğu, Asya ve Afrika kıtalarında 50’ye yakın ülkeye ihraç edilmektedir.

Çalışanına verdiği önem doğrultusunda, İş sağlığı ve güvenliği ile Çevre güvenliği konularında da politikalarını belirlemiş ve gerekli uygulamaları yürürlüğe koymuş olan Erikoğlu Emaye A.Ş., Müşteri – Çalışan – Çevre üçgeni çerçevesinde faaliyetlerinin büyüterek sürdürmeyi hedeflemiştir.

Erikoğlu Emaye İş İlanları

Erikoğlu Emaye firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!