ETD Tekstil

Kariyer & Eleman İş İlanları

ETD Tekstil İş İlanları

ETD Tekstil firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

ETD Tekstil Hakkında

2001 Yılında faliyete geçen teknolojiyi modern çizgiler ile bütünleştiren firmamız sektöründe öncü bir konum sahibidir. Türkiye'nin en önemli sanayi merkezlerinden olan Bursa'da 12.000 metre karelik alanda bulunan fabrikamız jakarlı dokuma yapmaktadır. Zebra, stor tül, baskılı zebra, fonluk, armül dokuma kumuşı üretiminde bulunan fabrikamız yıllık 3.000.000 metre kapasitesinde üretim yapmaktadır. Makina parkurumuz son teknolojiyle donatılmış olan 60 adet jakarlı ve 10 adet brode tezgahtan ibarettir.

Sürekli yatırımı hedefleyen, gelişen ve makine parkını yenileyen ve geliştiren, teknolojiye yatırım yapan firmamız ayrıca inşaat ve petrol işletmeciliğiyle de ülkemize hizmet vermekte olup istihdama imkan sağlamaktadır.

ETD Tekstil çevreye duyarlı üretim anlayışı ile araştırma geliştirmeye önem vererek kalitesini sürekli artırmaktadır. Teknolojisini aynı zamanda sektöründeki diğer firmalarla da paylaşmakta ve hizmet vermektedir. Gören Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetini sürdüren E.T.D Tekstil iç piyasaya hizmet ettiği gibi ürettiği ürünleri orta Doğu ve Avrupa'da çeşitli ülkelere ihraç etmektedir. Firmamız ilke olarak daima ürünlerin kaliteli olmasını, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, müşteri odaklı ve kalite politikasına önem veren bir anlayış benimsemiştir. Ar-Ge faaliyetlerine önem veren firmamız genç ve dinamik bir yönetim kadrosuyla faaliyetini sürdürmektedir.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim